ورمونت بزرگ آزمایش

ورمونت گارد ملی تبدیل می شود یک مرکز همایش در اسکس جانکشن ورمونت به یک pop-up بیمارستان در صرف روز.استاد Sgt. Michael Davis / DVIDS

تماس از فرمانده خود را افسر آمد و از روز جمعه در پایان ماه مارس زمانی که متی Tatro بود بر روی نیمکت خود را در مقابل تلویزیون. زندگی اش در شهر کوچک در ایالت ورمونت بود و در حال حاضر در حال شکل توسط coronavirus; به صورت معمول خود کار به عنوان یک معلم موسیقی مدرسه او شده است می خواهم گیج کننده را از طریق چگونه او می تواند گروه آموزش از راه دور اگر و هنگامی که مدارس بسته شده است.

اما در حال حاضر فرماندار فعال کردن گارد ملی و Tatro به عنوان یک دیرین نگهبان رهبر ارکستر از 40 ارتش Band با 28 نفر تحت رهبری او تا به حال به بسیج خود و همکار خود را نوازندگان به کمک گرفتن از تجهیزات پزشکی به مکان نیاز در سراسر کشور. در روز دستور آمد از سرتیپ دیوید Manfredi در ورمونت گارد ملی مشترک فرماندهی عملیات: Tatro و ده ها تن از دیگر guardsmen با مشاغل روز از جمله معلمان دانشجویان کارشناسی ارشد و حداقل یک دندان خود را برای کمک به ایجاد 400 تخت بیمارستان به آماده شدن برای یک ممکن است موج جدید بیماران. دولت و برنامه ریزان نظامی آن را می خواستم آماده ارائه مراقبت در عرض چهار روز پس از ساخت و ساز آغاز شده—زمانی که دولت را مدل سازی پیشنهاد کرد که ورمونت با آن محدود فشرده-مراقبت از ظرفیت ممکن است شروع به در حال اجرا خارج از اتاق را برای بیمار است. آن را مانند یک زیستگاه برای بشریت حمله رعد اسا برای coronavirus عصر.

Tatro داوطلب خدمت سربازی در سپاه 27 سال پیش. در زمان عادی خود واحد پخش در کنسرت, رژه و مراسم استقبال برای بازدید مقامات از جمله رئیس جمهور از شمال مقدونیه و سنگال. اما گارد ملی در هر کشور است و همچنین یک نیروی است که فرماندار می توانید به کمک یک فاجعه است—و در ورمونت, 40, ارتش, باند فراهم می کند بسیار سریع واکنش قابلیت. در گذشته این است درگیر پر کردن کیسه های شن برای سیل و chainsawing گاه به گاه شاخه درخت برای حذف آن از جاده پس از طوفان. اما این چیز دیگری در دسترس نباشد.

داستان چگونه حدود 70 ملی Guardsmen موفق به تبدیل یک مرکز کنوانسیون به یک جایگزین مرکز بهداشت و درمان در صرف روز نشان می دهد که دولت و جامعه را با هم به پیش از همه گیر در زمانی که فدرال پاسخ متزلزل است. ارتش به عنوان یک کل است تلاش برای انطباق با این ویروس در صفوف خود را—به ویژه با وقوع موارد بر روی ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت و متناقض دستورالعمل برای حفاظت از کاربران در سراسر خدمات.

اما در سراسر کشور, تیم مانند ورمونت guardsmen و اعضای لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده عملا هجوم فیزیک برای از بین بردن تاکید کرد بیمارستان های محلی در زمان ثبت. ورمونت آزمایش و خارج از غرفه در میان پروژه های مشابه در سراسر کشور برای سرعت آن—و نشان می دهد که حداقل یک قطعه از ایالات متحده در پاسخ به بحران به طور خاص در سطح محلی است ،

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هرزگرد روزانه جلسات آیکون فدرال پاسخ و محرک پول و کمک مالی شرکت های بزرگ در حال ساخت راه خود را در سراسر کشور است. اما خیلی واقعی کار حاوی این بیماری همه گیر در حال انجام است در سطح دولت با استانداران مدیریت stay-در-خانه سفارشات و teaming تا برای هماهنگ کردن برنامه های منطقه ای. آن را اغلب می افتد به دولت بازیگران برای مراقبت از جوامع خود.

پاپ آپ بیمارستان ها نمی مشهور چینی مگا سازه های چنین به عنوان یکی از در ووهان که 7,000 کارگران ساخته شده از زمین در حدود 10 روز در ماه فوریه است. بلکه اعضای ارتش ایالات متحده در حال تبدیل سایت های موجود در سراسر کشور—مدارس و مراکز کنوانسیون دیگر ساختمان خالی—به فضاهای برای بیماران آواره هجوم coronavirus موارد و یا حتی برای COVID-19 بیماران خود را. ورمونت نیست حتی در یک نقطه که در آن بیمارستان ها سرشار. اما دولت برنامه ریزان مشاهده شد این روند نگران کننده در جای دیگر در کشور, و آنها می خواستند برای گرفتن جلوتر از آنچه که ممکن است در آینده. “این کاملا ضروری به نگاهی که بدترین سناریو و ظرفیت برای پاسخگویی به آن می گوید:” جان کری جای خواب موقت معاون وزیر ورمونت آژانس خدمات انسانی که موفق افزایش ظرفیت در دولت است. “ما شده اند غفلت ما انجام داده است.”

بیمارستان جدید زندگی آغاز دره چاپلین نمایشگاه مرکز سه ساختمان به مقدار 74,000 فوت مربع نه بیش از حد دور از من-89 و در دسترس از تعدادی از بیمارستان های دیگر خاموش بزرگراه. این شده بود یک محل برای کودکان و نوجوانان’ فوتبال و چوگان سرپهن بازی عتیقه expos و لحاف را نشان می دهد و سه شنبه یکنوع بازی شبیه لوتو با کامل snack bar. زمانی که Tatro رفت و به دیدار فضا با سرب مهندس عمران عمده Jason Villemaire در اوایل این ماه او تا به حال یک زمان سخت در از دیدن این پتانسیل در همه پوچی. “من راه رفتن را از طریق این اتاق … آنها مانند بزرگ خالی فضاهای” Tatro به من گفت. “عمده Villemaire به من گفتن آنچه باید اتفاق می افتد و من مانند آن را نمی تواند اتفاق می افتد. این نمی تواند اتفاق می افتد در همه.'”

(جولی شیا / DVIDS)

Villemaire هم قرار دادن نقشه های خود را بر روی چهار شنبه, آوریل 1 کار در اواخر شب به بیش پیتزا با یک تیم از حدود هفت نفر دیگر. شما نمی توانید فقط با قرار دادن 400 تخت در مرکز نمایشگاه. پزشکی ریزان درخواست شد Villemaire تیم برای تبدیل آن به یک فضای با هشت 50-تخت غلاف از جمله جداسازی بخش در مورد آن تا به حال به کروناویروس مبتلا ، هر غلاف بود که شامل یک ایستگاه پرستاری و عرضه گنجه به عنوان به خوبی به عنوان یک نزول هر تخت به رسانه های الکتریکی و لامپ در این نزدیکی هست. سرهنگ کریس Gookin معاون وزارت امور خارجه جراح در ورمونت گارد ملی به یاد می آورد راه رفتن را از طریق مرکز نمایشگاه قبل از ساخت و ساز آغاز شده و هیچ گونه نگرانی در مورد چگونه همه چیز مناسب خواهد بود. “ما با داشتن لحظه ای که از شک که ما مانند آن را نمی تواند به اندازه کافی بزرگ” او به من گفت. او تصور پر کردن آن را با دو-با-چهار واحد پرستاری, غرق, تخت اورژانس خروجی و راهروها.

Villemaire نیست که نگران است. به عنوان تمام وقت مهندس در برلینگتون Air National Guard Base او موفق زیرساخت برای یک مرکز که میزبان 15 F-35 جنگنده جت. او داوطلب خدمت سربازی به عنوان یک تهویه مکانیک در اواخر 1980s و تا به حال تجربه ساخت همه چیز به سرعت با چند منابع در استقرار. اما مقیاس این پروژه در مجموع به او..

“من هرگز انجام هر چیزی از این محدوده همه در همان زمان” او به من گفت. و به طور معمول برای یک پروژه بزرگ آن را بیش از یک هفته فقط برای به دست آوردن تمام پرسنل در محل. “ما قادر به انجام آن در چند ساعت.”

استفاده از مرکز نمایشگاه بود که آن را در حال حاضر قدرت خود را ، لوله کشی گرمایش و تهویه. هنوز Villamaire تیم نیاز به قرار دادن ده ها تن از دیوار برای جدا کردن هر یک غلاف از دیگران و به تقسیم و هر کدام را به دو بخش برای مردان و زنان; اجرای سیم کشی برق داخل دیوار برای به دست آوردن قدرت در کنار هر تخت و اجرای لوله کشی به غرق در پرستار ایستگاه. این به آن معنا احداث نزدیک به یک مایل ارزش از دیوار هشت پا بالا مشابه طول سیم کشی برق برای اتصال به 432 های مختلف رسانه های قدرت و حدود 1200 پا از لوله کشی.

Villemaire نشان داد تا با چند ده نفر در روز پنج شنبه, آوریل 2; آنها می دانستند که آنها نیاز به دیوار و جایی که آنها باید بروید به طوری که آنها شروع به چکش تخته سه لا به دو-با-چهار دست و پا و قرار دادن آنها. اما روشن بود تا پایان روز است که آنها نیاز به مقدار زیادی بیشتر مردم برای دریافت این پروژه در زمان انجام می شود.

تقویت آمد و در روز جمعه هنگامی که Tatro نشان داد تا با تیم خود را. در حال حاضر ساخت و ساز در کل خدمه رشد کرده بود به حدود 55 عضو دارد. امیلی Eckel که نقش باسون در گارد و یک دانشجوی کارشناسی در موسیقی درمانی یکی از چند با یک نجاری پس زمینه از کار و تحصیل کار در ساختمان مجموعه Godspell و A Midsummer night’s Dream. او احساس او به من گفت “مثل ستاره تراز وسط قرار دارد … من می دانستم که به اندازه کافی برای قرار دادن دیوار و من می توانم با استفاده از ابزار قدرت است.”

(جولی شیا / DVIDS)

ساخت و ساز حل و فصل را به یک خط مونتاژ ریتم بیش از 14 ساعت در روز کشش به آخر هفته که در آن نقطه این تیم رشد کرده بود نزدیک به 70 نفر است. مردم با ناخن هم دیوار و پشته آنها را و سپس حرکت آنها را به موقعیت; برق آمد و بعد در کنار لوله کشی. یکی پس از دیگری ،

یکشنبه هنگامی که Tatro رفت و برگشت از طریق این رویداد فضای خالی سالن عوض شده است و کارگران, پوشش جدید دیوار در پوشش های پلاستیکی است که می تواند به راحتی تمیز و استریل. این مرکز آماده دریافت بيماران است.

اما هیچ کدام در واقع در آمد برای یکی دیگر از چند روز. دستور داد به با حداکثر سرعت دویدن به صورت آماده در یکشنبه, آوریل 5 guardsmen نمی بینم هر بيمار تا زیر پنج شنبه. که نقطه گارد به پرسنل پزشکی آموزش دیگران به عنوان پرستار در بیمارستان و اعضای گروه بودند که راه رفتن در اطراف در تلاش برای تشویق کارکنان. “من در حال حاضر به حال یک پسر با یک گیتار راه رفتن در اطراف و بازی برخی از موسیقی برای پزشکان,” Tatro گفت.

و سپس آخرین جمعه مرکز آن اولین بیمار ارسال مستقیم به جداسازی بخش است. آنها با آلوده coronavirus.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>