‘ما باید یک بارگذاری راننده که یک تفنگ’

تیاو نام راننده بود مایکل والاس. او 37 یک کنتاکی بومی مشغول به ازدواج یک پدر چهار. او سوار یک نام تجاری جدید نیسان Pathfinder در کاین قرمز و او نگه داشته و یک تفنگ دستی—یک هدیه تولد از پدرش—در راننده-درب سمت جیب. در این دوره بیش از 4,600 سفرهای رانندگی برای Uber, او تا به حال هرگز از آن استفاده می شود. و سپس او.

کمی پس از 5:30 p. m. روز شنبه, آگوست 4, 2018, Uber روت والاس به لویی ماریوت را انتخاب کنید تا یک گروه از پنج. یکی از آنها جان رشته. رشته در شهر بود از ایندیاناپولیس به عنوان بخشی از کار خود را در یک شرکت متخصص در نصب و راه اندازی پنجره. همسرش, ناتالی, اقامت در خانه مادر سه بچه خود را همراه او. که شنبه, جان, ناتالی و سه تن از جان همکاران در ملاقات ماریوت لابی برنامه ریزی برای سر به نزدیکی بوربن رسومات که در آن رشته شرکت تا به حال ساخته شده است یک شام رزرو. کسی که دستور بارگذاری.

چند دقیقه بعد والاس کشیده به ماریوت پارکینگ. گروه انباشت اشیاء بدست آمده در برده بودند اما در آخرین لحظه درخواست قبل از ترک. دیگر همکار می خواستم به سوار همراه با آنها می تواند والاس تنظیم مجدد صندلی عقب به جای یک نفر ششم?

Jon رشته می گوید والاس اعتراض خشمگینانه. درخواست والاس استدلال برای یک گروه از پنج و بارگذاری برنامه اجازه نمی دهد برای اضافه کردن اضافی مسافران برای سوار شدن در حال حاضر در حال پیشرفت است. با توجه به رشته ای که این گروه ارائه شده به نکته در نقد اضافی مسافر والاس متهم و آنها را از تلاش برای استفاده از او. این گروه حتی از هتل وانت نقطه زمانی که او دستور داد همه آنها را به بیرون از ماشین.

بعد از این رشته حافظه تار است. “من تو را دیدم هرگز اولین پانچ آمدن” او به من گفت که به تازگی از طریق تلفن. رشته را به یاد می آورد ضربات به صورت خون در آغوش او و شفاعت از همسر خود و همکاران به عنوان او و والاس مبارزه در بسیاری فقط در خارج از هتل. سپس با توجه به رشته والاس عقب نشینی به ماشین و صید تفنگ خود را بعد از آن مصمم به لود شده با هفت زنده دور. یکی از مسافران شکست دور به 911 تماس بگیرید.

“ما باید یک بارگذاری راننده که یک تفنگ می گوید:” 911 ضبط به دست آمده از این اطلس. “ما نیاز به کمک.”

رشته کشتی اسلحه از والاس پرتاب آن را دور دوخته و او را به زمین. “آن را مانند جکی چان” رشته به من گفت. “آن نورد بر روی زمین به امید شما نمی توانید در صورت انجام همه چیز شما می توانید تمام وقت [برای دیدن] کوچک من پنج ساله [دوباره].”

به عنوان رشته مهار او والاس شروع به نفس نفس زدن. او گفت گروه او نمی تواند نفس بکشد. رشته همکار قرار داده شده یک دوم 911 تماس بگیرید. والاس در ایست قلبی در حال حاضر دروغ گفتن لنگی در ماریوت پارکینگ. بیش از بلندگو یک اپراتور مربی رشته و همکاران خود در مورد چگونه به انجام CPR به عنوان آنها منتظر اولین پاسخ دهندگان می رسند.

والاس در بیمارستان درگذشت سه روز بعد. او نمی باید بیمه عمر از طریق رانندگی (Uber ارائه می دهد تنها ثالث بیمه مسئولیت که نیست همان سنتی حمایت کارفرما پوشش) بنابراین یک دوست خانوادگی ایجاد یک GoFundMe کمپین برای حمایت از والاس, نامزد و بچه ها. (از طریق املاک خود را وکیل والاس خانواده کاهش یافته است مصاحبه درخواست.) در یک GoFundMe به روز رسانی ضمن تشکر از خیرین و نامزدش نوشت: “بسیاری از مردم نه فقط ما که عاشق مایک بسیار است.”

یکs والاس خانواده بود عزاداری لویی مترو پلیس اداره تحقیق در مرگ او به عنوان یک پتانسیل قتل. هر چند کالبد شکافی مشخص شد که ایست قلبی باعث شد مبارزه پلیس در نهایت متوجه شد که رشته نیروی که شب توجیه بود. پلیس بسته خود را بررسی و رشته بازگشت به ایندیاناپولیس. اما در آخرین تماس تلفنی وی با تشریح مطیع اضطراب آغاز شده است که پس از حادثه: فلش بک کابوس رژه از جلسات مشاوره. او به من گفت که او مبتلا به PTSD در میان چهار ماه homicide investigation که در طی آن او تا به حال به بازگو داستان خود را دوباره و دوباره. در نهایت او را ترک کرد و به خودش اختصاص داده شده به بهبود است.

در ماه اوت رشته پیدا کردم یک خروجی برای احساسات خود را: او در زمینه کت و شلوار در برابر بارگذاری این ادعا که والاس باید هرگز به استخدام. با توجه به اسناد دادگاه در سال 2004 والاس بود التماس کرد گناه را به شوم یک کلاس B تخطی از قانون است که باید مورد نیاز او را به جریمه هر و همه اسلحه در اختیار او—و کت و شلوار مدعی با رد صلاحیت او از بودن در استخدام Uber در سال 2016. رشته دعوی نیز استدلال می کند که امیدوار کننده بررسی زمینه های کامل از تمام رانندگان Uber به شدت تحریف ایمنی محصول خود را. در نهایت و شاید بیشتر consequentially رشته را طرح دعوی در دادگاه ادعا میکند که مایکل والاس بود یک کارمند تمام وقت, نه فقط یک پیمانکار به عنوان بارگذاری توصیف آن درایور های ساخت این شرکت در قبال اقدامات خود که شب.

رشته مورد است که هنوز هم در انتظار, در حالی که وکلای او در انتظار یک دادگاه تاریخ است. Uber نمایندگان رد درخواست های متعدد برای اظهار نظر در مورد رکورد این ماده را در یک ایمیل به اقیانوس اطلسآنها اشاره کرد که این شرکت اضافه شده ویژگی های جدید ایمنی به برنامه و به روز رسانی پس زمینه آن-بررسی سیستم برای رانندگان است.

والاس مرگ و رشته دعوی crystalize مرکزی تناقض از فرفره اقتصاد است. از زمان آغاز آن بارگذاری (مانند همسالان خود در rideshare بازار) برگزار کرده است خود را حداقل مسئول عظیم نیروی کار از پیمانکاران که رو آن را به یک میلیارد دلار ارزیابی—حتی به عنوان تعطیل, پرونده های حقوقی و رقابت احکام قانونی به چالش کشیده اند این موضع.

در حال بارگذاری است پاسخ رسمی به رشته کت و شلوار, آن را نه تنها انکار کرد که والاس بود و یک کارمند آن را رد کرده است که هر راننده است. Uber “نیست استخدام راننده و بنابراین وجود دارد هیچ” رانندگان و کاربران از بارگذاری برنامه نیست ‘بارگذاری سواران'” پاسخ خود را به کت و شلوار می خواند. به جای بارگذاری تماس خود را به واسطه یک پلت فرم است که متصل به افرادی که نیاز به سواری با پیمانکاران مستقل که رانندگی اتومبیل. آن را اشاره به خود را تنها به عنوان یک “فن آوری شرکت” در سند و کشورهای صراحت که آن را “نه انجام هر گونه خدمات حمل و نقل.”

اما اگر رانندگان مانند والاس در واقع پیمانکاران بارگذاری نمی تواند نادیده گرفتن قوانین ایالتی در مکان هایی مانند کنتاکی که به شهروندان حق حمل اسلحه در اتومبیل های خود را. رشته کت و شلوار استدلال می کند که Uber را درک خود را به خودی خود یک خطر برای سواران—که هر دو اجازه می دهد تا شرکت برای محافظت از خود را از مسئولیت و مانع از آن از کنترل چه اتفاقی می افتد زمانی که رانندگان بی اعتنایی به قوانین آن است. و آن را به عنوان معلوم رانندگان را شکستن قوانین.

Uber است ممنوع اسلحه در اتومبیل برای رانندگان و مسافران پس از 2015. اما بیش از ایمیل و Facebook Messenger چهار زمان و چهار سابق رانندگان به من گفت که آنها را حمل سلاح گرم در کار است. در توضیح اینکه چرا هر یک از آنها ذکر شده همان self-determinalist شعارهای حال بارگذاری است سیلی در مترو تبلیغات برای جلب رانندگان و استفاده در جلسات برای توجیه این مدل کسب و کار: رانندگان خوب حفظ اعتبار خود اتومبیل خود را تنظیم ساعت خود را عمل به عنوان کارفرمایان خود و پیروی از قوانین محلی است. اما در نهایت آنها را برای کار خود و بارگذاری است به استفاده از یک دره سیلیکون مدت از هنر فقط یک پلت فرم.

“اجازه دهید آنها را به ‘بان کی مون’ اسلحه” لاس وگاس بارگذاری راننده به من گفت. “آنها نمی توانند به اجرای آن است.” مانند بسیاری دیگر از رانندگان صحبت کردم او به من گفت که او معتقد است این شرکت تا به طور موثر در داد و ستد حق خود برای اجرای برای صرفه جویی در هزینه های مرتبط با به کارگیری پیمانکاران: “در نهایت من فکر نمی کنم آن را بارگذاری مسئولیت هر کسی احساس امنیت” او ادامه داد. “من ایمنی مسئولیت من است. بارگذاری یک شرکت نرم افزاری. مسئولیت خود برنامه است.”

در سال 2017, خوزه Mejia میامی راننده ثبت فدرال کلاس اقدام کت و شلوار در برابر بارگذاری معکوس آن اسلحه گرم بان. فلوریدا در سال 2008 “را به تفنگ خود را به کار” قانون سبب کارکنان به فروشگاه قانونی سلاح گرم در قالبهای شخصی و یا اتومبیل خود. با بارگذاری البته ماشین محل کار. الله مهاجرانی ادعا کرد که بارگذاری سیاست نقض قانون فلوریدا و با استناد به یک حادثه که در آن یک بارگذاری راننده با پنهان-حمل مجوز شات و خلع سلاح شیکاگو مسلح استدلال کرد که مسلح کردن رانندگان می تواند زندگی را نجات دهد.

A silhouetted man points a gun at a group of silhouetted people.
مایکل Hirschorn

اما Mejia نمی تواند ثابت کند که بارگذاری نقض حقوق خود را: او تا به حال شده است از کار اخراج و یا تهدید به تعلیق. این شرکت اعلام کرده بود بان کی مون بله, اما هرگز مادی او را متوقف کرد از حمل اسلحه گرم. فلوریدا دادگاه را رد کرد و کت و شلوار و بدون تعصب در سال 2018 است.

در اینجا ما باید یک منحصر به فرد آمریکایی پوچی: رانندگان می توانند حمل اسلحه به کار در یک بار به یک سوپرمارکت اما نه در ماشین های خود را در حالی که با استفاده از این برنامه به حمل و نقل مسافران است. مانند Mejia آنها وجود دارد در این فضا بین نام و اثر چسبنده به بان کی مون با کمی عملی اجرای.

“من به دنبال تمام قوانین ایالتی گفت:” یک راننده در ایالت یوتا که مانند فلوریدا مجوز به رانندگان حمل لود سلاح در اتومبیل های خود را. “می توانید آنها را غیر فعال کنید اما در صورتی که من نیاز به یک اسلحه گرم که بی ربط به من ماندن بر روی پلت فرم.”

تنها یکی از رانندگان صحبت من با مارک D’Andre به من گفت او شده است می خواهم غیر فعال و یا هر گونه اجرای از Uber برای حمل سلاح. D’Andre که از دیترویت به من گفت که او از کار اخراج شد در این تابستان پس از یک مسافر گزارش یک تفنگ دستی در ماشین خود را. او می گوید: او اعتراض با اشاره به بارگذاری خود پنهان-حمل گواهینامه و سابقه رانندگی تمیز. حساب خود او به من گفت هنوز هم غیر فعال.

مانند بسیاری دیگر از رانندگان D’Andre اشاره کرد که او قرار می دهد خود را در معرض خطر قابل توجهی—مالی و فیزیکی به درایو برای بارگذاری و نیاز به یک سلاح برای محافظت از خود. Muggings و carjackings در برابر رانندگان نادر اما نه بی سابقه. هیچ یک از مسلح رانندگان با من صحبت شده بود حمله کردند اما هر یک از آنها توضیح داده شده احساس آسیب پذیری شدید رانندگی به تنهایی و اغلب در مناطق آنها ناآشنا با به مکان های ناشناخته است.

“[در] دیترویت بودن فقط در اشتباه [منطقه] در اشتباه زمان از روز یا شب در ماشین سمت راست می تواند یک خطر برای شما,” D’Andre گفت: از طریق Facebook Messenger. “به خصوص دیدن که بارگذاری نیاز شما را به یک ماشین جدید در شرایط خوبی به درایو برای آنها افزایش مییابد که امکان بودن هدف است.”

حتی زمانی که رانندگان مسلح آنها تقریبا هرگز استفاده از سلاح های خود را: “ایمنی و حوادث” به عنوان بارگذاری توصیف آنها نادر هستند. اما رشته مورد نشان می دهد که چگونه اسلحه به نوبه خود می تواند موارد نادر از جنگ به فجایع. “ما در حال برخورد با مردم واقعی خانواده واقعی—و نه شماره و نه درصد” رشته گفت. “من می خواهم می خواهم [Uber] بدانید که شخصی انشعابات. اگر مشتریان امن نیست, نتایج ویرانگر است.”

Strand به طرح دعوی به شرح زیر همین استدلال استفاده شده توسط نیروی کار طرفداران و محققان: که بارگذاری این سیستم که با استفاده از الگوریتم های مدیریت درایور سوار بارهای—یک شکل از کنترل است که باید تعیین آن را به عنوان یک کارفرما. این درگیری با چگونه شرکت خود را ارائه حقوقی براده: صرفا به عنوان یک پلت فرم استفاده می شود رانندگان که خود ارائه حمل و نقل.

“وجود دارد و تمام این راه هایی که در آن [حال بارگذاری] شکسته شدن رانندگان واقعی استقلال و توقف آنها را از ساخت واقعی تصمیم گیری آگاهانه در مورد شغل آنها را” الکس Rosenblat یک مردم نگار و پژوهشگر مطالعه فرفره اقتصاد به من گفت. نرم افزار نظارت بر رانندگان هر حرکت و برنامه اشاره آنها را به گرفتن برخی از سواری. تا سال 2016 رانندگان می تواند به حالت تعلیق و یا فسخ برای سوار شدن پذیرش رای به زیر 80 درصد است. پس از یک سال 2019 ملی روابط کار هیئت مدیره یادداشت به ذکر است که شرکت “محدود رانندگان انتخاب سفرهای [و] تاسیس کرایه” Uber اعلام کرد Uber Pro که incentivizes بالا پذیرش نرخ با ارائه پاداش های اضافی برای رانندگان با رتبه بندی بالاتر.

در اوایل این ماه کالیفرنیا مجلس لایحه 5 (AB5) به اثر رفت; قانون مجموعه استانداردهای جدیدی را در مورد چگونگی شرکت تعیین پیمانکاران و کارکنان. Uber در حال حاضر مبارزه اندازه گیری در دادگاه خواستار آن را “غیر منطقی و خلاف قانون اساسی” اما در عین حال این شرکت به آرامی شروع به تست ویژگی های که ارائه شفافیت بیشتر برای رانندگان از جمله آنها توانایی دیدن یک سوار را درخواست مقصد و چه مقدار از آنها می خواهم از یک خاص سفر قبل از پذیرش آن است.

این لایحه نویسنده کالیفرنیا Assemblywoman Lorena گونزالس معتقد است که بارگذاری است مردد به اتخاذ reclassification در بخشی به دلیل آن را به فرض مسئولیت بیشتری برای اقدامات خود رانندگان از اگر آنها باقی مانده پیمانکاران. “مسئولیت یکی از ناگفته-در مورد مسائل اینجا,” او گفت: واشنگتن پست. در پاسخ Uber سخنگوی نوح Edwardsen گفت: پست است که “مسئولیت برای ایمنی حوادث به سادگی هرگز بخشی از [بارگذاری را] استدلال یا استراتژی در اطراف AB5.”

با تاکید بر راننده استقلال بارگذاری شده خوب تنظیم خدمات خود را برای جلوگیری از دقیق مسئولیت آن رشته است که به دنبال. این درست است که بسیاری از رانندگان به دنبال کار به عنوان ثانویه درآمد اما بسیاری از کار 40 ساعت یا بیشتر در هفته و استفاده از آن به عنوان اولیه خود درآمد خانواده. این مردم هستند که بارگذاری می تواند ادعا عظیم کنترل بدون صدور مستقیم حکم ما مرتبط با اشتغال سنتی.

اهرم بارگذاری بیش از drivers—ضمنی, الگوریتمی, و یا در غیر این صورت—محدودیت دارد. و هنگامی که رانندگان تصمیم می گیرید که آنها نیاز به یک سلاح برای دفاع از خود اقتصادی تجارت آف بین مسئولیت طبقه بندی, و استقلال به نظر می رسد مماسی. در کشورهای که در آن سلاح گرم هستند و از نظر قانونی قاب به عنوان صاحب حق رانندگان باید فقط به دنبال لفظی مسیر بارگذاری گذاشته است برای آنها. بارگذاری مدل کسب و کار بستگی به راننده “استقلال” اما اتفاقی که درایور را انتخاب کنید و به تمرین آن است.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme