ویروس محدودیت بعدی توکیو المپیک تست رویداد به ژاپنی-تنها

توکیو – یک تست رویداد برای بازی های المپیک توکیو برنامه ریزی شده برای اواخر این ماه که درگیر برخی از غیر ژاپنی ورزشکاران در حال بازنگری شده به دلیل ترس از گسترش ویروس از چین است.

آن را در حال حاضر تنها محدود به ژاپنی ورزشکاران با بازی های المپیک بیش از پنج ماه دور.

دو روز تست رویداد باز می شود در Ariake عرصه on Feb. 28 و نسبتا مبهم — یک پارالمپیک تست برای boccia یک دقت توپ ورزشی شبیه به bocce و مرتبط با بولینگ چمن. این اولین از 19 باقی مانده آزمون وقایع قبل از بازی های المپیک هستند که برای باز کردن در جولای 24.

آنها را از نزدیک تماشا به عنوان شروع رله مشعل در 26 مارس در فوکوشیما استان را ویران کرد و نه سال پیش توسط یک زلزله سونامی و بحران از سه راکتورهای هسته ای.

آزمون حوادث ممکن است نشان دهد چه اثر گسترش ویروس داشتن در المپیک آماده سازی و توانایی غیر ژاپنی ورزشکاران با خیال راحت وارد ژاپن است.T

آنها همچنین می تواند درخشش یک نور افکن در چین ورزشکاران و خدمت به عنوان یک یادآوری است که بعد از بازی های المپیک — بازی های المپیک زمستانی — در پکن در سال 2022.

این مرگ و میر در ژاپن سه, ژاپنی, نسبت داده شده به سرعت گسترش ویروس. از شیوع ویروسی آلوده شده است بیش از 75 ، 000 نفر در سراسر جهان شده است و نسبت به بیش از 2 ، 000 مرگ و میر در چین است.

“بدیهی است که (تست رویداد) است که برای اصلاح شود اما تست رویداد را پیش بروید” توکیو سخنگوی Masa Takaya آسوشیتدپرس گفت.

کمیته بین المللی المپیک و محلی سازمان باید تکرار همان پیام هفته: وجود دارد هیچ برنامه ای برای لغو یا به تعویق انداختن بازی های المپیک است. این اتفاق تنها در زمان جنگ. بازی های المپیک 1980 و 1984 برگزار شد با وجود تحریم.

در یک بیانیه توکیو 2020 آن را به نقل از ژاپن Para ورزشی انجمن گفت: “JPSA است به این نتیجه رسیدند که بیشتر زمان لازم است تا به طور کامل تجزیه و تحلیل اثرات بالقوه” که این ویروس ممکن است بر روی ورزشکاران است.

Takaya گفت: بعد از آزمون است که در حال برنامه ریزی برای یک بین المللی زمینه شامل یک صندلی چرخدار راگبی تست در مارس 12-15 و ژیمناستیک تست حوادث در مارس 4-6. ژیمناستیک حوادث تا حدودی سازمان یافته توسط انجیر جهان حاکم بدن از, ژیمناستیک, ژاپن, ژیمناستیک, انجمن های محلی و سازمان.

Takaya گفت هیچ برنامه ای برای به تعویق انداختن یا لغو هر گونه تست حوادث.

“هیچ, هیچ, هیچ, هیچ, هرگز,” او گفت:.

اما او نمی تواند تضمین کند که غیر ژاپنی ورزشکاران را در صندلی چرخدار و ژیمناستیک حوادث. ممکن است آنها ممکن است پیش بروید به عنوان boccia است و تنها با غیر ژاپنی.

“ما هنوز نمی که ورزشکاران در رقابت” Takaya گفت. “هنگامی که آن را”s مناسب ترین زمان ما را رها کنندگان اطلاعات است.”

پاسخ او همان بود در مورد تمام دیگر تست حوادث. آخرین برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به مه 6.

المپیک مقدماتی و ده ها تن از رویدادهای ورزشی در سراسر آسیا شده اند و یا به تعویق افتاد به نام خاموش از جمله سرپوشیده جهان و میدانی قهرمانی آسیا در نانجینگ چین و مسابقه فرمول یک در ماه آوریل در شانگهای. ژاپن Kyodo news agency گزارش روز شنبه که مغولستان تیم تیراندازی با کمان کشیده از یک اردوگاه آموزشی در مرکز ژاپن است.

لغو مقدماتی المپیک حوادث ویران کردن با ورزشکاران انتظار برای پیشبرد سازمان و فدراسیون مجبور به پیدا کردن سالن های جدید — نه به ذکر است اخلال رزرو هتل, هواپیما, پرواز و رزرو بلیط.

در معرض خطر هستند همچنین تلویزیون پخش کنندگان و حامیان مالی که به سرمایه گذاری میلیاردها دلار در بازی های المپیک است. تقریبا سه چهارم از کمیته بین المللی المپیک درآمد از 5.7 میلیارد دلار بیش از چهار سال المپیک چرخه است که از صدا و سیمای حقوق.

ژاپنی virologist صحبت چهارشنبه گفت اگر بازی های المپیک شد فردا — آنها نمی تواند برگزار شد.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

“من فکر می کنم ممکن است آن را دشوار است به بازی های المپیک (در حال حاضر)” دکتر Hitoshi Oshitani یک virologist از دانشگاه توهوکو دانشکده پزشکی گفت. “اما در پایان ماه ژوئیه ممکن است ما در یک وضعیت متفاوت است.”

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>