VanVleet مراحل با لوری و رپتورز’ رکورد پیروزی شاگردانش بازدید 14 — آن آسان نبود

تورنتو رپتورز بود و فقط به اندازه کافی گاز در مخزن به گسترش خود را حق رای دادن-رکورد پیروزی شاگردانش به 14 بازی شنبه شب ضرب و شتم Brooklyn Nets برای دومین 119-118 پیروزی در چهار روز.

یک backcourt از فرد VanVleet و ترنس دیویس ساخته شده است که خود را خانه اول شروع در محل مجروح all-star کایل لوری همراه به نمره 49 امتیاز در 51 درصد تیراندازی در نبرد سخت رپتورز’ بازی سوم در چهار شب.

“ما آن را می دانستند. ما صحبت در مورد آن در یک زن و شوهر از وقفه: ما باید جمع آوری همه چیز ما هنگامی که ما آن را در داخل و سعی کنید به پایان برساند” رپتورز مربی نیک پرستار گفت:.

یک نفس تا پایان سه ماهه اول دیدم سرب تغییر هشت بار با شبکه تا سه بعد از 12 دقیقه است. بدون لوری (whiplash) و Marc Gasol (همسترینگ) در این سمت به پایان رسید سه ماهه با یک نگاه واحد دوم از پاتریک McCaw, مت توماس Rondae Hollis-Jefferson, Chris بوچر و Oshae Brissett که به یاد می آورد از G لیگ رپتورز 905 پس از دوره نقاهت بعد از پيچ خوردگی مچ پا.

تعجب آور پنج شبکه برگزار بدون گل برای بیش از 4 1/2 دقیقه به سه ماهه دوم. توماس رهبری نیمکت با یک حرفه ای-بالا 15 امتیاز از جمله سه نفر از چهار نفر از فراتر از قوس در یک کار حرفه ای-22 دقیقه است. بوچر در لباس پوشیدن و نه امتیاز. در مجموع واحد دوم outscored بروکلین نیمکت 27-11 در نیمه اول.

“آن گروه عالی بود و در نیمه اول, راست?” پرستار گفت:. “آنها باور نکردنی است. آنها تبدیل بدون زرق و برق شروع به بازی به بازی های پر انرژی و آنها عالی بودند.”

تا 12 در شکستن رپتورز برگزار سرب تا دقیقه آخر بازی زمانی که بروکلین — رهبری Caris LeVert 24-نقطه نیمه دوم گره خورده است نمره قرار دادن خط در معرض خطر است. اما مانند آنها که اغلب از دفاع از قهرمانان در بر داشت یک راه است.

VanVleet به ثمر رساند و هشت امتیاز در آخرین 51/2 دقیقه است. Siakam بود 20 امتیاز در شب کشید و ناپاک در بروکلین به جلو ویلسون چندلر با 22 ثانیه به بازی و سپس ضربه یک پرتاب آزاد برای یک نقطه منجر شود. بروکلین در اختیار داشتن آخرین به هم ریخت — LeVert از دست رفته یک pull-up بلوز و سپس جو هریس به عدم تبدیل یک لیآپ — و خط حفظ شد.

  • درد در گردن: لوری رد شد و پس از درد و رنج whiplash زمانی که او سقوط کرد و به هم تیمی Serge Ibaka پایین نیم طول روز جمعه برنده بیش از ایندیانا پیسرز. پرستار, اما به نظر نمی رسد فکر می کنم این امر می تواند در دراز مدت آسیب: “او در بازی امشب نمی پانسمان اما او خوب من فکر می کنم.”
  • پویا duos: آخرین بار رپتورز مواجه شبکه در اوایل ژانویه LeVert بود فقط بازگشت از انگشت شست عمل جراحی و همچنین فصل کم 15:43. در شب شنبه او به رهبری بروکلین با یک فصل-بالا 37 امتیاز. رپتورز شد بسیار آگاه از تهدید او مطرح در کنار گارد نقطه اسپنسر Dinwiddie که خوب بود برای 21 امتیاز. این نوع از یکی-دو پانچ که پرستار آشنا با استقرار لوری و VanVleet زمانی که آنها هر دو سالم است. “خوب (LeVert است) مهاجم درست است؟” پرستار گفت: قبل از بازی. “و او نمرات. او با استعداد و ماهر قطعا نه ترس حمله قرار داده و آن را و او را ، او بسیاری از ویژگی های خود را با اندازه و نوع خود را از سرعت. او برخی از stop-start تردید مسائل است که دشوار است برای محافظت از. فقط به آنها می دهد یکی دیگر واقعا خوب تهدید کردن دریبل.”

  • بعدی: مینه سوتا تیمبرولوز رول به شهر دوشنبه پس از معاملات کانادا آنتونی Wiggins به رزمندگان گارد d’angelo راسل. راسل در دسترس است در سوال اینکه پس از گم شده شنبه شب 142-115 برنده بیش از لس آنجلس کلیپرز به دلیل یک ران راست کوفتگی. Tipoff است که در 7:30 p. m.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Laura Armstrong

تاریخ گفتگو

Error!ما را به حالت تعلیق در حساب خود را مطابق با اصول اخلاقی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به منشور اخلاقی

س:

می رپتورز برنده 15 در یک ردیف ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>