تماشای ESPN در طول Coronavirus مستند

Stephen A. Smith در ESPN sports-بحث نشان می دهد “برای اولین بار.”عکس از Alamy

“این تیم که به ذهن می آید این است که در خلیج تمپا Buccaneers,” Stephen A. Smith گفت: صبح روز چهارشنبه در ورزش-بحث نشان می دهد “برای اولین بار.” سوال این بود که به نفع بسیاری از N. F. L. تصمیم به گسترش برگشتی به چهارده تیم است. “چرا؟” او barked. “از آنجا که تام برادی است که وجود دارد.” خشن زنگی اسمیت تنور هموار و زمین شروع به افزایش است. “چرا ؟ چون مایک Eh-وانت و کریس خدا-برنده و O. J. چگونه-ard . . .” اسمیت گرم است. “همچنین—” دست خود را به پرواز در پایین قاب و شروع به تکان و لرزش بال. او برای یک دقیقه و چهل و سه ثانیه است. چه سوال بود دوباره ؟ ناگهان او صحبت کردن در مورد کاوبوی; بیشتر به طور خاص, کابوی, طرفداران “بیشترین نفرت انگیز تهوع fanbase در تاریخ ورزشی آمریکایی” و در مورد چگونگی “آنها خواهد بود بدبخت. هیچ چیز“—در اینجا او مستقر معروف خود falsetto—”بخواهد من بیشتر چیزی باعث می شود من کریسمس بیش از کابوی طرفداران و متاسف بود-hiiinds بودن پر از بدبختی است.” در آن نقطه من تا به حال مشاهده شده است ESPN برای بیش از سه ساعت و اسمیت مونولوگ—با کنترل قدم زدن گیج کننده جهش بین ثبت نام سر ظاهری و کشش و رغبت برای مبارزه با—شد نزدیک ترین چیزی که من دیدم به اخیر رویداد های ورزشی.

آن را به حال شده است در یک صبح است. من می خواهم به خواندن کتاب کودکان کلاسیک “رفتن سگ. برو!” برای دختر من حدود هفده بار; من می خواهم به تماشای “Get Up!,” به ESPN بحث نشان می دهد و “SportsCenter با اسکات Van Pelt.” من می خواستم می خواهم تا ببینید که چگونه سرگرم کننده در روز را صرف تماشای آنچه در اصل سرگرمی و ورزشی برنامه نویسی شبکه خواهد بود با توجه به اینکه در حال حاضر هیچ برنامه نویسی ورزشی بود. وجود دارد چنین چیزی به عنوان “Who” بدون برجسته ؟ چه چیزی می تواند “بلند شو!” تجزیه و تحلیل در شرایطی که از بازی ؟ ورزشکاران گلف در فیرس از قصرها خود را? (بله.) سی و پنجمین سالگرد ویلانوا ناراحت است و بیش از جورج تاون در N. C. A. A. عنوان بازی ؟ (مطمئن شوید که به اندازه کافی در روز چهارشنبه وجود دارد زمان ویلانووا مربی جی رایت ورزشی ریش در دست به توصیف مدرسه قدیمی جلال است.)

اما وجود دارد هیچ کمبود محتوا. در واقع بیش از حد وجود دارد ، برایان Windhorst به نظر می رسد به منظور گزارش ناگهانی تصمیم بسکتبال چین برای به تاخیر انداختن آن فصل دوباره پس از برنامه ساخته شده برای از سرگیری آن است. او همچنین در مورد آینده نگر معامله بین N. B. A. بازیکنان و صاحبان به برگزاری یک بزرگتر از حد معمول بخشی از بازیکنان حقوق در سپردن اگر به طور منظم از فصل بازی ها را به نام خاموش. ویمبلدون لغو شد. پاتریک McEnroe مورد بحث است که تماس در از زیرزمین خانه خود را که در آن او است جدا از خانواده اش داشتن آزمایش مثبت برای COVID-19. Adam Schefter پیوست یک قسمت از “Who” میزبان توسط اسکات Van Pelt از خانه خود در نیویورک به عنوان او اغلب می کند. من خودم به طور ناگهانی کنجکاو در مورد طلا-برجسته برآمدگی بر روی قفسه; پس از یک تحقیق کامل در اینترنت متوجه شدم که آنها تا به حال حدود سه برابر در تعداد از سال 2012. آیا Adam Schefter باید یک اشتراک به یک قانون کتابخانه ؟ پس از سه هفته را صرف تا حد زیادی به خواندن و تماشای گریم اخبار از آنچه اتفاق می افتد در بیمارستان و در اتاق جلسه کاخ سفید آن را یک انحراف خوش آمدید به تعجب در مورد غرابت از یک خبرنگار ورزشی قفسه کتاب.

یا آن را باید شده اند. Schefter وجود دارد به بحث در مورد N. F. L. تصمیم به برگزاری این طرح به عنوان برنامه ریزی شده بدون مخاطب و با پیش نویس چشم انداز در خانه نشسته شروع در آوریل 23. هفته گذشته در “Get Up!,” Schefter پیشنهاد کرده بود و کشش در پیش نویس است. “چگونه در مورد داشتن یک دور از این پیش نویس در هر شب؟” Schefter گفت. “بنابراین ما باید هفت شب و هفت دور است. در واقع این هانوکا از N. F. L. پیش نویس است.” این بیت از boosterism بود تعجب آور نیست—Schefter است تا از نزدیک در تراز وسط قرار دارد با N. F. L. است که او حتی به نظر می رسد در تبلیغات برای حامیان آن. اما او صدا کمتر گلگون این هفته به عنوان بسیاری از ما. “همه ما می خواهیم برای دیدن روز که در آن ما باید حواس پرتی فوتبال” Schefter گفت. آموزش خارج از فصل ، “این اتفاق نمی افتد. خارج از فصل برنامه ؟ که اتفاق می افتد. این پیش نویس است که اتفاق می افتد تنها از طریق نیروی خالص و عزم و اراده و عدم دوراندیشی از N. F. L.” او رفت. “آنها مصمم هستند برای قرار دادن این در حالی که وجود دارد این است که قتل عام در خیابان.” صبح روز بعد در اول “را” وجود دارد بحث در مورد اینکه آیا Aaron Rodgers نیاز به یکی دیگر از حلقه کاسه فوق العاده در نظر گرفته شود یک بار بزرگ است.

چند سال پیش در ای اس پی ساخته شده است یک شرط بندی که بینندگان می خواهید N. F. L. و تمام رشته های ورزشی به فرار از سیاست است. چند هفته گذشته مورد آزمایش قرار داده اند که ایده. هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن: همه چیز متصل است; ما همه لوله برای پول, فرهنگ, سیاست, ویروس. واقعا وجود دارد نه یک ورزشی “زاویه” به COVID-19 از آنجا که هیچ زاویه به هر چیزی است که همه جانبه. هیچ راه فرار وجود دارد به ورزش به دلیل وجود دارد هیچ ورزشی. اما پس از آن ورزش بودند که هرگز یک جایگزین برای جهان واقعی است. آنها همیشه بازتابی از آن است.

در حال حاضر به عنوان دنیای واقعی برای بسیاری از مردم منقبض شده است به فضای یک خانه یا یک اتاق یک نفره, اهمیت ورزش منقبض شده با آن است. رتبه بندی در ESPN در حال پایین به طور قابل توجهی ، هیچ کس حتی جری جونز می گویند که N. F. L. پیش نویس مسائل تا آنجا که جهانی همه گیر. و در عین حال پیش نویس مسائل مربوط به ای اس پی ان و غیره وجود دارد بالا کارفرمایی چشم انداز توا Tagovailoa گزارش که ران او را شکست و در کالج احساس صد در صد. این شبکه آغاز شده است ترویج “آخرین رقص” ده قسمت مستند در مورد مایکل جردن بود که ضربه تا از اصل آن هنوز تاریخ در ماه ژوئن به مارس 19. عنوان یک نگران کننده و ناخواسته رزونانس در حال حاضر.

تا آن زمان شما می توانید به تماشای ورزشکاران بازی های ویدئویی: روز جمعه ESPN شروع به پخش یک N. B. A. “2K20” مسابقات که در آن شانزده بازیکنان در حال رقابت. در سی NBC Sports واشنگتن آغاز شده است پخش تصویری-بازی شبیه سازی در محل به طور منظم برنامه ریزی شده جادوگران و پایتخت بازی. در ESPN, خواهر, شبکه, شما می توانید پیدا کردن ملی cornhole قهرمانی و تکرار کلاسیک, رویدادهای ورزشی. شنبه شب برای مثال شما می توانید از تماشای بازی 5 بازی از 7 سال 2016 N. B. A. نهایی—و به اعتقاد من این بلوک نگه می دارد تا در مشاهده (و یا هفت صدم). وجود دارد مقدار زیادی از ورزش نوستالژی رفتن در اطراف در حال حاضر طبعا به ویژه آنلاین. و استدلال هستند به عنوان شدید به عنوان همیشه. این بود که همیشه فرض “را” در واقع—این سوال مهم نیست. لذت بردن از عملکرد شور و سرگرمی است ،

هنوز هم من از دست غیر قابل تعویض شدت در حال حاضر. هیچ چیز بیشتر است و بدیهی است که غیر ضروری از ورزش است اما ورزش, تولید, جامعه, هویت, عاطفی, تعهد, و تمام انواع چیزهای دیگر است که انسان نمی تواند به نظر می رسد به انجام بدون. “امریکا باید ورزش” دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا گفت: Mike گرینبرگ در “بلند شو!” در روز چهارشنبه. (قطعا کوبا نیازهای ورزش: N. B. A. زیان می تواند به یک میلیارد دلار اگر فصل هرگز رزومه.) “ما نیاز به چیزی به ریشه ما نیاز به چیزی در مورد هیجان زده است.” آن مالیده و من اشتباه است. امریکا باید بیشتر هواکش! ما مردم دیگر به ریشه راست در حال حاضر علاوه بر LeBron James و تام بردی است که نام افراد ممکن است ما نمی دانیم. در یک نقطه در “بلند شو!” گرینبرگ خواسته رایت به تأمل در نقشی که ورزش در جامعه—دعوت به نظر می رسید به صحبت کردن در مورد چقدر مهم هستند. اما رایت را ندارد آن است که راه. در عوض او پیشنهاد کرد که جامعه رفته بود خارج از ضربت سخت زدن. “تا زمانی که همه ما آن را نگه دارید در دیدگاه من فکر می کنم این همه ارزشمند است.” “اما من فکر می کنم این بار واقعا درک چقدر مهم دیگر این مردم هستند که زندگی خود را برای دیگران که آنچه در آن است همه چیز در مورد, و این که ما باید به دنبال.” من در بر داشت سخنان خود واقعا در حال حرکت است. هنوز که خبری می شود بیش از حد, من سازمان دیده بان برجسته از لوکا Dončić بیش از حد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>