رای گیری در زمان Coronavirus

An election official wearing protective gloves.
در میان coronavirus همه گیر عمومی حوزه های رأی گیری در حال حاضر تهدیدی برای بهداشت عمومی است. اما تعلیق انتخابات را تهدید می کند سلامت جمهوری.عکس توسط Jayme Gershen / بلومبرگ / گتی

در اوایل صبح روز سه شنبه اوهایو چهارم شد دولت پس از لوئیزیانا گرجستان و کنتاکی—به تعویق انداختن اولیه انتخابات به دلیل COVID-19. این تصمیم که تنها چند ساعت قبل از انتخابات برنامه ریزی شده بود به باز ساخته شده بود توسط فرماندار مایک DeWine که استدلال می کرد که رای گیری قرار خواهد مسن آمریکایی ها به خصوص نظرسنجی کارگران در خطر ابتلا به ویروس. در پاسخ جان Cranley شهردار سینسیناتی با صدور یک بیانیه عمومی. “من معتقدم که فرماندار این تصمیم چرا که او معتقد است که حق را برای بهداشت عمومی” او نوشت. “با این حال من نگران است که این سابقه می تواند امد و شد زیاد در انتخابات آینده توسط افرادی که با انگیزه های عمومی همان خوب است.” در اوهایو رای دهندگان در حال حاضر حق درخواست غایب رای گیری و ارسال آن از طریق ایمیل. به دلیل آن به نظر می رسد بعید است که یک فرد در انتخابات برگزار می شود در هر زمان به زودی Cranley ادامه داد: “من خواستار دولت به ایمیل غیابی به همه ثبت نام رای دهندگان و تشویق پست الکترونیکی-در رای گیری.”

اولیه و انتخابات محلی خرما به حد قابل تعویض. هنگامی که طوفان اندرو ویران قسمت از فلوریدا در سال 1992 و طوفان کاترینا نابود سواحل خلیج فارس سیزده سال بعد مقامات تغییر تاریخ در انتظار انتخابات است. 11 سپتامبر 2001 بود شهرداری اولیه روز در نیویورک است. پس از هواپیماها آمار رای گیری متوقف شد و دوباره برای دو هفته بعد. اخیرا 2018 نیویورک اولیه منتقل شد برای جلوگیری از متضاد با هر دو 9/11 و روش هشانا. انتخابات متفاوت است. خود را در تاریخ تعیین شده توسط قانون فدرال بنابراین تغییر آنها نیاز به یک قانون کنگره و برکت رئیس جمهور. حتی در آن تاریخ تغییر خواهد به احتمال زیاد به مقاومت در برابر یک چالش در دادگاه.

به تازگی من شده است شنوایی افراد اشاره می کنند که انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد و در میان جنگ داخلی است که نشان می دهد یا تعهد از رای دهندگان آمریکایی یا سرکش تقویم ما دموکراسی است. یک بیماری همه گیر با آن نامرئی دشمن ارائه بیشتر miasmic چالش برای رای گیری ، میکروب های بی رویه: هر کسی و هر کس در معرض است. اما در حالی که درست است که حوزه های رأی گیری در حال حاضر تهدیدی برای بهداشت عمومی است به همان اندازه درست است که رای گیری است که یک تهدید برای سلامت جمهوری. می تواند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را که در گذشته به “شوخی” در مورد ماندن در گذشته مدت خود را با استفاده از COVID-19 به درون واژگون سازی انتخابات ؟ یک قطعه های اخیر در تخته سنگ میسازد ترسناک سناریو که در آن تهمت می تواند در اصل ربودن کالج انتخاباتی است. Richard L. Hasen, یک استاد حقوق در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین و نویسنده از “انتخابات بحران” به من گفت که در چنین یک سناریو “وجود دارد خواهد بود شورش در خیابان.”

بعد از انتخابات عمومی در نوامبر 3rd. بیمه رایگان, عادلانه و امن انتخابات نیاز به ارائه همه توانایی برای رای دادن بدون نیاز به قدم به حوزه عمومی. Hasen راه حل این است که به رای دهندگان گزینه ای—هر چند نه تعهد—برای رای دادن از طریق پست. این نیز هدف از قانون جدید پیشنهاد شده توسط سناتور Ron Wyden از اورگان و ctq از مینه سوتا است. Wyden به من گفت: “در هر حوزه قضایی در حال حاضر اجازه می دهد تا رای گیری غایب برای اعضای نظامی و یا افرادی که نمی توانید آن را به پای صندوق های رای, بنابراین ما در حال شروع از ابتدا.” پنج کشور باید جهانی رای توسط ایمیل و سی و اجازه می دهد رای دهندگان به درخواست یک غایب رای گیری بدون نیاز به ارائه یک بهانه است. حتی پس, پوسته پوسته شدن در زمان انتخابات نوامبر—Wyden معتقد است ما باید بیش از شش ماه برای دریافت وجود دارد—در حال حاضر خواهد شد با چالش های. زودتر لایحه معرفی شده توسط Wyden انعطاف پذیر انتخابات در قرنطينه و بلایای طبیعی عمل 2020 پیشنهاد پنج صد میلیون دلار در کمک های مالی برای کمک به تمام پنجاه ایالت موسسه پست الکترونیکی-در رای گیری. این Brennan Center for Justice at New York University, برآورد هزینه های واقعی که طیف وسیعی از $951 میلیون دلار 1.4 میلیارد دلار است. (این Klobuchar-Wyden لایحه می کند نشان می دهد خاص تخصیص اما Klobuchar به من گفت که کنگره باید مطمئن شوید که این انتقال نه بار متحده است.)

وجود دارد بیش از نه هزار رای گیری مناطق در کشور با تغییر قوانین و مقررات است. برخی از نیاز به یک عمل قانونگذاری ایالتی اجازه می دهد تا بدون بهانه رای گیری غایب. برخی نیاز به اصلاح قانون اساسی. و پس از آن وجود دارد تدارکات. آن است که بسیار غیر معمول به معرفی یک راه جدید رای گیری در انتخابات عمومی; انتخابات خواهد شد نیاز به زمان و آموزش به وفق دهند و آنها ممکن است یا نه. در Wyden را در ایالت اورگان که اجازه می دهد تا جهانی رای توسط ایمیل هر رای دهنده ارسال یک رای و یک سیم کارت اعتباری بازگشت پاکت با ردیابی بارکد داخل. این را حفظ گمنامی و رای دهندگان را قادر می سازد به بررسی کنید که خود را مشخص رای گیری دریافت شد. یکی از مفاد Wyden لایحه, اما اجازه می دهد رای دهندگان به خود را دریافت برگه های رای به صورت الکترونیکی و چاپ آنها در صفحه اصلی. که راحت و مصلحت اما این افزایش نگرانی های امنیتی. “هر زمان که شما باید از مردم رای گیری در خارج از رای گیری در محل” Hasen “وجود دارد رفتن به امکان اجبار رای دستکاری و برگه های رای که پرتاب کردن.”

وجود دارد نگرانی های دیگر نیز هست. در برخی موارد کارمندان باید به طور نامتناسبی به چالش کشیده صحت امضا در پست الکترونیکی-در برگه های رای ریخته شده توسط مردم رنگ و جوانتر رای دهندگان. یک 2018 گزارش A. C. L. U. فلوریدا برای مثال پیدا کردم که “جوان و نژادی و اقلیت های قومی رای دهندگان مصاحبه VBM رای حداقل دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان مسن و سفید رای دهندگان به خود را VBM رای گیری را رد کرد و در انتخابات ریاست جمهوری سال 2012 و 2016.” (پادشاه کانتی واشنگتن که تا به حال جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری پس از سال 2005 در تلاش برای preëmpt این نوع از محرومیت با ارسال یک رای-رد-چالش فرم و اعتباری پاکت در عرض یک روز به رای دهندگان که رای قابل قبول نیست.) و رای گیری از طریق پست است و کمتر از راه حل بهینه برای رای دهندگان بدون یک آدرس ثابت و یا کسانی که زندگی در سرزمین های قبیله ای.

“ما می دانیم که آن را به طور کامل” Klobuchar به من گفت. “اما ما نیاز به فشار به عنوان بسیاری از مردم به عنوان ما می توانیم به رای اولیه و همچنین برای رای دادن از طریق پست.” روز چهارشنبه او و Wyden معرفی فاجعه ملی و اورژانس رای گیری قانون از سال 2020 ترکیبی از طرح های پیشنهادی از هر دو سناتور به حفظ و حفاظت از حق رای دادن. Klobuchar است که صحبت کردن با Roy Blunt او همکار جمهوری خواه از ایالت میسوری برای جلب حمایت هر دو حزب است به خصوص مشتاق به دیدن متحده معرفی بیست و اوایل روز رای گیری دوره ای که اجازه می دهد افرادی که نیاز دارید (و یا ترجیح می دهند) برای رای دادن در فرد به انجام این کار بدون نیاز به جمعیت روبرو می شوند. این امر همچنین کاهش قرار گرفتن در معرض نظرسنجی کارگران که اکثر آنان بیش از شصت قرار می دهد که آنها را در معرض خطر اگر آنها به قرارداد COVID-19. (این Klobuchar-Wyden لایحه همچنین پیشنهاد آموزش دبیرستانی و دانشجویان به عنوان نظرسنجی کارگران است.)

آن را از دست داده است در هر دو سناتور که به پاس زحمات انتخابات-قانون امنیت شده اند مانع توسط اکثریت سنا رهبر میچ مک کانل در سه سال گذشته و این که جمهوری خواهان در سراسر کشور باید دنبال سیاست های محدود کردن حق رای دادن و سرکوب شدند. آن هم نه از دست رفته خود را جمهوری خواه و همکاران است که می گوید که باید جهانی رای-توسط-mail شاهد افزایش مشارکت رای دهندگان. اما این لزوما به نفع دموکرات ها. Hasen با اشاره به این که رای دهندگان جمهوری خواه که انحراف مسن ممکن است ترجیح می دهند رای گیری در صفحه اصلی. او همچنین گفت که تا زمانی که به تازگی خواهان بودند بیشتر احتمال دارد به رای که راه از دموکرات ها. یکی از دموکراتیک عمل من با صحبت نگران است که اگر خیلی از کشور بودند برای رای دادن از طریق پست در نوامبر جمهوریخواهان را به دلیل “آنها در واقع بازگشت به برگه های رای.” Wyden به من یادآوری است که یوتا ایالتی است که “به عنوان قرمز به عنوان آن می شود” آرا توسط ایمیل. به عبارت دیگر دادن رای دهندگان گزینه ای برای رای دادن از طریق پست بیش از یک دیگر انتخابات دوره است خفا راه برای بزرگ کردن حق رای دادن—این یک راه برای حفظ آن است. “ما در یک بی سابقه ای در اورژانس” Hasen گفت. “بیایید حل نوامبر, و ما می تواند نگرانی در مورد چیزهای دیگر بعد از آن.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.

  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.

  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>