مشورتی داشته باشید

پس از قرون وسطی حیوانات قرار داده شده است در دادگاه برای نقض عالی استعاری اجتماعی و انسانی سفارش (خود را در درک و آگاهانه گذاشته اگر نه به عنوان یک خالص تولید مثل متافیزیکی سفارش پس از آن به عنوان ناب ترین ممکن است بازتاب). آنها به رسمیت شناخته آگاهانه (آنچه شما فکر می کنم سگ های احمق ؟ آنها باهوش تر از بعضی از ما) یا نیمه آگاهانه (با توجه به هر گونه های جانوری متعلق به یک قدرت جمعی روح) فرض مسئولیت برای نمایندگی از حداقل نیروهای نور و تاریکی.

به عنوان بازتابی از اساسی جهان-سازماندهی مبانی نه تنها انسان بلکه همه از وجود این قضایی رسیدگی شد و در زمان خدمت به عنوان تنها تضمین یک فرد متعلق نه تنها به زمینی خود را بلکه جهان خود را-ساختمان دنیا-تاسیس انرژی و فعالیت است. گاهی اوقات این تنها دفاع در برابر تهاجم نیروهای مخرب از آنتروپی.

* * *

خرس برای غفلت در اجرای وظیفه باید محکوم به دو سال آزادی مشروط با کسر پنجاه درصد از حقوق و دستمزد در محل اشتغال دائم; که اشیاء به چه ؟ هیچ کس و به هیچ چیز.

خرگوش برای دزدی باید محکوم به نظم و انضباط اداری در محل اقامت دائم; که اشیاء به چه ؟ هیچ کس و به هیچ چیز.

سگ برای چاقوکشی باید محکوم به یک سال حبس از زندان آزاد شد اما پس از او داده شده است یک مرجع خوب از محل کار خود باید این تغییر به پانزده روز و خدمات عمومی آن را دریافت کنید! شما نمی توانید آن را? شما می توانید آن را همه حق!

گربه به صورت سیستماتیک نقض نظم عمومی و رفتار ضد اجتماعی باید محکوم به تبعید در فاصله یک صد کیلومتری و بدون اعتراض! چه چیزی شما را به شی ؟

گرگ برای مقیاس بزرگ اختلاس باید محکوم به بیست و پنج سال و یا هیچ به شات بهتر خواهد بود, هیچ, آن را هنوز هم بیشتر به نمایشگاه می گویند بیست و پنج سال با مصادره اموال—شما فکر می کنم که سخت? نه واقعا! آن را نمی تواند انجام شود هر راه دیگر.

موش برای رفتار ضد اجتماعی و توهین به هنجارهای پذیرفته شده و نظام سیاسی باید محکوم به پنج سال از کار سخت, و پس از ده سال تعلیق از حقوق مدنی! کمی بیش از حد? اما سیستم قضایی ما است نه تنبیهی! آن است که انسان و آموزشی! ما نمی فاشیست ،

گراز وحشی برای ناصواب ظاهر باید محکوم به مرگ بودن خورده—و به درستی! اگر چه خوب آن را انجام دهید! آنچه شما انجام کارهای متفاوت!

این پرنده برای خیانت باید محکوم به اعدام و مصادره اموال به آموزش دیگران به آن را ندارند.

این خارپشت بیدندان برای یک antihuman ظاهر و بیش از همه nastiness, باید محکوم خواهد شد پس از آن توانبخشی به طوری که وجود خواهد داشت برخی از سفارش, بعد از همه, و عدالت پیروز خواهد شد.

فیل برای اندازه بزرگ آن است که حمله به انسان شرافت و کرامت خواهد بود عبور کردن لیستی از موجودات موجود و مداوم آن وجود باید در نظر گرفته شود یک ناهنجاری و یک فانتوم.

اقتصادی و اخلاقی و سیاسی و رفتاری جنایت های خز روباه سنجاب دوره گرد موش خرمای زمینی vole, jay شوخی کلاغ سیاه و کلاغ گوزن و دوره گرد کانگورو و آن joeys نهنگ و کوسه, pike, قو و خرچنگ و تمام خانواده خود را باید محکوم به لحاظ مختلف در مکان های مختلف اما با یک صرفا حقوقی و رویکرد فردی به هر مورد خاص به طوری که هیچ بی رویه درست و عمده فروشی مسخ شخصيت را در محل.

سوسک باید به سادگی محکوم به ضرب گلوله کشته شد; این نیاز به هیچ توضیح.

شیر باید محکوم به تحقیر و تخریب پس از آن روشن است که شاه از حیوانات و طبیعت و هر چیز دیگری است.

رودخانه ها باید محکوم به آن هدایت می شود در تمام جهات ممکن است به عنوان یک نتیجه از که آنها باید اجرا شود کم عمق و خشک—که منصفانه است.

خورشید باید محکوم به قرار گرفتن در معرض و توبه با نتیجه حذف از لیست یادبود و تجلیل از چیزی شروع با عبارت: زنده باد! بنابراین باید آن را.

تصمیم گیری برای تمام موارد باقی مانده در حال آماده و احکام اعلام خواهد شد به عنوان آنها در حال تصمیم گرفت که در عرض یک مدت زمان معقول. هیچ معاف خواهد بود.

—دیمیتری Prigov (1940-2007)

(ترجمه شده از روسی توسط سیمون Schuchat با Ainsley مورس.)

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی