چه ترقی خواهان را در حال حاضر ؟

جو Raedle / گتی / اطلس

با برنی ساندرز اما شکست خورد و جو بایدن در نزدیکی قفل برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری آمریکا چپ باید تسلی ناپذیر در حال حاضر. اما این نه زمان عادی. به جای مایوس پیشرو ترقی خواهان می گویند که شما به ارمغان می آورد و مشتاق به استفاده از coronavirus بحران برای متقاعد کردن بایدن—و میلیون ها آمریکایی دیگر نیز—که عمده اصلاحات لازم هستند.

“این ایده ها بوده ایم شعار در حالی که به سرعت در حال آمدن به ثمر عنوان بزرگ سیاست اقدامات برای مقابله با [در] این لحظه” Varshini پراکاش از بنیانگذاران و مدیر اجرایی طلوع جنبش جوانان-رهبری گروه دفاع اقلیمی به من گفت. بسیاری از مهم اصلاحات اجتماعی شده اند باعث دوره های شدید اقتصادی تحول. حزب چای کشف و ضبط رکود بزرگ در 2008-09 و پیامدهای آن برای مثال برای تغییر شکل مسیر از حزب جمهوری خواه. ترقی خواهان استدلال می کنند که بعد از چند هفته و ماه در حال حاضر به طور مشابه مقطع مهم که در طی آن آنها می توانند galvanize آمریکا در پشت خود را باعث می شود.

“در حال حاضر ما می گوید:” مت موریسون مدیر ملی از کار و امریکا و جامعه وابسته به AFL-CIO.

ترقی خواهان’ خوش بینی می تواند نابجا. اجتماعی دانشمندان دریافته اند که بحران اقتصادی اغلب به نفع راست احزاب است. آمریکایی ها ممکن است به خوبی از ظهور این بیماری همه گیر با افزایش خصومت نسبت به دولت و مداخلات اجتماعی; پس از همه شکست خورده و رهبری کمک کرده و ما را به این نقطه است. و فعالان پیشرو هنوز هم بدانند دقیقا چگونه به بسیج آمریکایی ها زمانی که اجتماعی-فاصله دستورالعمل جلوگیری از فرد در تجمعات و اکثر مردم بیشتر در رابطه با سالم ماندن و شاغل. اما در حال حاضر سازمان ها می گویند که آنها در حال کار به شرکت آمریکایی ها عملا خواستار آنها را به فشار خود اعضای کنگره و تشویق هموطنان ترقی خواهان با الهام از این بحران به اجرا برای بالا و پایین انتخابات.

“ما میلیون ها نفر از مردم در خانه های خود, برخی از, برخی از, برخی از درد به انجام کاری می گوید:” پاکو Fabian, مدیر کمپین برای ما انقلاب سیاسی-اقدام سازمان متولد شده ساندرز 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. این گروه بسیج خانه نشین مردم را به تماس های تلفنی و فراموش اجتماعی-رسانه های کمک رسانی برای نامزدها و باعث می شود. طلوع آفتاب جنبش راه اندازی کلاس آنلاین برای آموزش افراد جوان در مورد ارتباط بین coronavirus و تغییر آب و هوا. “ما در یک لحظه از بحران, اما ما باید یک برنامه ریزی برای درمان: سبز جدید ایران” کلاس شرح می خواند.

موریسون سازمان متمرکز شده است در حال حاضر در کمک به آمریکایی ها حرکت به مراقبت های بهداشتی و بیکاری-بیمه سیستم در این مملو لحظه, اما آن را می گوید آن را به طور همزمان در تلاش برای ساخت یک کارگر به رهبری جنبش. “این رو به یک تماس به اسلحه برای تغییر اساسی وضعیت که کار مردم را به عنوان آن مربوط به این اقتصاد” موریسون به من گفت. آنچه ما اولویت در حال تغییر است که عدم تعادل قدرت تا کار افرادی که صرفه جویی در همه از سنجش ما هستند که در حال قرار دادن در صندلی راننده از این اقتصاد رفتن به جلو است.”

ساندرز که هنوز نشده کاهش یافته و از نژاد برای نامزدی حزب دموکرات است به طور موثر تبدیل انتخابات ریاست جمهوری به یک coronavirus-پیام دستگاه و او را نگه داشته است به طور منظم پخش با دیگر مترقی نمایندگان مجلس از جمله نمایندگان اسکندریه Ocasio-کورتز و Pramila Jayapal به توضیح دهید که چگونه بحران کنونی نشان می دهد نیاز برای مدیکر برای همه است. “همانطور که ما انجام همه چیز ممکن است به دست و پنجه نرم کردن با این بحران … آن نیز مناسب از خودمان بپرسیم که ما چگونه به اینجا رسیدیم و آنچه این می گوید در مورد مالی و ساختار اقتصادی کشور ما” ساندرز گفت: در یک پخش زنده تصویری شب چهارشنبه. “مردم درک است که مشکلی وجود دارد که ما تنها کشور مهم در زمین به تضمین مراقبت های بهداشتی برای همه به عنوان یک انسان حق است.”

برای آن بخش دموکراتیک سوسیالیست آمریکا می گوید آن را شاهد افزایش عضویت از شنبه که برخی از این گروه نسبت به این بیماری همه گیر. “ما شاهد یکی از بزرگترین تا کنون تعداد شرکت کنندگان به صورت آنلاین DSA تماس هفته گذشته در موضوع COVID-19 سازماندهی” DSA سخنگو گفت: من از طریق ایمیل.

ترقی خواهان خواهد بود به دقت نظارت بر تغییرات در بایدن سیاست موقعیت برای دیدن اینکه آیا تلاش های خود را در حال داشتن یک تاثیر است. در حال حاضر بایدن اعلام کرده حمایت خود را از ساندرز را به طرح عمومی دانشگاه آزاد برای برخی از دانش آموزان و او را تایید و سناتور الیزابت وارن پیشنهاد برای رفع امریکا ورشکستگی سیستم. اما این کافی نیست مترقی رهبران می گویند. اگر او “جدی است در مورد جذب ترقی خواهان و اوباما ائتلاف—که شامل افراد جوان—او نیاز به بیان یک سیاست جسورانه دستور کار است که با ابعاد این بحران مردم در حال تجربه در حال حاضر” موریس میچل مدیر خانواده های شاغل حزب به من گفت.

در پایان این گیر بیشتر آمریکایی ها را مشاهده دولت به عنوان قادر به حل بزرگ اجتماعی مشکلات ترقی خواهان استدلال می کنند. جدید اورژانس-قانون کمک به طور چشمگیری گسترش می یابد پرداخت بیمار و خانواده را ترک و برای میلیون ها نفر از کارگران و تعلیق کار مورد نیاز برای کمک های غذایی دو دستور ترقی خواهان به مدت طولانی پشتیبانی می کند. و 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی که رئیس جمهور فقط امضا و به قانون را فراهم $1,200 پرداخت مستقیم به بسیاری از بزرگسالان آمریکایی—شبیه به آزادی سود و پشتیبانی توسط نامزد سابق ریاست جمهوری اندرو یانگ—و یکی دیگر از 250 میلیارد دلار در نرخ بیکاری-مزایای بیمه. “وجود دارد رفتن به یک تغییر شگفت انگیز جایی که ما می دانیم این تاثیر دولت می تواند در زندگی ما داشته باشد برای بهتر می گوید:” چارلز چمبرلین مدیر اجرایی در دموکراسی امریکا, مترقی سیاسی-کمیته اقدام.

ترقی خواهان هنوز هم باید برای متقاعد کردن اعضای خود حزب است که راه حل های خود را قابل اجرا هستند. چپ فعالان و نمایندگان مجلس مانند Ocasio-کورتز که لابی برای یک به اصطلاح مردم کشور—که اولویت بندی اقتصادی برای کمک به کارگران بیش از کسب و کار—نا امید شده اند دموکراتیک با رهبری است. همان بسته محرک اقتصادی که ارائه می دهد پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها تامین یک و نیم تریلیون دلار به شرکت های بزرگ با برخی از رشته های متصل. محیط زیست حمایت است که برخی از دموکرات ها خواست در این لایحه باقی مانده بودند از بسته نهایی. “من را پشتیبانی نمی کند سبز جدید معامله” مجلس نانسی پلوسی گفت: در روز سه شنبه. “وجود دارد هیچ سبز معامله جدید در لایحه ما.” شاید مهمتر هیچ کدام از این سیاست ها به تصویب رسید در روزهای اخیر—فدرال پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی در میان آنها — به احتمال زیاد به باقی می ماند در این کتاب به طور دائم پس از بحران است.

اما دیگر این ویروس نابسامانی جوامع آمریکایی و دیگر فروشگاه و کسب و کار باقی بماند بسته بیشتر احتمال دارد مردم به درک مترقی از سیاست های رهبران من با صحبت گفت. “این یک نقطه عطف” برای چپ Prakash گفت. “به آنچه در پایان باقی مانده است دیده شود توسط قدرت ما سازماندهی شده است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>