ما نمی توانیم با تکیه بر فقط نظامی

اسکات اولسون / گتی

در سپتامبر 2014 به عنوان مبتلا به ویروس ابولا ضعف غرب آفریقا دولت اوباما احساس مجبور به دخالت شد. پنتاگون صرف $360 میلیون دلار برای ارسال از 3000 سرباز به منطقه و وظیفه آنها را با ساختمان 17 100-تخت مراکز درمانی. در نهایت تنها 11 مراکز ساخته شده بودند و تنها 28 ابولا تحت درمان قرار گرفتند ، نه از این مراکز حتی دیدم بيماران است. در مقابل, پزشکی بین المللی سازمان های غیر دولتی پزشکان بدون مرز درمان بیش از 5000 ابولا و یا یک سوم از کل موارد تایید شده در هزینه در حدود $100 میلیون و یا کمتر از یک سوم از آنچه پنتاگون صرف شده است.

تفاوت این بود که دولت اوباما تلاش نمی کند و پا زدن در زمانی که پس از شیوع بیماری در حال حاضر به اوج خود رسید. اولین مرکز افتتاح شد در اواسط ماه نوامبر که در آن نقطه جدید موارد به طور پیوسته در حال کاهش. پزشکان بدون مرز در ضمن اول در پاسخ به این بحران در ماه مارس 2014.

نیروهای مسلح باید قطعا تا به حال سهم خود را از بهداشت عمومی موفقیت از والتر رید اکتشافات در مورد تب زرد به ارتش کار بر روی یک واکسن ابولا. اما تنبل و پر هزینه در پاسخ به شیوع بیماری ابولا به گفته چارلز کنی از مرکز توسعه جهانی یک واقعیت است بررسی کنید که پنتاگون در تلاش برای پاسخ به شیوع کروناویروس. به عنوان یک موسسه طراحی شده برای شکست “مخالفان در میدان جنگ” او به من گفت: وزارت دفاع است “محزون می خوانی ناکافی و ناکارآمد و گران قیمت ابزار” برای مبارزه با یک بیماری همه گیر. آنچه بیشتر مورد نیاز در حال حاضر دانشمندان و پزشکی کارگران همکاری در سراسر کشور.

“COVID-19 نشان می دهد چالش های استفاده از جنگ-مبارزه با دستگاه به صورت همه گیر پاسخ یک بار دیگر” اضافه کنی نویسنده یک کتاب جدید در چرا پنتاگون بیمار است-مجهز به مقابله با 21 قرن چالش هایی مانند جهانی شیوع بیماری و تغییر آب و هوا.

قضاوت چگونه نظامی است مستقر شده تا کنون به نظر می رسد به گرفتن یک نقش پیشرو در کشور در پاسخ به کوروناویروس. نیروی دریایی به بیمارستان اعزام کشتی به نیویورک و لس آنجلس است. گارد ملی است درهم به راه اندازی بیمارستان در سراسر کشور است. وزارت دفاع منتشر کرده است میلیون ها نفر از N95 ماسک و هزاران نفر از هواکش از آن ذخایر استراتژیک است. قانونگذاران و نویسندگان op-ed در حال تماس برای مقامات نظامی به فرض فرمان از واکنش های اضطراری.

در عین حال همه این است که ایجاد یک تصور گمراه کننده: که ارتش ایالات متحده—بهترین نیروی مبارز در جهان مبارک با بودجه بزرگتر از ترکیب بودجه دفاعی بعد از 12 کشور از نظر هزینه های نظامی—می تواند به عنوان نوعی نجات دهنده. که بعید است چرا که در پاسخ به یک بیماری همه گیر است که چه نظامی ساخته شده بود به انجام. آنچه در این بحران نشان داده است که نیروهای مسلح آمریکا نیاز به گرفتن بهتر در مبارزه با بیماری های همه گیر. این که واکنش آمریکا به ویروس فلج شده است توسط این واقعیت است که آن را صرف اولویت ها همه از ضربت سخت زدن.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او در “جنگ” با این ویروس اما “جنگ است, در بخشی از چه چیزی ما را به این بحران بهداشتی—با تضعیف عمومی مراقبت های بهداشتی و سیستم تولید بهتر مناسب برای ساخت بمب افکن از ماسک” دانشمندان کاترین لوتز و Neta کرافورد که مستقیم یک پروژه ردیابی تریلیون دلار ایالات متحده سپری کرده است در مبارزه با تروریسم مبارزات اخیرا نوشت. “سال ها از سرمایه گذاری در راه حل نظامی بدان معنی است که این است که در آن منابع فیزیکی و فرهنگی هستند. مشکل این است که بسیاری از آنها بی ربط به آنچه که ما نیاز به درمان بیمار و سازماندهی پاسخ های عمومی.” COVID-19 در حال حاضر به کشته شدن بیش از چهار برابر تعداد آمریکایی که جان خود را در 9/11.

مخمصه ایالات متحده می یابد خود را در شبیه است که از کسی که اقدام به خرید مقدار زیادی از گران بدن زره پوش و سلاح و شجاعانه مجموعه های خارج برای نبرد تنها به سقوط به یک سوراخ. ناگهان زره پوش و سلاح های بدون استفاده هستند. آنچه که او واقعا نیاز است محکم نردبان و یک چراغ قوه.

به عنوان Ashik صدیق نظامی-هزینه های پژوهشگر با اشاره به من در 2019 دولت ایالات متحده در مورد اختصاص 750 میلیارد دلار برای دفاع ملی و حدود 8 میلیارد دلار برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. “که تقریبا 100 برابر مقدار آماده شدن برای جنگ آماده شدن برای بیماری های همه گیر و بیماری شیوع” گفت: Siddique, که با این نسخهها کار با اولویت های ملی پروژه در موسسه مطالعات سیاست های مترقی فکر می کنم تانک.

کسانی که کج سرمایه گذاری در حال حاضر به شدت مشهود است. صدیق اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت تا پایان ماه مارس برای شروع (کمرویی) با استفاده از جنگ کره در دوران دفاع تولید عمل می کنند به نیروی شرکت های تولید و توزیع ضروری لوازم پزشکی برای پرداختن به COVID-19.

وزارت دفاع “در حال حاضر اولویت تولید هواکش و تجهیزات حفاظت فردی” اما این هنوز هم می تواند هفته ها برای رسیدن به “متخصصان پزشکی به دلیل تاخیر در هماهنگی بین پنتاگون و آژانس های فدرال … که در مورد تجهیزات باید ساخته” صدیق گفت. که در آن نقطه همه گیر ممکن است در حال حاضر به اوج خود رسید و در بسیاری از جاها.

DOD “دست از بیش از $364 میلیارد سال در خصوصی قرارداد حدود نصف کل بودجه و ادعا می کند یک نیروی کار از 140,000 کسب حرفه ای است که می تواند قرار داده شده است به کار هر چه زودتر در فرمان بسیاری از این قراردادها با دفاع شرکت های لازم برای تولید لوازم پزشکی” او ادامه داد. “اگر دفاع تولید عمل شده بود استناد در ماه فوریه در مقیاس صنعتی تولید هواکش و ماسک خود را آغاز کرده اند با هفته یدکی.”

به طور مشابه, نیروی دریایی بیمارستان کشتی در نیویورک و لس آنجلس است که هر یک از صدها نفر از تخت بیمارستان و مراقبت های بهداشتی کارگران در هیئت مدیره در ابتدا تنها تعداد انگشت شماری از غیر coronavirus بیماران در متوسط تلاش برای از بین بردن غیر نظامی و تجهیزات پزشکی است که کمانش تحت وزن COVID-19 موارد است. چرا که به عنوان یک گزارش اخیر توسط مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی اشاره کرد که “رگ های طراحی شده برای درمان تروما موارد مرتبط با مبارزه با” و “در حال ضعیف طراحی شده برای شامل بیماری های عفونی.” این USNS راحتی در نیویورک اعلام کرد که در COVID-19 بيمار از مطلق ضرورت است.

نظامی اولیه سیاست پذیرش نیست COVID-19 موارد “ممکن است حس را اگر نیروی دریایی هدف این است که برای اطمینان از این ظرفیت به پاسخ نظامی تهدید” Kenny گفت. اما این که “نمی توان بیش از حد حس اگر هدف شما این است برای کمک کردن در یک شهر تحت یک بیماری همه گیر.”

مقامات نظامی و بسیاری از سیاستمداران علاوه بر این اصرار دارد در مبارزه با کروناویروس به عنوان یک جنگ حتی اگر آن متفاوت وحش به طور کامل. در اوایل این هفته در دفاع از تصمیم خود برای اخراج کاپیتان ناو یو اس اس تئودور روزولت برای هشدار در به بیرون درز نامه از گسترش ویروس در هواپیما حامل سپس اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly اعلام کرد به خدمه: “اگر این کشتی در مبارزه وجود دارد و hypersonic موشک در آینده از آن شما می شود خیلی لعنتی می ترسم بیش از حد. اما شما شغل خود را.” (در حالی که ما در موضوع مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 2021 پیشنهاد بودجه منتشر شد, به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان به نام برای سرمایه گذاری صدها میلیون دلار در hypersonic موشک در حالی که کاهش CDC بودجه با یک مقدار مشابه.)

هواپیما حامل البته درشت مظهر نظامی آمریکا ممکن است; “هر زمان که شده است وجود دارد یک بحران اولین سوال شده است: ‘کجا هستند حامل?'” نیروی دریایی وب سایت با افتخار اعلام می کند. پاسخ در طول زمان بحران است که تئودور روزولت است که از خدمات در گوام با تضعیف روحیه خدمه و بیش از 150 ملوانان (از جمله حامد کرزی مرخص کاپیتان) بیمار با COVID-19. قوانین جنگ نیست در اینجا اعمال می شود. هواپیما حامل نمی توانید دفع کردن بیماری; در واقع آنها منحصر به فرد در معرض آن است. به عنوان همکار من کتی Gilsinan نوشت: ارتش در تلاش است برای محافظت از مردم خود اجازه دهید به تنهایی دیگر آمریکایی.

تئودور روزولت هزینه 4.5 میلیارد دلار. و به عنوان سناتور کریس مورفی از کانکتیکات با اشاره به این هفته هر چه فانتزی ناو هواپیمابر جایگزین آن “خواهد بود بیش از کل ما سالانه ضد همه گیر بودجه است.” (پس از آن هزینه های $400,000 فقط برای رفع مسدود توالت در کشور جدیدترین هواپیمای حامل.)

“این نیست که ما فاقد منابع برای محافظت آمریکا از بیماری همه گیر. این درست است که ما نمی تراز هزینه های ما به این تهدیدات واقعی که امریکا چهره امروز” مورفی در توییتر نوشت. “روسیه و چین در حال تهدید بزرگتر از همیشه قبل از. ما نباید ایستادگی در برابر قدرت های بزرگ و غیر دولتی دشمنان. اما در حال متعارف نظامی بازیگران واقعا 100x خطرناک تر از بیماری ؟ پاسخ البته این است که به ما خیره در چهره امروز.” با این فرض که امنیت ملی است که در مورد تامین امنیت کشور آن به شرح زیر است که امنیت ملی و منابع باید اختصاص داده شود با توجه به آنچه بیشتر خواهد شد محافظت از مردم آمریکا است.

فقط در هفته گذشته در همان روز که ایالات متحده بیش از 1 ، 000 coronavirus مرگ و میر در یک روز برای اولین بار سر از ارتش ایالات متحده را Indo-Pacific Command درخواست 20 میلیارد دلار در بودجه جدید در طول شش سال آینده برای مقابله با چین در اقیانوس آرام. برچسب قیمت شامل سلاح های پیشرفته مانند فضای مبتنی بر رادار و “360 درجه” موشکی-دفاعی سیستم “بحرانی برای دفاع از میهن است.” با این نوع از پول نقد ایالات متحده می تواند خرید یک کل بسیاری از طرفداران که در حال خطرناکی در تامین کوتاه مدت در حال حاضر.

است که می گویند که ایالات متحده باید انتخاب بین فضای مبتنی بر رادار و هواکش بین مراقبت از خود در برابر تهدید بسیار واقعی چین به شمار به منافع ایالات متحده و girding برای بهداشت عمومی فجایع. اما از آن است که به می گویند که ایالات متحده دارای یک مقدار زیادی از پول را به بازی با و می توانید استطاعت به تخصیص منابع خود را در راه است که با دقت بیشتری منعکس تهدید روبرو آمریکایی ها در سراسر جهان است. تصور کنید که اگر دولت ایالات متحده بوده است به عنوان فعال در مورد انباشت تجهیزات پزشکی به صورت یک بیماری همه گیر به آن شده است در مورد می گویند رقابت با چین است.

کنی گفت که او امیدوار است که وزارت دفاع را در آن لجستیکی تخصص برای کمک به توزیع لوازم پزشکی و نظامی را به محققان کمک خواهد کرد که توسعه coronavirus واکسن و COVID-19 درمان است. او ادامه داد: “شاید وقت آن است که برای اطمینان از پشتیبانی ایالات متحده به سازمان بهداشت جهانی است که ارزش بیشتر از هر سال از هزینه های خرید و استفاده از تنها F-35 جنگنده.”

شاید. اما دولت نه کاملا هنوز وجود دارد. دیروز تهمت و تهدید به خودداری آمریکا بودجه از چه کسی است. ارتش ایالات متحده در ضمن فقط به منظور قرار داده شده برای 78 جدید F-35s در هزینه $4.7 میلیارد دلار است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>