پخش زنده: سوال در ادامه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح محاکمه

سوال اصلی سنا استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه است که آیا جمهوری خواهان میانه رو را ادامه کاوش ارتباط رئیس جمهور انگیزه و یا سقوط در خط.

پنج شنبه, علامت دوم و روز آخر برای سناتورهای ارسال شده در استیضاح دادگاه علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از رای گیری در روز جمعه در مورد اینکه آیا به تماس شاهدان به شهادت قبل از مجلس سنا. روز چهارشنبه سناتور سوال رئيس جمهور در دفاع از تیم و خانه مدیران پیگرد قانونی در این مورد. هر طرف راهرو نوبت در زمان ارسال رو به جلو نوشته شده نمایش داده شد که خواندن با صدای بلند توسط قاضی جان رابرتز. بازجویی بود که در بیش از هشت ساعت ارائه شده چند شگفتی; ترین سوالات کاهش یافت و در امتداد خط حزب با حزب دموکرات خدمت خانه مدیران فرصت به تکرار مورد خود را در برابر تهمت و خواهان دادن رئیس جمهور وکلا بیشتر شانس ادعا که مغلوب ساختن پیشی جستن را بدون اشتباه است. Alan Dershowitz های مشهور دانشگاه هاروارد استاد حقوق خدمت در مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم برداشت عناوین با خلاق استدلال که اگر یک رئیس جمهور معتقد است که reëlection است که در جهت منافع عمومی و سپس هر چیزی که او می کند به تقویت شانس خود را از بودن reëlected نیز در جهت منافع عمومی و نمی تواند به مقدار impeachable رفتار است.

این مسئله که آیا رئیس جمهور جاه طلبی های شخصی می تواند جدا از منافع ملی معرفی شد با چهار سوال اول که سناتور سوزان کالینز از مین خواسته از طرف خودش و میانه رو جمهوری خواه همکاران لیزا Murkowski از آلاسکا و میت رامنی از ایالت یوتا است. هر سه قبلا ابراز تمایل به در نظر گرفتن تماس اضافی شهود. کالینز پرس و جو مطرح شده این احتمال که ممکن است رئیس جمهور داشته اند “بیش از یک انگیزه به اتهام انجام مانند پیگیری استفاده سیاسی” و “ریشه کن کردن فساد” و پرسید که چگونه به در نظر بگیرید که اگر رئیس جمهور اقدامات انگیزه ترکیبی از اهداف است. پاتریک Philbin یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا پاسخ داد که “این احتمالا نمی تواند جرم” در چنین وضعیتی است. بعد در روز کالینز و Murkowski ابرو مطرح شده دوباره درخواست در مورد زمان تهمت علاقه داشتن اوکراین بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی. مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم را با دقت یک زمان اما نشان می دهد که علاقه به بررسی predated بایدن اعلام که او را به دنبال نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری.

اگر چه کالینز Murkowski و رامنی هنوز هم ممکن است ارائه برخی از سوالات جالب در روز پنج شنبه شانس است که آنها را در نهایت با رای دموکرات ها به طلیعه چیزی بودن در جدید شاهد باریک هستند. یکی از پتانسیل نوسان رای خواه کوری گاردنر از کلرادو در حال حاضر اعلام کرد که او نمی خواهد رای دادن به تماس شاهدان و بار گزارش می دهد که حتی رهبر اقلیت سنا چاک شومر فکر می کند برنده رای بعید است. اکثر سناتورها انتظار می رود برای ادامه lobbing softballs به مربوطه هم تیمی در طول روز پنجشنبه رسیدگی است. سوال اصلی این است که آیا جمهوری خواهان میانه رو را ادامه کاوش ارتباط رئیس جمهور انگیزه و یا سقوط در خط.

سازمان دیده بان جریان زنده در بالا برای آخرین در استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر