“ما مانند اردک نشسته’

اقیانوس اطلس

بefore سپیده دم یک روز صبح در هفته گذشته Karlena داوسون انتظار در خط برای او داروها در تاکوما شمال غربی مرکز بازداشت یک مهاجر قفل خارج از سیاتل. احاطه شده توسط بیش از 20 دیگر زندانیان و نگهبانان او شروع به نگران باشید که هیچ یک از تمرین های اجتماعی فاصله.

“ما مانند نشستن اردک” داوسون گفت: من در یک مصاحبه تلفنی بعد از آن روز.

حتی پس از بیش از یک سال در بازداشت او آسان, خنده بومی جامائیکا هنوز هم قابل شنیدن در صدای او با وجود داشتن صرف بیشتر از زندگی در نیویورک است. او روزانه یکنواخت است یک جفت از مالش با یک دستمال گلدار پوشش مو خود را—هر دو زرد تسهیلات رنگ-کد برای کم خطر بازداشت شدگان است. داوسون کوتاه و اندک اما او بي پروا به ذهن او صحبت می کنند و مدافع برای خود و دیگران یکی دیگر از بازداشت شدگان است که یکی از دوستان به من گفت.

“ترس من این است که چه اتفاقی افتاده در خانه در اینجا در کرکلند در حال رفتن به اتفاق می افتد در مرکز بازداشت” داوسون گفت: با اشاره به COVID-19 شیوع در نزدیکی حومه مرکز پرستاری است که به کشته شدن 35 نفر و شمارش. واشنگتن اوایل کانون coronavirus بحران در ایالات متحده دارای بیش از 2100 موارد تایید شده تا کنون. داوسون که 49 سال, ترس ابتلا به ویروس به دلیل موجود شرایط پزشکی مترقی بیماری کبد و دیابت نوع 2 است که او را بیشتر به احتمال زیاد به بیمار و دارای عوارض جدی است.

در حالی که او منتظر انسولین و قرص های آخرین جمعه صبح حدود هشت پاسداران یی داشتند حرف زدند در این نزدیکی هست. داوسون و دیگر بازداشت شدگان به انتظارنشسته بودند تا بر روی یک نیمکت در راهرو فاقد حتی متوسط دنده محافظ. اما او تا به حال دیده دستورالعمل در سی ان ان در این واحد که در آن او می خوابد: حفظ فاصله از مردم در اطراف شما. بنابراین او ایستاده بود تا به صبر بیش از دیوار. “شما بچه ها در آمد از خارج,” او گفت: سپاه پاسداران است. “ما نمی دانیم که در آن شما شده اند.”

“شما امن تر در اینجا از شما خارج وجود دارد” یک نگهبان پاسخ داد. یکی دیگر از شوخی که داوسون بود فقط “تکان دهنده گلدان.”

علاوه بر اولین نگهبان گفت: “شما لازم نیست به ماندن در اینجا.” او می تواند رها کردن پرونده او را به اقامت در ایالات متحده و توافق به اخراج از کشور به جای.

منn داوسون واحد بازداشت شدگان در ردیف تخت تختخواب سفری فلزی اطراف یک منطقه مشترک با دیوارهای سفید فلزی جداول مایکروویو و چند تلویزیون. Lockups مانند تاکوما غربی بازداشتگاه یا NWDC هستند موثر برای رشد coronavirus ائتلافی از پزشکان و حقوق بشر گروه هشدار داد در هفته گذشته. آنها خواهان مهاجرت و گمرک به آزادی به عنوان بسیاری از زندانیان که ممکن است قبل از همه گیر را در امکانات آن است. آنها استدلال می کنند که محله های نزدیک به مخاطره می اندازد زندانیان و کارکنان و با گسترش وسیع جوامع به آن تعلق دارند. پس شبیه منطق نیوجرسی دادگاه با صدور حکمی در روز یکشنبه به آزادی به عنوان بسیاری به عنوان 1,000 سطح پایین زندانیان از دولت برگزار شود.

داوسون اتحاد پیوست یک طرح دعوی در دادگاه واصل هفته گذشته توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و غرب, حقوق مهاجران, پروژه, درخواست مقامات فدرال به انتشار پزشکی ضعیف بازداشت شدگان مانند او. دیگر NWDC بازداشت شدگان که پیوست و به عنوان شاکیان شامل 65 ساله مکزیکی با بیماری های قلبی و کوبا یک زن با بیماری کلیوی و بیماری صرع و 57 ساله دیابتی از زیمبابوه با توجه به شکایت. (در پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا یخ عرضه خواهد کرد و کسانی که به ویژه آسیب پذیر به کروناویروس یک نماینده آژانس فرستاده است که “حضانت تعیین شده مورد به مورد و بر اساس انجام در نظر گرفتن شرایط بهداشتی مزمن.”)

تعداد زیادی از مردم در یخ بازداشت در سراسر کشور—در حال حاضر بیش از 37,000 — افزایش یافته است به اوج بی سابقه ای پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و موظف است که آژانس دستگیری بیشتر بدون خشونت, noncriminal مهاجران از آن در گذشته به حال. رشد بازداشت شدگان جمعیت اتحاد تیره و تار یک آژانس که مراقبت های بهداشتی را ضبط و در حال حاضر pockmarked با شیوع بیماری های عفونی و مرگ و میر ناشی از بیماری های قابل پیشگیری و خودکشی. بیش از دو سال گذشته یخ گزارش شده 21 زندانی مرگ و میر و در سال گذشته این قرنطینه تا به 6000 نفر در سراسر کشور در طول شیوع اوریون آنفولانزا و دیگر بیماری های مسری. در پاسخ به سوال در مورد یخ را آمادگی برای زمان همه گیر نماینده آژانس ذکر شده کسانی که در گذشته شیوع بیماری به عنوان “تجربه های گسترده ای با توجه به نگه داشتن [زندانیان] جدا شده به طوری که آن را نمی کند ،

اما در داخل NWDC تاسیسات “افسران می ترسم بیش از حد” داوسون به من گفت. او گفت: او را شنید افسران گمانه زنی در مورد اینکه آیا آنها خواهیم پرداخت اضافه کاری و یا مجبور به قفل کردن تسهیلات. “آن را مانند آنها در حال نگه داشتن آنها را مطلع” او گفت: با اشاره به یخ رهبری است. در حال حاضر نشانه هایی وجود دارد که این بیماری همه گیر است که مصرف نگهداری در یخ امکانات. اواخر هفته گذشته یخ کارکنان در قفل در نیوجرسی آزمایش مثبت برای coronavirus. در کلرادو 10 زندانی قرنطینه به علت عفونت ممکن است. روز سه شنبه آژانس اعلام کرد بازداشت شدگان در بازداشت به تست مثبت برای COVID-19 در یکی دیگر از زندان در نیوجرسی.

اجرا شده توسط GEO گروه دوم-بزرگترین خصوصی-زندان شرکت در کشور NWDC است 1500 تخت پیچیده از پایین پرتاب شده بتن ساختمان های مجاور به یک فاضلاب-تصفيه و سمی superfund سایت به نام تاکوما تار چاله. دود از نزدیک امکانات صنعتی قابل مشاهده از پارکینگ موجب تحریک زندانیان’ آسم و تنفسی در شرایط سیاتل هفتگی گزارش شده در یک سال 2018 بررسی است. خیره کننده آسم از کیفیت بد هوا می تواند مبارزه COVID-19 عفونت های مشکل تر برای بازداشت شدگان مارک استرن استاد در دانشگاه واشنگتن دانشکده بهداشت به من گفت در یک ایمیل.

در داخل این اقدامات یخ گرفته شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس یک “نمایش مسخره” مت, Adams, یک وکیل است که مشغول به کار با داوسون به فایل طرح دعوی در دادگاه به من گفت. پس از یخ گفت: آن را به حالت تعلیق در تماس فیزیکی در طول بازدیدکننده داشته است او در صحبت با یکی دیگر از مشتری از طریق پلکسی گلاس هنگامی که نگهبانان همراهی یک بیمار به دنبال بازداشت شدگان بود که سرفه به همان اتاق به عنوان مشتری خود را. “آنها شانه به شانه” آدامز گفت. “مهم نیست که اگر آنها پرتاب چند بطری از ضد عفونی کننده دست.”

“حتی زمانی که شما به دنبال آن هستید این توصیه, داشتن مردم در یک کشتی کروز, خانه سالمندان و یا یک بازداشتگاه را افزایش می دهد گسترش” گفت: Stern, که قبلا به عنوان سلامت-مدیر خدمات برای واشنگتن است ، استرن یک بار کار می کرد با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری برای ردیابی شیوع عفونت گوارشی در واشنگتن زندان به یک لوله نشت آب کثیف را به آشپزخانه. این متفاوت است گفت: حاوی یک دوره بیماری در داخل زندان است خیلی آسان تر از نگه داشتن بسیار مسری جهانی همه گیر فراتر از دیواره های آن است. مهم نیست که چقدر سخت کوش یخ استرن گفت: “هیچ راه واقعی برای جلوگیری از شیوع سریع در داخل چنین محله های نزدیک. “مردم در بالاترین خطر—ما باید سعی کنید به آنها را برای اولین بار.”

Wمرغ داوسون وارد در شمال غربی بازداشتگاه در ماه فوریه 2019 او بیمار شکایت از درد شکم. پرستاران به او تیلنول و فرستاده او را به واحد او به من گفت. اما درد تنها بدتر. در ماه ژوئن معده او بود و پف کرده در سمت راست—او احساس یک سلاح سرد احساس از داخل به خارج است. “آن را بدتر از کار” او گفت:. کارکنان به نام یک آمبولانس او را به اتاق اورژانس و او در بیمارستان بستری شد برای پنج روز.

پزشکان دستور داد آزمون و در نهایت بیوپسی از کبد است. آنها حدودا از طریق تشخیص احتمالی: سیروز خود ایمنی هپاتیت و سپس اخیرا اولیه کلانژيت اسکلروزان—یک بیماری پیشرونده است که در نهایت می تواند منجر به نارسایی کبد. به گزارش یک پزشک که بررسی بیش از 400 صفحه از سوابق پزشکی Dawson نیاز به پیگیری قرار ملاقات با متخصصان در فواصل منظم بازدیدکننده داشته است است که دشوار است به ترتیب از بازداشت. او حدود 10 سال به زندگی می کنند اگر او نمی تواند دریافت یک پیوند کبد.

من به یکی از داوسون شش فرزند دختر او Rickeshia بروکس در حالی که او در سفر از تورنتو قانون کار که در آن او کار می کند—او می خواهم برداشت چند ملزومات قبل از از سرگیری اجتماعی فاصله. بروکس همواره مسئول یکی حافظ از کاغذ بازی مدافع. “اگر چه او مادر من, من احساس می کنم مثل او به من نیاز دارد” او به من گفت. “زمانی که من وجود دارد که هدایت او گاهی اوقات نمی دانید که چگونه برای مقابله با فشار است.”

داوسون صرف دو دهه در ایالات متحده شروع در اوایل 1990s قبل از او تبعید شد در سال 2014 در پایان چهار سال حکم زندان. حکم ریشه کرده از یک سال 1997 مواد مخدر محکومیت پس از او گرفتار شد در نیوآرک, نیوجرسی, فرودگاه با بیش از سه کیلوگرم حشیش و روغن ضبط به او ران. “زمانی که جوان بودم من اشتباه” او به من گفت. “من پرداخت می شود مقدار زیادی برای آن اشتباه است.”

در آن زمان او به دادگاه گفت که او تا به حال شده است اقدام به عنوان یک قاطر به منظور فرار از یک رابطه آزاردهنده بازگشت به خانه در جامائیکا. او باردار بود بنابراین مقامات اعطا شده خود را به طور موقت آزاد را به هنگام تولد به یک دختر—اما او هرگز بازنگشت. پلیس او را دستگیر 13 سال بعد در آریزونا پس از او یافت افتاد.

پس از Dawson تبعید شد به جامائیکا او کاهش یافت و به یکی دیگر از رابطه آزاردهنده او به من گفت: پایدار ضرب و شتم آنقدر شدید است که او در بیمارستان بستری شد. او فرار کرد و به خانه یکی از دوستان اما ارعاب تنها در شدت افزایش یافته. رسیده در کینگستون دوستان به من گفت که داوسون شریک سمت چپ وحشتناک پیام در مقابل دروازه: او می خواهم به کشته شدن دوست سگ و آویزان کردن آن با گردن آن را با یک یادداشت دست نویس و گفت که Dawson بعدی بود. دوستان خود را فروخته و به پول به داوسون به طوری که او می تواند فرار به ایالات متحده است.

حتی قبل از coronavirus شیوع داوسون وکیل خواسته بود یخ برای آزادی خود را در آزادی مشروط در حالی که او منتظر مسئولان برای تصمیم گیری در مورد درخواست او را برای تو ویزا که برای قربانیان جنایات. یخ هرگز پاسخ وکیل به من گفت.

سپس در اوایل این ماه داوسون شد شاکی منجر به طرح دعوی در دادگاه برای پزشکی ضعیف بازداشت شدگان است. وکلا به سرعت در زمینه حرکت به او و دیگر بازداشت شدگان منتشر شد. اما شاکیان را ثابت کند که یخ بود خود نقض متمم پنجم حقوق با نگه داشتن آنها را قفل شده است تا در طول همه گیر یک دادگاه فدرال حکم داد در اواخر هفته گذشته. “هیچ شواهدی از شیوع در مرکز بازداشت” منطقه قاضی James L. Robart نوشت: “یا این که [یخ را] اقدامات پیشگیرانه ناکافی شامل چنین شیوع و یا به درستی ارائه مراقبت های پزشکی باید آن رخ می دهد.”

این مورد در حال انجام است. چهارشنبه شب یخ منتشر شده دو نفر از نه شاکی. پرسید که چگونه یخ است که تعیین آنها به اجازه رفتن و اینکه آیا این هفت نفر دیگر منتشر خواهد شد بیش از حد یک نماینده آژانس کاهش یافته است به نظر با استناد به انتظار دادخواهی. همچنین چهارشنبه شب در پاسخ به یک پرونده جداگانه یک قاضی فدرال دستور داد 10 پزشکی ضعیف یخ بازداشت شدگان در نیوجرسی منتشر نوشتن که COVID-19 “به احتمال زیاد علت قریب الوقوع بیماری تهدید کننده زندگی.”

در حال حاضر داوسون گیر کرده است. روز قبل از حکم به NWDC نگهبانان جمع بازداشت شدگان برای تاون هال. داوسون به من گفت که ده ها تن از مردم بودند در یک اتاق. از نگهبانان خواست بیشتر دست شستن.

داوسون گفت: در مقابل هر کس که کارکنان در گردش در داخل و خارج از مرکز یک مشکل بزرگتر از بازداشت شدگان بهداشت. با یادآوری جلسه داوسون در NWDC به من گفت که دیگر زندانیان باقی ماند بیشتر سکوت.

“من در ترس—اگر من صحبت آنها را اخراج من و یا می گویند چیزی در مورد رکورد من,” او گفت:. (ترس از عذاب از یخ او صحبت کرد با من در خواست نامش فاش نشود.) او افزود که او امیدوار است به یک کمی بیشتر شبیه داوسون که در ماه های اخیر تبدیل شده است و مثل یک مادر به او. زمانی که او احساس می کند بیمار داوسون به ارمغان می آورد رشته فرنگی رامش. و او را تشویق می کند او را به پررنگ باشد: “او به من می گوید: ‘در امریکا شما باید به صحبت کردن!'”

بروکس به من گفت که او و مادرش به آمریکا “برای یک شانس دوم.”

“او نمی رفتن وجود دارد به مرگ” بروکس گفت. “او می تواند انجام داده اند که در جامائیکا.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>