آنچه که فضانوردان نمی توانند آموزش ما در مورد جداسازی

علم سفر به فضا است که یک رویا به حقیقت می پیوندند. هوازدگی یک بیماری همه گیر یک کابوس است. ناسا پس

توسط NEWS-SINGLE در 8 فروردین 1399
ناسا

پس از سقوط مایل از طریق فضای کریستینا کخ پدید آمده از کپسول فضایی با یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود. ناسا فضانورد در حال صرف 328 روز در ایستگاه فضایی بین المللی. هنگامی که او در نهایت لمس back down ماه گذشته گرمای خورشید بر روی پوست خود احساس با شکوه. و او به عنوان چشم گذاشته در ده ها تن از جستجو و نجات کارگران در اطراف کپسول مغز او شتافت به پردازش چهره های جدید.

"من تنها در تعامل فرد با 11 دیگر انسان در طی تقریبا یک سال" کخ به من گفت. "فقط دیدن [جدید] مردم بلافاصله که من از کپسول قطعا تکان دهنده است."

در روز کخ فرود آمد در اوایل فوریه هوستون Chroniclالکترونیکی, ناسا, ماموریت کنترل وطن کاغذ زد یک عکس از خود را در صفحه. زیر که در مقاله ای گزارش داد که اگر چه وجود دارد موارد تایید شده در تگزاس صاحبان کسب و کار نگران بودند در مورد اثرات جدید کروناویروس.

کخ کردم طعم زندگی عادی برای چند هفته قبل از عمومی و کارشناسان بهداشت توصیه میلیون ها نفر از آمریکایی ها به ماندن در خانه و ایالات متحده شد که دیروز این کشور با جهان ترین گزارش coronavirus موارد است. در حال حاضر او در بر داشت خودش را cooped این بار در خانه اش در گالوستون تگزاس. کخ بازگشت به منحصر به فرد مضطرب زمان بر روی زمین اما او در بر داشت خودش غیر منتظره ای آماده برای وضعیت: فضانوردان صرف شش ماه و یا بیشتر به دور از عزیزان خود را از زندگی و کار در ایستگاه های مورد اندازه شش خوابه با شخصی چهارم اندازه غرفه گوشی تعامل با همان تعداد انگشت شماری از مردم مدار پس از مدار. آن را به طور کامل بر خلاف اجتماعی فاصله.

این هفته که بیشتر آمریکایی ها در حل و فصل در خانه گاهی اوقات تحت دستورات دولت فضانوردان مشترک برخی از مشاوره آنلاین در مورد چگونگی برخورد با تازه کشف شده خود را جدا می کند. اسکات کلی که صرف 340 روز متوالی در ISS نشان می دهد حفظ یک برنامه پر مشغله. کریس هدفیلد کانادا فضانورد بهترین و شناخته شده برای تفسیر خود را از "چیز عجیب و غریب فضایی," توصیه به یادگیری یک مهارت جدید. کخ تایید videochatting با دوستان در طول یک فعالیت به اشتراک گذاشته شده; هنگامی که او در فضا فرار در ایستگاه فضایی تردمیل در حالی که دوستان او زد پیاده رو 250 مایل در زیر.

اما در حالی که کخ و همکاران او ارائه شده ممکن است معقول نکته برای سالم ماندن در این نسخه جدید از زندگی وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین فضانوردان و بقیه از ما: آنها امضا برای تجربه خود را. ما نمی.

بیشتر کارشناسان صحبت کردم با این داستان بیشتر از آن روشن شد که در واقع ما آن را بدتر از فضانوردان. هزینه ماه cooped در ISS است یک رویای کودکی به حقیقت می پیوندند. خود جدا برای یک دوره نامحدود از زمان به دلیل سرعت گسترش بیماری یک کابوس است.

"در بسیاری از آنچه که ما در حال خواسته به انجام این است که بسیار سخت تر از آنچه فضانوردان را به فراموش می گوید:" رافائل رز یک روانشناس و دانشیار مدیر اضطراب و افسردگی مرکز تحقیقات در UCLA که پژوهش شامل استرس-تکنیک های مدیریت برای فضانوردان.

قبل از این چند هفته گذشته فضانوردان بودند در مواجهه با این عوامل استرس زا در آورده با COVID-19 اعم از بیماری به از دست دادن ناگهانی شغل خود را. حتی اگر آنها اقامت شاغل زمین محدود انسان که در حال کار از خانه ممکن است سخت تر کار محیط زیست از مسافران فضا انجام دهد. کلی نوشت در نیویورک تایمز از تجربه خود را در فضای "زمانی که من به خواب رفت من در کار بود. وقتی که من بیدار شد و هنوز هم در محل کار." اما فضانوردان ندارد و کودکان نو پا خود را و یا نوجوانان در ISS با آنها خمیدگی Wi-Fi و قطع جلسات.

در کنترل ماموریت وجود دارد یک کل کادر پرسنل مسئول نگه داشتن فضانوردان شاد و سالم است. اگر چیزی را اشتباه می رود فضانوردان دقیقا می دانم که به تماس. برای بسیاری از آمریکایی ها زندگی می کنند از طریق COVID-19 بحران است که این مورد نیست. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کشور در اوایل این ماه که هر کسی که می خواست یک آزمون برای این ویروس می تواند یکی, اما تست هنوز هم به شدت در تامین کوتاه مدت. مردم نگران آن است که آنها COVID-19 علائم در حال انتظار در خط در بيمارستان در ساعت تنها به اعراض در پایان روز.

به راحتی از دانستن است که کنترل ماموریت است که به دنبال شما—که هر کسی که در واقع در کنترل چیزی است که بسیاری از آمریکایی ها ممکن است خوش آمدید در حال حاضر. که پشتیبانی می تواند کمک به کاهش استرس می گوید: Sonja Schmer-Galunder یک انسان شناس اجتماعی است که به مطالعه رفتار گروه به خصوص در فضانورد ماموریت. حس وحدت کمک می کند تا بیش از حد این است که چرا ما پیدا کردن ویدئوها از ایتالیایی ها آواز به هر یک از دیگر از بالکن یا آتلانتا ساکنان کف پزشکی کارگران در طول شیفت تغییرات تسکین دهنده است. "همه در انتظار رهبران ما برای تصمیم گیری برای ما چگونه زندگی ما در حال رفتن به ادامه" Schmer-Galunder می گوید. "در حالی که ما در حال انتظار و در حالی که ما تجربه این استرس همراه آن خواهد بود حتی بیشتر مهم است که رهبری که ارتباط خوب به ما که شما تنها نیستید و ما همه در این با هم."

کارشناس پشتیبانی نه تنها در دسترس در حالی که فضانوردان در مدار. قبل از ترک زمین فضا مسافران به طور خاص آموزش دیده به زندگی در فضاهای محدود برای مدت زمان طولانی. "محیط زیست خواسته است که آنها واقعا خوب در آن چرا که آنها همه چیز بستگی به یکدیگر برای زنده ماندن می گوید:" جیم Picano یک روانشناس ناسا در مرکز فضایی جانسون. قبل از راه اندازی روانشناسان آمادگی فضانوردان در "اعزامی رفتار" که از محدوده ارتباطات و کار تیمی مهارت های لازم برای مراقبت از خود و راهنمایی برای فقط ساده گرفتن همراه است. آنها به صحبت فضانوردان هر دو هفته یک بار آنها را در ISS و آنها را تشویق به مجله.

و هنگامی که فضانوردان به زمین بازگشت روانشناسان کمک به آنها را حل و فصل بازگشت به زندگی عادی است. Picano به معنای واقعی کلمه نشسته فضانوردان پایین و به آنها می گوید که همه چیز را همان زمانی که آنها به سمت چپ—فرزندان خود شده اند و همسران ممکن است تغییر کرده و به آنها می گوید به آن را آسان. تیم خود را در دیدار با فضانوردان به صورت دوره ای برای حدود یک ماه و نیم پس از فرود برای چک کردن در تندرستی خود را.

زمانی که آمریکایی ها در رسیدن به طرف دیگر از coronavirus همه گیر پله به آنچه که می تواند به نظر می رسد مثل یک بیگانه واقعیت این تغییر ممکن است احساس به عنوان شدید به عنوان ياوه را از طریق اتمسفر و در حال ظهور از یک کپسول. یک تیم از روانشناسان نگرانی پس از ما خواهد بود خوش آمدید چوب زیر بغل.

وقتی کخ دوباره وارد جهان پس از دوره طولانی از انزوا او گفت که او احساس بمباران با انواع محرک های پس از نزدیک به یک سال از آنچه که او خواستار "حسی underload." آن زمان برخی از زمان برای تنظیم به مناظر و صداها و بوها و حتی سلیقه ها—فضانورد مواد غذایی, um, کمی متفاوت و به یاد داشته باشید که چگونه به مانند یک عمل منظم در زمین محدود به فرد است. "این اولین بار من را به یک رستوران فقط گوش دادن به صدای خود من در تلاش برای سفارش غذا مانند یک فرد عادی که من احساس بسیار آگاه و آگاه از تمام کلمات من در انتخاب راه من تعامل با پیشخدمت, چون من تا به حال فقط تبدیل به عادت کرده اند به ناسا صحبت می کنند و در تعامل با یک تیم از افراد بیش از رادیو" او گفت:. خود ما ورود مجدد به احتمال زیاد به طور مشابه disorienting: پس از ماه از زوم جلسات مجازی و خوشحال ساعت ممکن است آن را حداقل در چند لحظه یک حسی شوک برای دیدن بسیاری از مردم در سه بعد.

البته برای بازگشت فضانوردان از دیدن دریا از چهره های جدید شادی است. برای برخی از ما که ممکن است در این مورد. آن را احتمالا نمی خواهید به آسان برای پرش به جمعیت پس از صرف سال تلاش برای جلوگیری از آنها را. "برای برخی از مردم, جمعیت, سیگنال خطر به خصوص برای افرادی که ترس از آلوده شدن می گوید:" استیون تیلور یک روانشناس در دانشگاه بریتیش کلمبیا و نویسنده کتاب روانشناسی بیماری های همه گیر. در کل که نه ترس به اشتراک گذاشته شده توسط فضایی مسافران است. اما برای ما آن است که می تواند فراتر از حد از این بیماری همه گیر.

سپس دوباره دقیقا چه میزان از این بیماری همه گیر مستلزم این است که هنوز این سوال بی قراری. بر خلاف یک ماموریت به ISS یک بیماری همه گیر ندارد بتنی تاریخ پایان. آمریکایی ها می تواند باقی می ماند در حالت برزخ به مدت دو ماه و یا یک سال بسته به یک میزبان از عوامل است که طیف وسیعی از طبیعت از ویروس خود را به دولت در واکنش به شیوع. عدم اطمینان در مورد آینده می تواند سوخت و اضطراب و با قوانین زندگی در حال تغییر هر روز همه گیر آماده است به ترکیب این احساسات.

زمانی که استرس بیش از حد سنگین Koch شده و گفتن دوستان خود را امتحان کنید یک ترفند است که کار را برای او در ISS: انتخاب چیزی در مورد این سورئال لحظه ای در زمان است که شما را درک و آن را می گویند به خودتان دوباره و دوباره. "شاید که 'چک کردن ایمیل من با من 2 ساله در دامان' شاید که 'باید پنجره ها را باز در وسط روز در خانه من و احساس نسیم' شاید که در جریان یک اجرا در موقع ناهار با سگ خود را," او گفت:. "شاید آن را" حس جامعه که سهم من از جهان چون همه ما در حال رفتن را از طریق همان چیزی که.'"

با تمرکز بر آرامش جزئیات می تواند کمک به قرار دادن همه چیز به چشم انداز چیزی که فضانوردان در حال کارشناسان در. بسیاری از افرادی که در سمت چپ زمین گزارش کرده اند که از دیدن خانه ما از فضا منتقل چیزی در درون آنها احساس شناخته شده به عنوان "بررسی اجمالی اثر است." را دیده اند و شاید بهتر از هر کس دیگری است تصویر بزرگ و آنها خود را در هیبت و شکوه و شکنندگی جهان ما. برای برخی از, این یک یادآوری نوع بشر را مسئولیت مشترک برای مراقبت از سیاره ما است. هنگامی که ما دوباره وارد زندگی ما در طرف دیگر از این سفر را پیدا کنیم و احساس مشابه اتصال است ؟ زمانی که همه گفته و انجام داده چه خواهد شد ما زمان جرقه در ما ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب