آنچه در باب دیلن در حال انجام است در “بیشترین قتل ناپاک”

Bob Dylans Murder Most Foul released on Friday is the first evidence of original songwriting in eight years from one of...
باب دیلن را “بیشترین قتل ناپاک” در روز جمعه منتشر شده است که اولین شواهد از اصلی آهنگسازی در هشت سال از یکی از اصلی ترین ترانه سرایان عصر ما.عکس از زوما

چه عجیب و غریب آهنگ جدید Bob Dylan به رها کردن—و چه بهتر از زمان به رها کردن آن. “عجیب و غریب” با آن کامل شکسپیر نیروی همانطور که در “عجیب و غریب خواهران” از “مکبث” در اختیار داشتن “فوقالعاده قدرت برخورد با سرنوشت یا قضا و قدر.” و “جدید”—خوب جدید به ما در هر نرخ.

در اعلام این آهنگ در توییتر صبح جمعه دیلن توصیف آن را تنها به عنوان “یک آهنگ منتشر نشده ما ثبت کنم.” با صدای آن را—هر دو دیلن صدای و یدکی پیانو/درست باس/ویولن/درام تنظیم—”بیشترین قتل ناپاک” ثبت شد مدتی در دهه گذشته است. این آهنگ اشاره به جستجوی ما برای جان اف کندی روح “برای پنجاه سال گذشته” ممکن است پین آن را به سال 2013 تا زمانی که ما بهتر می دانیم. دیلن گذشته منتشر شد مواد اصلی آلبوم “طوفان” از سال 2012. همیشه از او شده است پوشش Great American Songbook به ویژه بخش های زیادی از فرانک سیناترا کاتالوگ. “بیشترین قتل ناپاک” است که اولین شواهد از اصلی آهنگسازی است که ما تا به حال در هشت سال از یکی از اصلی ترین ترانه سرایان عصر ما.

نیمه اول این آهنگ ناامید کننده است. زمانی که من می خواهم به پایان رسید بازی آهنگ در یوتیوب, خودکار از من فرستاده شده به طور مستقیم به “ویرانی ردیف” است که بسیار عاقل کشیدن برای یک الگوریتم را از یک نسخه جدید است. اما اگر این درد مرا به آن می گویند—آهنگ دقیقه باز بیشتر از نزدیک شبیه یک شعر بند تنبانی نسخه از دان مکلین هشت و نیم دقیقه شبه حماسی “پای آمریکایی” با آرمان به “همدردی با شیطان است.” “من goin’ به Woodstock, این برج دلو the Aquarian سن / سپس من به التامانت و نشستن در نزدیکی مرحله”: اگر آنها نبودند نوشته شده توسط دیلن خواهد هر کسی را به خطوط مانند این به طور جدی ؟ یا این که باز این آهنگ:

‘Twas یک روز تاریک در دالاس, نوامبر, ’63
روزی که زندگی می کنند در رسوایی

رئیس جمهور کندی بود-ridin’ بالا
روز خوب به livin’ و یک روز خوب برای مردن

که منجر به کشتار مانند یک گوسفند قربانی
او گفت: “یک دقیقه صبر کنید پسر شما می دانید که من هستم؟”

“‘Twas گفت: حداقل این بود یک شب تاریک و طوفانی. ما می دانیم دیلن را بازیگوشی در اختراع کندی نقل قول البته—یک بازیگوشی تأکید با صدای او در ضبط و شنیدن اشاره به F. D. R. s پرل هاربر سخنرانی در خط دوم به کتاب اشعیا در ششم.

اما تمام کلیشه (از جمله کندی سوار به دالاس مثل یک کابوی در خط سوم) نیست به اضافه کردن مقدار. به “ویرانی ردیف”سبک انجمنی شعر به طور فعال دعوت حدس و گمان از نوع تازه sleuth برای آنها اصطلاح “Dylanologist” ابداع شد. خواندن از طریق یوتیوب بخش نظرات با من در ابتدا وسوسه به مقایسه آن را به یک QAnon-سبک توطئه پیام هیئت مدیره تا زمانی که من شروع به در حال اجرا تحت اللفظی پرتوی از QAnon. آهنگ هفده دقیقه; “س” است که در هفدهم حرف از حروف الفبا. تصادف است ؟

نیمه اول اغلب آهنگ فرود به شعر بد در راه است که “ویرانی ردیف” هرگز می کند. نسبتا سریع (در یازده دقیقه و بیست ثانیه) بسته شدن مسیر در “بزرگراه 61 بازبینی” است که هر دو allusive و گریزان; برای اولین بار ده دقیقه “بیشترین قتل ناپاک” صرفا allusive.

سپس چیزی شگفت انگیز اتفاق می افتد—Wolfman جک را نشان می دهد و شروع به بازی آهنگ. ما با ارائه یکی دیگر از نسخه از the Great American Songbook یکی که سیناترا عطف در قبر او. در واقع گذشته هفت دقیقه از این آهنگ شبیه هیچ چیز به اندازه یک لیست پخش از یکی از “Theme زمان رادیو ساعت” نشان می دهد که دیلن میزبانی از سال 2006 تا 2009.

Wolfman جک او را به صحبت کردن به زبان
او در و در در بالای ریه های خود

بازی من یک آهنگ آقای Wolfman جک
آن بازی برای من بلند کادیلاک

بازی من که فقط خوب مرگ جوان
مرا به محل تام دولی به دار آویخته شد

“صحبت کردن به زبان”: این چیزی است که Greil مارکوس تماس “شکل همه چیز آمده است” “نبوت و صدای آمریکا.” شعر “من کادیلاک” را از تماس به اواخر دهه پنجاه وارن اسمیت عمیق آهنگ “اورانیوم سنگ” که دیلن تحت پوشش در زندگی را نشان می دهد (گاهی اوقات با Tom Petty) در اواسط دهه هشتاد. “تنها خوب مرگ جوان” است که البته بیلی جوئل را در پیچ و تاب دیدم قدیمی; کینگستون سه نفر جدولها با “تام دولی” در سال 1958.

“بازی” می شود کنترل فعل باقی مانده از آهنگ و باز اکثر این آهنگ باقی مانده خطوط. این آهنگ به لیست پخش می رسد دور و گسترده با تحسین ecumenicism—عقاب وجود دارد و Fleetwood Mac و Stan Getz و Patsy Cline این Everly Brothers جان لی هوکر حیوانات و که. آهنگ بسته با درج خود را به پیکره آمریکا آهنگ که از طریق آن تاریخ آمریکا است که هر دو جعلی و حفظ:

بازی “Love Me or Leave Me” توسط Bud Powell,
بازی “آغشته به خون بنر” بازی “بیشترین قتل ناپاک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>