ما نیاز به شروع دوباره

جیم Heimann مجموعه / گتی / اطلس

ایالات متحده مواجه چهارم لحظات اخلاقی فرضی که ما با آن مواجه چالش دلهره آور از آغاز دوباره هر دو بار از ما شکست خورده است. برای اولین بار بود که در طول جنگ داخلی و بازسازی, که تشکیل یک دوم تاسیس برای کشور است. دوم سیاه بود-آزادی مبارزه از اواسط قرن 20th. آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر یک سوم آمریکایی تاسیس. ما نیاز به یک امریکا که در آن “سفيد شدن” است و دیگر قیمت بلیط. ما باید مجموعه ای را تصور کنید که کشور در نور کامل تنوع آن و با به رسمیت شناختن صادقانه از گناهان ما.

پس از جنگ داخلی به پارچه از امریکا بافته شده بود دوباره پس از چیز ساییده شده تقریبا فراتر از توانایی خود را به نگه دارید. بازسازی منجر به شکل مدرن آمریکا ملت-دولت است. با گسترش فدرال قدرت عبور از حقوق مدنی عمل 1866 و جنگ داخلی اصلاحات—سیزدهم, چهاردهم و پانزدهم—کنگره led در بسیاری از جهات با خانه راه و روش رئیس کمیته و رادیکال طرفدار الغای برده داری تادئوس استیونس را به جلو یک ایده شهروندی untethered برای موضوع مسابقه. تقریبا بلافاصله نیروهای به دنبال تضعیف وعده دوم موسس اما نکته اینجا است که استیونس و دیگران به دنبال اساسا تبدیل این کشور درک از خود را به عنوان آنها دست و پنجه نرم با پرسش از برابری حق رای و نقش دولت در حفاظت از حقوق همه شهروندان است.

در یک سطح چه استیونس و دیگران انجام شد دقیقا همان چیزی است که جیمز بالدوین به نام ما به انجام یک قرن بعد. “نه همه چیز را از دست داده است” بالدوین نوشت: پس از سقوط از حقوق مدنی جنبش است. “مسئولیت نمی توان از دست آن تنها می تواند استعفا. اگر یکی حاضر کناره گیری یکی دوباره آغاز می شود.” استیونس و همکارانش رفت و برگشت به جایی که ما آغاز شده است. آنها می دانستند که سه پنجم بند و فراری برده بند بود کج توازن قدرت به slaveholding متحده; که قانون اساسی هم زندگی نمی کنند تا به اعلامیه استقلال وعده برابری; که اقدامات ایالات متحده و دادگاه تثبیت یک نمایش سیاه و سفید از مردم که خود را موظف پایین تر از محل در جامعه آمریکا است. با جنگ داخلی اصلاحات آنها با هدف به شروع دوباره. اما در کشور تبدیل آن را به عقب. سیاه و سفید-آزادی مبارزه در اواسط قرن 20 چه دانشمندان تماس دوم بازسازی در پی, در میان چیزهای دیگر برای تکمیل آنچه که باقی مانده بود از این “انقلاب ناتمام” را به عنوان مورخ اریک Foner توصیف آن است.

در این پست گزیده ای شکل Glaude اخیر کتاب.

در حال حاضر ما خودمان را پیدا کنید در مواجهه اخلاقی حساب همان قدر. در حال حاضر ما باید درس آموخته است که با تغییر قوانین و یا قرار دادن ایمان ما به سیاستمداران برای انجام کار درست است کافی نیست. ما باید برای خلاص شدن از شر خودمان یک بار و برای همه از این اعتقاد که مردم مهم تر از دیگران و یا ما محکوم به تکرار چرخه ما زشت تاریخ بارها و بارها. جورج سانتایانا اسپانیایی-متولد فیلسوف آمریکایی درست بود به اشاره است که “کسانی که نمی توانند به یاد داشته باشید گذشته محکوم به تکرار آن است.” اما آنچه که او نمی گویند این است که کسانی که عمدا حاضر به یاد داشته باشید اخلاقی تبدیل به هیولا.

ما باید برای مقابله با ملی ما ضربه راستش اگر ما به لرزش شل از سیاسی قاب Reaganism و Trumpism با آن نژادی سگ سوت و foghorns آن حرص و آز و خودخواهی و خود آرمانی نسخه از امریکا به عنوان “درخشان شهر بر روی تپه” که در آن کشور را به گناهان خود در حال تبدیل به نمونه هایی از آن ذاتی خوبی است. این تقاضا از ما یک آمریکایی جدید, داستان کاراکتر های مختلف و سیاست های قوی برای تعمیر آنچه ما انجام داده اند. من هنوز نمی دانم که این را مانند نگاه در جزئیات آن و درک من از تاریخ ما نشان می دهد که ما احتمالا شکست تلاش—اما من نمی دانم که هر یک از عناصر مهم است که هر گونه تلاش در جهت آغاز دوباره. به عنوان ساموئل بکت نوشت: او در سال 1983 رمان, “Worstward هو” “دوباره سعی کنید. شکست دوباره. شکست بهتر است.”

یک داستان جدید به این معنا نیست که ما دور انداخته و همه عناصر داستان نه معنی است که ما ساکن و تنها در گناهان ما. ما روایت های ملی ما آغاز در نور از ما تناقضات و آرمان ما. بی گناهی مانده است کنار گذاشته است. که ما آرزوی بدون ایمنی از دروغ همیشه باید سازماندهی داستان ما خودمان را بگویید در مورد که ما که هستیم. این را می گویم چون داستان ما حمل اخلاقی وزن است. و آنچه که ما را انتخاب کنید به حذف در معرض محدودیت از ایده های ما از عدالت است. داستان ما می توانیم برخی از مردم مرکز طرح و دیگران را latecomers و اشیاء خیریه و حسن نیت و یا از تمسخر و تحقیر و تمسخر. امریکا باید یک داستان است که آغاز می شود با کسانی که به دنبال واقعی وعده این دموکراسی است. کنار گذاشته افسانه از امریکا به عنوان “درخشان شهر بر روی تپه” یا “نجات دهنده ملت” و بازیگران این ایده از تکمیل این اتحادیه را به عنوان یک تضمین از ما, خوبی, اما به عنوان یک اعلامیه از کار مداوم به آدرس بی عدالتی در میان ما.

در 2019, قدیمی, هانا جونز و مجله نیویورک تایمز راه اندازی شد “این 1619 پروژه است.” آنها مجموعه ای از یک داستان متفاوت از کشور با تمرکز بر جیمز تاون به جای پلیموث راک. به عنوان آنها را messiness ملی ما آغاز به مشاهده واضح تر. برده داری شد یک بخش مرکزی از داستان که آیا رابطه ما با زمین و با مردم بومی و پیچیده دنبال سود است و به عنوان دیده می شود در هم آمیخته به بافت بسیار از آنچه که تبدیل به امریکا است. در اینجا شسته و رفته کمال قصه ها به باد انداخته و از آن تاریخ پیچیده ما به یک اجماع داستان است که ما را متصل به دیگر چون ما دیگر در مرکز ملی ما تخیل ارزش شکاف—اعتقاد به این که زندگی مهم تر از دیگران یک ایده است که تحریف شده و تغییر شکل دموکراسی ما از شروع. با یک داستان متفاوت ملی ما عظمت منعکس خواهد شد برخی از دروغ بزرگ پنهان است که ما شر محافظت می کند و ما از شرم, اما خواهد شد در نتیجه از ما تشکر و قدردانی از آنچه که ما انجام داده اند و در حال انجام کار خود را بهتر انجام دهد.

این داستان نیاز به یک متفاوت نمادین چشم انداز است. در لحظات عمیق ملی انتقال نمادها از سفارش باید حذف شود. در مورد ما, مجسمه کنفدراسیون باید به پاره کردن و قرار داده شده در برخی از موزه ها. آنها را نمایندگی نمی کند که ما که هستیم و که ما آرزوی بود. ما محیط زیست ساخته شده باید منعکس کننده درخشان تنوع از کسانی که تا این کشور است. اما این تغییر در ما نمادین چشم انداز باید فراتر از مجسمه. مقدار فاصله است و با تجربه زندگی به عنوان ما در مورد حرکت می کند در این کشور است. بدیهی است در سازمان فضایی از شهرها و روستاها و شهرستانها. آثار یهودی نشین, مسکن, پروژه ها و بزرگراه ها که قطع و جدا همه جوامع منعکس کننده سن, شکل دروغ است. ما باید برای ساخت یک های مختلف آمریکا است.

همه این داستان ها و نمادها—فرض اهمیت سیاست. برای نسل ما زندگی می کردند با توجه به دروغ و آن را تا به حال ملموس و مواد عواقب برای زندگی بسیاری از آمریکایی ها. ما باید برای شروع یک مکالمه جدی در مورد آنچه که فرم و شکل تعمیر خواهد شد. که می توانید شروع با چیزی واقعا پایه: عبور H. R. 40 که به ایجاد یک کمیسیون “به مطالعه و در نظر گرفتن یک ملی عذرخواهی و پیشنهاد پرداخت غرامت برای نهاد برده داری متعاقب آن حق قانونی و عملا نژادی و تبعیض اقتصادی علیه آمریکایی های آفریقایی تبار و تاثیر این نیروها در زندگی آفریقایی-آمریکایی را توصیه به کنگره در درمان مناسب و برای مقاصد دیگر.” یک کمیسیون می تواند تابع به عنوان ما حقیقت و آشتی کمیسیون. ما می تواند در نهایت در باز همه که gunk که استوار در ملی ما انبار. جلسات در جلسات باز شهر-سالن جلسات در سراسر کشور تلاش سازمان یافته برای گفتن یک داستان متفاوت در مورد که ما که هستیم (چیزی در امتداد خطوط از یک روز قانون اساسی است که می تواند تبدیل به یک لحظه از جمعی بازتاب در مورد گذشته) و مطالعه علمی سیاست اثرات تعمیر خواهد موقعیت این کشور را که جسورانه گام به سوی شروع دوباره. پس ما باید شجاع مراحل را برای تغییر چگونه ما زندگی می کنند و حکومت: آنچه برای من روشن است این است که ما باید برای پایان دادن به بدون توجه به هزینه های, به سیاست هایی که به تنفس زندگی را به دروغ.

این سومین بنیانگذار آمریکا باید اتفاق می افتد در زمینه سیاسی و تحول است. آن را باید شامل یک رد کامل از راه ما را به انجام سیاست تا به حال. در غیر این صورت ما را به تسلیم شدن به وسوسه ایمنی و پیدا کردن خودمان به دام افتاده یک بار دیگر. آن را در حد نگران کننده ای که وجود دارد این است که احساسات عمیق در برخی از محله های این کشور برای چیزی بیش از یک بازگشت به زندگی آمریکایی قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من این احساس خطرناک است چرا که اغلب از آن است که صرفا یک پاسخ به آسیب است که مغلوب ساختن پیشی جستن به شکل دراورده شده در کشور و در آمریکا و روان—بلکه بیشتر ماهرانه واکنش به تمام دیرینه و سوالات سخت مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به ارمغان آورده است به نظر. راه او رفتار مردم سیاه دهید باز بحث راه مردم سیاه و سفید در حال درمان در امریکا به طور کلی; این باعث می شود درد رویارویی با ارزش شکاف اجتناب ناپذیر است. وحشت او بازدیدکننده داشته است در مهاجران در مرز مستلزم گسترده تر گفتگو در مورد نقش مهاجران در آمریکا زندگی است. مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود آن را غیر ممکن است به نوبه خود به دور. و برای به عنوان بسیاری از مردم که خود را پیدا کنید رفتار شنیع ممکن است فقط به عنوان بسیاری از کسانی که به سادگی نمی خواهید به تجربه روزانه یادآوری درد و رنج و بی عدالتی است. که توضیح می دهد که اغوا کننده درخواست تجدید نظر از دموکرات ها که تنها وعده است برای هدایت به سمت آرامتر خواهد شد.

Trumpism ما با ارائه یک انتخاب است. ما می توانیم دو را در دروغ و تجدید انتخاب او ما می توانید به راحتی در رسیدن به یک ایده عادی و حل و فصل برای ایمنی و یا ما می توانید تصمیم به untether ما سیاست از موذی مفروضات مسابقه که در هدایت انتخاب های ما برای نسل های. اگر ما در حال حاضر را انتخاب کنید تهمت یا اگر ما را انتخاب کنید بایدن فقط به خاطر او امن است ما باید خودمان را آماده برای حتی تیره تر روز جلوتر. اما اگر ما تصمیم به دیگران به عنوان مشکل است که ما را فشار بایدن را در آغوش پررنگ تحول چشم انداز و ما در نهایت ممکن است تولد جدید امریکا است.

بالدوین به تماس برای یک سوم آمریکایی تاسیس. به جای او مشغول به کار خستگی ناپذیر برای آنچه که او به اورشلیم جدید. به ذهن من وجود دارد این است که تفاوت کمی بین این دو است. هر دو تماس برای جهان و جامعه ای که منعکس کننده ارزش است که تمام زندگی انسان—بدون توجه به رنگ پوست خود را کد پستی خود را وارد و یا کسانی که شما را دوست دارم—مقدس است. در aftertimes, Baldwin قابل درک است که چیزی جدید به شدت در تلاش بود به دنیا آمد اما پدر و مادر ارواح به حال کودک با گلو. او نوشت: در خاتمه به هیچ نام در خیابان: “یک جهان در حال مرگ است و یکی از جدید لگد زدن در شکم مادر خود, زمان اعلام کرد که آماده است به دنیا آمد. این تولد آسان نخواهد بود و بسیاری از ما محکوم به کشف کنند که ما بسیار دست و پا چلفتی ماماها. مهم نیست که تا زمانی که قبول کنیم که مسئولیت ما این است که نوزاد: پذیرش مسئولیت شامل کلید.” بود که در سال 1972 است. کار شده است طولانی و سخت و دنیای جدید هنوز به دنیا آمد. ما در حال حاضر در ما aftertimes اما مسئولیت دهکدهای از دست داده شده است. هر چه اتفاق می افتد بعدی است تا به ما.


در این پست گزیده ای از Glaude اخیر کتاب شروع دوباره: جیمز بالدوین امریکا و فوری آن درس برای خود ما است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme