سازمان دیده بان جریان زنده از روز سه شنبه استیضاح به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا قرار دادن تا باز خود استدلال.

در روز سه شنبه در واکنش به استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور قانونی تیم کامل خواهد شد دفاع از آن. بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا متمرکز تا حد زیادی در قانون اساسی, حقوقی و سوابق تاریخی; در روز دوشنبه اول سخنرانی کنت استار مستقل مشاور که شهوت پرست گزارش led استیضاح محاکمه بیل کلینتون تأکید کرد که این اقدامات در برابر تهمت شده اند “چکیدن با فرایند اساسی نقض شده است.” بعد از آن در بعد از ظهر, رئیس جمهور معاون مشاور پت Philbin استدلال کرد که دموکرات ها را تلفیق شدهاست اجرایی امتیاز با سوء استفاده از قدرت است و رئیس جمهور رد شد به دلیل روند. او تکرار مشترک جمهوری خواه صحبت کردن نقطه ای که تهمت بود قادر به ارائه شده توسط مشاور یا به تماس شاهدان در خانه پرس و جو و گفت که رئیس جمهور بسته شده بود از اقدامات “برای هفتاد و یک نفر از هفتاد و هشت روز است.” او همچنین chalked ایدئولوژیک تفاوت بین دموکرات ها و جمهوری خواهان به سمت استیضاح به عنوان “اصطکاک” بین قوه های مجریه و مقننه که در قانون اساسی هم پیش بینی شده و اجازه می دهد تا.

آن Pam باندی سابق دادستان کل فلوریدا ارائه شده که یک ستون جدید از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع یک-پیش بینی حمله جو و هانتر بایدن. “ما ترجیح می دهند به بحث در مورد این” او گفت:, و اضافه کرد که آن را تنها به این دلیل که خانه مدیران ذکر بایدن یا Burisma “بیش از چهار صد بار” در طول استدلال خود را در هفته گذشته—تعدادی او بارها و بارها ذکر شده—که مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم مجبور شد برای رسیدگی به این موضوع است. باندی به دنبال به تصویر کشیدن هانتر بایدن به عنوان یک سودجوی بود که nepotistically نصب شده در یک موقعیت سودآور در Burisma مدیره. به جای بتن شواهد Bidens’ اتهام فساد او ارائه گزیده ای از برنامه تلویزیونی خانه شهادت جورج کنت و از قطعات منتشر شده در تایمزواشنگتن پستو دیگر رسانه ها ابراز نگرانی که هانتر بایدن مدیره موقعیت نشان داده پتانسیل تضاد منافع. (او نیز به طور معمول به نقل از رسانه های خبری در سراسر استدلال او از جمله از نیویورکر.) بعد اریک Herschmann یک شریک در شرکت خصوصی قانون Kasowitz بنسون تورس, سوال, جو بایدن, خلق و خوی و گفت که “هر کس که کار می کند برای او شده است فریاد زد.” هدف آنها ایجاد شد که مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل برای بررسی Bidens موجه بود—بدون توجه به آنچه در طول جمهور به نظر می رسید مایل به رفتن برای آن است.

Herschmann نظرات سپس نوسان بیشتر البته. او به ارمغان آورد تا یک قسمت در ماه مارس سال 2012 است که در آن باراک اوباما گفت: دیمیتری مدودف بود که پس از آن رئیس جمهور که او را درک روسیه نگرانی در مورد ضد موشکی که آمریکا و ناتو می خواستم برای ساخت در سراسر اروپا است. اوباما گفت که ندانسته به یک مایک که او می خواهم که “انعطاف پذیری بیشتر” به جای امتیاز دادن به روسیه پس از سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده Herschmann استدلال کرد که این گفتگو را تشکیل بیشتر impeachable جرم از مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات در اوکراین ، او در ادامه به ستایش رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اگر او بودند مبارزات خود را برای reëlection گفت که شاید مردم آمریکا مانند “پایین تاریخی بیکاری” قوی 401(k)s “مرزهای امن,” مطلوب موافقت نامه های تجاری, “کاهش مالیات” و “یک رئیس جمهور که وعده های خود را نگه داشته و تحویل در آنها است.”

Alan Dershowitz که بسته بعد استدلال با coda محور در تاریخ و قانون اساسی باز سخنان خود با احساسات شخصی: او گفت که او متنفر نیکسون و حمایت خود را از استیضاح; تحسین کلینتون و او مخالف استیضاح و رای برای هیلاری کلینتون در سال 2016 خواهد بود و دفاع از او را به عنوان او را در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن بودند او رئیس جمهور و با ارائه همان مقالات از استیضاح. کسانی که مقالات او استدلال در نهایت بیش از حد مبهم و ذهنی به حکم برگ برنده را برداشت و او اظهار داشت که او معتقد است در حال حاضر در مقایسه با گذشته که استیضاح اتهامات باید جنایی در طبیعت است. او همچنین خطاب به طور مستقیم از همکاران خود را در “بولتون بمب”—نشت اواخر روز یکشنبه از یک پیش نویس از یک آینده کتاب سابق امنیت ملی, مشاور جان بولتون که می گوید که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت بولتون به طور مستقیم که انتشار نکردن کمک به اوکراین شد و برای تحقیقات به برخی از دموکرات ها. (در اکثر ستون های اخیر, the New Yorker کارکنان نویسنده Susan B. گلاسر به نام بولتون وحی “ضرب المثلی تفنگ سیگار کشیدن.”) “هیچ چیز در بولتون آيات حتی اگر درست خواهد به سطح افزایش سوء استفاده از قدرت و یا یک impeachable جرم” Dershowitz گفت. اما اخبار را تغییر دهید و همه چیز برای برخی از. در یک ناهار سناتور جمهوریخواه روز دوشنبه پاتریک Toomey از پنسیلوانیا گفت که او در حال حاضر خواهد بود به نوعی شاهد ارز مربوط به بولتون. دموکرات ها تنها نیاز به چهار جمهوری خواه رای به منظور تماس با شاهدان. سه—سوزان کالینز, لیزا Murkowski و میت رامنی—در حال حاضر به ابراز علاقه.

شما می توانید به تماشای رسیدگی به زندگی می کنند جریان بالا به عنوان رئیس جمهور وکلا قرار دادن تا استدلال خود را.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی