تماشای برنی ساندرز ادعای پیروزی در نیوهمپشایر

Bernie Sanders speaks onstage.
“این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن!” برنی ساندرز گفت: در اولیه شب, حزب, در, New Hampshire.عکس با آدم Glanzman / بلومبرگ / گتی

روز سه شنبه در برنی ساندرز اولیه-شب تجمع در Southern New Hampshire University زمینه خانه در منچستر خلق و خوی بود و خیلی خوشحال از ابتدا. روز قبل از داوطلبان بود زدم و در حدود دو صد و پنجاه هزار درب Sanders مبارزات انتخاباتی گزارش شده است; پنج شنبه شب در دورهام تجمع بیش از هفتاد و پنج صد نفر در U. N. H. داد برنی تا کنون-دامن زدن به انقلاب احساس و صدا از یک کنسرت موسیقی راک است. آن برجسته بود, در میان دیگران, آفتابگردان, لوبیا, Cornel West, Cynthia Nixon (“ما نیاز به یک قهرمان است و برنی ساندرز!”), اسکندریه Ocasio-کورتز (“رو به جلو! رو به جلو! رو به جلو!), ساندرز (“کل جهان است که به دنبال در نیوهمپشایر”) و سکته مغزی (“سلام به مردم بزرگ شمال شرق . . . از این زیبا به سرقت رفته آمریکا سرزمین”). سکته مغزی تحت پوشش “به آتش کشیدن خانه” و عینک خیالی مناسب—a pink, یک, یک, یک, یک کارتون-چاپ و غیره—به دنبال مانند یک دسته از foppish پیری Chalamets. مخاطبان را تشویق می کردند مانند دیوانه برای همه تکان دادن چیزهای جمعیت-گشت و گذار messing با پلیس moshing تحت چرخش چراغ های رنگی. پس از آن صدها نفر از بچه ها بیرون دوید و پشت سر هم بر روی یک یخی زمینه سیاه خنده با یکدیگر است. در همین حال جو بایدن بود که مبارزه در یک نوار های ورزشی.

ساندرز دوشنبه شب رالی ضخیم با سخنرانی مهیجی و نزدیک نظامی شدت احساس بود مثل یک megachurch ساخت یک joyful noise; این سناتور حزب اصلی در مقابل یک buzzy سالن از مردم در حال انتظار برای تایید آنچه مشکوک شد. حزب کوتاه بود در بحث: هیچ اطلاعیه هیچ مقدماتی سخنرانان هیچ صوتی بر روی صفحه نمایش سی ان ان. به مدت سه ساعت و نیم تنها کلمات ما می تواند بشنود شد, شعر از حلقه ساندرز لیست پخش—”نگه دارید در Rockin’ در رایگان جهان” “Talkin’ Bout یک انقلاب” “در جاده دوباره” و غيره—و از مردم در شادی و شعارهای. “برنی ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن!” “سبز معامله جدید!” “وال استریت پیت!”

ساندرز در رهبری بود تمام شب. هنگامی که تلویزیون رفت و در 7:44, سر و صدا بالا رفت: ساندرز تا به حال بیست و هشت درصد به پیت Buttigieg است بیست و دو درصد با ctq به مراتب پشت سر نیست و دیگر نامزدها به دنبال کم خونی. فقط قبل از 8 p. m.زمانی که نظر سنجی بسته یک شمارش معکوس به وجود آمد بود و در آستانه سال جدید—و یکی دیگر از سر و صدا چرا که در حال حاضر ساندرز بود که در سی و هشت درصد است. به زودی, اندرو یانگ کاهش یافته است; سپس مایکل بنت انجام بیش از حد.

در ضخامت از جمعیت یک مرد در نزدیکی من گفت: به دوست خود “این چیزی است که دموکراسی به نظر می رسد.” یک زن جوان در یک, زیبا و دلفریب, قدیمی, مانتو با دکمه حامل پیام مانند “فمینیست برای برنی” به من گفت که او برای اولین بار کشیده شده به ساندرز به دلیل “چگونه به طور جدی او در زمان دانشجویی-وام بحران به خصوص در نیوهمپشایر.” او گفت که افراد جوان بودند خروج از دولت به دلیل دستمزدهای پایین و هزینه های بالای زندگی و سایر عوامل اقتصادی; آثار او در ورود اطلاعات و داوطلبان برای مبارزه است. بعد به من سه festively لباس twentysomethings شروع به بالا و پایین پریدن فریاد-شعار “We—are—غیر قابل توقف! یکی دیگر از—جهان—است که ممکن است!” دیگران در پیوست همچنین پریدن و فریاد و تشویق گسترش به کل اتاق. پس از آن درگذشت پایین با همه بشاش من لبخند زد و پرسید که آیا آنها می خواهم به چت. “نه ممنون!” یکی گفت: خوب ، چرا ؟ “من نمی خواهم فشار دهید.” کمپین یک کارگر بود و حاضر به صحبت در مورد او صورت رنگ قرمز همراهبا در اطراف دهان و فک. او و مادرش, قبیله او گفته بود قلعه پک Oglala لاکوتا و همراهبا بومی نماد توانمندی فرسوده به تازگی به منظور بالا بردن آگاهی در مورد از دست رفته و قتل زنان بومی.

جیل Herbers یک نویسنده زندگی می کند که در نیوهمپشایر شده است canvassing برای برنی در هفته های اخیر. “آن را عمیقا تجربه انسانی” او گفت:. “معلم زبان و بنابراین پرستار است—و بنابراین فرد در پنج میلیون دلار دریاچه خانه, چرا که آنها نمی خواهند برای دیدن loons آسیب دیده است. مردم عشق ساندرز و عشق آنچه که او را برای. همه آورده شده است تا در این سیستم که کار نمی کنه.” بودن مترقی به او “است که فقط در انسان است. چه رادیکال و پانصد هزار نفر در خواب در خیابان. آمازون پرداخت هر گونه مالیات.” ساندرز شد یکی از جدی, او گفت:, اما همچنین سرگرم کننده و در مورد عشق است. “کرنل وست می گوید:” عدالت چیزی است که دوست دارم به نظر می رسد مانند،’ “او لبخند زد.

یک دقیقه بعد Cornel West سرش می دویم. در آن زمان که قطراتش مردم دست به تشویق. کمپین co-صندلی نینا ترنر ورودی رو به سلامتی هم. “سبز معامله جدید!” مردم شعار می دادند. “جنگ بیشتر نه!” زمانی که من بازگشت به صندلی من در مطبوعات bleachers سه startlingly preppy سفید در بخش بعدی در زمان عکاسی از خود با برنی صحنه به عنوان یک پس زمینه و سپس به سمت چپ. چه شد که در مورد ؟ من تعجب با صدای بلند. “مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان” همسایه گفت: به دنبال تفریح و بازی و یا ترسناک است. پس از آن بیش از نیمی از مناطق گزارش شده بود و سی ان ان chyron گفت:”مسابقه جلوتر.” در حال حاضر برنی بود که منجر پیت تنها دو یا سه نقطه. اتاق رو ساکت تر. زمانی که Buttigieg به نظر می رسد در تلویزیون آماده به صحبت او هو شد مثل یک سکوت-فیلم تبه کار. “برنی ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن!” جمعیت شعار می دادند. “قدرت مردم!”

در 11:05 برنی زمان مرحله با همسر و فرزندان و نوه ها. گوش-تقسیم فریاد پر از اتاق برای سه دقیقه در آن نقطه ساندرز flapped دست او مانند همه حق است همه حق است. “اجازه بدهید از این فرصت برای تشکر از مردم نیوهمپشایر برای یک پیروزی بزرگ امشب!” او گفت:. پیام خود را کوتاه بود و سپاسگزار: به داوطلبان به خود شخص نامزد. “این پیروزی در اینجا این است که این آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن!” او فریاد زد. او همچنین به عنوان سینتیا نیکسون بود دوشنبه شب هنگامی که او را متوقف و برخی از ضد کلینتون booing—دلسرد درون چپ تفرقه. “آنچه من می توانم به شما بگویم که با یقین مطلق و من می دانم که من صحبت می کنند و برای هر یک از نامزدهای دموکرات است که مهم نیست که چه کسی برنده و ما قطعا امیدواریم که آن را به ما, ما در حال رفتن به اتحاد با هم و شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ مدرن این کشور,” او گفت:. پشت سر او در وسط ردیف تیر یک مرد جوان در یک پیراهن قرمز تکان کوچک پرچم آمریکا. در نوادا و کارولینای جنوبی است.


آخرین پوشش

دیدن نتایج انتخابات از مقدماتی نیوهمپشایر.

نیوهمپشایر نتایج سیگنال یک کشور دموکراتیک نبرد. این حزب نامزد تقریبا قطعا باید به سخت کار کردن آن را تا اوایل ماه ژوئن و زمانی که نهایی مقدماتی برگزار خواهد شد.

برنی ساندرز برنده مقدماتی نیوهمپشایر اما عملکرد خود را نه به عنوان موثر به عنوان آن بود در سال 2016.

جلوتر از مقدماتی نیوهمپشایر تهمت سعی در ایجاد مشکل برای دموکرات ها.

در نیوهمشایر ساندرز و وارن وعده جسورانه تغییر اساسی. اما آنها در تلاش برای التماس کردن یک چشم انداز آمریکا که به شدت شمارنده مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از ناامید کننده چهارم-پایان محل در آیووا جو بایدن در تلاش است در نیوهمپشایر.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>