‘ما به معنای واقعی کلمه کشتن بزرگان در حال حاضر’

ارین کلارک / بوستون گلوب / گتی

My مادر بزرگ مادر بزرگ به خانواده هاو روایات قومی است و درگیری ها در همه گیری آنفولانزای از سال 1918. این ماه من و مادر بزرگ خود کشته شد توسط یکی دیگر از بیماری برای کتاب های تاریخ.

من Meemaw یک 94-سال-قدیمی پرستار سابق که می تواند نام هر بازیکن در مینه سوتا دوقلوها دوخته لباس برای عروسک آمریکایی و نگهداری دقیق تعداد جونکس در فیدر پرنده درگذشت مارس 18 از عوارض مرتبط با رمان coronavirus. او به تنهایی زندگی می کردند در یک مرکز کمک زندگی می کنند در مینه سوتا در کنار ده ها تن از دیگر سالمندان midwesterners با اسکاندیناوی صدایی surnames. زمانی که coronavirus آمار آن ضربه سخت است. توسط اواسط ماه آوریل بیش از نیمی از تسهیلات کارکنان و نزدیک به نیمی از ساکنان آن آلوده شدند. Meemaw تنها نفر دوم از تسهیلات به مرگ از COVID-19 اما او ممکن است تاریخ و زمان آخرین.

حدود 70 درصد از coronavirus مرگ و میر در مینه سوتا مرتبط شده اند برای دراز مدت مراقبت از امکانات. حداقل در شش ایالت این مرگ و میر به حساب نیمی از تمام COVID-19 مرگ و میر و با توجه به سازمان بهداشت جهانی نیمی از تمام coronavirus مرگ و میر در اروپا پیش بینی شده است به خانه های سالمندان بیش از حد. برخی از این مرگ و میر مرتبط است برای دراز مدت مراقبت از امکانات است که shoddily اجرا و یا آن را نقض استانداردهای بهداشتی. اما بسیاری از آنها در حال انجام بهترین آنها می توانند با آنها چه کرده اند. و آنها خیلی زیادی ندارد.

ضعیف ساکنان در این امکانات در حال بدیهی است که به ویژه مستعد ابتلا به یک ویروس کشنده. اما ضعف ساختاری بومی امریکا در دراز مدت-سیستم مراقبت—سرمایهگذاری ناکافی, understaffing و استفاده از دستمزد پایین کارکنان—را ساخته اند یک وضعیت خطرناک بسیار بیشتر مرگبار سلامت-کارشناسان سیاست می گویند. بنابراین دولت در پاسخ به این ویروس: اولیه کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده یک خانه سالمندان در خارج از سیاتل که در آن حداقل 40 ساکنان درگذشت COVID-19. در عین حال پس از آن, شیوع, بهداشت مقامات اولویت بندی ساکنان و کارکنان از امکانات از جمله در بقیه کشور برای دریافت نجات بخش تست و تجهیزات.

“پرستاری-صفحه اصلی ساکنان در حال گرفتن نیمی از منابع ما و یا نیمی از توجه ما هنوز آنها حساب برای تقریبا نیمی از مرگ و میر” دیوید Grabowski بهداشت و درمان-مراقبت-سیاست استاد در دانشکده پزشکی هاروارد به من گفت. این گفته او نشان می دهد—و یا شاید تقویت—ویرانگر واضح در مورد جامعه آمریکا: “ما اصلا ارزش زندگی خود را به عنوان آنجا که افراد دیگر.”

جیم رایت, پزشکی مدیر بودجه عمومی خانه سالمندان در ویرجینیا بود بیشتر کند. “ما به معنای واقعی کلمه کشتن بزرگان در حال حاضر ما کمبود بودجه” او به من گفت. “این نه استعاری.”

Wدرست است تسهیلات, Canterbury توانبخشی و مرکز بهداشت و درمان در ریچموند به حال اول مشکوک مورد کوروناویروس در تاریخ 11 مارس و قبل از ایالات و شهرستانها در سراسر کشور تعطیل. بیمار مقیم یک مرد زندگی در یک طبقه با 50 نفر دیگر شد بلافاصله قرنطینه در یک جناح خاص از تسهیلات. در این روزها که به دنبال 131 ساکنان دیگر را تست مثبت برای COVID-19.

“آنها فقط حذف بسیار سریع; ما احساس درماندگی” نینا Gwathney یک پرستار عملی مجاز است که مشغول به کار در Canterbury پس از سال 1982 به من گفت. غرق کارکنان به زودی شروع به ترک در droves باعث بحرانی کمبود نیروی انسانی و Gwathney صرف روز خود را در حال اجرا به عقب و جلو بین اتاق—در نظر گرفتن درجه حرارت عبور از تیلنول, فیلدینگ تماس های تلفنی از نگران اعضای خانواده. “ما overworked,” او گفت:. “ما راه رفتن در اطراف ساختمان به معنای واقعی کلمه فقط گریه.”

توسط هفته اول مارس Canterbury قادر به گوشت گاو تا نیروی انسانی با جذب از طریق خارج از سازمان. اما این آسیب در حال حاضر انجام شده است: بیش از یک دوجین از ساکنان در Gwathney واحد مرده بودند. از 11 مارس تا شیوع آرام در اوایل این ماه Canterbury از دست 49 ساکنان به ویروس—37 درصد مرگ و میر.

بودجه کافی واقعا مهم در این بحران: آن را نمی تواند جلوگیری از این ویروس از ورود یک, امکانات, اما آن را می تواند تعیین کند که کارکنان توانایی به پاسخ رایت به من گفت. “اگر شما به دنبال برای بهترین سناریو برای یک ویروس به سرعت عبور را از طریق یک جمعیت و کشتن تعداد زیادی از آنها نگاه هیچ بیشتر از یک بودجه عمومی خانه سالمندان است.” بسیاری از Canterbury ساکنان این مورد در بسیاری از خانه های سالمندان پرداخت از طریق پزشکی فراهم می کند که با امکانات محدود بازپرداخت. که underfunding بدان معنی است که بسیاری از ساکنان زندگی در تنگ چهارم مجبور به به اشتراک گذاری اتاق خواب و حمام و سرویس بهداشتی که می تواند محدود کردن گسترش عفونت دشوار است. (در ماه اکتبر ریچموند تسهیلات ذکر شده بود برای نقض عفونت-کنترل پروتکل های. این مرکز تحت مالکیت جدید در اوایل سال جاری و بررسی انجام شده در ماه فوریه قبل از COVID-19 شیوع آمار و گزارش شده که هیچ کمبود.)

در سراسر کشور در دراز مدت مراقبت از کارگران مجبور شده اند به جیره و استفاده از ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی فقط به عنوان کارگران بیمارستان اند. رایت گفت: خود مرکز “بود که به سادگی قادر به دریافت PPE” از آنجا که بسیاری از این منابع را منحرف شد به بیمارستان. در اواسط ماه مارس چندین ویرجینیا امکانات گزارش دریافت بسیار محدود منابع از دولت; FEMA اسناد بعد از آن نشان داد که ویرجینیا بود دریافت منابع آن را تا به حال درخواست از دولت فدرال است.

اما مهم ترین کمبود امریکا در دراز مدت-سیستم مراقبت می شود که این کشور را آسیب پذیر ترین مردم برای مراقبت توسط کارگران که خود را بسیار آسیب پذیر—پویا است که کمک به گسترش سریع ویروس.

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات صادر راهنمایی در مارس 13, همان روز که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی اصرار امکانات برای محدود کردن بازدید کنندگان انصراف از فعالیت های گروه و صفحه نمایش ساکنان و کارکنان برای تب. اما اعضای هیات هنوز هم می تواند ناخواسته آوردن ویروس در داخل خانه. گواهی دستیاران پرستاری و بهداشت فردی دستیاران که شغل شامل نزدیک-تماس با وظایف مانند حمام کردن و غذا خوردن برخی از بالاترین پرداخت مراقبت های بهداشتی کارگران در آمریکا است. بسیاری از نگه داشتن چند شغل به پایان می رسد دیدار را افزایش می دهد که هر دو خود را قرار گرفتن در معرض ویروس و شانس است که آنها را تصویب و آن را به ساکن ، اکثریت این کارگران زن هستند و بسیاری از آنها مهاجران زندگی می کنند که در multigenerational خانه که در آن آنها برای مراقبت از اعضای خانواده هم می گوید مریم Naylor یک علم پیری شناسی استاد در دانشگاه پنسیلوانیا در دانشکده پرستاری. “این یک داستان در مورد بسیاری از قهرمانان رفتن به محل کار هر روز انجام صمیمی ترین ترین وظایف پیچیده برای حمایت از نیازمندترین افراد از کسانی که در میان ما است.”

یک تعداد انگشت شماری از خانه های پرستاری به تازگی ساخته شده از اخبار نادرست coronavirus بحران است. بازرسان فدرال تعیین کرده اند که حداقل نه امکانات از جمله یکی در نزدیکی سیاتل قرار داده اند ساکنان خود را در “معرض خطر فوری” با عدم رعایت اولیه عفونت-پیشگیری اقدامات با توجه به Marketplace تجزیه و تحلیل. اینها بدون شک شکست کارشناسان صحبت کردم با اذعان کرد. اما “این است که کمتر در مورد چند سیب بد و بیشتر در مورد سیستم-سطح مشکلات” Grabowski به من گفت. “این یک مقدار زیادی بیشتر در مورد گسترده ای در تصمیم گیری سیاست ما ساخته شده ایم.”

بیمارستان و اورژانس-اتاق کارکنان از زمان شروع این بیماری همه گیر را دریافت عجله از خانه-ماسک کمک های مواد غذایی و تحویل و ترتیبات گل و ارائه می دهد به نگاهداری بچه های خود را. اما نسبتا کمی توجه عمومی پرداخت شده به کارکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات. به عنوان در Canterbury برخی از کارکنان در حال ترک به دلیل استرس و آنهایی که ماندن در حال کار بر ساعت اضافی و یا دو شیفت. برای کمک به کاهش بار بر روی این کارگران—و برای منصرف کردن آنها از گرفتن فوق العاده شغل—برخی متحده توافق کرده اند که به ارائه آنها را با خطر پرداخت. دموکرات کنگره نیز در حال هل دادن آنها را به دریافت اضطراری پرداخت.

“این فوق العاده است در این راه همه ما در اطراف بسیج بیمارستان کارگران” Grabowski گفت. “است که در آن غلیان احساسات برای کارکنان پرستاری در خانه ؟ که در آن وعده های غذایی? کودک مراقبت؟”

Even قبل از همه گیر رسیده, ایالات متحده شیوع بیماری در کشورهای دیگر پیشنهاد دو چیز است: افراد مسن بيشترين نرخ مرگ و میر و افراد بدون علامت می تواند احتمال گسترش ویروس. در عین حال تا زمانی که در این هفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ذکر شده تنها بیمارستان بیماران علامت دار بهداشت و درمان کارگران به عنوان “اولویت 1” برای تست. علامتی زندگی مردم در دراز مدت مراقبت از امکانات داده شد “اولویت 2” وضعیت; بدون علامت مراقبت های بهداشتی کارگران به سوم ردیف اولویت و افراد بدون علامت بودند دارای برچسب “غیر-اولویت است.”

یک سخنگوی وزارت بهداشت و خدمات انسانی که نظارت بر CDC به من گفت که این سازمان در نظر گرفته شده هرگز به این معنا که هر گروه نیاز به تست شد کمتر مهم است. “تست ساکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات که علامتی همواره یک اولویت مهم برای دولت فدرال,” او گفت:. او همچنین اشاره کرد که پس از اوایل شیوع در سیاتل-منطقه مرکز CDC ارسال یک تیم از پرسنل پزشکی برای حمایت از خانه سالمندان است.

اما خود را تست رژیم بود همه اشتباه دراز مدت مراقبت از کارشناسان و طرفداران به من گفت: ساکنان و کارکنان باید آزمایش شده اند از شروع به کمک به سرعت گسترش یافته است. Canterbury, برای مثال تنها قادر به شروع غربالگری برای ساکنان این ویروس در مارس 17, شش روز بعد از آن اولین مورد. آن را به اندازه کافی فقط به دماهای یک تمرین است که بسیاری از امکانات را اتخاذ کرده اند از زمان شروع این بیماری همه گیر به دلیل بسیاری از افراد مبتلا به این ویروس بدون علامت Grabowski گفت. (درجه حرارت بدن نیز لزوما مفید شاخص داده شده است که افراد مسن با COVID-19 می در حال حاضر غیر معمول علائم.)

تحولات اخیر آمده اند به عنوان یک تسکین برای برخی از طرفداران. در دوشنبه سی دی به طور رسمی بخواهند صفحاتی دوباره مرتب آن تست اولویت ها به دو دسته شوی ساکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات با علائم “اولویت بالا” و بدون علامت ساکنان به عنوان “اولویت است.” هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر قوانین جدید نیاز به خانه های سالمندان به اطلاع ساکنان و اعضای خانواده خود را در مورد COVID-19 موارد در ساختمان و چند روز قبل از آن دولت اعلام کرد که بودجه بیشتری برای کمک به گسترش سریع تست.

اما بیش از 10 ، 000 ساکنان و کارکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات در حال حاضر مرده است, از این نوشتن و ویروس است که در ادامه به سرعت در حال گسترش. بسیاری از دراز مدت مراقبت از امکانات هنوز هم نیاز به مقدار بیشتر PPE می گوید: علامت پارکینسون, رئيس جمهور و مدیر اجرایی انجمن بهداشت آمریکا و مرکز ملی زندگی کمک یک سازمان تجاری است که نشان دهنده پرستاری و کمک خانه ها زندگی می کنند. اکثر امکانات هنوز هم لازم نیست که دسترسی آسان به تست و هنوز هم محزون می خوانی کوتاه کارکنان. “ما فقط باید یک اولویت است,” او می گوید. “اگر ما می توانید انجام دهید که ما می توانیم تغییر نتیجه این است.”

بسیار زیاد ضربه و فشار از دو ماه گذشته نشان می دهد ضرورت سرمایه گذاری در مراقبت از امریکا آسیب پذیر ترین مردم طرفداران می گویند. “این بوده است که سازنده ترین تجربه در زندگی حرفه ای من” رایت به من گفت قطره قطره “و من امیدوارم که به عنوان یک جامعه آن است که یک شکل تجربه نیز هست.”

مادر بزرگ من نقل مکان کرد و به او کمک-صفحه اصلی زندگی در تابستان 2016. این یک آپارتمان دنج در یک ساختمان کوچک با نمایی از پشت باغ گل و در راهرو خارج و درب شیشه ای محفظه پر از پر سر و صدا songbirds. در بعد از ظهر Meemaw تمرین نشسته یوگا و بازی پادشاهان در گوشه ای با دوستان خود. در سال 2018 او ساختمان دومینو قهرمان.

دو هفته پیش باقی مانده ساکنان در Meemaw خانه را تخلیه شدند به نزدیک امکانات و بیمارستان ها وقتی مشخص شد که کارکنان به اندازه کافی بودند از چپ به مراقبت از آنها. تسهیلات بسته شده است. این هفته به صاحبان آن اعلام کرد که آن را نمی خواهد بازگشایی شده است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme