خوش آمدید به وضوح 2021 المپیک تاریخ اما جهانی بسکتبال جهان باقی مانده تیره

همه حق چند چیز کمی به دلیل وجود دارد هیچ چیز بزرگ برای مقابله با شرکت یا به ظاهر برای همیشه لطفا برای.

من حدس می زنم اگر وجود دارد یک چیز بزرگ آمد آن را حدود نیم ساعت پس از شروع کردم به تایپ کردن این که کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد که توکیو در المپیک شروع خواهد شد ژوئیه 23 2021 به جای آن از اصل برنامه ریزی شده در جولای 24, 2020 مراسم افتتاحیه.

آن را حس می کند – یکی از چند بار من همیشه می گویند که در مورد هر چیزی کمیته بین المللی المپیک همیشه می کند – برای یک زن و شوهر از دلایل.

اولین زود تصمیم در زمانی که بازی برگزار خواهد شد و حداقل به ورزشکاران برخی از وضوح و ممکن است اجازه می دهد آنها را به شروع به رسم نوعی از رژیم آموزش امروز.

همه ما احساس بد نه تنها برای زنان و مردانی که در حال حاضر می خواهم امن المپیک نقاط فقط به بازی حق yanked از زیر آنها اما برای کسانی که هنوز هم تا به حال به واجد شرایط. با حرکت ها و بازی های پارالمپیک – که در حال حاضر شروع Aug. 25, 2021, تقریبا دقیقا یک سال تقویمی آن را به من اعتصاب که همه صلاحیت نهایی حوادث می تواند به سادگی حرکت می کند به همین زمان در سال 2021 به عنوان آنها برگزار می شود در سال 2020 است.

البته “سادگی” است که احتمالا کلمه اشتباه به دلیل لجستیکی کابوس که امدن اما آن را بیشتر حس.

در یک یادداشت شخصی من گمان دنیای بسکتبال سعی خواهد کرد به دنبال همان جدول زمانی در سال آینده آن را به عنوان در حال حاضر در محل در این سال قرار است که صلاحیت نهایی رویداد در ونکوور در اواخر ماه ژوئن سال آینده به جای آن از اواخر ماه ژوئن این سال است.

این موضوع البته در حال رفتن به NBA.

نه تنها هیچ کس می دانید چه لیگ تقویم در نهایت شبیه به خاطر من مطمئن هستم که عقب هل دادن 2020-21 فصل است که در بحث و برگشتی در سال آینده به خوبی ممکن است رفتن در زمانی که صلاحیت رویداد – و شاید بازی های المپیک خود را – در حال جریان است.

تیرگی این موضوع حتی بیشتر است این واقعیت تابستان 2021 یکی از مهمترین و بسیار پیش بینی رایگان آژانس دوره در تاریخ و چه کسی می داند آنچه در دسترس بودن برخی از بازیکنان بالا خواهد بود.

بنابراین در حالی که آن را خوب به وضوح برای بازی های المپیک, من littler گوشه ای از بازی های باقی مانده به عنوان ابری به عنوان آن را از یک هفته پیش.

ما کاملا با قرار دادن یک جهانی هر گونه توقف در آوریل روز احمق مزخرف اواخر این هفته مناسب است ؟

آن را تبدیل به آشکار به من که من قصد دارم به به واقعا یاد بگیرند که چگونه این Instagram چیز با این نسخهها کار پس از آن به نظر می رسد راه هر ورزشکار و بازیگر است که رسیدن به این روز است.

به نظر می رسد مانند سرگرم کننده و من خوشحالم که بسیاری از آن را انجام می دهند چرا که من تصور طرفداران دوست دارند که ارتباط با بازیکنان در این روز از هیچ بازی بدون اعمال هیچ چیز.

آن را به نظر می رسد برای قرار دادن بازیکنان در خارج وجود دارد مانند آنها هرگز قبل شده است و این خوب است اما من می خواهم خیلی جای آنها صحبت کردیم به ما حداقل الکترونیکی, بنابراین من می تواند کسب نگه دارید.

بنابراین هفته گذشته هنگامی که ما صحبت در مورد فرفری نیل عبور دور و من به ذکر است که یک زن و شوهر از رپتورز – Jamario ماه و Darrick Martin – در حال صرف زمان با جهانگردان عاشق من ظاهرا رفتن نیست به اندازه کافی دور.

من رفیق مت Akler قدیمی حکیم که زمان صرف شده در رپتورز روابط عمومی گروه در روز – او مرد که ciphering برای تعیین تیم تا به حال ساخته شده, برگشتی, برای اولین بار که ناشناخته بود برای همه ما که در آن لحظه می فرستد همراه این لیست از تمام وقت ‘Trotters.

و در آن نگاه کنید.

نه تنها دو تا از بچه ها اشاره کردم بخشی از این تیم در برخی از زمان سابق بودند-رپتورز الیور میلر صخره Rozier و – بله! – داگ اسمیت.

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

سرد است.

من می خواهم پیشنهاد رپتورز ممکن است منجر جهان در بی اهمیت اعضای تیم بودند و همچنین جهانگردان عاشق.

مارتین البته درگیر شد در یکی از جالبترین تیم سوابق بیش از همه سال ،

با رپتورز پایین مثل 20 امتیاز به دالاس دوم به رفتن در یک بازی در سال 2006 زمانی که او باید شده اند دریبل کردن ساعت مارتین ساخته شده و سه اشاره گر است که زنده نگه داشته یک خط از حداقل یک و سه که در نهایت کشیده به 836 قبل از بازی در به پایان رسید و در ژانویه 2011.

اه روزهای خوب.

هر کسی دیده بان پخش در TSN یکشنبه 1993 NCAA بازی بین سانتا کلارا و آریزونا زمانی که استیو نش رهبری Broncos یک شماره 15 دانه به یک پیروزی شماره 2 دانه Wildcats در آن زمان یکی از بزرگترین ناراحتی در مسابقات تاریخ ؟

خوب بود نه تنها برای دیدن دانشجوی سال اول دانشگاه نش را به تمام کسانی که کلاچ پرتاب آزاد در دقیقه آخر – انجام همان قبل از شات معمول او برای تمام حرفه ای NBA – اما آن را نیز خنک برای دیدن آینده رپتور بودن غالب در زمان.

و در حال حاضر کاملا مطمئن نیستم که چرا اد استوکس حال NBA حرفه ای است که به طول انجامید تنها چهار بازی با تورنتو است.

اگر آن را خوب با شما ما را به همان برنامه در اینجا این هفته به عنوان ما بوده است. کرایه معمول دوشنبه-چهارشنبه-پنج شنبه و ایمیل در روز یکشنبه.

به کیسه مراسلات پستی و یا فقط می گویند سلام و با کلیک بر روی [email protected] اما به یاد داشته باشید من می توانم پاسخ از وجود دارد مگر اینکه شما شامل آدرس پست الکترونیکی خود را.

با تشکر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>