UFC برای برگزاری سه را نشان می دهد بدون طرفداران در جکسون ویل فلوریدا.

UFC در حال بازگشت به رقابت در مارس 9 برای سه را نشان می دهد بدون طرفداران در هشت روز در جکسون ویل فلوریدا.

مخلوط هنرهای رزمی و ارتقاء خود را اعلام کرد قصد دارد روز شنبه به بازگشت به پس از به تعویق انداختن و لغو چندین نشان می دهد که با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

UFC 249 برگزار خواهد شد آوریل 9 در VyStar یادبود سربازان عرصه در جکسون با طرفداران در حضور. این pay-per-view نشان می دهد هنوز هم می شود با عنوان توسط تونی فرگوسن موقت سبک عنوان تقلا در برابر جاستین Gaethje.

UFC رئیس دانا سفید نیز قصد دارد نشان می دهد در مارس 13 و 16 ماه مه در همان عرصه در شمال فلوریدا. تنها “ضروری پرسنل” خواهد بود و در این عرصه با توجه به سفید است.

“من نمی توانم صبر کنید برای ارائه برخی از مبارزه برای طرفداران” سفید در بیانیه ای گفت. “تیم من آماده است برای رفتن و مبارزان هیجان زده به عقب بر گردیم در آن وجود دارد با این جنگها و حوادث است.”

UFC شده است از عمل پس از برگزاری یک مبارزه کامل کارت خالی آرنا در برزیل, در مارس 14. اما سفید مشخص شده است برای بازگشت به عمل در حالی که بقیه جهان ورزش همچنان تعطیل.

UFC 249 تقریبا برگزار قبیله ای زمین در مرکز کالیفرنیا در مارس 18, اما نشان می دهد به تعویق افتاد مارس 9 در اصرار ESPN و دیزنی, UFC پخش شرکای. برجسته کالیفرنیا مقامات دولت مخالف بودند به UFC را برنامه ریزی برای برگزاری یک نمایش وجود دارد. اما ارتقاء برنامه های راضی فلوریدا مقامات از جمله ایالت فلوریدا بوکس کمیسیون که تنظیم MMA در دولت است.

“UFC سازمان مشهور سرگرمی نام تجاری است که به ارائه یک محیط امن و معقول برنامه ریزی برای استفاده از این جکسون, محل, و ما هیجان زده به شهر ما برجسته ملی” جکسون شهردار لنی کاری گفت.

ESPN نیز در هیئت مدیره با سفید طرح در حال حاضر با توجه به بیانیه صادر شده توسط این شبکه: “ورزش نقش مهمی در زندگی مردم است و می تواند لحظات فرار در زمان به چالش کشیدن. ما مشتاقانه منتظر به آوردن UFC به طرفداران دوباره.”

UFC با صدور بیانیه ای کوتاه در مورد سلامت خود و اقدامات احتیاطی برای نشان می دهد در فلوریدا. ارتقاء می گوید همه ورزشکاران و کارکنان برگزار خواهد شد به “تعدادی از اقدامات پیشگیرانه مانند شرکت در پزشکی پیشرفته نمایش دما و چک و اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل.”

UFC 249 شامل دو عنوان مبارزه با قهرمان خروس وزن هنری gabriel gomez rojo دفاع از کمربند خود در برابر قهرمان سابق دومینیک کروز. این کارت همچنین شامل یک جلسه سنگین وزن بین رقیب فرانسیس Ngannou و Jairzinho Rozenstruik همراه با matchup کهنه مدعی آنتونی Tia و دونالد “کابوی” Cerrone.

تنها تعداد کمی از جنگجویان UFC اند ابراز نگرانی در مورد سفید تصمیم به ادامه جنگ در میان همه گیر و بیشتر شده اند و علنا مشتاق به بازگشت به رغم در سراسر جهان نگرانی های بهداشتی. مبارزان MMA به طور سنتی پرداخت می شود نیست مگر اینکه آنها رقابت اگر چه Bellator و دیگر تبلیغات داده اند کمک به جنگجویان خود را در هفته های اخیر پس از خاموش کردن.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>