ما در نهایت می توانید ببینید منبع واقعی از واشنگتن Gridlock

جاناتان ارنست / ایسنا

به روز شده در 4:06 p. m. و در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است.

Deep به بدترین بحران اقتصادی از زمان رکود بزرگ رهبران جمهوری خواه تا به حال یک سوال برای رئیس جمهور باراک اوباما به عنوان دولت به دنبال نزدیک به 1 تریلیون دلار در بودجه از کنگره: چگونه شما می رویم به پرداخت هزینه برای این کار ؟

نرخ بیکاری بيش از 7 درصد در ژانویه سال 2009 افزایش می یابد بالاتر از 8 درصد در ماه فوریه. میچ مک کانل سپس رهبر اقلیت سنا, اصرار, “سوال این است که هیچ کاری در مقابل انجام کاری” اما “تناسب تقریبا $1 تریلیون هزینه های لایحه برای رسیدگی به این مشکل است.”

دیگران در انجمن ساخته شده مشابه امتیاز. “اگر فکر می کنید این روند خوب به صرف $800 میلیارد دلار ما در سیارات مختلف” لیندسی گراهام سناتور جمهوری خواه از ایالت کارولینای جنوبی اعلام کرد. چاک Grassley آیوا شکایت کرده است که “بسته عظیم هزینه های دولت و در دراز مدت حق تعهدات … را ترک خواهد کرد و نسل بعدی با تریلیون دلار کسری.” لامار الکساندر تنسی خواستار “ما باید بپرسید هر خانواده آمریکایی به افزایش $531,000 بدهی به منظور صرف پول برای یک بسته محرک اقتصادی به سعی کنید به راه اندازی مجدد اقتصاد؟”

برخی از دموکرات ها بوده است spooked با برچسب قیمت برای محرک و هر دو مجلس سنا میانه رو و دولت اوباما با تمرکز بر حفظ شماره زیر $1 تریلیون و نه از حصول اطمینان از که آن را به اندازه کافی بزرگ را به اقتصاد به سرعت به عقب خطا لیبرال اقتصاددانان هشدار داد در برابر ساخت. که skittishness ساخته شده آن را آسان تر برای جمهوری خواهان به وحدت در برابر این لایحه است. اوباما قول داده بود برای رسیدن به آینده همکاری نمایندگی از مردم آمریکا و جمهوری خواه اپوزیسیون ثابت یک راه ساده برای محروم کردن او از این توانایی برای تحقق این وعده است.

مک کانل “می خواستم هر کس برای نگه داشتن قلعه” یک سناتور جمهوری خواه جورج Voinovich از اوهایو بعد گفت: روزنامه نگار مایکل Grunwald در کتاب جدید جدید معامله: مخفی داستان از تغییر در دوران اوباما. “او در مورد مراقبت که مطمئن شوید که اوباما می تواند هرگز تمیز پیروزی است.”

در خانه که در آن محرک لایحه در نهایت به تصویب بدون یک جمهوری خواه رای نماینده مایک پنس از ایندیانا و سپس صندلی از ایران کنفرانس ادعا کرد که “دموکرات بیل نمی خواهد هر چیزی تحریک اما دولت بیشتر و بیشتر بدهی.” محرک لایحه در نهایت به تصویب مجلس سنا با سه جمهوری خواه رای. “دیروز در مجلس سنا بازیگران, یکی از گران ترین آرا در تاریخ” مک کانل گفت. “آمریکایی ها در حال تعجب که چگونه ما در حال رفتن به پرداخت هزینه برای این همه.”

متحد جمهوری خواه مقاومت به هزینه های دولت برای تحریک اقتصاد بود و تا حدودی به تازگی کشف شده است. تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش بسیار کوچکتر محرک تا به حال به تصویب مجلس سنا با بیش از 80 رای. اما تحت اوباما هر دو حزب جمهوری خواه رای دهندگان و مقامات آنها انتخاب به نظر می رسید به رشد نگران کسری. دو روز پس از اوباما امضا محرک لایحه CNBC لنگر ریک Santelli گزارش از بورس شیکاگو پرواز به خشم در هوا با حمله به دولت اوباما برای “بازنده رهن” و خواستار دولت “پاداش افرادی که در واقع حمل آب به جای نوشیدنی آب است.”

دولت فدرال در هر دو دولت بوش و اوباما دولت شد و در نهایت بسیار سخاوتمندانه به بانک ها از آن به مالکان است. اما درک Santelli قسمت یا جنبش حزب چای از آن الهام گرفته شده است غیر ممکن است بدون جایگزین برای توضیح بحران مالی پدید آمده است که در سمت راست. اگر چه اصلی ترین اقتصاددانان به این نتیجه رسیدند که این بحران باعث شد که نیویورک تایمز آن را “گسترده شکست در مقررات دولتی, شرکت سوء مدیریت و غافل در معرض خطر گرفتن توسط وال استریت” بیشترین محافظه کار رسانه hewed به این ایده است که قوانین فدرال با هدف قرار دادن تبعیض نژادی در اعطای وام عمدتا به سرزنش. به عبارت دیگر آن را نبود بانک ها که ناشی از بحران تا آنجا که Santelli را “بازنده” رای دهندگان قرار داده است که اوباما در دفتر.

جنبش حزب چای بود ظاهرا یک شورش علیه دولت بدهی و نفس بیش از حد. که جنبش کمک کرد رفت و برگشت خواهان را در هر سطح از دولت فدرال و دولت در انتخابات میان دوره ای سال 2010 و پایدار ایران از طریق تعادل اوباما در انتخابات ریاست جمهوری که طی آن همچنان به راه آهن در برابر هزینه های دولت. کمتر توجه می شود پرداخت می شود به این مهم ایدئولوژیک تمایز Santelli ساخته شده بود که او نمی خواست دولت به اتلاف پول در “بازنده” به جای شایسته است.

به عنوان برای مک کانل مخالفت خود را با دولت اوباما بود و قابل شناسایی به عنوان حزبی به جای ایدئولوژیک حتی در آن زمان است. به عنوان یک جمهوری خواه دستیار بعد گفت گرونوالد “اگر این چیزی کار می کند و اقتصاد پررونق است و همه خوشحال است رای خود را در برابر محرک نخواهد بود برگزار شد بر علیه شما. در زمان های خوب مردم انتخاب خواهد.” در سمت تلنگر, Grunwald اشاره کرد: “اگر اقتصاد نبود پررونق در سال 2010 جمهوری خواهان می تواند بازگشت از بیابان.” جمهوری خواهان به خانه رفت و bragged به حوزه مورد پروژه های تمویل شده توسط محرک آنها رای داده بودند در برابر.

رکود بزرگ نابود ثروت انباشته از میلیون ها نفر از آمریکایی ها به خصوص کوچک لانه تخم سیاه پوست و لاتین مالکان است. میلیون ها نفر بیشتر خود را از دست داده معیشت و یا سقوط به بدهی و یا مجبور به کار شد و مشاغل متعدد برای کاهش دستمزدها. بهبود آهسته بود و درد و تسکین متمرکز بود در میان بالا بگیر به جای کسانی که صدمه دیده اند بیشتر است.

با این وجود, به عنوان حزب جمهوری خواه رفت و برگشت از 2010 midterms نشان داد که مک کانل را محاسبه درست بود. عمدا تحمیل درد و رنج بیشتری بر مردم آمریکا را کمک به جمهوری خواهان بازگشت از بیابان.

Eلون سال بعدامریکا مواجه است بحران های مختلف: جهانی همه گیر و یک رئیس جمهور که به عنوان تهدید این بیماری تا زمانی که بدن مرده را در شهر نیویورک انباشت اشیاء بدست آمده تا بالا آنها تا به حال به ذخیره شده در یخچال کامیون.

به منظور کاهش سرعت گسترش این رمان coronavirus فدرال کارشناسان بهداشت و رهبران محلی را تشویق کرده و یا دستور اجتماعی فاصله و تعطیل کردن همه اما ضروری کسب و کار مانند فروشگاه های مواد غذایی, یک استراتژی است که لازم است بلکه خسارت اقتصادی بزرگی درد در کشور است. هفته گذشته 3.3 میلیون آمریکایی در زمینه بیمه بیکاری.

این زمان در اطراف, اگر رئیس جمهور یک جمهوریخواه به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک دموکرات به نام باراک اوباما ، و پس از 2 تریلیون دلار امداد لایحه بیش از دو برابر اندازه محرک قانون به معنای مبارزه با رکود بزرگ پرواز کرد از طریق مجلس سنا با بیش از 90 رای. ظاهرا غیر قابل عبور ایدئولوژیک تقسیم در واشنگتن جدا بود درب سالن به عنوان رهبران کنگره از هر دو طرف مذاکره سازش که در سمت چپ نه سمت به طور کامل مطالب.

در واقع این لایحه دور از کامل است و مسلما ناکافی برای مقیاس مشکل. “این یک شروع بسیار خوب” هایدی Shierholz سابق اوباما وزارت کار اقتصاددان است که در حال حاضر مدیر سیاست در سیاست های اقتصادی موسسه به من گفت. “من فکر می کنم به دلیل راه آن طراحی شده ما به احتمال زیاد رفتن به نیاز بیشتر است.”

اگر چه بیکاری-بیمه مزایای مفید این 150 میلیارد دلار در کمک به دولت به نظر می رسد کافی نیست. مستقیم پرداخت به خانواده ها ضروری است اما نمی خواهد در حفظ آنها را تا زمانی که اجتماعی فاصله به طول انجامد. 350 $میلیارد دلار به منظور سرپا نگه داشتن کسب و کارهای کوچک بسیار مهم است اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: در حال حاضر آن را نادیده بگیرد و ساز و کارهای نظارتی طراحی شده برای جلوگیری از فاسد استفاده از بیش از 500 میلیارد دلار داده شده به وزارت خزانه داری برای پراکنده کردن آن را به عنوان مناسب می داند. کارگران با تکیه بر اجرای اقتصاد مانند سوار-به اشتراک گذاری رانندگان دریافت پول کمتر به جزر و مد را بیش از در حالی که اقتصاد در توقف نسبت به کسانی که از دست شغل تمام وقت. و این کمبود باعث هزینه های اضافی باید coronavirus shutdown ادامه برای طولانی تر از پیش بینی, وعده های سیاسی دیگر در مبارزه با بیش از بازیابی اقدامات پایین جاده.

“شما می توانید نوشته اند این لایحه به طوری که چک بیرون رفتن دوباره در سه ماه اگر این مشکل این است که هنوز هم در رفتن. بیمه بیکاری همچنان برای چهار ماه. اما شما می توانید تصور کنید آنها گفت: “خوب اگر بیکاری حدود 6 درصد و یا اگر CDC فکر می کند ما هنوز در شیوع ما می تواند به طور خودکار تمدید آن'” مایک Konczal مدیر مترقی در فکر روزولت موسسه به من گفت. “این واقعیت است که در سه ماه, ما در حال رفتن به انجام این کار دوباره—ما حتی ممکن است که آن را دوباره در یک ماه با کمتر اهرم سیاسی با یک فرار مجریه با میچ مک کانل که خود را حس شدید از اهداف سیاسی و منافع—که واقعا نگران کننده است.”

مک کانل که خواستار دانستن “چگونه ما در حال رفتن به پرداخت برای” $831 میلیارد دلار آمریکا سرمایه گذاری مجدد و بازیابی عمل با شور و شوق حمایت 2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند. گراهام که شکایت کرده بود که 800 میلیارد بود و بیش از حد هزینه های در سال 2009 گفت: ماه گذشته لایحه “کمک به نجات کشور است.” Grassley bragged در مورد داشتن “افزایش تا” کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک و بیمه بیکاری. الکساندر اعلام کرد: “ما در اینجا نه به عنوان دموکرات ها و جمهوری خواهان اما ما در اینجا به کار با هم به انجام هر کاری که ما می توانید به آدرس COVID-19.” افزایش روحیه مسئولیت مدنی که در دسترس نباشد وجود ندارد و در طول رکود بزرگ به طور ناگهانی ثابت خود را حتی به عنوان مهم نگرانی در مورد بیش از حد مخارج دولت ناپدید شد.

تمایز بین سال های 2009 و 2020 را نمی توان با این واقعیت توضیح داد که این کاهش رشد اقتصادی به یک بخش ضروری از مبارزه با coronavirus. اگر چه کسانی که امروز تحت تاثیر عواملی هستند که از طریق هیچ گسل از خود همان درست بود از میلیون ها نفر از آمریکایی ها در رکود اقتصادی ، که برای ماده, بسیاری از جمهوری خواهان از جمله مک کانل گراهام Grassley و الکساندر—رای داده بودند برای سال 2008 کمک مالی بانک قبل از رای گیری در برابر محرک. به عبارت دیگر آنها رای دادند برای کمک به کسانی که مسئول برای رکود بزرگ پس از آن رای به سختی آن دسته از آمریکایی ها که زندگی و معیشت نابود شده بود توسط بانکداران “حرص و آز و رگولاتور’ نادانی و کسی که رنج می برند از طریق تنبل بازیابی به عنوان یک نتیجه.

کامل جمهوری خواه برگشت نیاز به دولت فدرال برای رسیدگی به یک بحران اقتصادی است نه صرفا نفاق اگر چه آن است که. ایدئولوژیک تقسیم بین چپ و راست نیست تبخیر در طول مذاکرات در واقع آنها کاهش یافت و همراه آشنا خطوط. دموکرات ها می خواستم بیشتر سخاوتمندانه مقررات مربوط به بیمه بیکاری و کمک به خانواده ها و جمهوری خواهان می خواست پول بیشتری برای کسب و کار و کمتر رشته های متصل به آن است. اما تفاوت های آن جلوگیری نمی کنگره از وضع. واشنگتن gridlock می کند ناشی از اختلاف های عقیدتی در مورد اندازه و نقش دولت اگر چه آن درگیری به ناچار به شکل قانون. آن را ناشی از ایدئولوژیک محکومیت برگزار شد توسط بسیاری از حزب جمهوریخواه است که حزب دموکرات است که ذاتا نامشروع و حق ندارد به حکومت.

مک کانل و خواه رهبری شاهد طولانی تر شدن رکود اقتصادی به عنوان یک سیاسی فرصت به بهره برداری می شود. طولانی تر و خسته کننده تر بهبود اقتصادی آسان تر از آن خواهد بود به اخراج اوباما از کاخ سفید و دموکرات ها از کنگره حتی اگر خود را تشکیل رنج می برد به عنوان یک نتیجه. دموکرات ها در مقابل تلاش نه به بلوک برای کمک به آمریکایی ها مرور ویرانی اقتصادی ناشی از کوروناویروس. در مقابل آنها به دنبال بیشتر سخاوتمندانه مقررات با وجود این دانش که رئیس جمهور آنها به تازگی استیضاح برای تلاش به اجبار یک کشور خارجی به فریم خود را آینده نگر دموکراتیک رقیب را از اعتبار و استفاده از کمک های اولیه به عنوان یک استدلال برای خود گشتند. در مراسم امضای برای مراقبت عمل تهمت بود flanked منحصرا توسط رهبران جمهوری خواه; دموکرات دعوت نشده بودند.

دهها میلیون نفر از مردم که از دریافت کمک های است که نمی خواهد به آنها رسیده و بدون تلاش های حزب دموکرات را تا پایان مصاحبه برگه های رای به صورت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. در یکی از راه های مهم که چگونه باید آن را: حزب دموکرات به عنوان آن را در حال حاضر تشکیل شده به درستی می داند که این تعهدات مدنی و اخلاقی برای اطمینان از خوب بودن نه تنها خود را از رای دهندگان اما از کسانی که رای دادن در برابر آن نامزد. حزب جمهوری خواه و به ویژه عربستان تحت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اگر آن را بدون هیچ گونه تعهدات به همین دلیل است که رئیس جمهور خود را به تصویر کشیده است کمک به دموکراتیک کنترل متحده ویران شده توسط coronavirus به عنوان شخصی سخاوت به جای خود کار لعنتی.

این تمایز مهم آشکار از لحظه ای در سال 2009 زمانی که Santelli خواستار دولت فدرال کمک واقعی آمریکایی مثل خود و رها کردن “بازنده” که خراب شد توسط وال استریت تخلفات بود از دست رفته در بسیاری از پوشش سیاسی اختلافات در دوران اوباما. نبود دولت صرف چای حزب مخالف آن بود که هزینه های دولت در “بازنده” اعمال شده توسط حزب که “بازنده” آورده بود به قدرت است. به همین دلیل است که کمتر از$1 تریلیون لایحه به معنای دفع افسردگی دست آورد به اندازه کافی خشم و انزجار از کسانی که در سمت راست برای شروع یک حرکت در حالی که یک قطعه از قانون بیش از دو برابر اندازه آن باعث جشن توسط همان افراد. مراقبت عمل, بزرگترین هزینه های لایحه در تاریخ آمریکا برانگیخته هیچ حزب چای قیام هیچ معترضان در tricorne کلاه هیچ فریادهای “را در کشور ما به عقب” و هیچ پرتوی از “متمم دوم درمان است.” مشروعیت حزب دموکرات حکومت نه به اندازه کسری از دسترس دولت فدرال یا واقعیت محرک اقتصادی خود مشکل بود.

“چای Partiers می ترسید پاسخ های دولت هماهنگ با رئیس جمهور آنها بیزارند که ممکن است صرف بیشتر در کمتر ممتاز و افزایش مالیات افرادی مانند خود” Theda Skocpol نوشت: در حزب چای و مرمت و بازسازی جمهوری خواه محافظه کاری. “این اخلاقی اجتماعی, جغرافیا, به جای هر انتزاعی تعهد به رایگان-بازار اصول زمینه چای, حزب, شور به بریده بریده و یا از بین بردن دسته از منافع عمومی دیده می شود به عنوان رفتن به نالایق افرادی که ‘freeloading’ در بخش عمومی. برای چای, حزب, مردم, آن نامشروع است به استفاده از مالیات و هزینه های عمومی برای توزیع مجدد ثروت از مولد مالیات دهندگان مانند خود را به افرادی که به دست آورده راه خود را.” به عنوان با بسیاری از مسائل دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن است کمتر از یک خروج از حزب جمهوری خواه محافظه کاری از یک مبتذل خود را بیان عمیق ترین اصول است.

حزب جمهوری خواه است و نه رها ایدئولوژیک آن اعتقادات در مورد مستحق غنی و انگلی ضعیف است. هر جمهوریخواه اما سوزان کالینز از مین و کوری گاردنر از کلرادو رای برای اصلاح مطرح شده توسط سناتور بن Sasse نبراسکا که قطع مزایای بیکاری بر این اساس که آنها ایجاد “یک منحرف انگیزه ای برای مردان و زنانی که در کنار به پس از آن را ترک نمی کند حاشیه و دوباره به کار می کنند.”* هر حزب دموکرات اما Joe Manchin از غرب ویرجینیا علیه آن رای دادند و محروم کردن آن از نیاز به 60 رای. اما این لایحه خود گذشت بدون یک رای مخالف از هر دو حزب. به جای پیروی از رهبری به اوباما-عصر ایران و تشدید بحران اقتصادی به منظور پایین آوردن یک رئیس جمهور آنها تا به حال سعی کردم و موفق به حذف از دفتر دموکرات ها احساس از نظر اخلاقی موظف به کوسن تاثیر اجتناب ناپذیر رکود است.

منبع آشنایی با افراط گرایی و دموکراتها نسبت اعتدال است نه شخصی و فضیلت است. آن است و نه این واقعیت است که یک حزب نسبتا مذهبی, مذهبی و قومی همگن در حالی که دیگر به نمایندگی از حوزه است که مذهبی, مذهبی و قومی متنوع است. حزب جمهوری خواه به رهبری و تبلیغ دستگاه باید روت پایگاه خود را به نمایش دموکراتیک رای دهندگان نه فقط به عنوان رقبای سیاسی بلکه به عنوان یک تهدید وجودی که ادعا می کند به آمریکا هویت و در نتیجه قدرت ذاتا باطل است. این حس که تحت محاصره مجاز مغلوب ساختن پیشی جستن به دست گرفتن کنترل این حزب به حکومت به عنوان اینکه او رای دهندگان تنها آنهایی که با مشروع و ادعا می کند به تابعیت آمریکایی و به فرمان مطلق وفاداری بی چون و چرا حتی به عنوان او را از جهل و غرور اثبات کشنده است.

به این تاریخ بیش از 3000 آمریکایی درگذشت از COVID-19—بیماری رئیس جمهور اعلام کرد می خواهد به صفر موارد در ماه فوریه و او را رد کرد و به عنوان موجود توسط چین در ماه ژانویه بر خلاف آنچه مشاوران او بودند او را گفتن. این بیماری همه گیر در حال حاضر ادعا کرد زندگی بیشتر از حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001; روز دوشنبه رئیس جمهور به دنبال مجموعه ای از انتظارات که شش رقم مرگ و میر را نشان دهنده پیروزی. روز سه شنبه کاخ سفید توضیح داد که تعداد مرده می تواند طیف وسیعی از 100,000 به 240,000; پایان کم از آن محدوده شده است قابل مقایسه با مرگ و میر در آمریکا اعضای در جنگ جهانی اول برخی از مدیران ارشد باید ریاست مشابه توده-تلفات حوادث و دیگران مجبور به مقابله با فجایع اقتصادی, اما مغلوب ساختن پیشی جستن است که احتمالا برای اولین بار نه تنها به abysmally بد بکار بردن هر دو در یک بار, اما سپس به اصرار با بلامنازع اعتقاد است که این نشان دهنده صالح—حتی استثنایی—رهبری.

باید جو بایدن شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر او به احتمال زیاد خواهد شد با چالش کمک به ملت بازیابی از دیگر فاجعه اقتصادی در برابر همین قسم خورده ایران مخالف است. حزب جمهوری خواه را کشف نگرانی خود را برای بدهی یک بار دیگر وجود دارد یک جمهوری خواه در کاخ سفید است. بیشتر ایدئولوژیک متنوع دموکراتیک حزبی خواهد بود در معرض انشعاب و نیم اقدامات است. این مهم مانع لازم برای مداخله در چنین شرایطی را نمی توان سنتی تقسیم بر نقش دولت و یا اندازه دولت. از آن خواهد شد به عنوان آن شده است برای بیش از یک دهه خواه باور است که هیچ کس دیگری باید مجاز به خوب بکار بردن قدرت.


* نسخه قبلی این قطعه به اشتباه اظهار داشت: هر حزب دموکرات رای دادند در برابر Sasse متمم و هر جمهوریخواه به آن رای دادند; Joe Manchin از غرب ویرجینیا به آن رای دادند در حالی که سوزان کالینز و کوری گاردنر علیه آن رای دادند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>