همه ما در حال لری داود در حال حاضر

استیو Granitz / گرگ DeGuire / گتی / اطلس

در آخرین فصل از محدود کردن شور و شوق خود را, که در نتیجه در اواخر ماه مارس Larry David باز می شود “با وجود فروشگاه”—یک کافی شاپ واقع در کنار درب به مخا جو استقرار رقیب که ممنوع او را برای بیش از حد شکایت. هدف اصلی “اسپرسو لری” است که برای قرار دادن Mocha جو از کسب و کار. اما این بدان معنا نیست که دیوید نمی تواند پیاده سازی چند ترفند طراحی خود از جمله گرم, فنجان, ممنوعیت کامل دفع مدفوع در دستشویی و حمام و مهمتر از همه یک بطری Purell در هر جدول. “در صورت وجود هر گونه قیاس انجام می شود, شما می دانید, من فقط می گویند…کمی سرنگ!” دیوید توضیح می دهد.

محدود کردن شور و شوق خود را (در دسترس در HBO) به اتمام فیلمبرداری مدتها قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس رسیده از ایالات متحده, اما خاص که نوآوری احساس hilariously prescient داوود بخشی. از دوره های مختلف وسواس فکری پخته شده است به او روی شخصیت سال—hyper-توجه به میکروب ها و ناآرامی مورد تماس شخصی و ذاتی بی اعتمادی نسبت به افراد دیگر پاکیزگی. خط بین “لری دیوید” از محدود کردن شور و شوق خود را و واقعی نویسنده-بازیگر شده است یک تار و یک تمایز David poked در اخیرا در یک خوش سودایی PSA ثبت شده برای فرماندار کالیفرنیا را ترغیب مردم به ماندن در خانه.

“من در واقع می خواهم به آدرس احمقها در خارج وجود دارد … شما در حال معاشرت بیش از حد نزدیک خوب نیست, شما در حال صدمه زدن به افراد مثل من” دیوید می گوید: pontificating از یک صندلی راحت در خانه خود را. “نه من—من چیزی برای انجام با شما. من هرگز شما را ببینید.” به داود منظور به ماندن در خانه و اجتماعی فاصله با شکوه تاکید از کل رویکرد به بشریت: “شما در حال عبور از یک … یک بار در طول عمر فرصت برای ماندن در خانه نشستن روی مبل و تماشای تلویزیون!” او کلاغ. “اگر شما را دیده ام من نشان می دهد هیچ چیز خوب همیشه اتفاق می افتد بیرون رفتن از خانه, شما می دانید که. وجود دارد فقط مشکل وجود دارد. این یک جای خوب می شود.”

این jokey تصویری است که بیش از یک مفید با ارنج زدن یک کمک به فرماندار گاوین Newsom تلاش برای حفظ کالیفرنیا در داخل خانه را امتحان کنید و صاف منحنی عفونت از COVID-19. اما با توجه به این که من, اجتماعی دور, شیوه زندگی نیز من را تشویق به گرفتن در آخرین فصل از محدود کردن و پیدا کردن آنچه رخ داده به لری “به رغم فروشگاه” PSA به من کمک کرد تا درک کنند که همه ما در حال لری داود در حال حاضر: مشکوک از افراد دیگر آشکارا نگران بهداشت و trigger-happy در بطری Purell (اگر شما حتی یکی).

قبل از مه, عبور از خیابان برای جلوگیری از کسی که در راه رفتن به سمت شما در پیاده رو ممکن است به نظر می رسد بی ادب و یا مشکوک; در حال حاضر با احتیاط اجتناب از نزدیک تماس شخصی در هر قدم زدن در اطراف بلوک به هنجار است. که شیفت حذف یکی از دیوید نهایی ترس در محدود کردن شور و شوق خود رابه “توقف-و-چت,” که در آن bumping به آشنایی در خارج ممکن است ضروری دیگر گفتگو به سادگی از ادب. در یک قسمت از تازه ترین های نجومی دیوید عینک “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه بیس بال خود را به ترس از جناح چپ دوستان دور از معاشرت با او تماس کلاه یک “بزرگ مردم دافع.”

برای چند دهه, دیوید ساخته شده است و شخصیت های کمیک در سراسر کمی foibles که با فرد در تعامل انسان. کسانی که خصیصه های ذاتی در ظاهر شخصیت های متعدد در طنزهای Seinfeldکه او همکاری ایجاد شده با جری Seinfeld وجود دارد Seinfeld شخصیت شناخته شده بود خود را بیش از حد پاکیزگی و ناراحتی خود را با تماس فیزیکی مانند یک “بوسه سلام.” محدود کردن شور و شوق خود را, اگر چه در زمان که خارش و حتی بیشتر. دیوید است که قطعا مختل تماس فیزیکی اما واقعا هر لایه اجتماعی است که مبارزات او با از پروتکل های مختلف از خدمات صنعت به شام-میز گفتگوی بورسی با نزدیک ترین دوستان خود.

این رونده لذت تماشای محدود کردن شور و شوق خود را, البته, این است که دیوید دور ruder و ضخیمتر میشود از کسی جرات تواند در زندگی واقعی—حتی David خود صحبت کرده است در تفاوت بین شخصیت او نقش و رفتار واقعی. “[طرفداران] فکر می کنم که من قصد دارم به طرز وحشیانه ای به عنوان صادقانه به عنوان مرد در نشان می دهد و این که من خوب نیست” او یک بار گفت. “اما من خوب است که باعث می شود من بیمار! من آرزو می کنم من نبود.” هنوز هم بیش از این دوره نشان می دهد دیوید می گوید: او تنها رشد نزدیک به خود داستان تخیلی doppelgänger. “هر روز تایید می کند بیشتر و بیشتر او را راست! او درست در مورد همه چیز او به ندرت به ندرت به اشتباه او گفت:” به زمان در راه اندازی از فصل 9.

من به عنوان متد پاک کردن بسته هایی که من را به خانه ام راه رفتن در جاده ها و به دور ماندن از مردم و متمرکز بر روی سر و صدا همسایه ها را stomping در اطراف آپارتمان خود را, آن را سخت به احساس می کنم مثل یک Larry David acolyte. اما فقط به این هفته های اخیر شده اند ناخواسته تاکید خود را grouchiness و بی رحم از نظر انسانی و بهداشت و زندگی کردم و امیدوارم که در آینده ما قادر خواهیم بود که بصورتی پایدار و محکم رد آن و بازگشت به جهان از توقف و چت و گرم hellos. بطری Purell در هر جدول ، که ممکن است چسبیده در اطراف در حالی که برای.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>