برنا نورمن / ایسنا

DES MOINES, آیووا—برای چند شب هر چهار سال یک هتل در این شهر ماریوت می شود داغترین نقطه در سیاست آمریکا است. و مطمئن شوید به اندازه کافی J. D. Scholten یک دموکرات است که در ساخت دوم خود را اجرا برای خانه صندلی برگزار شد پس از سال 2003 توسط ضد مهاجر جمهوریخواه استیو کینگ صرف بخشی از شب گذشته در اینجا.

در این مرحله با اولین رای از 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه فقط در روز و دور آیووا نیز یک محل که در آن Scholten می تواند از طریق یک پادکست مصاحبه بدون الیزابت وارن تماس با او.

“ما شده است بازی گوشی برچسب تمام روز” او به من گفت و کاهش تماس بگیرید. (آنها متصل به بعد.)

Scholten به نظر می رسد با بسیاری از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری, اما تنها راه روزنامه نگاران را پیدا خواهد کرد که او را پشتوانه رانندگی به روستایی کم-همراه-خدمات منطقه که در آن او را کمک به اجرای یک حزبی سایت دوشنبه شب.

یک ترکیب عجیب و غریب از خودی و خارجی Scholten کامل بود مهمان برای مراسم تحلیف قسمت از بلیط: سیاست از اقیانوس اطلس مجددا پادکست من میزبانی در طی این سال انتخابات.

اشتراک بلیط: اپل پادکست | Spotify | Stitcher (چگونه به گوش دادن)

این متن ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.


ادوارد-اسحاق Dovere: مبارزات و خبرنگاران شده اند نزولی در آیووا برای بیش از یک سال است. آنچه را که مردم نگه داشته از دست رفته در مورد آنچه اتفاق می افتد در دولت ؟

J. D. Scholten: شما واقعا درد است که اتفاق می افتد در امریکا است. این یک چیز به بحث در مورد برخی از این چیز و آن چیز دیگری که به واقع آن را احساس کنید. و مردمی که آن را تا [به] Northwest, آیووا, من فکر می کنم آنها در حال دیدن آن است. ما دوم-ترین-کشاورزی-تولید منطقه در امریکا است. بنابراین آن را بسیار کشاورزی هدایت می شود.

بسیاری از مردمی فقط فرض کنیم که اگر تعرفه ها به پایان رسید و فردا … که کشاورزان خوب خواهد بود. و این حقیقت است. ما می بینیم تثبیت بازار در سال اجازه می دهد ادغام. و آنچه که ما در حال حاضر شاهد هستیم که در بسیاری از شهرهای کوچک مبارزه فقط به نگه داشتن خود را در فروشگاه های مواد غذایی محلی زنده است.

Dovere: “چرا آیووا?” سوالات بلندتر از همیشه در این سال است. چه چیزی شما را از آنها ؟

Scholten: من فکر می کنم ما نیاز به خصوص به عنوان یک حزب دموکراتیک ما باید بسیار باز است که مسابقه بازی در بسیاری از چیزهای مختلف است. این مسائل که در آن بزرگ شدی و چقدر دسترسی شما به نامزدهای سیاسی. و من درک می کنم که. و من فکر می کنم این یک گفت و گو است که ما نیاز به واقعا.

اما من فکر می کنم باید وجود داشته باشد حتی کلاس تنوع در سی و یک چیز من در تلاش برای انجام یک کار-کلاس نامزد که باعث می شود آن را به کنگره است. اما آیووا تا به بسیاری از مزایای آن است. ما انجام یک کار واقعا خوب برای وادار کردن نامزدها به خرده فروشی سیاستمداران است. و شما می بینید که به طور سنتی سناتور از کشورهای بزرگ به خوبی انجام نمی اینجا, چرا که آنها استفاده می شود فقط به جمع آوری کمک های مردمی و قرار دادن در تلویزیون تبلیغات می باشد. اما هنگامی که شما باید برای رفتن به خارج وجود دارد و دیدار با مردم که در آن آنها در وجود دارد, چیزی که باید در مورد آن گفت:.

Dovere: شما یک حرفه ای Minor League Baseball player پرداخت صورتحساب کار به عنوان یک مشاور حقوقی. چگونه شما می توانید درگیر در حال اجرا است ؟

Scholten: زنان, مارس من در سیاتل و آن را فقط به من منفجر دور. فقط قدرت خام و انرژی است. و من می دانستم که درست پس از آن که شما می دانید چه ؟ من قصد دارم به خانه بروم و من قصد دارم برای ایجاد یک تفاوت. من نمی دانم آنچه که به معنای. و پس از آن زمانی که من نقل مکان کرد و شروع کردم به کار. وجود دارد هیچ کار در Sioux City Journal, my hometown کاغذ. من برای یک ماه برای یک کار و بهترین کار من می تواند پیدا شد 15 دلار در ساعت با هیچ فایده ای ندارد. و در نهایت, من می دیدم که هیچ کس در این مسابقه به مدت یک ماه و بنابراین ما راه اندازی بسیار متواضعانه. و این نوع از چگونه آن را همه آغاز شده است.

Dovere: Iowa بزرگترین غلظت از اوباما-مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان. از آنچه شما را دیده ام که در حال اوباما-مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان ؟ آنچه که انگیزه آنها چیست ؟

Scholten: آه اگر من تا به حال که پاسخ … من درک می کنم که چرا بسیاری از مردمی روشن است. و وجود دارد که درد وجود دارد که غم و اندوه است که در خارج وجود دارد. و آنها به دنبال تغییر است. آنها می خواهند کسی متفاوت است. آنها می خواهند کسی به آنها گوش فرا دهید ، اوباما زد بر امید و تغییر در بعضی از فرم. بنابراین مغلوب ساختن پیشی جستن. و او یک خارجی است. و بنابراین من می بینم که. نگاه کنید که در آن جنبش مترقی در حزب دموکرات نشات گرفته از: این که بسیاری از دشت پوپولیسم … به خصوص در اینجا در میانه تهمت بود قادر به فقط گام به که. و به طوری که بخش عظیمی از آنچه که ما تلاش کردیم که صحیح: ما درد را احساس می کنم اما این جهت ما باید رفتن.

Dovere: مهاجرت یک موضوع است که در حال پخش است را برای کشور و نقش آن در منطقه خود را به دلیل استیو کینگ خشن و ضد مهاجر موقعیت. شما می زد و در برابر او به دست آورد. نیست که معنی این منطقه موافقت با او ؟

Scholten: این پیچیده, چرا او برنده است. اما من فکر می کنم ساده ترین راه گفت: آن است که وجود دارد 70,000 بیشتر ثبت نام جمهوری خواهان از دموکرات ها وجود دارد. و بنابراین بسیاری از جمهوری خواهان فقط نظر او را به عنوان یک به طور منظم خواه.

در اینجا چیزی است که من می بینم در منطقه: [در] یکی از اولین 39-شهرستان تورهای من در یک روستایی شهرستان است. و من فقط شروع به صحبت کردن با آنها و درخواست چه چیزی اتفاق می افتد. و آنها نیاز به 39 کارکنان برای برداشت محصول و نه یک شهروند آمریکایی اعمال می شود. و بنابراین این نیاز بزرگ برای نیروی کار است.

و هنگامی که من صحبت کردن در مورد که در سراسر منطقه می بینم بسیاری از سران nodding به خصوص در اتاق که نمی دموکراتیک پسند. و که بلافاصله پس از انتقال به اداره مهاجرت در جایی که ما در در حال تلاش برای پیدا کردن روش های عملی برای این موضوع است. اکثریت بچه ها من فارغ التحصیل با همه آنها دور نقل مکان کرد. اما در همان زمان شما در دبیرستان من—آن 4 درصد اقلیت زمانی که من فارغ التحصیل 21 سال پیش و در حال حاضر 24 درصد Latinx. برخی مهاجرت کرده اند و برخی را فقط نقل مکان کرد و از کالیفرنیا. و آنچه که ما شاهد آن هستیم در این حال مرگ شهرها در این شهر که در حال کم شدن برخی از این خیابان اصلی—تنها چیزهایی که در آینده در یک رستوران مکزیکی یا یک مکزیکی, فروشگاه مواد غذایی و … که در آن [King] می ایستد در مهاجرت بسیار رادیکال. و من احساس می کنم اکثر مردم در این منطقه اصلا با آن موافق حتی اگر آنها ممکن است به او رای دادند.

Dovere: آیووا کشاورزی دولت که به معنی جنگ تجاری است که هدف قرار دادن در اینجا سخت است. ملی گفتگو کرده است تمایل به مورد مردم شکایت که آوکادو می رویم به هزینه بیشتر است. چه معنی آن را در اینجا ؟

Scholten: ما باید این شرکت های چند ملیتی است که در حال دیکته ما چگونه و چقدر کشاورزان پرداخت می شود. واقعیت منطقه است و ما باید دو مزرعه به جدول رستوران [سراسر] تمام 39 شهرستانهای استان است. ما کشاورزان ساخت یک سکه. ما فروشگاه های مواد غذایی, بسته شدن همه جا. و کسانی که ما انجام این کار را برای بعد ؟ اگر ما در حال تغذیه خودمان اگر کشاورزان نیست, سود, سیستم ظروف سرباز یا مسافر. و ما باید این “بزرگ یا خارج از مزرعه” سیاست. اگر ما نمی تغییر در نسل بعدی ما قصد داریم به پایان رسید تا بودن فقط یک دسته از قرارداد کارکنان. شماره 1 چیزی که من در کار با کاندیداهای ریاست جمهوری ما است و ما باید به اجرای قوانین ضد تراست. اگر شما برای کشاورزان که قادر به ایجاد یک سکه و ماندن در زمین های خود را, آن را آنتی تراست. اگر شما عدالت و انصاف یک سطح میدان بازی آن را ضد تراست. اگر شما می خواهید برای مبارزه با تغییر آب و هوا ما را مجبور به اجرای قوانین ضد تراست و یا این شرکت های چند ملیتی در حال رفتن به دیکته کردن آنچه که ما در حال انجام است.

Dovere: دولت شده است و توزیع میلیاردها دلار برای جبران ضرر و زیان به دلیل تجارت جنگ است. است که پول کمک?

Scholten: آن را شبیه به پرداختها در یارانه های ما را ببینید در مزرعه بیل. بسیاری از بزرگترین مزارع از مزایای دریافت کنید و پول زیادی به پایان می رسد تا به دیوار و خیابان و یا آمریکای جنوبی است. مردمی که در واقع واقعا به آن نیاز دارید—میانه-اندازه مزرعه و جوان کشاورزان—آنها دریافت آنچه آنها نیاز دارند. وام تخلفات بالا رفتن سرسام آور هستند. ورشکستگی در حال بالا رفتن سرسام آور کشاورز خودکشی. آن را فقط افتضاح است. این یکی از آن چیزهایی است که خیلی از کشاورزی رانده است سیاست. این واقعا غم انگیز برای دیدن در حال حاضر.

Dovere: دوشنبه شب این همه می آید با هم در قفقاز. آنچه از شما انتظار برای خروج از شب ؟

Scholten: شما در یک شب طولانی است. شما باید در خط 7:00 p. m. و اگر شما در یک منطقه شهری شما در حال رفتن به مجبور به حرکت در اطراف. و در هر گوشه ای خواهد بود و هر یک از نامزدها ایستاده … دوست دارم آن را و یا ترک آن است که چگونه از آن است. این بخش واقعا جالب است که پس از دور اول کل حزبی است که رفتن به پایین آمدن به آن مبارزات به خوبی سازمان یافته است که آنها در حوزه کاپیتان برای [و] چه اتفاقی می افتد زمانی که کسی را ندارد 15 درصد است. آنها باید مهارت های که برای متقاعد کردن [حزبی را برانگیخت] که خود را نامزد بهترین نامزد در مقدار بسیار کوتاه از زمان ؟ و بنابراین من دوست دارم قفقاز. من کاملا آنها را دوست دارم. من هم برای آنها آماده شود.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی