وارن باعث می شود او Electability استدلال توسط Skewering بلومبرگ در بحث دموکراتیک

در شب چهارشنبه مایکل بلومبرگ ساخته شده خود را مدتها در انتظار début در بحث دموکراتیک مرحله. آخرین بار بلومبرگ شرکت کرده بود در یک بحث بود و در سال 2009 زمانی که او در حال اجرا بود برای سومین بار به عنوان شهردار شهر نیویورک است. در مقابل پس از هشت قبلی دموکراتیک اولیه بحث دیگران در افتا با او به خوبی تمرین و آماده حمله به او را.

هر تعداد از مسائل می تواند مشکلات مطرح شده برای بلومبرگ روز چهارشنبه شب اما زا ترین آن مربوط به اهانت آمیز نظرات او را متهم به کارکنان زن و اتهام تبعیض جنسیتی در شرکت خود را. در اوایل بحث Hallie جکسون یکی از مدیران سایت مواجه بلومبرگ به طور مستقیم در مورد اتهامات درخواست “باید دموکرات ها انتظار بهتر از خود و نامزد?”

بلومبرگ سعی محوری پاسخ که یک زن اجرا می شود پایه و اساس خود را که بیشتر عضو ارشد دولت در شهرستان سالن بود که چهل درصد از شهر خود در کمیسیون بودند. اما سناتور الیزابت وارن که به نظر می رسد انرژی در شب چهارشنبه بود بلانت rejoinder. “من امیدوارم که شما شنیده ام چه دفاع از خود بود,” او گفت:. “‘من خوب است برای برخی از زنان است.’ “وارن پس از آن به چالش کشیده بلومبرگ به انتشار زنانی که تا به حال ثبت شکایت علیه او از عدم اطلاع توافق نامه.

بلومبرگ به حال قانونی پاسخ دهد. “این توافق نامه بین دو طرف است که می خواستم به آن را نگه دارید و آرام است که به آنها,” او گفت:. “آنها امضا این توافق نامه و ما با آنها زندگی می کنند.” وارن فشرده خود را نقطه. “من فقط می خواهم برای روشن باشد,” او گفت:. “اگر آنها مایل در حال حاضر به صحبت و به سمت خود را از داستان در مورد آنچه در آن است که آنها ادعا می کنند که در حال حاضر O. K. با شما ؟ شما در حال انتشار آنها را در تلویزیون امشب. این است که درست است؟”

البته این درست نبود. پس از بلومبرگ مبهم راه خود را از طریق یکی دیگر از انحراف وارن تبدیل به مخاطبان ساخته شده و مورد. “این فقط یک سوال از شهردار شخصیت” او گفت:. “این هم یک سوال در مورد electability. ما در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با یک مرد که می داند که چگونه بسیاری از عدم اطلاع توافق و چکه چکه چکه از داستان زنان گفت: آنها شده اند مورد آزار و اذیت و تبعیض.”

وارن ارزیابی بلومبرگ آسیب پذیری در برابر رئیس جمهور ممکن است یا ممکن است درست باشد. تا جمعه شب اما بلومبرگ به حال شده است قادر به هدایت روشنی از دموکراتیک نزاع و خود را electability استدلال تا حد زیادی بلامنازع. که دیگر مورد. این شده است فصل triangulating دموکراتیک رای دهندگان مصاحبه مورد است که بهترین موقعیت را برای ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. ممکن است آنها را مجددا یک بار دیگر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>