سازمان دیده بان نیواورلئان

Yusiki / Shutterstock / اطلس

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

بین زمان این جمله نوشته شده بود و در آن زمان این مقاله منتشر شده است و صدها نفر دیگر آمریکایی ها به احتمال زیاد از درگذشت COVID-19. صدها یا شاید هزاران نفر دیگر از مردم می خواهد که در بیمارستان بستری شده است و قطعا ده ها هزار نفر بیشتر خواهد شد که آزمایش مثبت برای coronavirus. در این مرحله پیش بینی در مورد این بیماری همه گیر است که مانند یک بشکه بیش از آبشار نیاگارا: ما فقط می توانیم حدس می زنم که چگونه آن را به پایان می رسد اما ما نمی دانیم که همه چیز در حال رفتن به پایین.

در اینجا یکی دیگر از پیش بینی که امن به: شهر نیواورلئان—و به طور بالقوه همه لوئیزیانا—در حال رفتن به تبدیل شدن به بعدی جلو در مبارزه با این بیماری همه گیر. حتی به توجه ملی است حق با تمرکز بر تهاجمی شیوع در واشنگتن و نصب فشار در شهر نیویورک بیمارستان ویروس پیشرفته در لوئیزیانا متزلزل مقامات محلی و پزشکان و دولت در حال حاضر نزدیک به یک شبیه بار از عفونت و مرگ و میر به عنوان بحران به شمال. دلیل خوبی وجود دارد به این باور است که این جنوبی شیوع خواهد بود حتی سخت تر است را شامل است و شاید بهتر منادی از آنچه آمده به عنوان اپیدمی گسترش در سراسر کشور است.

شماره در حال حاضر نشان می دهد که لوئیزیانا جهانی است کانون این بیماری همه گیر. فقط بیش از 1 درصد از جمعیت ایالات متحده زندگی در لوئیزیانا. اما با توجه به COVID پیگیری پروژه 7 درصد از تمام COVID-19 مرگ 7 درصد از بستری شدن در بیمارستان و 3 درصد از تمام تست مثبت شده اند در دولت است. نیویورک دچار درباره دو مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر. لوئیزیانا در 1.8.

برای قرار دادن اعداد به چشم انداز, اگر, لوئیزیانا, بودند, کشور, آن تعداد مرگ خواهد آن را در بالا 15 در سطح جهان است. این بار به نظر می رسد افزایش به سرعت که همه این آمار تبدیل خواهد شد به سرعت به خارج از تاریخ. دولت گزارش 83 مجموع مرگ و میر ناشی از COVID-19 از ظهر روز گذشته. در آن گزارش شده بود 34 عنوان از دوشنبه. و به عنوان این است که ماهیت این ویروس بسیاری از اطلاعات منتشر شده نشان دهنده تنها یک تصویر لحظهای از عفونت است که در زمان یک یا دو هفته پیش. بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر را افزایش می دهد. و اگر دیگر شیوع بیماری در سراسر جهان هستند و هر مثال منحنی نمی رود به آرامی. خرید اینترنتی در لوئیزیانا خواهد بود دردناک در New Orleans منطقه شهری که اورلئان و جفرسون Parishes حساب برای دو سوم از تمام موارد در دولت است.

فرماندار لوئیزیانا جان ادم ادواردز در حال حاضر اعلام وضعیت اضطراری است. در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه گفت که به رغم رسمی شماره او خاص است که تمام کلیساها در کشور را coronavirus موارد است. او از شهروندان خواست که همچنان به ماندن در خانه و به دنبال دستورالعمل دولت در کاهش گسترش ویروس. مانند فرماندار نیویورک اندرو کومو ادواردز همچنین هشدار داد انتقاد از کمبود هواکش در بیمارستان که به زودی با ضربه امواج از COVID-19 بيمار. “ما به طور بالقوه می تواند اجرا از منافذ در منطقه نیواورلئان در هفته اول در ماه آوریل” ادواردز گفت. با توجه به دولت داده یک سوم از تمام افراد بستری به دلیل این ویروس تا کنون مورد نیاز هواکش.

مقامات محلی در نیواورلئان ساخته شده اند و حتی بیشتر وخیم اظهارات. “ما در حال آماده سازی برای بسیج در راه است که بسیاری از ما هرگز دیده می شود” گفت: Collin آرنولد شهرستان میهن-امنیتی مدیر در جریان کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه. “این یک فاجعه است که تعریف ما برای نسل است.” New Orleans شهردار LaToya Cantrell گفت: همان روز که شهر انتظار تخت بیمارستان برای پر کردن ظرف دو هفته و او مجاز به استفاده از Morial مرکز کنوانسیون به عنوان یک سرریز سایت.

پزشکان و دیگر متخصصان بهداشت و درمان در این شهرستان در حال حاضر به نظر می رسد نزدیک به غرق. در یک صدای جیر جیر در جمعه سابق وزارت امور خارجه, وزیر بهداشت, Rebekah هی اشاره شده داستان از مردم استفاده مجدد از دنده محافظ و یا سفارش آن را از eBay. جاشوا Denson ریوی و مراقبت بحرانی پزشک در Tulane مرکز پزشکی و مرکز پزشکی دانشگاه نیواورلئان تشخیص داده دوم مورد تایید شده از coronavirus در این شهرستان است. در حال حاضر او در حال حاضر در دست خود قرنطینه به عنوان او در انتظار نتایج خود را تست ویروس. “من نه تنها یکی از ما انتقادی-مراقبت پزشکان است که در قرنطینه و یا بیمار در حال حاضر” Denson به من گفت. “نظر من این است: اگر شما از دست دادن یک یا دو آن را یک معامله بزرگ است. این نیست یک جایی که فقط شنا با گزینه های موجود است.”

با توجه به Denson مشکلات خاص به لوئیزیانا ممکن است شیوع وجود دارد بدتر از آنچه در دیگر نقاط ایالات متحده دیده می شود. دولت یکی از بالاترین نرخ فقر در این کشور و با آن بار می آید بهداشت و نابرابری از جمله انواع شرایط که به نظر می رسد برای قرار دادن مردم در معرض خطر ابتلا به عوارض جدی از coronavirus. لوئیزیانا یکی از جوانترین استانهای کشور است که به نظر می رسد نشان می دهد ساکنان آن می توانست نتایج بهتری داده است که افراد مسن تر شده بیشتر در معرض شیوع بیماری. اما در حدود 43 درصد از آن جمعیت می افتد به “در معرض خطر” دسته بندی ها, با توجه به بنیاد خانواده کایسر. تعداد قابل ملاحظه ای از افراد جوان در کشور باید شرایط موجود.

با توجه به Denson, که بدان معنی است که نیواورلئان و بقیه لوئیزیانا ممکن است به دنبال در یک نوع متفاوت از شیوع بیماری از بسیاری از کشورها—و یا حتی نیویورک و واشنگتن—دیده می شود از جمله گسترده بستری شدن در بیمارستان و یا حتی مرگ افراد جوان است. دیروز, لوئیزیانا, گزارش اول خود را به مرگ یک فرد زیر 35 a 17-year-old در Orleans Parish.

“ما شاهد فرآیندهای مختلف از این بیماری از آنها دیده می شود در چین حداقل anecdotally,” Michael گفت. “ما در حال دیدن بیشتر همبود که در شرایط معمول به آمریکایی ها مانند فشار خون بالا و سکته مغزی و دیابت است.”

بسیاری از مفروضات مشترک در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس در حال آزمایش می شود در ایالات متحده در راه آنها نشده است تا کنون. اثرات این ویروس در جمعیت مانند کسانی که در آمریکای جنوبی—فقیر است که با مشخص شده اند نژادی و اجتماعی و نابرابری در وضعیت سلامت و بهداشت دسترسی و اغلب زین با چند شرایط موجود نمی رتبهدهی نشده است شناخته شده است. و بسیاری دیگر از ایالت های جنوبی بر خلاف لوئیزیانا, نیویورک, واشنگتن—همه از آن گسترش مدیکید تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه—باید کمی در راه بهداشت عمومی-بیمه گزینه برای کسانی در خطر جمعیت. اگر لوئیزیانا (به احتمال زیاد از طریق مردی Gras) بود COVID-19 پایی در جنوب امریکا است که در مورد به یادگیری زیادی در مورد چگونگی این بیماری در تعامل با برخی از سمج ترین و مقاوم به درمان, بهداشت و درمان-مراقبت از مسائل در کشور است.

در حال حاضر بعد از نقطه تمرکز باید در نیواورلئان. آن را نمی ایتالیا نشده است. اما هشدارهای فوری و شاید حتی بیشتر portentous خود را در متانت و یقین است. دولت اجرا خواهد شد از منابع مهم برای مراقبت از coronavirus بیماران به احتمال زیاد قبل از تعداد آنها کاست. بیمارستان ها خواهد شد تحت فشار است. مراقبت های بهداشتی حرفه ای خواهد قرارداد این ویروس خود را. شرایط بهداشتی اساسی را شغل خود را سخت تر است.

این بدان معناست که در حال حاضر زمان برای اقدامات ناامید Denson فکر می کند. او خواستار این نوع از بسیج مردم برای رزرو بدترین بلایای طبیعی از جمله کمک های مالی از منابع و بیشتر پزشکان و پرستاران. “من امیدوارم که دو ماه پایین جاده مردم گفت:” من overreacted,’,” او گفت:.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>