ما در حال تکرار اشتباهات سال 2008

این مقاله یک همکاری بین اقیانوس اطلس و ProPublica.در سال 2008 اولین بار در-یک-عمر اقتصادی فجایع بسیاری از ما

توسط NEWS-SINGLE در 20 فروردین 1399

این مقاله یک همکاری بین اقیانوس اطلس و ProPublica.


در سال 2008 اولین بار در-یک-عمر اقتصادی فجایع بسیاری از ما در طول عمر کشور را فرا گرفته و جهان است. در حال حاضر فقط بیش از یک دهه بعد ما به تجربه دوم.

چگونه به خوبی کشور در پاسخ به 2008 بحران مالی جهانی هنوز هم موضوع بحث است. پس از بحران به اوج خود رسید و در سپتامبر 2008 و دولت دخالت های نجات برنامه های سیستم مالی و شرکت های بزرگ امریکا تثبیت شده است. سود شرکت ها در حال افزایش بود دوباره با نیمه دوم سال 2009.

تقریبا هر چیز دیگری است که در اختلاف است. آیا تلاش برای نجات اقتصاد را به اندازه کافی برای کمک به آمریکایی به طور متوسط? بحران مالی جهانی سال 2008 انداخت میلیون ها نفر از خانه و شغل. دولت اوباما برنامه های طراحی شده برای کمک به مردم به ماندن در خانه خود را, اما آنها دیدنی نا امیدی. متوسط درآمد خانوار در آنجا ماند زیر که در آن در سال 2007 بود (و در سال 2000) تا سال 2016.

اما حداقل رکود بزرگ تدریس این کشور دو broad-brush درس: کمک مالی باید کمک کار آمریکایی ها و سیستم مالی باید بیشتر انعطاف پذیر به شوک.

یا بنابراین ما فکر کردم. هنوز هم در مراحل اولیه این بیماری همه گیر اقتصادی خرید اینترنتی ما در حال حاضر به تکرار بسیاری از اشتباهات از سال 2008.

درست است که دو بحران را قابل توجه تفاوت. قبلی جهانی وحشت به وجود آمد به لطف سیستم مالی وام بی توجهی و در برخی موارد فریب و تقلب. در اینجا چیزی شبیه به یک فاجعه طبیعی است بلعیده زندگی و اقتصاد با آن است.

اما نجات و بازیابی ضرورت یکسان هستند. به عنوان دولت سراسیمه برای کمک به اقتصاد چگونه است که انجام می شود که منافع و کسی که پشت موضوع است. تا کنون نشانه ها شوم.

این "یونان در حال رفتن به تکرار بسیاری از اشتباهات از سال 2008 مداخلات گفت:" آماندا فیشر, سیاست مدیر برای واشنگتن مرکز رشد عادلانه چپ متمایل اقتصادی فکر می کنم تانک. پس از آن نجات یافته اند "شرکت های بزرگ امریکا سود bounced بازگشت به سرعت اما اکثر مردم دیده نمی شود شرایط خود را بهبود بخشد."

فقط به عنوان دو بحران همان نیست نه نجات. این زمان در اطراف, کمک برای کار آمریکایی است که بیشتر از یک اولویت است. متحرک ارائه multitrillion-دلار مراقبت, قانون تصویب شده توسط کنگره در اواخر ماه گذشته است و گسترش بیمه بیکاری و پرداخت های مستقیم به شهروندان است. اگر کسانی که بیرون رفتن سرعت (و در حال حاضر وجود دارد نگرانی در مورد آن) است که مفید خواهد بود.

اما این بسته همچنین تقویت شرکت های بزرگ عمدتا از طریق 500 میلیارد دلار از مالیات دهندگان. در سال 2008 نسخه از این کمک به دارایی های مشکل برنامه امداد بانک ها خواسته شد مودبانه به گسترش وام دهی خود را مالیات دهندگان سخاوتمندانه. آنها نیست و همان چیزی که می تواند اتفاق می افتد دوباره.

محدودیت های متصل به پول رفتن به کوچک و متوسط اندازه کسب و کار املای واضح است. بودجه باید مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به شرکت ها برای حفظ بیشتر از نیروی کار خود را. شرکت نمی تواند در پرداخت سود سهام و یا خرید سهام. شرکت ها باید افتخار جمعی-چانه زنی موافقت نامه ها و خنثی ماندن در اتحادیه درایوهای. آنها نمی تواند برون سپاری و یا کشتی مشاغل دریایی.

اما اجرای مکانیزم ضعیف است. وزیر خزانه داری "باید تلاش" برای اجرای این جنبه از برنامه این قانون می گوید. شرکت ها نیاز به تولید یک "حسن نیت گواهینامه" است که آنها را به رعایت این شرایط است.

مشکلات واقعی دروغ با کمک به شرکت های بزرگ است. بسیاری از $454 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای این برنامه را به آنها (بخش دیگری از وام و کمک های مالی اختصاص داده شده برای شرکت هواپیمایی بوئینگ). هر چند این قانون شامل برخی از زبان, برای این شرکت های غول پیکر برای جلوگیری از buybacks مانع از سود سهام و محدودیت در اجرایی جبران هیچ کارمند حمایت هستند املای. و اجرایی جبران محدودیت ها در سطح سال گذشته—نه دقیقا مسائل فداکاری بزرگ در طول یک دیدنی اقتصادی cratering.

برای هر بیماری وجود دارد یک راه گریز. وزیر خزانه داری می پوشی هر از شرایط کسب و کار اگر به عنوان قانون لازم است به "حفاظت از منافع دولت فدرال است." آنچه که بدان معنی خواهد بود تا به استیو Mnuchin یک دوست قابل اعتماد و دیوار خیابان ها و کسب و کار. (وزارت خزانه داری نمی پاسخ به یک درخواست به دنبال نظر.)

چه چیزی بیشتر از جنبه های کلیدی از برنامه اعطای وام است که فدرال رزرو خواهد قرض دادن به شرکت ها به قرض گرفتن در بالای دولت سهم تا 10 برابر. هر چیزی از تغذیه نیست که یک "وام مستقیم" به یک شرکت است نه موضوع به محدودیت های متصل به خزانه پول است.

در علاوه بر این به پیچ و تابدار زبان که می دهد انعطاف پذیری لازم برای Mnuchin این نظارت فاقد دندان است. قانون تنظیم کنگره-نظارت پنل به مانیتور این برنامه اما این ماده بیش از حد تکرار یک مشکل با سال 2008 کرده است. آخرین بار در اطراف کنگره ایجاد کنگره نظارت پنل, اما آن را نمی باید بسیار در راه قدرت فراتر از قلدر منبر. الیزابت وارن پس از یک شهروند خصوصی که به عنوان صندلی و تبدیل آن به یک قدرتمند چماق به نقطه عدم banker پاسخگویی و عدم کمک به مالکان است. اما این پنل کار نمی کند به طور قابل توجهی بر این دوره از نجات و یا تصحیح معایب خاص خود است.

در اینجا دوباره, جدید بدن کنگره نظارت کمیسیون دارای چند سلاح. آن را نمی باید احضاریه قدرت آن را ندارد و مستقل اجرای خودگردان و آن را نمی تواند پلیس انطباق با کارگر, کمک, شرایط قانون است. به عنوان در سال 2008 وجود دارد نظارت هیئت مدیره و بازرس ویژه کل. اما آخرین بار نیل Barofsky یک ریگ و مستقل دادستان سابق بود که ویژه انتصاب; این زمان وفادار کاخ سفید سرباز در خط است برای همه گیر IG ،

یکی دیگر از مشخصه 2008 نجات دلیلی بود برنامه های پیچیده با اشتباه انگیزه سازه. به عنوان ProPublica وقایع در داستان پس از داستان برنامه های دولت برای کمک به مردم دریافت وام مسکن تسکین بودند گرفتار مداوم هرج و مرج سهل انگار اجرای و آشکار شکست. بزرگترین بانک نمی تواند مسئولیت رسیدگی به تقاضا و اصلا مناسب مشوق های مالی به واقع به مردم وام امداد.

ما شاهد نشانه های اولیه که کسب و کار کوچک برنامه به نام چک برنامه حفاظت اداره شده از طریق اداره کسب و کار کوچک ممکن است رنج می برند مشکلات مشابه. این مجموعه برنامه های ارائه شده از طریق بانک ها. یکی از نگرانی های است که بانک ها ایستاده به میلیاردها دلار در هزینه ها (در بالای بهره) پول است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به کسب و کار. چه چیزی بیشتر بانک ها ممکن است در تلاش برای توزیع وام به سرعت و کارآمد.

در علاوه بر این به تکرار شکست در چگونه ما ارسال کردن قایق های نجات و به آنها ما نیز شکست خورده در آرامش قبل از طوفان اجتناب ناپذیر. پس از بحران مالی دولت شروع به انجام سالانه "تست استرس" از بزرگترین موسسات مالی در معرض آنها را به تظاهر سقوط به ارزیابی این که آیا آنها می تواند به مقاومت در برابر بحران. اما مشخص شده است که استرس تست شد و ناکافی است. آنها را پیش بینی کند چیزی نزدیک به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر.

فقط یک بخش از تست استرس است. این "به شدت نامطلوب سناریو" برای فدرال ریزرو 2020 تست استرس به حال بیکاری رو به افزایش از 3.5 درصد آن در اوایل سال 2020 به اوج 10% از یک سال و نیم بعد. در حال حاضر که افزایش در حال رفتن به اتفاق می افتد در یک ماده از هفته — و احتمالا خیلی بیشتر وخیم.

مطمئن شوید که تقریبا هیچ کس پیش بینی تحولات ناگهانی و عمده اتفاق می افتد این این سریع می باشد. استفان Cecchetti سابق تنظیم بانکی که در حال حاضر یک اقتصاددان در دانشگاه برندایس به یاد می آورد کار با ریسک افسر همکار که گرفته شده بود در نقش تفکر در مورد همه چیز بد است که می تواند اتفاق می افتد به سیستم مالی است. "او بسیار خوب در این کابوس کسب و کار و حتی او نمی خواهد که تا به حال این کابوس," او گفت:. حالات او پیش بینی نیست در هر نقطه در نزدیکی بدبین به اندازه کافی با توجه به Cecchetti.

فدرال رزرو دچار مشابه شکست تخیل. خود آزمون استرس بودند و مشابه در هر سال است. بیکاری بالا رفت اما با گذشت چندین چهارم. رشد اقتصادی پایین رفت اما پس از آن بالا رفت. برخی از تنظیم کننده های به نام تست طیف بسیار گسترده تر از حالات. بیماری های همه گیر ناشناخته نیست. و نه جنگ است. چگونه در مورد حملات سایبری فلج کننده و یا ضرب و جرح بر روی شبکه برق که تعطیل رشد برای یک ماه ؟ فدرال رزرو نمی کند موضوع بانک ها به هر یک از این حالات. و نه بانک مرکزی آزمون برابر بیشتر از متوسط اما هنوز هم غیر معمول رکود از جمله یکی که در آن رشد و بیکاری رها کردن اما بعد از آن نمی ارتجاعی برای مدت زمان طولانی. "ما بسیار آماده برای یک استاندارد رکود عمیق گفت:" کسی که کمک به طراحی تست استرس و که خواست همکاران خود را که بیشتر تخیلی است. (این شخص و به نقل از منابع زیر اعطا شد گمنامی چرا که آنها مجاز به صحبت در تاریخ ثبت است.) "ما آماده هستند برای بیشتر از هر چیز دیگری است."

در حال حاضر "هر چیز دیگری" است بر ما. و همانطور که در فاز حاد از بحران 2008 دولت را درک نمی کند ضرورت ساخت سیستم بانکی قوی تر است. دولت ایالات متحده است و نه موظف تعلیق از سود سهام, سهام buybacks و یا پاداش برای همه موسسات مالی با وجود سابق فدرال رزرو مقامات خواستار چنین حرکت می کند. اروپا در حال حاضر اجرای انواع این اقدامات است. ساخت بانک حفظ سرمایه در حال حاضر هوشمند است دلیل واقعی بحران مالی اگر نه بر ما در حال حاضر است به احتمال زیاد برای آمدن به خصوص دیگر رکود اقتصادی به طول می انجامد.

در هنوز هم یکی دیگر از echo 2008, تنظیم کننده صرف دوره قبل از این بحران کاهش تا در اصلاحات اجرا شده پس از آخرین بحران است. رهبری Randal Quarles یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب در فدرال رزرو هیئت مدیره تنظیم کننده سست متعدد بانک قوانین در چند سال گذشته. آنها همچنین اجازه به بانک های مالی و بازیکنان به بار آسیب پذیر شرکت با بدهی های خطرناک. (در هفته های اخیر در میان سرمایه-بازار wobbles, بانک رگولاتور باید کاسته انواع مقررات و حتی بیشتر.)

آرامش بخش مقررات مالی در چند سال گذشته نیست علت این بحران اقتصادی است. و تا کنون آمریکا بانک ها رنج می برند تقریبا به عنوان بد به عنوان آنها در سال 2008. اما این حرکت صعودی می تواند به سیستم آسیب پذیر تر در ماه های آینده بیش از این باید باشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن تنظیم کننده "به نظر می رسید که تقریبا عمدی جهل در مورد علل بحران گذشته است که وضعیت ما در آن خیلی بیشتر مخاطره آمیز گفت:" یک نفر که در تلاش اصلاحات و کسانی که جنگیدند rollbacks. "بحران در بازار شروع شده است و [کاستن از مقررات] را تشدید اقتصادی درد ما احساس به عنوان یک نتیجه از coronavirus."

طراحی بسته نجات را ترک کرده است کسانی که تماشا و مطالعه 2008 عمیقا نا امید. "من نمی باید یک توضیح خوب از ما چگونه ادامه به اشتباه این است. من فکر کردم که این آغاز, 'حداقل ما 2008 به راهنمای ما به همان اشتباهات,'" گفت: تپه کارمند آشنا با مراقبت عمل می کنند. "این مقاله بیش از موجودی بانکی-ورق مشکلات کمک تکنولوژی ارزیابی و افزایش اهرم مالی وام. در سه ماه من فکر می کنم بازار سهام را نگاه خوب است. اما اکثریت قریب به اتفاق کارگران را بدتر. قانون را تقویت نابرابری و قدرت شرکت های بزرگ بیش از نیروی کار و نیروی کار و آنها قادر نخواهد بود برای بازیابی برای یک نسل است."

شاید ما باید یاد بگیرند که این درس را در زمان ما برای سومین بار در طول عمر بحران است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب