همه کاره برگ Pierre Engvall — ‘به عنوان قوی به عنوان هر کسی که در بازی’ — عضلات راه خود را برای تمدید قرارداد

یک دانش آموز از این بازی یک coachable بازیکن همه کاره رو به جلو است. Pierre Engvall مسیر NHL است که تقریبا یک نقشه راه برای چگونه یک هفتم-دور پیش نویس انتخاب کنید می توانید آن را به این روز است.

مانند هم تیمی Andreas Johnsson انتخاب شده در دور هفتم در سال 2013 Engvall از آن زمان به عنوان یک نشانه آن است که وجود دارد امید خود را برای هاکی آینده زمانی که برگها افرا به نام نام خود را در سال 2014. که او تدوین شد که اهمیت, نمی, چه دور.

“من فکر نمی کنم بیش از حد در مورد یک هفتم طفیلی” گفت: Engvall. “من دیده ام بسیاری از بچه ها دریافت پیش نویس در دور هفتم و آن را و سپس آنها را واقعا خوب است. (هنریک) Zetterberg او یک هفتم طفیلی. (هنریک) Lundqvist. Johnsson. نبود (ex-برگ کارل) Gunnarsson? بسیاری از بچه ها … دیدم مثل من سعی کردم فقط به نگه داشتن بازی و سرگرم کننده است.”

Engvall آن به نظر می رسد در حال رفتن به نگه داشتن بازی و داشتن سرگرم کننده با برگها در حالی که برای. این rookie امضا دو سال تمدید این هفته به باقی می ماند در برابر در یک بسیار مناسب $1.25 میلیون دلار (ایالات متحده) در سال است.

“این فوق العاده شهر” گفت: Engvall. “خوشحالم که اینجا با همه بچه ها. من واقعا دوست دارم این گروه و تمام مربیان است.”

گاهی اوقات او یک وینگر گاهی اوقات او را در یک مرکز. این است که تطبیق پذیری است که او را قادر به رسیدن به NHL گفت: برگها مربی شلدون Keefe که او نیز Engvall مربی با اهل Toronto Marlies.

Engvall پیوست Marlies در بهار سال 2018 برای خود کلدر جام اجرا شد و باارزش دانش آموز — تهاجمی-فکر بازیکن نه تنها یادگیری اما excelling در دفاعی سمت بازی.

“او می پیوندد تیم ما و ما او را در یک چک کردن خط و او هرگز واقعا بازی در یک وضعیت مانند آن است” گفت: Keefe. “اما در حال حاضر او در خط با Frédérik Gauthier و کالین سبز و ما درخواست او را برای بازی در برابر تیم های دیگر بهترین بازیکنان ما درخواست او را برای نگهداری به جن و پیگیری می شود و فیزیکی به آن را سخت در مخالفت.

“بنابراین او نیاز به یادگیری به پرواز در سخت ترین زمان از سال است. با کالین سبز, بر بال خود او قصد ندارم به او اجازه انجام آن را به هر راه دیگر. به طوری که واقعا کمک کرد که یک تفاوت واقعی-ساخت خط برای ما است.”

در 2018-19 فصل برگ تا به حال Engvall اضافه کردن به زرادخانه خود را با Marlies.

“او شروع به بازی به عنوان یک مجازات قاتل و جدید بود برای او. و سپس او اضافه faceoffs و تکرار در مرکز بود که یک چیز جدید برای او نیز گفت:” Keefe. “این چیزی است که لیگ آمریکا است قادر به اضافه کردن تطبیق پذیری برای بازیکنان به طوری که اگر آنها را به نام و سپس آنها می توانند پاسخ مثبت به هر سوال: شما می توانید بازی قدرت بازی ؟ آره. مجازات کشتن ؟ بله. جناح چپ? جناح راست? مرکز? بله.

“بیشتر شما می توانید پاسخ به این سوال با ‘بله’ بیشتر آن کمک می کند تا شما را به استفاده از هر فرصتی که ممکن است مورد آمده است.”

Engvall گفت: او در زمان غرور در یادگیری به بازی دفاع انجام این کار در خواست Thommie برگمن برگها’ رئیس اروپایی دیده بانی که توصیه می شود این تیم را او.

“من همیشه چیزهای فانتزی در حالی که من در سوئد مانند به ثمر رساند به برگزاری جن” گفت: Engvall. “من احساس می کردم با گذشت زمان من را بازی نمی کند (خوب) بدون جن بنابراین برگمن بود من از ابتدا: اگر شما می خواهید به آن را به تمام راه شما رو به بازی بدون جن بیش از حد.”

همه در افراد زیر سن قانونی می شود گفت: Keefe.

“من تا به حال گفتگو با بازیکنان گاهی اوقات در لیگ آمریکا که در آن شما می خواهم می گویند: من می خواهم شما را به سعی کنید خود را در خارج از بال امشب. (این بازیکن پاسخ) ” من واقعا می خواهم به بازی در سمت چپ.’ پس فقط من روشن اگر برگها نیاز به یک جناح راست فردا شما نمی توانید بروید ؟

“کسانی که این نوع از مکالمات شما باید برای به دست آوردن بازیکنان برای خرید به آن نوع از همه چیز. Pierre انجام دادیم.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

این درست نیست که او خیلی coachable و همه کاره است. وجود دارد دیگر نقاط Engvall بازی که Keefe دوست دارد و برگها پاداش. شش پا-پنج رو به جلو بود و یک بار دراز و باریک 190 پوند; در حال حاضر او را پاره پاره 214.

“از نظر فیزیکی او بسیار قوی است به عنوان قوی به عنوان کسی در این بازی گفت:” Keefe. “از خود اندازه و قدرت است که او دارای قدرت است که او به سرعت است که او را — تمام کسانی که ابزار — او می تواند با هر کسی می تواند اسکیت با کسی در NHL. و او تا به مجموعه ای از مهارت های بیش از حد است که می رود با آن است.

“بنابراین او با اعتماد به نفس زمانی که او جن زیرا او معتقد است که او می تواند outskate مردم و او می تواند با چسبیدن به جن. پس زمینه است که او در سوئد و اروپا هاکی او را دوست دارد به نگه داشتن به جن و این فقط یک فیزیکی بسته است که اجازه می دهد تا او را به انجام بسیاری از چیزهای. همین دلیل است که او قادر به در سمت راست از بازی سوئد و پیوستن به Marlies ما کلدر جام اجرا شود.”

Kevin McGran

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>