Unstoppable — OG Anunoby یک شب به یاد داشته باشید و رپتورز’ رکورد پیروزی شاگردانش بازدید 15

این نوع از شب رپتورز مورد نیاز از OG Anunoby — ورزشی و سریع و قاطع و در زمان تسلط شب و در هر دو به پایان می رسد از زمین برای جبران یک کوچکتر از فهرست.

و اگر او نمی کند یکی دیگر مثل آن را برای یک یا دو هفته هیچ معامله بزرگ است. او آن را به آنها را زمانی که آنها به آن نیاز است.

Anunoby تا به حال حرفه ای-بالا 25 امتیاز حرفه ای-بالا 12 ریباند تقریبا بالا حرفه ای با سه کمک و صرف وقت چک کردن همه از نگهبانان به مراکز به عنوان رپتورز زد خود را حق رای دادن-رکورد به پیروزی 15 بازی با کشیدن دور برای 137-126 پیروزی بیش از مینه سوتا تیمبرولوز.

Anunoby نبود تنها دلیل رپتورز برنده — پاسکال Siakam ریخت و در 34 امتیاز کایل لوری بود 27 و 11 کمک — اما او علاوه بر این به طور معمول رپتورز جرم بیش از ساخته شده است در غیاب Serge Ibaka و Marc Gasol.

Rondae Hollis-جفرسون که شروع به Ibaka حال نجومی بالا 21 امتیاز فرد VanVleet اضافه شده 16 و رپتورز برنده به راحتی با وجود گرفتن در کنار تولید از یک کار بسیار خوب مشخصه.

غذای اما 14 از تورنتو امتیاز و چهار نفر از آنها تا به حال بیش از 20.

این بازی در همه جا بود و خیلی درهم و برهم در زمان به عنوان اتفاق می افتد کمتر از یک هفته از مقدار پیش بینی همه ستاره.

رپتورز ساخته شده خود را برای اولین بار هشت عکس در سه ماهه اول, اما متعهد 15 گردش در افتتاح نصف و ازمایش کرده 75-74 در شکستن. آنها متعهد فقط دو گردش در کل سه ماهه سوم شدند و تا 12 رفتن به چهارم.

تیمبرولوز کردم در عرض دو با حدود هشت دقیقه به رفتن اما تورنتو تبدیل دفاعی شدت Siakam اساسا غیر قابل توقف در جرم و آنها برنده دور.

  • بیمار Serge: Ibaka بود اواخر ابتدا با توجه به “آنفولانزا مانند علائم است.” عدم وجود Ibaka و Gasol (همسترینگ) ساخته شده رپتورز به عنوان کوچک به عنوان آنها بوده ام تمام فصل و در یک نقطه در سه ماهه دوم آنها زد صف VanVleet ترنس دیویس II, پاتریک, McCaw, مت Thomas and Hollis-Jefferson, هیچ یک از آنها ذکر شده به عنوان بلندتر از شش پا-هفت در فهرستی رسمی.
  • المپیک تماشا کنید: کایل لوری در حال حاضر صاحب یک مدال طلای المپیک از اجرا خود را در سال 2016 ریو بازی با ایالات متحده ممکن است در یک فرصت دوم. رپتورز گارد نقطه است که در طولانی مقدماتی لیست دعوت از 44 بازیکنان است که در نهایت به حذف 12 برای این تابستان توکیو بازی ها, ایالات متحده فدراسیون بسکتبال روز دوشنبه اعلام کرد. دو تا از لوری سابق رپتورز هم تیمی های — DeMar DeRozan از سن آنتونیو اسپرز و Kawhi Leonard از لس آنجلس کلیپرز — نیز در میان فینالیست برای المپیک انتخاب شده است. لوری بود و دوره نقاهت بعد از جراحی انگشت شست و نه بازی برای این تیم به پایان رسید که هفتم در سال 2019 بسکتبال جام جهانی.

  • بعدی: فقط یکی از سمت چپ قبل از نه روز برای همه ستاره و این می رود روز شنبه در بروکلین در 7:30 p. m.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Doug Smith

تاریخ گفتگو

Error!ما را به حالت تعلیق در حساب خود را مطابق با اصول اخلاقی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به منشور اخلاقی

س:

می رپتورز را از 16 برنده در یک ردیف ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>