همه ما باید Preppers

ایده های شانس هستند که شما یک همسایه که آماده بود برای این بیماری همه گیر. H. آرمسترانگ رابرتز / Cla

توسط NEWS-SINGLE در 14 اردیبهشت 1399
H. آرمسترانگ رابرتز / ClassicStock / گتی

Preppers در سراسر جهان شده اند ماندم, به با خیال راحت در خانه و یا در پناهگاه در طول COVID-19 بیماری همه گیر. برای آنها در دراز مدت ذخیره سازی مواد غذایی است, پایه, بنابراین ساخت آن را از طریق یک یا دو فصل بدون جسارت است در درجه اول یک روانی به چالش بکشد. من صرف سه سال گذشته مصاحبه با مردم در حال آماده شدن برای یک آینده مبهم فاجعه و برخی از آنها را به من ایمیل فرستاده شده در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر از خود redoubts ابراز معوج سرخوردگی به عنوان آنها را تماشا خریداران در تلویزیون دیوانه وار انباشته لوازم—ضد عفونی کننده دست, بطری, آب, و, بله, کاغذ توالت—خود را در چرخ دستی های خرید. یکی به من نوشت: "این افراد در حال تثبیت سقف چکه کن در باد و باران."

شانس هستند که شما یک همسایه که آماده بود برای این بیماری همه گیر. و اگر می دانستم آنها انباشت قبل از فاجعه, شما به احتمال زیاد فکر می کردند که weirdos. من می دانم که من انجام دادم حتی من به عنوان سفر جهان نوشتن یک کتاب در مورد آنها. دیگر نه. اگر چه preppers مدت طولانی است که موضوع تمسخر من تصور بسیاری از ما را در برخی از عادات خود را و یا حداقل ایجاد فضا در پستو و گاراژ برای nonperishables.

اهدای کمیاب ضرورت به افراد حس کنترل در زمان قطعیت خیلی بزرگ توالت-کاغذ خط تیره-و-شتاب از سال 2020 یک نبوت خود انجام است. نادر چیزی است که بیشتر مردم به دنبال آن است. شش هفته پس از شروع بیماری همه گیر احتکار ولگردی و قانونی شکنی بسیاری از محصولات کلیدی هنوز در تامین کوتاه مدت. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی امضا فرمان اجرایی برای جلوگیری از کمبود گوشت. با حدود 15 درصد از جمعیت در حال حاضر بیکار آمریکایی ها به دنبال کمک از بانک های مواد غذایی در خطوط کشش برای مایل در بعضی از نقاط. این عینک از ناامیدی هستند و هر دو از سرزنش جامعه ما و وحی ما جمعی فقدان شخصی مصلی.

این بحران همچنین برجسته چگونه محزون می خوانی ناکافی بسیاری از ما زندگی ترتیبات اجتماعی فاصله. دوستان من هم در لندن و نیویورک و لس آنجلس و سیدنی که کمی توانایی به طبخ اجازه دهید به تنهایی به فروشگاه مواد غذایی. که سطح پایه نیازهای وابستگی در جامعه آناتما به preppers که سریع به اشاره است که تنها چند صد سال پیش به اندازه کافی مواد غذایی و سوخت ذخیره شده آن را از طریق زمستان به طور موثر خودکشی.

چند سال قبل من با هواپیما به چیانگ مای, تایلند به مصاحبه با ثروتمند کانادا نفت فلات قاره-دکل کارگر و روز قیامت katey از من خواست که برای اشاره به او را به عنوان "Auggie." من گیج Auggie میل برای یک نام مستعار چرا که او در وسط ساختمان آشکار ترین خانه من تا کنون دیده ام. عامل در پایان افراطی از آمادگی او احداث شد an "eco-قلعه" متشکل از چهار ویلا که او را به سهام با منابع به اندازه کافی برای چند ماه محاصره. او طراحی سه از این ویلا برای خریداران آینده. Auggie خود سنگر بود و سه داستان بلوک بتنی با ضد گلوله ویندوز و یک فضای باز مرکزی دهلیز. او برنامه ریزی شده به داربست دیواره های داخلی با شبکه برای شور-میوه انگور که با پارچه مزین کردن بیش از یک استخر شنا. او به من اطمینان داد که خارج از شبکه ساختمان که نشسته در وسط رها شده در باغ در لبه دور از یک روستای دورافتاده را از راه دور و سیستم های نظارت mantraps یک اتاق وحشت و هسته ای-خرید اینترنتی سرپناه است که دو برابر به عنوان یک روز اسپا.

او نام خود را سفارشی مخفی گاه "خلوتگاه" که در لاتین به معنی "مکان مقدس" اما در زبان انگلیسی نشان دهنده عقب نشینی خصوصی. برای Auggie این doomstead خدمت هر دو اهداف یک محل برای ایمنی مطالعه و بهبود وضع خود در طول بحران او مطمئن بود و فقط در اطراف گوشه. و در اینجا ما هستند.

حتی قبل از وقوع COVID-19 آماده شدن برای شرایط اضطراری در گاه به گاه حس دیگر می تواند در نظر گرفته شود یک تو رفتگی در دیوار فعالیت در ایالات متحده است. یک سال 2017 بررسی های مالی شرکت با تکنولوژی یاب پیشنهاد شده است که تقریبا 20 درصد از آمریکایی ها صرف پول در بقا مواد است که در سال بیشتر از 35 درصد گفت: آنها در حال حاضر آنچه که مورد نیاز برای مواقع اضطراری. اما حدس من این است که بسیاری از این افراد در همان حال در حال حاضر پیدا کردن که آنها آماده بودند ناکافی است. کسی که ممکن است نگه داشتن یک چراغ قوه و یک کیت کمک های اولیه حلق آویز از یک گاراژ قلاب و یا جمع زیر تخت و یا حتی ممکن است به خریداری سه روز تاکتیکی حمله به "اشکال کردن کیسه" در آمازون در دسترس برای $49.99 اما تنها سرسخت cynics باید انبار مواد غذایی و آب و دارو و سوخت و ابزار و سلاح و تجهیزات برای ماه از انزوا.

Auggie زیست-قلعه در چیانگ مای, تایلند. (حسن نیت ارائه میدهد از برادلی Garrett)

در سال 2013 حداقل 3.7 میلیون آمریکایی خود به عنوان survivalists با توجه به 24/7 وال استریت مالی-منبع خبر. بسیاری از این شهروندان که مشکوک است که دولت فاقد منابع برای حفاظت از آنها پس از چند دهه از کاهش به بخش عمومی را احتکار با ذوق از مرز مهاجران. شاخص های یک چند میلیارد دلاری در سال صنعت در ایالات متحده در سال 2017 مصاحبه با بلومبرگ هارون جکسون و سپس مدیر عامل شرکت عاقلانه شرکت ، سالت لیک سیتی–بر اساس تولید کننده یخ خشک کرایه با 25 سال عمر مفید اعلام کرد که مواد غذایی خود را به یک جزء اصلی "که هر خانواده آمریکایی در این سن از عدم اطمینان باید داشته باشد." جکسون تخمین می زند که بقا فروش مواد غذایی به تنهایی مجموع حدود 400 میلیون دلار در سال است. این شرکت ارائه می شود به یقین در یک پالت پلاستیکی سیاه و سفید سطل برای $9,499.99. ظاهرا این سفارش پستی آشپزخانه می تواند با ارائه سه وعده غذا در روز برای یک سال برای یک خانواده چهار. طولانی مدت مواد غذایی سطل خود را "عمیق و فریزر" در حال حاضر می تواند خریداری شده در Kmart و تخت حمام و فراتر از آن. Costco به تازگی به حال یک صفحه اختصاص داده شده به "اورژانس مواد غذایی توسط پالت" تبلیغات "یک سال از نگهداری مواد غذایی" برای $4,999. این پالت به فروش می رسد از دو ماه پیش به عنوان انجام بسیاری از کشیش تلویزیونی جیم باکر را "بقا مواد غذایی سطل."

اگر شما یک katey شما احتمالا نمی گفت هر کسی. برادر من که می دانستم که برای سال های سال است که من در حال نوشتن یک کتاب در مورد شاخص های, اجازه دهید من در یک راز تنها چند هفته پیش: او تا به حال یک واحد ذخیره سازی با دو سال' ارزش غذایی یک تعداد انگشت شماری از N95 ماسک های دوربرد دو راه رادیو و آرسنال. بحران داشتن در نهایت وارد, او می خواهم فعال کش. که او هرگز جرأت آن اشاره کرد به من که قبلا هر دو آزار دهنده و تعجب آور است.

دلیلی برای پنهان کاری, با توجه به مقاله منتشر شده در سال گذشته توسط Kezia بارکر در Birkbeck, University of London, است چرا که "احتکار" تلقی شده است پاتولوژیک. ما به معنای اعتماد به کسب و کار شبکه های تجاری و بازار به ارائه آنچه که ما نیاز به سوال تابآوری جهانی شدن است. اما به این سیستم دچار تحت وزن در سراسر جهان فاجعه پرده کشیده شده پشت در خطرات رایگان-بازار ایمان است. شاخص های است که در قلب آن یک نوع فعالیت سدی در برابر وعده های دروغین سرمایهداری از این ایده از رشد بی پایان و همیشگی در دسترس بودن منابع.

به عنوان بارکر نشان می دهد انباشت در معرض تفکر جادویی در پشت اطمینان از جهانی دولت امنیتی است. این است که چرا این نوع آماده سازی چین را به خوبی به محافظه کار و روایات بی اعتماد از دولت و کارشناسان و نخبگان. جناح راست مفسران Sean Hannity و الکس جونز مدافع روز قیامت شاخص های خود را به مخاطبان و بازار محصولات برای پاسخگویی به آن نیاز دارد. برای مردم مشتاق به از بین بردن دولت زیرساخت های شکست است که زیرساخت ها در مواقع اضطراری دفاع از پیش بینی است. رئیس جمهور تهمت همواره تنزل مسئولیت مدیریت این بیماری همه گیر به دولت و بخش خصوصی در حالی که این ادعا بی سابقه ای قدرت اجرایی و proffering اطلاعات غلط به مردم به صورت روزانه. آن را کامل کوکتل برای ترکیبات بحران اثبات محافظه کار پایان نامه است که دولت بزرگ است و بد دولت است.

سیاسی چپ نیز آن عذاب پیامبران ، فرهنگی و نظریه پرداز Paul Virilio یک بار گفت که با توجه به اقتصادی ما تکیه بر اتصال و سرعت آن را واقع بینانه به فکر می کنم که "یک تصادف وجود دارد دم که رخ می دهد در همه جا و در همان زمان" کلمات که طنین انداز به طور چشمگیری تحت شرایط فعلی.

من در حال حاضر پر از سوراخ در یک پناهگاه از انواع در جنوب لس آنجلس—در 78 سال مادر خوبی مواجه نگردند و خانه جدا شده در یک جامعه دردار. مانند برادر من ما به دست آورد و رادیو و عمیق و فریزر کاشته شده در باغ و بدون نیاز به وحشت فروشگاه. اما ما تا به حال به ترک خانه هر سه روز یا بیشتر را انتخاب کنید تا مادرم نسخه و او را به پزشکان قرار ملاقات. من تصور متعهد preppers مانند Auggie در چیانگ مای تکان دادن سر خود را در این.

من فرستاده او یک پیام به تازگی به بپرسید که آیا این واقع بینانه است که فکر کنیم می توانید برای هر رویداد. او نوشت بلافاصله: "من یک ابولا hazmat کیت چند سال پیش زمانی که من فکر کردم شیوع را خاموش." دوستان خود را در آن زمان فکر می کردم که این یک خط اضافی و دفاع است. در حال حاضر او را نامید اسم حیوان دست اموز کت و شلوار و طراحی شده هوا-تصفیه تنفسی. من فکر کردم در مورد او تخمگذاری که کیت در قلعه خود را و به یاد می آورد برخی از شک و تردید سوالات من می خواهم از کار اخراج او در طول سفر من. احساس کردم گونه های سرخ کردن. سپس پیام بعدی رسید.

"Preppers به نظر نمی رسد تا دیوانه هنگامی که وجود دارد یک بیماری همه گیر ، درست است؟" Auggie در حال حاضر به فروش می رسد دو نفر از سه نفر دیگر از ویلا توطئه در خلوتگاه.

بیش از سه یا چهار سال گذشته من آویزان در آپارتمانهای لوکس در داخل سیلوهای موشکی در پناهگاه مجتمع در دشت بزرگ و با گروه های در حال رشد مواد غذایی در راز جنگل با مردم ساختمان به شدت وسایل نقلیه زره پوش و با جوامع مذهبی است که باید جمع آوری منابع که آنها آماده به دست غریبه. بسیاری از مردم من را ملاقات کرد در حال گرفتن آماده برای یک انقراض در سطح رویداد و استهزاء در این پیشنهاد. بلکه prepping برای آنها است که در مورد ساختمان تا امیدوار اعتماد به نفس است که آنها برنامه ریزی کرده اید پیش رو برای فجایع اجتناب ناپذیر از وجود است. این بیماری همه گیر است که در نظر آنها در سطح میانی است که به حق ما باعث به حساب با شکست از ما, اجتماعی, سیاسی و اقتصادی سیستم های, و همه ما باید در مجموع فشار به آنها را بیشتر انعطاف پذیر به احتمالات. اما در عین حال یک بیت از شاخص های عملی می تواند فشار وارد شده به این سیستم در حالی که ما منتظر بعدی کیهانی تعجب.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب