چه اتفاقی می افتد اگر مراقبت های بهداشتی کارگران متوقف کردن ؟

در سراسر جهان سلامت کارگران روبرو هستند و شرایط وخیم به عنوان coronavirus همچنان به گسترش است. تصویر در اینجا دو پزشک در امیلیا رومانا منطقه از ایتالیا.فرانچسکو کوکو / Contrasto / Redux

تیاو روز صبح قبل از من شیفت من سعی می کنید به ماندن مشغول, ایمیل, نوشتن, تمیز کردن خانه, هر چیزی واقعا. اگر من نشستن و فکر می کنم در مورد آن بیش از حد طولانی دست نخورده من عصبی. من می ترسم برای رفتن به محل کار و در عین حال به من گفتند که من باید. این درحال اضطراب متورم که من جلو در مالش و سر به ماشین. خیابان ها خالی هستند. من درایو به تنهایی به مرکز. این قله که من اولین گام را از طریق درب به آشفته بازار از بیماران در صندلی و برانکارد و تخت شلوغ در اطراف ما تنگ ایستگاه های کاری کارکنان این ماجرا با هم بحث مراقبت از نوشتن یادداشت ها, تماس, گزارش. سپس من شروع احاطه شده توسط همکاران من و من بیش از حد شلوغ به فکر می کنم در مورد آن. ترس این است که به همان اندازه برای خانواده و دوستان برای من. احتمالا بیشتر است. من یک پزشک است که با این نسخهها کار در بخش اورژانس در واشنگتن و کوروناویروس در حال گسترش است.

من مشغول به کار در لیبریا در اوج این بیماری همه گیر ابولا در پاییز 2014. تنها پس از چند ماه بسیاری از پرستاران و پزشکان و جامعه سلامت-مراقبت از کارگران رشد بیمار و درگذشت; بیشتر از بقیه ترک و کل سیستم مراقبت های بهداشتی فرو ریخت. هر بیمارستان و درمانگاه در کشور بسته شده است. ما هرگز نمی خواهم که به اتفاق می افتد هیچ کس ندارد اما ما نیاز به عمل در حال حاضر برای حفاظت از مراقبت های بهداشتی کارگران از ساخت که افتضاح تصمیم گیری است.

این COVID-19 همه گیر است که قطعا ابولا—صورت-مرگ و میر است که شاید 1 درصد نه 50 درصد—اما آن را بالا می برد مهمی عملی و اخلاقی سوال: چقدر خطر انجام مراقبت های بهداشتی کارگران را ؟ یا با صراحت بیشتری: چگونه بسیاری از ما می میرند قبل از اینکه ما شروع به راه رفتن به دور از ما ،

این یک سوال لفظی. در شیوع سارس در تورنتو کانادا در سال 2003 44 درصد از تمام عفونت در ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. دو پرستار و یک پزشک جان سپرد. در آرکانزاس چهار اول 12 COVID-19 بيمار مراقبت های بهداشتی کارگران است. یکشنبه گذشته, کالج آمریکایی پزشکان اورژانس گزارش شده که دو ER پزشکان با COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus در حال درمان در بخش مراقبت های واحد.

در چین حدود 3000 مراقبت های بهداشتی کارگران آلوده شده اند و 22 نفر ارائه مراقبت برای COVID-19 بيمار. همچنین در نظر بگیرید که “انتقال به اعضای خانواده است که به طور گسترده ای گزارش شده است.”

این است راز تاریک از برنامه ریزی برای یک بیماری همه گیر است که همچنین می تواند کشتن ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود و خانواده خود را. هنگامی که ما آماده شدن برای حوادث ما قصد داریم با استفاده از حفظی “کارکنان مسائل فضایی و سیستم های.” ما همیشه می توانید فضای بیشتری توسط wedging یک تخت اضافی و یا توسط repurposing ساختمان دیگر. ما می توانید خرید چیزهای بیشتر لوازم و تجهیزات. ما می توانید عرضه جدید خطوط راه اندازی مجدد سیستم ما سیستم های کامپیوتری. اما ما نمی تواند التماس کردن پزشکان و پرستاران و مراقبت های بهداشتی تکنسین. پزشکان را حداقل 11 سال به آموزش پس از دبیرستان. پرستاران حداقل چهار. Techs را به سال یا ماه.

ایالات متحده نیاز خود مراقبت های بهداشتی کارگران به دیدن آن از طریق این بحران است. اما وجود دارد هیچ جایگزین در قفسه. آنها را می توان ساخته شده است, آموزش و یا repurposed از دیگر مشاغل است. مگر اینکه این کشور به طور چشمگیری بیشتر به ارائه آنها را با تجهیزات آنها نیاز به انجام کار خود را با خیال راحت به آنها اطمینان آنها خواهد شد مراقبت اگر آنها سقوط بیمار و ارائه به خانواده خود را با یک اندازه گیری از امنیت آن را در خطر از دست دادن آنها. چه اتفاقی می افتد زمانی که آنها نیاز به قرنطینه? هنگامی که آنها شروع به مرگ ؟ یا نمی آیند به کار می کند ؟

آن را سخت برای برنامه ریزی بعد از آن اتفاق می افتد.

یکs من حل و فصل به ریتم کار های اخیر یک شنبه شب به هرج و مرج کنترل شده از بخش اورژانس به نظر می رسد تقریبا طبیعی است. بیماران آمدن و رفتن; جمعیت در اتاق انتظار متورم به بیش از 30 نفر (و خانواده خود) قبل از شام. سالن اندود شده با بیماران روی برانکار در کشورهای مختلف از لباس و ناراحتی است. دوازده بیماران در حال انتظار برای تخت مسدود کردن کسانی که در فضاهای برای مردم در اتاق انتظار.

اما برخی چیزها تغییر کرده است. بسیاری از ما با پوشیدن ماسک های جراحی و یا گنگ و مبهم در N95 ماسک; دیگران را در عینک. ما تبدیل فوری ما-مراقبت بخش به یک عفونی-بیماری غربالگری منطقه است. کارکنان جوان کار وجود دارد shapelessly در روکشی از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

همکاران من هستند قابل توجه است. آنها می دانند که خطرات. آنها رفتن به محل کار به هر حال. هیچ یک شکایت درست مثل هیچ کس می گوید: “کار خوب!” یا “تو خیلی شجاع!” آنها به سادگی دست و پنجه نرم کردن و انجام کارها است. حتی در زمان عادی ما برای زنده ماندن در جالب, طنز تیره, چرا که ما در برخورد با مرگ و بیماری و بدترین بخش هایی از جامعه—خشونت و اعتیاد به سوء استفاده—هر روز. اما این روزها جوک گاهی آنقدر شدید به نیش می زنند.

من شده است به بلایای طبیعی در سراسر جهان و من همیشه دیده می شود ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی پور در برای کمک به. معمولا در عرض یک ساعت بیش از وجود دارد مورد نیاز—پرستاران و کارگران آزمایشگاه X-ray تکنسین های پزشکان. هیچ کس تا به درخواست آنها فقط نشان می دهد تا. و سپس آنها را بدون توقف تا زمانی که کسی آنها را به یک استراحت و یا سقوط آنها خسته است. این چیزی است که ما انجام می دهیم.

اما این نوع از شجاعت است که اخلاق کار نیست بی حد و حصر. هیچ کس آنقدر بی باک یا احمق به عنوان تخفیف تمام خطرات است.

پزشکان فرار شیوع در یونان باستان, مرگ سیاه در اروپا و پاندمی آنفلوانزا از سال 1918. در ویتنام که سارس موارد نشان داد تا در یکی از بیمارستان بسیاری از کارکنان چپ می روم تنها یک چند به خطر زندگی خود را به ارائه مراقبت. در غرب آفریقا شیوع بیماری ابولا در سال 2014 و ’15 حداقل 837 مراقبت های بهداشتی کارگران آلوده شدند و 490 درگذشت. این عفونت نیز به حداقل سه کارگران بهداشت و درمان مراقبت از بیماران مبتلا به ابولا در ایالات متحده و اروپا است. ارائه دهندگان بودند تا 32 برابر بیشتر احتمال دارد آلوده به ابولا از جمعیت عمومی است.

مطالعات متعدد خواسته اند ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که آیا آنها می خواهم به کار در طول های مختلف سناریوهای فاجعه. پاسخ چشمگیر, بله, برای, زلزله, سیل و حتی جنگ. اما بیماری های همه گیر متفاوت هستند. یک مطالعه در سال 2010 یافت که 28 درصد از کارکنان بیمارستان گفت که آنها خواهد بود و بعید است برای پاسخ به همه گیری آنفولانزای اگر خواسته, اما لازم نیست. در یک مطالعه از 36 درصد از کارگران بهداشت و درمان گفت: آنها نمی خواهد آمد به کار در طول یک پاندمی آنفلوانزا. برای برخی از دسته های شغلی کمتر از 50 درصد از کارگران گفتند که گزارش به وظیفه. چه ساخته شده کارگران را بیشتر به احتمال زیاد به می گویند که آنها را نشان می دهد ؟ اعتماد به نفس که آنها امن در محل کار و گرفتن کار است که خانواده خود را امن بود و برای مراقبت و دانستن همکاران خود نیز پاسخ دهند.

خانواده خود من بزرگترین مسئله و من می شنوم بیشتر به بحث نشسته در اطراف ایستگاه پرستاران. من از رفتن به خانه به ارمغان بیاورد عفونت برای من همسر? یک بیماری است که می تواند کشتن من بچه ها ؟ ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ساخته شده اند قابل توجه فداکاری به نگه داشتن خانواده خود را امن است. در لیبریا به ابولا-دفن-اعضای تیم منتقل خارج از خانه خود زندگی می کردند و در تخته سه لا حاجت برای ماه می باشد. در طول شیوع سارس پزشکان در هنگ کنگ و تورنتو, زندگی در خود بیمارستان. اورژانس ارائه دهندگان امروز را به گاراژ خود را, اجاره آپارتمان یا فرستاده خانواده خود را با خانواده زندگی می کنند. زمانی که من به خانه در آن شب من سمت چپ من کفش و کیسه خارج محروم فقط در داخل درب جلو من انداخت و تمام لباس های من مستقیم در زیرزمین ماشین لباسشویی را به “پاکسازی” و در زمان 15 دقیقه در مهمان حمام قبل از نشستن با همسرم.

حتما با COVID-19 خطر مرگ کم است. اما چه هستند شانس است که شما در حال آماده به قبول برای خانواده شما ؟ یک در 100 شانس از مرگ ؟ یکی در 10,000?

من سعی کنید برای زنده توسط سوگند من در دانشکده پزشکی برای درمان تمام بیماران نسبتا مساوی و حتی با خطر به سلامت خود. اما پس از غرب آفریقا شیوع بیماری “ابولا” و در حال حاضر با COVID-19 من می دانم که من هستم نه لزوما که قوی است. مو می ایستد تا در پشت گردن من وقتی می شنوم ethicists مدیران بیمارستان ها و سیاستمداران نشسته در امن و دفاتر سخنرانی من در تعهد من به مرگ ارائه مراقبت های بهداشتی. ما نمی گرفتن این خطرات به دلیل انتزاعی “وظیفه اخلاقی”; ما آنها را به دلیل آن است که آنچه ما انجام می دهیم هر زمان که ما راه رفتن را به هرج و مرج و خطر از اورژانس ، ما آن را انجام دهید به دلیل آن است که کار ما.

بله پزشکان و پرستاران را یک وظیفه اخلاقی برای ارائه مراقبت. (من حتی در مورد آن نوشته شده.) دیدگاه پزشکی ethicists بسیار ساده و آسان—ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به خصوص پزشکان باید همچنان به مراقبت از بیمار حتی اگر آن را قرار می دهد زندگی خود را در خطر است. ما باید یک تعهد برای درمان تمام بیماران مبتلا به این دلیل که ما انتخاب ما حرفه ای هستند و پاداش خوبی توسط جامعه با پول و احترام. پرستاران مشابه وظیفه حرفه ای اما باید خاص معافیت. اما وجود دارد چند اگر هر گونه تعهدات برای تمام کارکنان پشتیبانی است که من کار امکان پذیر است—techs کارمندان ثبت و محیط زیست کارکنان. آنها نمی سوگند. برخی از آنها پرداخت حداقل دستمزد باید چند منافع و هیچ یک از اجتماعی تمجید سایت متعلق به پزشکان و پرستاران. چرا باید از آنها برای $25,000 در سال کار و 10000 دلار بیمه عمر است ؟ که رفتن به تغذیه کودکان خود را زمانی که آنها رفته است ؟

هنگامی که شما یکی از پوشیدن شل و ول کاغذ های لباس و ماسک در همان اتاق به عنوان کسی که در حال مرگ از یک نامرئی ویروس است که باعث می شود آن خانه در همان هوای نفس شما هیچ چیز ساده است.

Oتو وظیفه است نه بی حد و حصر و در شرایط بد به خطر انداختن ارائه دهندگان خدمات است نه آنچه که بهترین است برای جامعه. اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال رفتن به خطر زندگی خود را پس از آن وجود دارد این است که یک تعهد متقابل—این انصاف اصل—که جامعه کارفرمایان و بیمارستان ها آنها را امن نگه دارید و اطمینان حاصل شود که آنها نسبتا درمان می شود, آیا آنها زندگی می کنند مریض و یا می میرند.

اولین بیمارستان باید ارائه منابع لازم برای حفاظت از کارکنان مراقبت از بیماران آلوده—و نه فقط PPE بلکه آموزش کنترل محیط زیست و سیاست ها و روش های برای جلوگیری از گسترش. حداقل دهندگان باید در ارائه یک محل برای دور ماندن از خانواده خود و جبران این زمان است که آنها ممکن است قادر به لمس فرزندان خود را. که رفتن به مراقبت از همسر و بچه ها اگر من به خواب در یک تخت در بیمارستان برای دو ماه ؟ آنچه در مورد پدر و مادر تنها که بچه ها در خانه هستند چرا که مدارس خود را بسته است ؟

اگر کسی در حال رفتن به خطر زندگی خود را و سپس آنها سزاوار بهترین مراقبت ممکن را به آنها را ذخیره کنید. ما درک این طول ابولا—اولین مرکز درمان ساخته شده توسط دولت ایالات متحده در لیبریا بود مونروویا پزشکی واحد به طور خاص برای ویروس ابولا آلوده مراقبت های بهداشتی کارکنان. ارائه دهندگان نیاز به اطمینان که آنها را دریافت کنید دسترسی ترجیحی به مراقبت و داروها در ازای قربانی خود را. این است که نه تنها عادلانه بلکه به نگه داشتن پزشکان زنده بدان معنی است که آنها قادر خواهند بود برای ادامه به ارائه مراقبت. فقط دانستن که MMU شد باز ساخته شده استخدام دهندگان آسان تر است.

ارائه دهندگان که آلوده نیز مستحق دریافت غرامت عادلانه—پرداخت کامل در حالی که آنها بیمار هستند و یا اگر آنها مجبور به قرنطینه برای محافظت از بیماران خود را. آنها همه باید از کار افتادگی و بیمه عمر. خانواده های کسانی که خود را قربانی زندگی شایسته زیادی جبران کند.

من را دیده اند شواهد کمی از این. اورژانس-پزشک تابلوهای پیام پر از نگرانی در مورد عدم آماده سازی توسط خود بیمارستان. چند از این ترتیبات مالی وجود داشته باشد. من دریافت نکرده ایم آموزش های ویژه عمدتا فقط چند ایمیل در مورد “وضعیت.” که محافظت نمی کند به من. PPE در حال حاضر جیره بندی و با وجود پیش بینی وخیم است که آن را اجرا خواهد کرد قبل از این بیماری همه گیر است. من باید هنوز هم باید برای رفتن به محل کار دانستن من آلوده و 5 درصد احتمال مرگ در? چرا همکاران من مجبور به پرداخت برای یک آپارتمان جداگانه زمانی که مجبور به خود قرنطینه و دور از خانواده خود را?

تا کنون نگرش شده است: چه معامله بزرگ است ؟ آن را فقط COVID-19 با مرگ و میر کمتر از 1 درصد است. اما بگویید که به پزشکان اورژانس در بخش مراقبت های در حال حاضر و یا آلوده به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در آرکانزاس, واشنگتن, نیویورک, و کشورهای دیگر. بگویید که به خانواده خود را.

Sنهم ماه به 15 ماه بیماری همه گیر ابولا, بهداشت ارائه دهندگان مراقبت های متوقف آینده به کار می کنند. آنها به حال کمی PPE. آنها را دوستان خود می میرند بدون هر گونه مراقبت های ویژه. همکاران خود شروع به رها کردن شغل خود را یک به یک تا زمانی که وجود دارد هیچ کس سمت چپ. هیچ جا وجود دارد برای مردم برای به دست آوردن برای درمان معده درد, زایمان, حملات قلبی, تصادف با خودرو و یا هر نوع دیگر معمول و یا غیر قابل پیش بینی سلامت رویداد. به عنوان یک نتیجه کارشناسان تخمین می زنند که بیشتر مردم از بیماری ها مانند مالاریا و اسهال از ابولا.

هنگامی که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بیمار از کار افتاده و یا مرگ آنها دیگر می تواند در ارائه مراقبت برای هر کسی نه فقط بیماران آلوده.

در ایتالیا حداقل 2000 مراقبت های بهداشتی کارگران آلوده شده اند و در حال ارائه مراقبت. برخی فوت کرده اند. برخی از بیمارستان ها گروه یا گروه ارائه دهندگان به طوری که آنها برای مراقبت از تنها بیماران آلوده ترک دیگران برای مراقبت از مثلا. دیگران ارائه دهندگان نمی توانند کار کنند چرا که آنها قرنطینه ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض و یا به دلیل شناخته شده عفونت. اما این راه آن است. هسته اخلاق اصل برای پزشکان و پرستاران است primum غیر nocere—”اولین do no harm”—و آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که گسترش عفونت به بیماران یا سایر مراقبت های بهداشتی کارکنان.

تیاو تقاضا برای مراقبت های بهداشتی در حال رفتن به افزایش نمایی در طول چند هفته آینده دارد و می تواند کمتر و کمتر ارائه دهندگان در دسترس برای به اشتراک گذاشتن بار. آینده من تلخ است—یک شیفت با دو پزشک در قرنطینه و یا مرخصی استعلاجی و تنها پشتیبان دیر است. سه پرستاران باید به نام و چهار techs. اتاق انتظار است این ماجرا وجود دارد و مردم در ماسک نشسته در خارج در مهار سرفه. بیست و بیماران در حال انتظار برای در-تخت بیمار, اما نمی خواهد به طبقه بالا تا پس از COVID-19 نتایج آزمون بازگشت. واقعا وجود دارد هیچ در-تخت بیمار, به هر حال. این روحیه اش را تضعیف. بخش اورژانس است که مانند یک جزیره به آرامی غرق شدن در دریا, غرق, ایستگاه بین راه بین جهان و بیمارستان اما متصل به هم.

من می ترسم یک نقطه اوج اتفاق می افتد می تواند با کمی هشدار دهنده است. از دست دادن از ارائه دهندگان خواهد شد از بسیاری از علل و قرنطینه بیماری, مراقبت از خود, خانواده, cohorting—اما از آن خواهد شد خزنده ترس و احساس رها می خورد که در ما بیشتر است. آهسته چکه چکه چکه از ساییدگی. داشتن همکاران های بار مهم پیش بینی کننده برای پزشکان’ تمایل به کار با وجود خطر است. اما زمانی که آبشار شروع می شود زمانی که شما مجبور به استفاده مجدد از خود یکبار مصرف ماسک صورت برای سومین روز متوالی و پرستار دیگر نمی آیند به دلیل نگرانی او را برای دختر خود را و شما می دانید که دو نفر از همکاران خود در حال درمان در ICU و یکی دیگر از 10 خانه آلوده و پس از آن دیگر پزشک را از تماس بیمار است و هیچ کارمندان دوباره امروز ؟ دیر یا زود شما به اطراف نگاه کنید و ببینید تا چند ایستاده با شما. در برخی از نقطه این سیستم می تواند شکستن و همه ما خواهد بود از بین رفته اند.

من جمع شده بودند همه چیز من بعد از ثبت نام کردن در نیمه شب خود را باخته آنچه من در اینجا می بینیم و آنچه که در پیش رو است. من می ترسم. من نمی خواهم برای دیدن دوستان من می میرند و یا خانواده و یا حتی من. من می خواهم ما وجود دارد برای کمک به دیگران از طریق تمام این مدت طولانی زمان دردناک. ارائه دهندگان نیاز به حمایت و حفاظت از جامعه ما و کارفرمایان خود را به طوری که ما می توانیم ملاقات ما تعهدات به بیماران و خانواده های ما. هر تلاش ساخته شده و آن را به شروع در حال حاضر. همانطور که من راه می رفت از ایستگاه کاری یک پرستار به من نگاه کرد و انگشتان و آماده حرکت بر روی صفحه کلید چشم روشن و بالاتر از او ، “ما در حال رفتن به همه حق است. نمی کنیم؟”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>