ما نیاز به لینک رهبران محلی به طور مستقیم به یک دیگر

اندرو CABALLERO-رینولدز / خبرگزاری فرانسه / گتی

به عنوان ایالات متحده دعوا گسترش coronavirus مراقبت های بهداشتی کارگران بازیافت تجهیزات حفاظت شخصی از والیان در حال درگیر شدن در مناقصه جنگ برای هواکش و بخش های زیادی از مراقبت های بهداشتی ما زیرساخت در حال غرق شده است. با وجود تلاش های بسیار نیرومند از پرسنل در سراسر دولت فدرال آن را روشن است که یک رویکرد بالا به پایین به مبارزه COVID-19 کافی است و ادامه خواهد داد برای ایجاد سیلوهای بین ما خط مقدم رهبران. این جنگ در حال مبارزه با فرمانداران شهرداران و بیمارستان و آنها نیاز به یک شبکه که لینک آنها را به طور مستقیم به یکدیگر و حرکت به عنوان سریع به عنوان ویروس آنها در حال کار به شکست است. در غیر این صورت حتی اگر آنها برنده محلی خود را در میدان جنگ در جنگهای این کشور هنوز هم می تواند از دست دادن آن جنگ در COVID-19.

من دیده ام این نوع از چالش قبل از. در سال 2008 10 سال به زندگی حرفه ای من به عنوان یک مهر و موم نیروی دریایی برای من کوچک و کم رنگ چادر سبز در حومه بغداد است. پس از سال ها در خط مقدم مبارزه با القاعده, من می خواهم پیوست ژنرال استنلی مک کریستال کارکنان برای یک سال تور به عنوان یک aide-de-اردوگاه. دیدار ما که آن روز بود که چیزی که من در مورد شنیده بودم اما فقط به طور مبهم درک—یک “فیوژن همراه است.” اگر چه بغداد شد و هنوز هم روزانه وحشتناک خشونت ما می دانستند که ما دست بالا را در شبکه القاعده بازداشت شده اما تا زمانی که من پا به این چادر کوچک که فهمیدم چرا.

در حالی که مک کریستال صرف وقت با اعضای مختلف از فیوژن همراه من نشسته بی سر و صدا در پشت و تماشا. تعداد کمی از کارکنان از سازمان های مختلف و واحدهای نظامی بودند خواندن گزارش های اطلاعاتی خروشان در سراسر اتاق در حال اجرا بین میز و رقص و تماس های مختلف به اعتصاب نیروهای در خط مقدم. من متوجه شدم: این است که چگونه ما در حال حرکت سریع تر از القاعده شبکه.

من دیر به بازی البته. مردم در آن همجوشی سلولی و مک کریستال ارشد تیم رهبری بود قدردانی اهمیت این رویکرد برای سال. آنها می دانستند که بیشتر به راحتی بهره برداری محل سنتی میدان جنگ است که در آن دو خط را ملاقات کند. این می تواند یک فاصله فیزیکی بین واحد بر روی زمین و یا یک شکاف در خطوط قدرت بین سازمان های مختلف. زمانی که این شکاف در ارتباط هستند مواجه می شوند بوروکراسی مراحل برای اطمینان عمدی البته آهسته و هماهنگی است. در عملیات ویژه ما با اشاره به این که “چشمک”; لحظاتی که چشمان ما را بسته بودند و دشمن شبکه امن بود به گسترش است.

ما fusion-تلفن شبکه جواب میده. تحت مک کریستال رهبری ما قرار می گیرد تیم های کوچک از هوش تحلیلگران از عملیات ویژه نظامی متعارف واحدهای غیر نظامی و اطلاعاتی و اجرای قانون در مکان های کلیدی در سراسر جهان به عنوان نزدیک به کلید گره ها در شبکه القاعده بازداشت شده به عنوان امکان پذیر است. آنها خط مقدم اپراتورهای اما آنها فقط یک قدم دور از و در ارتباط مستقیم با آن تیم است. هر کجا که القاعده بود که در سراسر جهان مک کریستال مبارزه به جای یک همجوشی سلولی نیز وجود دارد.

این بین تیم شد به طور مداوم اسکن داده های خام از در حال انجام ماموریت در این زمینه است که آنها ذوب شده در سراسر سازمان خود را. هر عضو از یک همجوشی سلولی تا به حال قدرت و مسئولیت به سرعت اتصال با دیگر fusion سلول در زمان واقعی و بدون اجازه به خانه خود بوروکراسی کند همه چیز را. بزرگتر این جهانی به هم پیوسته fusion-شبکه سلول شد بیشتر نمایی آن را برمی گرداند. در حالی که قابل رویت مبارزه بود و عمدتا محور در عراق و افغانستان شبکه ما خواهد رشد به بیش از 70 احتیاط مکان در سراسر جهان است. اگر اپراتورها و هلیکوپتر بودند عضلات و اسکلت مبارزه با القاعده فیوژن-شبکه سلول های آن سیستم عصبی.

همجوشی سلولی شبکه انجام سه هدف عمده است که هیچ بوروکراسی می تواند نگه داشتن سرعت با. اول آن گرفته شده و به اشتراک گذاشته خام اطلاعات از یک محل است که می تواند درایو اقدام فوری در دیگری. دوم, آن را به یک nonsiloed مشاهده از مبارزه به طوری که مهم تصمیم گیری در مورد که در آن به تخصیص منابع—که در آن برای ارسال به اپراتورها, هلیکوپتر, نظارت هواپیماهای بدون سرنشین ساخته شد با یک عامل مشترک تصویر. و سوم آن را ارائه زمان واقعی شبکه که از طریق آن بهترین شیوه در یک طرف این مبارزه می تواند با سایر واحدهای بلافاصله صرفه جویی در زندگی در میدان جنگ است. برای نشان دادن: در یک شب, اطلاعات جمع آوری شده از یک حمله در مرکز شهر بغداد می تواند فرستاده شده به طور مستقیم به یک تیم 200 مایل در اصفهان که گام برای یک ماموریت با منابع اضافی است که هماهنگ با خط مقدم رهبران و حیاتی هوش که هنوز برای رسیدن به بالاتر و ستاد.

محله های نزدیک مبارزه با COVID-19 همه گیر خواهد بود برپا و زیان متحمل شده اند—ما پزشکان و پرستاران و اولین پاسخ دهندگان. اما کسانی که امتیاز برجسته این زنان و مردان—ما از شهرداران ، فرمانداران و کارشناسان پزشکی—باید با ارائه یک شبکه مشابه روش به شیر آب را; ما باید اطمینان حاصل شود آنها را مجبور به مبارزه با 50 سطح ایالتی جنگ علیه COVID-19 اما یک متحد جنگ به عنوان یک ملت است. یک fusion-همراه-رویکرد شبکه اطمینان حاصل شود که هوش های محدود نمی توسط دولت مرزهای اداری قوانین و یا پایین و در ساختار یک سیستم بیمارستان, شهرستان و یا دولت است. ما باید اطمینان حاصل شود که آنها می توانند زمان واقعی اتصال با یک دیگر و نه صرفا وابسته سنتی اداری کانال.

در کوتاه شهرداران ، فرمانداران و سازمان های فدرال کمک به آنها را باید ایستاده تا fusion سلول های سراسر کشور. این یک سبک و سریع راه حل است. با دو یا سه نفر در نقاط کلیدی مسلح به سادگی با گوشی های هوشمند و لپ تاپ ها یک شبکه می تواند به سرعت به محل قرار در سراسر کشور ما است. موجود نهاد مانند ایالات متحده در کنفرانس شهرداران می تواند به سرعت ایجاد یک شبکه از رهبران محلی که در حال مبارزه با این تهدید در یک هماهنگ مد.

نتایج حاصل از همجوشی سلول ها می تواند به سرعت آشکار است. خام و دقیق اورژانس-اتاق شماره از شهر نیویورک نمی خواهد نیاز به رفتن را از طریق لایه های ملی بوروکراسی و گسترده ورودی قبل از رسیدن به شهرهای دیگر. تاکتیکی بهبود ساخته شده در لس آنجلس اورژانس به اشتراک گذاشته خواهد شد بلافاصله با پزشکان و پرستاران در دیترویت و سان فرانسیسکو. شبکه ارائه خواهد شهرداران و فرمانداران با بیشتر قابل اعتماد تک عملیاتی تصویر از این مبارزه به طوری که آنها می توانید تصمیم گیری آگاهانه در مورد تخصیص منابع. چنین شبکه ای نمی تواند کامل شود—هرگز از آن است و نیاز به اعتماد به تیم خود را, اما آن را می تواند بسیار مهم به عنوان ملت مواجه با کمبود و بیش از حد. ما باید فرمانداران و یا بیمارستان سیستم در مناقصه جنگ برای هواکش و تجهیزات حفاظت فردی; در عوض, آنها نیاز به یک شبکه است که اجازه می دهد تا آنها را به موثر مرزی متقابل سازمان و حزبی تصمیم گیری.

پس از زمان من در مک کریستال کارکنان در عراق, من قادر به صرف یک سال در دانشکده تحصیلات تکمیلی و پایان نامه من تیم تحقیقات متمرکز در بین fusion سلول. این بود که نسبتا در اوایل ویژه-عملیات جامعه به رسمیت شناختن اهمیت و هدف ما این بود که به گوشت از متغیرهای کلیدی است که ساخت برخی از آنها بسیار موفق. ما در بر داشت جای تعجب است که یک عامل کلیدی بسیار مهم تر واضح تر و قابل آنهایی که مانند فن آوری زیرساخت ها و موقعیت جغرافیایی و تعداد و یا ارشد از پرسنل و یا فیزیکی ساخت و ساز. موفقیت دور کاملا به سادگی بر روی عامل انسانی.

اگر اعضای یک فیوژن همراه شد و بازیکنان با تجربه که لذت بردم بالا و سطح اعتماد در جامعه را بدون در نظر گرفتن ارشد و یا موضعی قدرت آنها قدرت را به سرعت فشار بینش سراسر اداری فایروال و ایجاد عمل در خط مقدم. بدون پرسنل که تلفیقی همراه شد فقط یک مخزن برای اطلاعات که از افراد نزدیک به این مبارزه نیاز به جلو و بینش. یک شبکه گره در نظر گرفته شده برای اضافه کردن سرعت و اتصال می تواند به سرعت تبدیل به یکی دیگر از اداری لایه. نگه داشتن گره های, سریع, سبک, و کارکنان چاشنی مردم ثابت کلید موفقیت است.

این بیماری همه گیر ارائه یک چالش باور نکردنی برای ملت ما اما ما یاد گرفته ایم که قبلا چگونه به شکست یک مشکل شبیه به این. آژانس دولت و بوروکراسی کمک خواهد کرد ما را صدا و ساختار تصمیم گیری, اما آن را غیر ممکن به حرکت می کند کلید بینش و خام اطلاعات از طریق روش های سنتی به تنهایی. پزشکان و پرستاران و اولین پاسخ که در این نبرد هر روز سزاوار هر حل ما احتمالا می تواند ارائه دهد. دقیقه تعداد. آنها نیاز به یک شبکه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>