با هر دو طرف در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه پس از اتمام باز خود استدلال شنبه شنوایی حرکت به کمتر قابل پیش بینی خاک. دفاع پیچیده بسته شدن آن استدلال در دو ساعت روز سه شنبه, پایان سه روز تلاش برای حذف رئیس جمهور از هر گونه خطا. یکی از رئیس جمهور و وکلای جی Sekulow در درجه اول به دنبال تطهیر از آیات اخیر از مقاله جان بولتون. با توجه به بولتون, کتاب آزمایشی برنامه ریزی می شود منتشر شده در ماه مارس رئیس جمهور تهمت نکردن کمک های نظامی به اوکراین برای فشار آوردن به دولت اوکراین به اعلام یک تحقیق و تفحص از شرکت گاز Burisma و از Bidens و گفت: تا به بولتون در حالی که او به عنوان برگ برنده تیم ملی-مشاور امنیت.

سناتور دموکرات و رئیس جمهور دفاع تیم تا کنون با تکیه بر بریدن از ابهام بین نشخوار و موجود. بولتون روایت upends که مفهوم است. جان کسیدی می نویسد که بولتون اخبار نشان از عمق حمله داعش’ obsequiousness: “به ندرت اگر هرگز, یک, سیاسی, سوگند خون—در این مورد تعهد به تبرئه کج جمهور بدون در نظر گرفتن شواهد علیه او و حتی بدون آزار به تماس با هر یک از شهود—بازگشت تا به طرز وحشیانه ای عمومی و چشمگیری.”

آیا سنا تصمیم می گیرد برای تماس شاهدان از جمله بولتون باقی مانده است دیده می شود. با توجه به گزارش این بار, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل خود آگاه حزبی که او به اندازه کافی رای برای جلوگیری از تماس شاهدان. چند جمهوریخواهان میانه از جمله سوزان کالینز از مین و میت رامنی از یوتا اند حاکی است که آنها باز به حمایت از تلاش برای جمع آوری اطلاعات بیشتر. چهار جمهوری خواهان نیاز به تلنگر به منظور سنا به تماس شاهدان. اضافی شهادت می تواند باز کردن راههای دیگر از تحقیقات و طولانی محاکمه توسط چند هفته. این سناتور دموکرات که در حال اجرا برای رئیس جمهور—Elizabeth Warren, Bernie Sanders, ctq و مایکل بنت—در حال حاضر غایب از مبارزات انتخاباتی و فرمت استیضاح دادگاه می تواند بر عملکرد آنها در اوایل اولیه متحده است. از سوی دیگر اگر در پایان مک کانل قادر به داد و بیداد خود را در جلسه محاکمه خواهد به احتمال بسیار زیاد به یک پایان سریع با تبرئه.

سازمان دیده بان جریان زنده در بالا برای آخرین در استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی