Westworld فصل 3 به حال یک تبه کار مشکل

HBO

این داستان شامل اخلال گران برای فصل 3 از Westworld.

هر فصل از WestworldHBO را براق sci-fi را نشان می دهد در مورد ربات کابوی ها و خطرات بیش از حد بلند پروازانه تم-طراحی پارک, تشخیص, جدید, تبه کار در جامعه است. در فصل 1 بد بود که انسانیت خود را به عنوان نشان داده شده توسط چگونه به راحتی به مردم به هر طریقی خود را به خشونت گرایش زمانی که مجاز به پرسه زدن رایگان در رشد و زمین بازی. در فصل دوم این شر درست بود Westworld شرکت اربابان بودند که نشان داد به بهره مندی از این پارک توسط surveilling بازدید کنندگان خود را’ هر حرکت. در فصل سوم که پخش آن در آخر روز یکشنبه صورت گرفت نشان می دهد این طرح به نتیجه گیری منطقی آن با خروج از پارک و کاوش در آینده dystopian حکومت داده های بزرگ—یک جهان که در آن هر اینچ از جامعه پیش بینی شده است و تحت کنترل یک اتاق اندازه الگوریتمی کامپیوتر.

این همه گیر از نظارت و داده های جمع آوری در بخش تکنولوژی است شایسته و به موقع, موضوع, یکی, که موضوع اصلی یکی دیگر از بزرگ sci-fi را نشان می دهد در این سال الکس گارلند را slickly ساخته شده و در عین حال سنگین Devs. و به عنوان Westworld‘آخرین فصل رفت و در آن منعکس شده برخی از جنگ داخلی بیش از اجتماعی و آزادی های مدنی اتفاق می افتد در سراسر جهان—جنگ که تنها شدت نور از coronavirus بیماری همه گیر. حتی اگر در این فصل پر بود از گران به دنبال مکان های شدید اکشن مجموعه قطعات و لیست بازیگران اضافه شده مانند آرون پل و وینسنت کسل هیچ یک از است که می تواند تغییر قیافه اساسی چشمگیر کمبود: مهم نیست که چقدر نگران کننده آن ممکن است به فکر می کنم در مورد شرکت داشتن تن از اطلاعات در مورد همه داده های بزرگ به سادگی نمی توان برای یک فوتی و فوری روی صفحه تبه کار.

که نقص آزار دهنده شده بود به من برای هر فصل هشت قسمت که توزیع گوری با تمرین بهره وری اما احساس توخالی با این وجود. نشان می دهد تبه کار مشکل شد متبلور در فصل آخر “تئوری بحران” است که در آن کینه توز روبات دولورس (با بازی اوان ریچل وود) و Maeve (Thandie Newton) مواجه خاموش در برابر trillionaire مغول Engerraund Serac (کسل) و Rehoboam های عظیم AI که او با استفاده از به نظم در امور بشری. Rehoboam های درخشان قرمز (persian) که pulsated با انرژی و صحبت در معماهای فلسفی بود قابل توجه; وفات آن که درگیر زدن چند سوئیچ به نوبه خود آن را خاموش کمتر بود ، برای بیشتر قسمت ها تهدید بزرگ داده شد آمورف و بیچهره.

این داستان سرایی انگیزه که رهبری Westworld سازندگان Jonathan Nolan و لیزا شادی کردن این روایت مسیر هستند قابل فهم است. با وجود آن sci-fi مظاهر (اینده et al.), Westworld بوده است و اساسا در رابطه با رفتار انسان از آن قسمت اول, تجزیه و تحلیل تباهی Westworld شرکت کنندگان در کنار توسعه آگاهی از “میزبان” (روبات ساخته شده به جمعیت پارک). طراحی شده تنها به تقلید واقعیت میزبان به پایان رسید تا خرد آن افزایش و در مقابل Westworld بازدید کنندگان و صاحبان خود را به دفاع از تازگی توسعه یافته استقلال. از اول فصل معلوم بود کنجکاو و دستگیری مثل چگونه خشونت است یک زبان جهانی است.

Engerraund Serac استفاده عظیم AI Rehoboam به نظم در امور بشری. (HBO)

از آنجایی که ربات انقلاب Westworld گیر کرده در تلاش برای پیدا کردن زوایای جدیدتر در همان سوال: چه اتفاقی می افتد زمانی که شما ترکیب پیشرفته یادگیری ماشین با بشریت اقدام در بدترین حالت آن غرایز? فصل دوم در پاسخ به که بی درنگ با پیشرفت نشان می دهد جهان-ساختمان. این نشان داد که دلوس پارک شرکت صاحب شد جمع آوری اطلاعات در مورد بازدید کنندگان و شاید به دنبال ایجاد رباتیک کلون از آنها در نتیجه اختراع یک شکل مصنوعی جاودانگی. اما توطئه بود ملاس-آهسته نمودار بیشتر فروپاشی این پارک در طی فقط چند روز و فقط اذیت کردن هر گونه اکتشاف جهان خارج در پایان.

بنابراین فصل 3 رفت و با تمام سرعت پیش رو با روایت خود را شروع با دولورس در نهایت اینکه مجموعه ای سست در جامعه و wreaking ویران و با پایان دادن به جهان نزولی به یک آخرالزمان با شهرستانها را فرا گرفته در شورش و هرج و مرج است. Westworld پارک بود و تا حد زیادی فراموش شده است. Rehoboam منفجر شد وحشت زده پیامدهای دلوس نظارت یک thousandfold با عملکرد به عنوان یک جهانی اوراکل از انواع. به این دلیل که دستگاه متصل به هر کس عمومی و خصوصی زندگی Serac می تواند با استفاده از الگوریتم های به معنای واقعی کلمه شکل آینده تا حدودی با قتل هر انسان که ممکن است شورشی. کالیب (پل) بود یک چنین انسان توسط داوطلب خدمت سربازی دولورس به عنوان یک متحد در تلاش خود را برای سرنگونی Rehoboam.

Westworld‘s “دنیای واقعی” بود که احتمالا دقیق ترین تصویر جدید و horrifyingly محتمل آینده—اطلاعات ناکجاآباد که در آن زندگی مردم را نگه دارد, بررسی, توسط, شرکت, نیروهای آنها به سختی آگاه است. از طریق ژن ویرایش سهام-دستکاری در بازار و خونسرد ترور Serac و شرکت خود را نوکران اعمال خداگونه تسلط بر جامعه است. در طول فصل او ادعا کرد که در آن همه چیز در خدمت تمدن برای کمک به این سیاره دفع فجایع مانند جنگ هسته ای; در انجام نبرد با او دولورس در مبارزه با به صورت رایگان خواهد شد و برای بشریت جمعی حق را به کسانی که اشتباهات وحشتناک. متاسفانه هر دو او و دوستانم در حال کسل کننده پیشرو در طول فصل شکست دهد تا نشان دهد مستقل رگه است که ظاهرا آنها را متفاوت از خزندگان Serac.

آن را بیش از حد بد چون نولان و شادی سعی کردم به استفاده از این فصل مطرح جذاب سوال: آیا ارزش فدا کردن برخی از عناصر را به زندگی در یک نسبتا امن جامعه ؟ Serac جهان بود سرد در آن فوتوریسم تمام شیشه ای آسمان خراش ها و خیابان های خالی اما پس از دولورس تبدیل کردن ماشین آلات و نشان داد میزان تسلط به کسانی که در خیابان ها و ورزشگاه به جنگ. در یک postmortem مصاحبه نولان و شادی گفت: آنها با الهام از هنگ کنگ تظاهرات 2019. اما آنها همچنین اذعان عجیب و غریب تقارن نشان می دهد که بیشتر تظاهرات اخیر علیه دولت موظف اجتماعی فاصله در زمانی که تنش بین امنیت عمومی و آزادیهای فردی بوده است به خصوص عمیق.

“من هرگز پیش بینی در یک میلیون سال کسی خواهد بود لعنتی احمق به اندازه کافی در اعتراض به, شما می دانید, بیماری, راست?” نولان گفت: تنوعبا اشاره به همه گیر. “این چیزی روی حیله و تزویر در مورد ساخت یک نشان می دهد. ایده اجتماعی انقلاب—که یک ایده است که می تواند تفسیر و تعبیر مردم با این حال آنها می خواهند.” زمانی که Westworld‘s فصل سوم ساخته شده بود آن بود که تصور روشن و تکنولوژی-چراغ آینده با یک شوم underset. در حال حاضر حتی شرارت از داده های بزرگ و احساس های عجیب و جالب و دولورس خونین مبارزه با به صورت رایگان را در برابر هر گونه مفهوم کنترل دولت ممکن است به نظر می رسد بیشتر مملو از ابتدا در نظر گرفته.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>