سه روز پس از از دست دادن شوهرش کوبه و دختر Gianna در غم انگیز هلیکوپتر سقوط ونسا برایانت اظهار نظر علنی در رسانه های اجتماعی برای اولین بار روز شنبه ضمن تشکر از میلیون ها نفر از کسانی که حمایت خود را از او و دخترش.

“هیچ چیزی نمی تواند به اندازه کافی از کلمات برای توصیف درد ما در حال حاضر,” او گفت: در طولانی مدت و احساسی Instagram پست همراه با یک عکس خانوادگی.

“من مطمئن هستم که آنچه در زندگی ما نگه فراتر از امروز و این غیر ممکن است به تصور زندگی بدون آنها. اما ما را از خواب بیدار هر روز در تلاش برای نگه داشتن فشار به دلیل کوبه و ما بچه دختر بچه شدید, درخشان ما را به نور راه. عشق ما به آنها بی پایان است — و این که می گویند بی اندازه. من فقط آرزو می کنم من می تواند آنها را در آغوش, بوسه, آنها را و آنها را برکت دهد. باید آنها را در اینجا با ما برای همیشه.”

پیش از آن در روز ونسا برایانت خود را تغییر Instagram profile عکس به یکی از کوبه بغل کردن Gianna در سال 2016 NBA همه ستاره بازی در تورنتو است.

همچنین در این پست برایانت با اشاره به دیگر خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده در روز یکشنبه تصادف که منجر به کشته شدن نه نفر. و او نیز اعلام کرد که Mamba ورزشی بنیاد راه اندازی MambaOnThree صندوق برای کمک به حمایت از خانواده های دیگر تحت تاثیر این فاجعه است.

“از شما بسیار سپاسگزارم برای بلند کردن اجسام ما در نماز خود را و برای دوست داشتن کوبه جی جی ناتالیا Bianka کاپری و” ونسا به این نتیجه رسیدند اضافه کردن هشتگهای #Mamba #Mambacita #GirlsDad #DaddysGirls #خانواده

پیش از آن در شب بروکلین نتز برگزار شد و یک لحظه سکوت به احترام کوبه و Gianna ترک گل در دو خالی courtside صندلی. کسانی بودند همان دو صندلی که در آن پدر و دختر دستگیر شده در تلویزیون پخش Dec. 21 بحث در مورد بازی — ویدئو کلیپ که از آنجا رفته ویروسی.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی