ویروس را به جدول زمانی برای ورزش بیش از حد

غیر قابل تصور حداقل برای طرفداران ورزش در حال حاضر اتفاق افتاده است.

این بازی به عنوان ما می دانیم که آنها در حال تعطیل. ما هرگز می دانم که اگر ایالتی سن دیگو بود یک چهار نهایی مدعی یا اگر تایگر وودز را در دفاع از خود کت سبز در کارشناسی ارشد.

هیچ روز افتتاحیه در بیس بال. شانس هستند به طور فزاینده ای خوب وجود خواهد داشت هیچ استنلی جام یا قهرمان NBA در سال 2020.

و در حال حاضر از آن زمان به نظر غیر قابل تصور حداقل زمانی که آن را می آید به تفریح و بازی به عنوان ما یک بار آنها را می دانستند.

این بدان معناست که هیچ فوتبال کالج در این پاییز. هیچ سوپر باول بهمن به بعد.

هیچ ورزشی در تمام زمانی که کروناویروس جدید نگه می دارد کشتار مردم در سراسر کشور است.

احتمالا عالیرتبه این کشور مهم ورزشی لیگ در حال حاضر می دانیم که. آنها درک نوع از همه چیز — فوری گسترده تست در صدر لیست — که به اتفاق می افتد اجازه می دهد تا بازی را شروع دوباره.

اگر نه یک بررسی مختصر از آنچه افسر ارشد پزشکی از NFL گفت بری Wilner از آسوشیتد پرس است.

خواندن بین خطوط — در واقع فقط با خواندن خطوط و چشم انداز از یک فصل NFL بعد از این سال به نظر می رسد تلخ, مهم نیست که چقدر رئیس جمهور ایالات متحده می خواهم برای دیدن ورزش دوباره به سرعت.

“ما باید برای به دست آوردن یک مقدار بهتر رسیدگی واقعی گسترش این ویروس و چگونه بسیاری از موارد جدید وجود دارد” گفت: دکتر آلن آستانه یک جراح مغز و اعصاب است که با NFL پس از 2017. “چگونه آن منتقل می شود و ما چگونه می تواند به کاهش آن. ما باید برای رسیدن به نقطه ای است که وقتی کسی تست مثبت به این ویروس است که به این معنا نیست فوری قرنطینه. اگر این مورد است, شما نمی توانید فکر می کنم در مورد باز کردن یک تیم ورزشی است.”

این است که چگونه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن را می بیند. او تشکیل یک کنفرانس تلفنی از ورزش های اصلی رهبران در روز شنبه به آنها بحث پپ در ورزش بازگشت و نشان داد او می خواهم برای دیدن این اتفاق می افتد سپتامبر که نه اتفاقی است و برنامه ریزی شده شروع فصل NFL.

“من می خواهم طرفداران در عرصه های ناروا” گفت: بعد از آن در یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید است. “من فکر می کنم … هر زمان که ما آماده هستیم. به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم بدیهی است. و طرفداران می خواهم به عقب بیش از حد. آنها می خواهند برای دیدن بسکتبال و بیس بال و فوتبال و هاکی. آنها می خواهند برای دیدن ورزش خود را.”

که هر کس بیشتر می توانند به توافق برسند بدون توجه به سیاسی خود را به اجبار. ورزش ارائه می دهد دلپذیر انحراف در زندگی عادی و آن را حتی مهم تر می شود در طول زمان بحران.

این که چرا بیس بال ادامه داد: در طول جنگ جهانی دوم است. این که چرا NFL دو روز پس از رئیس جمهور جان اف کندی ترور شد و به همین دلیل هر دو لیگ اصلی بیس بال و فوتبال با عجله به عقب بر گردیم در این زمینه در پی حملات تروریستی 9/11.

جدید کروناویروس است به عنوان اب زیر کاه به عنوان آن است که کشنده است. حتی کارشناسان هم بدانند راه های مختلف آن گسترش می یابد و چگونه به محافظت در برابر آن است.

و هیچ مقدار از کوبیدن بر قلدر منبر در حال رفتن به آن را متوقف کند از آمدن به ورزشگاه و یا عرصه نزدیکترین شما.

تصور کنید برای رفتن به یک بازی NFL در ماه سپتامبر. آنها اسکن پیشانی خود را زمانی که آنها اسکن بلیط خود را? شما باید به ارائه مدارک و شواهد از یک منفی ویروس تست ؟ آیا شما واقعا می خواهید به نشستن در کنار یک غریبه و نگرانی برای سه ساعت در مورد آنچه که او و یا او ممکن است حمل می شود ؟

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

خطوط آبجو می تواند ترسناک و انتظار برای استفاده از ادرار و حتی بیشتر ترسناک است.

در واقع تدارکات به سادگی با برگزاری یک بازی خواهد بود متناوب. و بازی در یک ممکن است در معرض خطر است که حتی بازیکنان NFL نمی خواهید به.

هر کس از بازیکنان به توپ پسر در یک اتاق قفل را به آزمایش می شود ، اما این آزمایش را باید فراوان و آنها را به آنی. هر کس نیاز به آزمایش می شود حداقل یک بار در هفته حداقل و حتی که ممکن است به اندازه کافی.

و اگر کسی تست مثبت پس از آن چه ؟ شما لغو بازی ؟ فصل ؟ آیا کل تیم و رفتن به قرنطینه فقط به عنوان پلی آف نزدیک?

و اگر فرماندار یک دولت نمی خواهد اجازه می دهد بازی حتی به عنوان فرماندار یکی دیگر می کند ؟

وجود دارد بیش از حد که شناخته شده نیست و حتی خطر. و در کالیفرنیا که در آن سه تیم NFL بازی و جدید 5 میلیارد دلار ورزشگاه در مراحل پایانی است در لس آنجلس رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در حال حاضر در ثبت به عنوان ابراز شک و تردید فصل باز خواهد شد در زمان.

“من پیش بینی است که اتفاق می افتد در این حالت” Newsom گفت.

یک بیانیه شبیه است که می شده اند غیر قابل تصور فقط یک ماه پیش بود. اما به عنوان تعداد مرگ افزایش می یابد, ایده NFL های نجومی این سال به نظر می رسد حتی بیشتر خیالی یک ماه از هم اکنون.

این ویروس را به جدول زمانی به عنوان دکتر Anthony Fauci دولت ایالات متحده مهمترین عفونت بیماری متخصص شده است گفت: به هر کسی که گوش.

متاسفانه, آن را تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که جدول زمانی را شامل نمی شود هر بیشتر بازی های این سال است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>