ما هشدار داده بودند

اقیانوس اطلس

ما هشدار داده شد در سال 2012 زمانی که رند بررسی تهدیدات بین المللی مستقر در برابر ایالات متحده و به این نتیجه رسیدند که تنها بیماری های همه گیر مطرح وجودی خطر که در آنها “قادر به از بین بردن امریکا راه زندگی است.”

ما هشدار داده بودند در سال 2015 زمانی که Ezra Klein های بورسی پس از صحبت با بیل گیتس در مورد الگوریتمی مدل برای چگونه یک گونه جدید از آنفولانزا می تواند به سرعت در حال گسترش در امروز جهانی نوشت که “یک بیماری همه گیر است که قابل پیش بینی ترین فاجعه در تاریخ نژاد انسان اگر فقط به این دلیل اتفاق افتاده است به نژاد بشر بسیاری از بسیاری از بار قبل است.” اگر وجود دارد هر چیزی بشریت می شود که برخی از آن نیاز به آماده شدن برای برای جلوگیری از مرگ و میر بسیاری از مردم در زمان کمی آن این بود.

ما هشدار داده شد در سال 2017, یک هفته قبل از روز افتتاح که لیزا موناکو باراک اوباما خروجی میهن-مشاور امنیت جمع آوری شده با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ورودی ملی-مقامات امنیتی و انجام یک ورزش مدل در مدیریت تجارب با شیوع آنفولانزای خوکی ابولا و Zika. شبیه سازی کاوش چگونه دولت ایالات متحده باید در پاسخ به یک آنفولانزای همه گیر است که توقف بین المللی سفر upends جهانی زنجیره تامین مخازن بازار سهام و بار سیستم مراقبت های بهداشتی—همه با یک واکسن چندین ماه از تحقق. “کابوس سناریو برای ما و رک و پوست کنده به هر عمومی-کارشناس بهداشت که شما می خواهم به صحبت می کنید همواره یک سویه جدید از آنفولانزا یا یک بیماری تنفسی به دلیل چقدر آسان تر از آن است که به گسترش” نسبت به دیگر بیماری های همه گیر که نیست هوابرد موناکو به من گفت.

ما هشدار داده شد در سال 2018 در سالگرد 100 از همه گیری آنفولانزای از سال 1918 که به کشته شدن 50 تا 100 میلیون نفر در سراسر جهان است. همکار من اد یونگ خدمت توجه کنید که “بعد طاعون” بود و در آینده با آنفلوانزا خطرناک ترین امکان حتی به ایالات متحده تسلیم به “فراموشی و shortsightedness.” Luciana Borio سپس مدیر پزشکی و biodefense آمادگی در شورای عالی امنیت ملی گفت: سمپوزیوم که “تهدید آنفولانزای همه گیر است و ما شماره یک سلامت امنیت نگرانی است.” خدمت تحت یک رئیس جمهور که می آیند به دفتر تعهد به دیوار خاموش ایالات متحده, او اشاره کرد که چنین تهدیدی نمی تواند “بود متوقف شده در مرز.” روز بعد اخبار را شکست که مشاور امنیت ملی جان بولتون به حال توقیف شورای امنیت ملی واحد برای آماده سازی و پاسخگویی به بیماری های همه گیر که Borio بود. این مقام کاخ سفید در اتهام رهبری یک پاسخ به عفونی تهدید رفتگان نیز بود و نه جایگزین.

ما هشدار داده شد در سال 2018 و 2019 زمانی که دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی جمع آوری عمومی-کارشناسان بهداشت و رهبران کسب و کار و آمریکا مقامات دولت برای شبیه سازی های مخرب انسانی ، سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی و عواقب ناشی از رمان داستانی coronaviruses که در سمت چپ ده ها میلیون نفر مرده در سراسر جهان است. شرکت کنندگان خارج شد حوادث تفکر “‘Oh my god, ما واقعا نیاز به کار بر روی این'” اریک تونر کمک کرد که اجرای تمرینات به من گفت. دو ماه پس از دوم شبیه سازی, یک رمان coronavirus (البته با آنچه به نظر می رسد قابل ملاحظه ای پایین تر کشندگی رای از داستانی ویروس ها در حالات در دانشگاه جانز هاپکینز) پدید آمده در چین است.

ما هشدار داده شد در سال 2019 از قبر خطرات جدید پاندمی آنفلوانزا توسط جامعه اطلاعاتی ایالات متحده در آن سالانه “در سراسر جهان تهدید است.” آنها همچنین هشدار داد آمریکا در سال 2018 است. و در سال 2017. و در سال 2016. و در سال 2015. و در سال 2014. و در سال 2013 زمانی که مقامات اطلاعاتی التماس کرد: “این یک تهدید فرضی. تاریخ مملو از نمونه هایی از پاتوژن های گسترده جمعیت که فاقد ایمنی باعث سیاسی و اقتصادی تحول.” (2020 در سراسر جهان تهدید ارزیابی که بنا به گزارش ها دوباره پرچم امریکا آسیب پذیری به یک آنفولانزای همه گیر شده است به تعویق افتاد و بدون توضیح.)

هنگامی که کمیسیون ملی COVID-19 پاسخ سهامداران آن را متفاوت از 9/11 کمیسیون است که در آن نتیجه گیری خواهد شد که “سیستم چشمک زن قرمز” نه تنها در خلوتگاه درونی از جامعه اطلاعاتی ایالات متحده نمود اما در باز نیز هست. برای سال. در درون دولت و خارج از دولت است. و این که با وجود تمام است که دولت ایالات متحده بود و نه به اندازه کافی آماده شده که boogeyman در این مورد به ویروس SARS-CoV-2 در نهایت با تماس. رئیس جمهور تهمت است با اشاره به شیوع کروناویروس به عنوان “یک مشکل پیش بینی نشده” را به عنوان “چیزی که هیچ کس انتظار می رود” و به عنوان یک بحران است که “از هیچ جا آمد.” آن است که آشکارا هیچ یک از موارد فوق است.

سیستمیک شکست ساقه در بخشی از این واقعیت است که در دهه های اخیر پی در پی دولت اند و نه درمان بیماری همه گیر آمادگی با میزان جدیت آنها محفوظ است برای پرداختن به دیگر بالا تهدیدات امنیتی—از گفتن تروریست و یا خصمانه سازمان ملل. الگوی خود را تکرار می کند: رئیس جمهور با عجله به اولویت سلامت و امنیت اسراف پول در آن پس از بحران اعتصاب و سپس مقیاس منابع و تسلیم به خوشنودی پس از آن فروکش.

بیماری های همه گیر نیست رخ می دهد با فرکانس دیگر امنیت ملی و حوادث از جمله حملات تروریستی و بنابراین اغلب به نظر می رسد “مانند یک کنترل از راه دور امکان” تونر گفت: به ویژه برای مقامات منتخب تفکر در افق زمانی مدت خود را در دفتر.

“اکثر مردم پیدا کردن فکر کردن در مورد شدید بیماری همه گیر فقط بیش از حد سخت” او اضافه شده است. “من به مبارزه در این نبرد تمام حرفه ای: آنها می گویند … ‘من نمی تواند مقابله با مقیاس کوچک بیماری همه گیر. چگونه شما می توانید انتظار من برای مقابله با چیزی در مقیاس 1918?’

“در پاسخ به یک فاجعه همه گیر که من فکر می کنم همه ما خواهد آموخت که در هفته های آینده واقعا نیاز به تغییر راه که می توانم در یک مقدار زیادی از همه چیز. آن را احتمالا بیشتر شبیه به آنچه که ما در طول جنگ جهانی دوم بیش از هر چیز دیگری” او ادامه داد. “آن نیاز به یک تمام-از-جامعه پاسخ, و من فکر می کنم تا زمانی که بحران اتفاق می افتد سیاست گذاران نمی دانید که چگونه به انجام این کار است.”

بودجه برای همه گیر آمادگی به مدت طولانی عقب مانده دیگر میهن-اولویت های امنیتی. دولت ایالات متحده برای مثال صرف حداقل 100 میلیارد دلار در سال در مبارزه با تروریسم تلاش در مقابل 1 میلیارد دلار در گیر و ظهور-عفونی-بیماری, برنامه, با توجه به یک محاسبه در سال 2016. با وجود این واقعیت است که جدید coronavirus را تهدید به کشتن بسیار بیشتر از آمریکایی ها تروریسم تا کنون است.

و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رفته بیشتر—نه تنها underfunding این تلاش ها اما همچنین پیشنهاد شیب تند کاهش هزینه ها سال به سال به موسسات مانند مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هستند که وظیفه رسیدگی به شیوع بیماری. کنگره اتحاد در برابر این تلاش ها در صورتحساب مغلوب ساختن پیشی جستن است در نهایت به امضا رسید اما رئیس جمهور درخواست کرده اند با این وجود صحبت به اولویت خود را. بودجه پیشنهادی خود را برای سال مالی 2021 در ماه فوریه منتشر شد که شیوع کروناویروس در حال حاضر رسیده از ایالات متحده به نام CDC کلی بودجه به کاهش صدها میلیون دلار است. دولت را نشان می دهد منابع بیشتر برای برخی از زیر مجموعه های CDC کار مربوط به بحران کنونی است. هر یک از آن را افزایش می دهد اما کمتر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اختصاص داده شده در آن 2021 بودجه پیشنهادی به تلاش ها برای مقابله با چین و روسیه تبلیغات و دروغ و بخش کوچکی از اضافی $459 میلیون از دولت خواست به پور به توهین hypersonic سلاح. (اما آنچه $459 میلیون هنگامی که شما در حال صرف میلیاردها دلار بر روی آنها در حال حاضر?)

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز عنوان بهداشت جهانی تهدیدات از طریق تغییرات ساختاری در درون کاخ سفید امنیت ملی و معماری. آن را کاهش داد و نقش میهن مشاور امنیت به طوری که آن را نمی گزارش به طور مستقیم به رئیس جمهور پس از موناکو جانشین تام Bossert اخراج شد و در سال 2018 است. (Bossert شد یک مدافع در حال توسعه biodefense استراتژی برای مقابله با حملات بیولوژیکی و بیماری های همه گیر مانند آنفلوانزا است.) که در همان سال آن بسته یک بیماری همه گیر-واحد پاسخ دولت اوباما ایجاد کرده بود پس از شیوع بیماری ابولا تاشو برخی از بقایای به دیگر شورای امنیت ملی معاونت. تیم موریسون که منجر به نتیجه counterproliferation و biodefense دفتر قبل از ترک دولت در سال 2019 است استدلال کرد که لرزش شد تلاش برای کاهش “نفخ” در شورای امنیت ملی است. اما عواقب جدی بودند: زمانی که رمان کروناویروس اولین شکست خارج وجود دارد هیچ ارشد مقامات دولت متمرکز تنها در مبارزه با چنین تهدیدات و هماهنگی بهداشت جهانی سیاست های امنیتی در سراسر سازمان.

موناکو گفت که برگ برنده دولت و پیشینیان خود را انجام نمی دهد به اندازه کافی به صندوق عمومی آمریکا-بهداشت زیرساخت که در هفته های آینده در معرض خطر بودن از “غرق یورش” از موارد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

“من نمی گویم که با داشتن آن ساختار در جای خود بدان معنی است که coronavirus رخ نمی داد و یا نمی خواهد که در اینجا وارد” موناکو روشن. اما “بازگشت در ماه دسامبر هنگامی که ما برای اولین بار شاهد [coronavirus ظهور] بود که میپرسند:” آیا ما به اندازه کافی تست؟’ که میپرسند: “آیا ما به اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی در صورتی که این می شود در اینجا و اینجا در مقیاس؟’ که درخواست شده است که ما بهداشت عمومی ظرفیت و اجازه دهید این مدل ، اگر این واقعا اسپرد چگونه بسیاری از ICU تخت ما می رویم به نیاز دارید؟’ که در حال توسعه است که لیستی از سوالات آنها پاسخ داده شود ؟ که به اتفاق می افتد در کاخ سفید واقعا همه را از دولت به خرس.”

زمانی که من صحبت می کرد با تونر پنج شنبه گذشته (مسلما آنچه به نظر می رسد مانند یک ابدیت پیش در سرعت از این بحران) او گفت که “واضح است که دولت از طریق آن اعمال نمی اولویت بندی عمومی-بهداشت آمادگی تا آخر هفته یا بیشتر” و این که این نوع از بحران است که می تواند آماده برای یک هفته و حتی چند ماه که تهمت مقامات دولت ادعا می کنند آنها را از دست داده چرا که چین نیست در ابتدا در آینده در مورد ویروس. بیماری های همه گیر حرکت در سرعت رعد و برق اما همه گیر بودن آمادگی اندازه گیری در سال است.

هنگامی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در چین تونر گفت: من آماده تر دولت ایالات متحده را بلافاصله آغاز نیروبخش برای “اجتناب ناپذیر ورود بیماری” توسط بانکها و بیمارستانها و کمک به دولت های ایالتی و محلی اجرا اجتماعی-دورى و سایر اقدامات کاهش آنها در حال حاضر تقلا به در محل قرار داده. “آن شده اند که بسیار آسان تر برای انجام این کارها با زمان بیشتر از ما در حال حاضر,” او توضیح داد.

طنز این است که این همه اتفاق در یک کشور ایالات متحده آمریکا است که برای چندین دهه “شده است به یک رهبر در pandemic, آمادگی” تونر گفت. “ما بهتر و آماده تر از دیگران” او اذعان کرد: “اما هیچ کس در هیچ کشور آماده است برای آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر.”

فقط به عنوان گسترش coronavirus یک تابع از طبیعت انسان طوری است که بیش از حد بشریت ظرفیت به آمادگی برای آن—با وجود هشدار پس از هشدار پس از هشدار که ما زندگی می کنند به آن را پشیمانی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>