چه دموکرات نیست اعتراف در مورد تهمت رکورد

مندل فا نگن / خبرگزاری گتی ایماژ

این 2020 و امریکا درگیر در نه یکی بلکه دو فاجعه بار جنگ: یک با ایران که مکیده در کل خاورمیانه و یکی دیگر از نیمه راه در سراسر جهان در کره شمالی را برانگیخته توسط کیم جونگ سازمان ملل متحد تست شلیک هسته ای-قادر به موشک است که می تواند آمار ایالات متحده است. آن همه بدتر پس از ایالات متحده است که به راه انداختن دو جنگ بدون متحدان آن را رها دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل پی در پی قلدری.

خوشبختانه این نیست که ما خودمان را پیدا کنید اما این چیزی است که رئیس جمهور منتقدان شده اند هشدار می تواند رخ دهد اگر او را حمل بر با سیاست هایی که باید در هم شکسته دهه معمولی سیاست آمریکا ساخت. آن را به عنوان اگر نگرانی های خود را بدون پایه و اساس حقیقی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت واقعا به آستانه جنگ با ایران و کره شمالی. نه در مورد زمینه تنش که به آنها وجود دارد در هر نقطه در نزدیکی حل و فصل شود. آمریکا را به اتحاد در واقع شار. اما واقعیت این است که این است واقعیت ما در سال 2020 است فقط به عنوان آموزنده به عنوان این واقعیت است که از آن می شده اند.

این الگوی عود در موارد متعدد در طول مغلوب ساختن پیشی جستن عصر: رئیس جمهور مخالفان پیش بینی عذاب ناشی از یکی از تصمیمات خود را تنها به اثبات رساند و پس از آن هیچ کس به رسمیت می شناسد که آنها آن را اشتباه و یا اذعان می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن و این سیاست تا به حال برخی از مزایای.

البته فقط به خاطر اینکه برخی از این حالات روز قیامت نیست و در عین حال محقق به این معنا نیست که آنها نمی خواهد در نهایت. تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات در حال حاضر به تحمیل آسیب های جدی است و می تواند خورنده عواقب این تنها تبدیل به آشکار در طول زمان است. در برخی از موارد تهمت به نظر می رسد که به سادگی خوش شانس بوده. تعدادی از هشدارهای علاوه بر این ثابت کرده اند که درست است.

با این وجود, به عنوان, سیاست خارجی آمریکا می آید تحت بررسی بیشتر به عنوان بخشی از این سال را انتخابات ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی نامزدهای دموکرات خطر از دست دادن اعتبار با رای دهندگان و تضعیف سیاست خود نسخه اگر آنها نمی روی چیزی حساب کردن با لحظاتی که آنها گفت: آسمان در حال سقوط بود و آن نبود. چرا باید یک رای دهندگان متقاعد شود که بازگشت به جنبه های قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن وضعیت موجود است که لزوما چیز خوبی که مردم برای دفاع از آن نادرست تشخیص داده و نتایج حاصل از مغلوب ساختن پیشی جستن سرپیچی از کنوانسیون? این قسمت که در آن منتقدان پیش بینی نشده به عهده ارائه درس های ارزشمند برای مغلوب ساختن پیشی جستن رقبا حتی اگر آنها هنوز هم به شدت مخالفم با این حرکت رئیس جمهور ساخته شده است.

به عنوان چارلز Dunlap جونیور رئیس دانشگاه دوک در مرکز قانون و اخلاق و امنیت ملی نوشت فقط امنیت در اوایل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آمریکایی “نیاز به تعادل در ما امنیت ملی و سیاست خارجی بحث قبل از ما همین پلاس و خاکستر و افراشتن ما ‘پایان نزدیک است’ علائم. درست است ما در عصر تغییر همان چیزی است که اتفاق می افتد در زمانی که دموکراسی یک نامزد قابل اجرا بر روی پلت فرم از تغییر و برنده و تغییر می تواند دلهرهآور و نگران کنندهای برای کسانی که ترجیح می دهند وضعیت موجود. اما چقدر خوب بود وضعیت موجود؟”

در نظر گرفتن سه سمبل قسمت:

جنگ با ایران که نیست

در ساعت اندکی از ژانویه 2, مدت کوتاهی پس از اخبار را شکست که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال کشته شدن سردار ایرانی قاسم سلیمانی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین توییتر پالس با اضطراب درباره #WWIII.

وارد نامزدهای دموکرات: برنی ساندرز هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی قرار داده شده ایالات متحده “در مسیر دیگری” جنگ بی پایان است که می تواند دوباره “هزینه های بی شماری از زندگی و تریلیون دلار بیشتر.” جو بایدن اعلام کرد که تهمت بود “فقط پرتاب یک چوب دینامیت به tinderbox,” به طور بالقوه آوردن آمریکا به “آستانه یک تضاد عمده در سراسر خاورمیانه است.” ایالات متحده بود نشسته precariously که در آستانه الیزابت وارن استدلال “به خاطر یک بی پروا رییس جمهور و متحدان او و دولت او باید سال ها وقت صرف هل دادن ما در اینجا.”

این خطر ناک جنگ آنها پیش بینی شده است به دست آمد. آنها حق داشتند هر چند که وجود خواهد داشت عواقب ویرانگر. ایران انتقام شلیک موشک در آمریکا پایه در عراق ترک حداقل 109 سربازان آمریکایی با صدمات ناشی از ضربه مغزی. ایرانیان به اشتباه ازطریق یک هواپیمای غیر نظامی و کشتن آن 176 مسافر و خصومت بین ایران و آمریکا باقی می ماند خطرناکی بالا است. تهران است بازیگران خاموش محدودیت تحت 2015 مقابله با میانجیگری دولت اوباما را محدود به برنامه هسته ای ایران هر چند از آن نیست و در عین حال رقابت برای ساخت یک بمب به عنوان بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان پیش بینی اتفاق می افتد زمانی که رئیس جمهور انصراف از قرارداد در سال 2018 است. تا به حال مغلوب ساختن پیشی جستن گیر با توافق در وهله اول ایران و آمریکا ممکن است هرگز در بر داشت خود را در پرتگاه جنگ بیش سلیمانی جويد.

با این وجود موشکی ایران رگبار گلوله بود نسبتا محدود پاسخ هنگامی که اندازه گیری در برابر ضربه از دست دادن آن قدرتمند ترین رهبر نظامی و پیش بینی های انجام شده توسط ساندرز بایدن و وارن. مقامات ایرانی فکر “که پس از یک سری از escalatory [ایران] عملیات نظامی—تانکر حملات تیراندازی کردن یک هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا به نفت عربستان حملات موشک حمله به پایگاه های خود در عراق توسط ایران-رهبر انقلاب—آقای ترامپ خواهد خودداری از پاسخ consequentially” تنها به حیرت مغلوب ساختن پیشی جستن گرفتن سلیمانی نیویورک تایمز هفته گذشته گزارش یک مرگ از بحران است. مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم کاغذ اشاره کرد: “ممکن است در نهایت جلوگیری از آینده ایران تجاوز کرد.” سابق دیپلمات انگلیسی به طور مشابه گفت: من در لندن همکار تام McTague که سلیمانی اعتصاب باز کرد تا “فضا برای د-تشدید” توسط تکاپوی دولت ایران را به “درک درستی از چگونه آمریکایی ها ممکن است واکنش نشان می دهند در [این] آینده است.”

صرفنظر حیاتی سوال که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن قتل قاسم سلیمانی که از نظر قانونی توجیه و یا استراتژیک حکیم (برای داوطلبان مانند ساندرز و وارن پاسخ صراحت ندارد) آن را ارزشمند به بررسی چرا ایران واکنش نشان نمی دهند راه های بسیاری فرض بر آن خواهد بود و چه بینش است که بازده برای چگونه ایالات متحده معاملات با دشمنان. مغلوب ساختن پیشی جستن “به طور تصادفی و یا در غیر این صورت شناسایی مشکلات واقعی, از جمله توانایی ایران در عمل نسبی با مصونیت از مجازات” McTague به این نتیجه رسیدند. این سلیمانی حادثه نیز نشان می دهد که مشاهده هر نظامی ایالات متحده در خاورمیانه از طریق تروما از جنگ عراق می تواند تحریف درک ما از آن وقایع.

جنگ با کره شمالی که نیست

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان استدلال می کنند که جنگ را شکستن به عنوان یک نتیجه از رئیس جمهور همه فن حریف تهدید (رها کردن “آتش و خشم” کاملا از بین بردن “موشک مرد”) برای حمله به کره شمالی در طول سال اول خود را در دفتر. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن درگیر در یک هسته ای-دکمه اندازه گیری مسابقه با رهبر کره شمالی در توییتر بایدن استدلال کرد که ایالات متحده نزدیک به یک جنگ هسته ای با کره شمالی از آن تا کنون بوده است. ساندرز و وارن کمک قانون معرفی به مهار مغلوب ساختن پیشی جستن از رفتن به جنگ با کره شمالی. این انتقادات نیست محدود به سمت چپ. سناتور جمهوری خواه باب ایران هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن درک نمی کند که “ما می تواند به عنوان نسبت به جنگ جهانی سوم با این نوع دیدگاه است که او ساخت.”

کره شمالی مقامات احتمالا تفسیر مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان به عنوان یک سیگنال که جنگ قریب الوقوع بود. اما bellicosity از رئیس جمهور و مشاوران او قرار داده و ارتش آمریکا در آماده باش احساس خطر امریکا را متحد کره جنوبی و افزایش خطر که احزاب می تواند در تلو تلو خوردن به جنگ فقط به عنوان رئیس جمهور منتقدان هشدار داده بود.

که bellicosity هر چند او نیز مولد در راه است که مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان به ندرت اذعان کرد. نیکی هیلی تهمت سفیر سابق در سازمان ملل به من گفت که او قوی تر خود لفاظی و نوسانات برای متقاعد کردن چین و روسیه برای حمایت از قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل تحریم ها علیه کره شمالی که کمک فشار کیم به (تا کنون عمدتا بی ثمر) مذاکرات هسته ای با ایالات متحده است. وینسنت بروکس که فرماندهی نیروهای ایالات متحده در کره جنوبی از سال 2016 تا 2018 به من گفت که رئیس جمهور مکتبی زوج با مانورهای نظامی جدید در شبه جزیره کره کمک کرد بروکس دوباره بازدارندگی در برابر کره شمالی اقدامات تحریک آمیز و ایجاد فضا برای دیپلماسی است. “تلاش برای طعمه یک دیکتاتور که دارای سلاح های هسته ای است و نه یک راه برای پیشبرد دیپلماسی” وارن استدلال در سال 2017. با توجه به دو سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت بودند که در خط مقدم آن کره شمالی سیاست در این دوره این بود که یک راه برای انجام این کار است.

درس در اینجا نیست دقیقا همان است که در آینده رئیس جمهور آمریکا باید طعمه های هسته ای دیکتاتورها اما در برخی شرایط غیر متعارف رفتار می تواند باز کردن فرصت برای رسیدن به پیشرفت با دشمنان است. Thae یونگ هو یکی از بالاترین مقامات تا کنون به نقص از کره شمالی به من گفت که او فکر مغلوب ساختن پیشی جستن شکستن نوک تیز با “بسیار ملایم” وضعیت گذشته رئیس جمهور آمریکا کمک منصرف کردن کره شمالی از افزایش بحران هسته ای با ایالات متحده در اواخر سال 2017.

بسیار مضطرب کرد که باقی می ماند متحدان

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان را نیز divined عذاب هر زمان رئیس جمهور به سوالات مطرح شده در مورد تعهد خود را برای دفاع از ایالات متحده و متحدان بزرگ خواستار افزایش کمک مالی به امنیت جمعی. بایدن به عنوان مثال هشدار داده است که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن است مجددا انتخاب, “ناتو سقوط خواهد کرد از هم جدا است.” پیش بینی های مشابه ساخته شده اند به عنوان برگ برنده هل ترتیبات جدید که در ژاپن و کره جنوبی را پوشش بسیاری از هزینه های استقرار نیروهای ایالات متحده در هر کشور است.

این اتحاد در واقع در حال آزمایش بیشتر از آنها شده اند در دهه, و همه این همکاران در حال حاضر بیشتر درگیر برنامه ریزی احتمالی برای یک جهان که در آن آنها می توانند دیگر بستگی دارد ایالات متحده محافظت. اما واقعیت این است که اتحاد و هنوز هم شکسته و توسط برخی از اقدامات خاص اتحاد در واقع رشد قوی تر در طول مغلوب ساختن پیشی جستن عصر—نشان می دهد دو واقعیت آمریکا شبکه ای از اتحاد است که بعد از فرمانده کل قوا روبرو خواهد شد.

اول مغلوب ساختن پیشی جستن را تصدی کرده است تأکید کرد که ایالات متحده هرگز واقعا نمیفهمد نقش آن در جهان و امنیت ملی و منافع پس از جنگ سرد به پایان رسید و آن نفوذ شروع به کاهش نسبی که از افزایش قدرت است. که بحث در حال حاضر در راه به صورت جدی و آمریکا و متحدان به تدریج بتواند این و پردازش آنچه در آن به معنی برای آنها.

دوم برای همه تحول از مغلوب ساختن پیشی جستن سال این همکاران آمده اند به رسمیت شناختن است که آنها در نهایت ندارد و جایگزین های جذاب—teaming تا با قدرت استبدادی مانند چین و روسیه ؟ ردی امنیتی خود را در ضعیف اتحادیه اروپا?—به اتحاد خود با ایالات متحده است. برخی از رهبران متفقین ممکن است به خصوص علاقه در مورد همکاری با آمریکا این روزها و خود مردم ممکن است با آنها منافع ملی خود را هنوز تعیین می کند که آنها انجام می دهند. این بدان معناست که بیشتر وجود دارد اتاق را برای مقابله با مسائل حساس مانند بار-به اشتراک گذاری و بیشتر انعطاف پذیری در روابط از قبلی رئیس جمهور آمریکا مشکوک است. Kersti Kaljulaid رئیس جمهور استونی یک عضو ناتو در مرز روسیه و در نتیجه در خط مقدم از ترس در مورد امریکا سستی وفاداری به بلوک گفت: من و همکارم یارا Vuduc که در آن زمان مغلوب ساختن پیشی جستن زمخت transactionalism (به جای باراک اوباما و پیشینیان خود را به درخواست “سادگی”) به تحت تاثیر قرار دادن بر اعضای ناتو که آنها تا به حال به گرفتن جدی در مورد ramping تا خط دفاع خود را صرف.

به عنوان رابرت Blackwill از شورای روابط خارجی که در سال 2019 ارزیابی از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست خارجی—که در آن او فراموش نشدنی تشبیه رئیس جمهور سیاست “یک کاسه بزرگ اسپاگتی بلونز ریخته و گسترش یک بوم سفید”—بسیاری از انتقادات از رئیس جمهور انجام در جهان مربوط به شیوه ای که در آن او می سازد اعلام کرد و توضیح می دهد که تصمیم گیری و سیاست incoherence در دولت او. به ندرت با این حال, آن است اذعان کرد که “رئیس جمهور مختل یک سری کامل از کنوانسیون های بین المللی در سیستم برخی از آنها بدون شک مورد نیاز است.”

“نه تنها آمریکا, سیاستمدار” Blackwill مشاهده “اتحاد منسجم و قانع کننده مجموعه ای از سیاست هایی برای مقابله با این فرسایش نظم جهانی اما مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت تقریبا تمام تسمه و فلش.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>