“ما فقط باید تسلیم ما هیجان و آماده برای 2021′: مدیر عامل کانادا بسکتبال باقی مانده است خوش بینانه در مورد به تعویق افتاد المپیک

گلن Grunwald بود که در تورنتو رپتورز مربی نیک پرستار بنیاد شام در مارس 11, هنگامی که ورزش جهان شروع به ریشه.

یوتا جاز مرکز رودی Gobert تا به حال فقط تست مثبت برای COVID-19 ضربه زدن بیش از این طولانی string دومینو آن را به ورزشی جهانی را به زانو در. NBA اعلام کرد که شب آن را تعلیق فصل و رپتورز که می خواهم بازی یوتا دو شب قبل از آن رفت و به خود انزوا.

Grunwald مدیر عامل شرکت کانادا بسکتبال و سپس شروع به تعجب در مورد سرنوشت یک فصل است که برگزار شده بود آنقدر وعده.

“این مانند یک آبشار مناسب است ؟ شما شنیده در مورد این ویروس در چین و شما شروع به فکر کردن در مورد این بیماری همه گیر فیلم شما را دیده ام که در گذشته و شما فکر می کنم که قصد ندارم به اتفاق می افتد و سپس آن را فقط نگه می دارد و نورد سراشیبی و نگه می دارد گرفتن بزرگتر و بزرگتر” Grunwald روز سه شنبه گفت. “من به یاد داشته باشید زمانی که من واقعا متوجه آن داشتن یک تاثیر بسیار عمده ای بود شام و شما به دنبال اخبار در مورد NBA … این اتفاق درست در مقابل شما.

“این زمانی است که آن را واقعا به من رسید.”

مثل بقیه کانادا در المپیک, جامعه, Grunwald بیدار شنبه به اخبار بازی های المپیک 2020 خواهد بود تحت فشار قرار دادند به 2021. کمیته بین المللی المپیک را اعلام دو روز پس از کانادا اعلام کرد که نمی خواهد رفتن به توکیو مگر اینکه بازی به تعویق افتاد.

در میان کانادا بسکتبال برجسته برای سال 2020 بود که این فرصت را به میزبان مردان آخرین شانس مقدماتی مسابقات در ماه ژوئن در ویکتوریا. مربی توسط پرستار کانادا تیم بود و انتظار می رود به ویژگی های که را-که از بازیکنان NBA.

“FIBA به طور کامل قصد اجرای آن را در اینجا در کانادا در ویکتوریا (تابستان آینده),” Grunwald افزود ویکتوریا کمیته برگزاری نیز در هیئت مدیره برای این رویداد به تعویق افتاد.

“من فکر می کنم این یک نتیجه خوب از یک وضعیت بد” او گفت:. “وجود دارد بدیهی است که بسیاری از جزئیات به کار می کرد اما من فکر می کنم آن را بسیار مثبت برای ما مردان برنامه. و من فکر می کنم امیدوارم زنان ما در حال حاضر یک فرصت برای نشان دادن خود را سخت به دست آورده المپیک بار در توکیو. نه راه شما می خواهید آن را به اتفاق می افتد, اما من فکر می کنم آن را احتمالا بهترین وضعیت مناسب است؟”

کانادا تیم زنان رتبه یک بهترین-همیشه شماره 4 در جهان از دست داده و فقط یک بار در آن سه-مسابقات مقدماتی فرایند انداختن آن یک بازی را به آمریکا و قفل شده است و تا سوم آن متوالی المپیک اسکله با 30 نقطه تار و مار سوئد در آن نهایی مقدماتی المپیک رویداد در اوایل فوریه در بلژیک.

تیم مردان به نفع خود آن را آخرین شانس مقدماتی به کتاب اولین المپیک نقطه از سال 2000 در سیدنی بود اما ناگهانی از حمایت از بازیکنان NBA شروع با دنور ناگتس گارد جمال موری. بازیکنان متعدد به دنبال خود منجر شود از جمله Shai Gilgeous-الکساندر RJ برت Nickeil الکساندر واکر دیلون بروکس, کریس بوچر و Oshae Brissett.

“ما هیجان زده در مورد آن فکر می کنم ما فقط باید به تسلیم هیجان ما در حال حاضر و آماده برای 2021,” Grunwald گفت. “من هنوز هم بسیار خوش بینانه در مورد تیم زنان. من هنوز هم بسیار امیدوار است که تیم مردان می توانید واجد شرایط. من بسیار خوشحال هستم که ما در حال میزبانی مقدماتی المپیک مسابقات در ویکتوریا ،

“این یک روند مثبت در حال حاضر.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

به تعویق انداختن این بازی حداقل برای یک سال کامل است و همچنین خبر خوبی برای بازیکنان NBA که می خواستم به رقابت در هر دو. معلق NBA فصل می تواند به طور بالقوه دارای همپوشانی با بازی های المپیک اگر آنها فقط می خواهم شده است تحت فشار قرار دادند ،

“من می دانم که FIBA می خواهید بازیکنان NBA قادر به شرکت در بازی های المپیک, و من می دانم که بازی های المپیک می خواهید NBA بهترین ورزشکاران به شرکت و همچنین” Grunwald گفت. “بنابراین من مطمئن هستم که آنها در حال رفتن به سعی کنید و کار برنامه ریزی در اطراف که در آن بازیکنان NBA در دسترس خواهد بود. اما دوباره تمام جزئیات باید کار می کرد.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>