آنچه من از دیدن در پاریس در حال حاضر

گائو جینگ ایسنا / eyevine / Redux

در ظهر امروز به فرانسه تضعیف به سلول من نگاه کردن از بالکن در خیابان زیر. چند نفر دوچرخه سواری و یا پیاده روی. در tobacconist بعد به بسته کافه, یک زن بود پاک کردن قاب درب. خیابان است که به طور معمول شلوغ است و همه از ناگهانی نبود. برای دو هفته آینده و به احتمال زیاد دیگر ما نمی توانیم به جز فوری دلایل: مواد غذایی و پزشکی و یا کار ضروری. یک مستند در سراسر کشور اجرا توسط پلیس. “ما در حال جنگ” رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: شش بار در یک سخنرانی شب گذشته. “دشمن وجود دارد—نامرئی گریزان و آن پیشروی است.”

پاکسازی مناسب است. COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus کشته شدن هزاران نفر و به احتمال زیاد کشتن هزاران نفر دیگر یک سونامی است که پزشکان داده اند را پایمال سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان آن را در حال حاضر انجام همسایه در ایتالیا کشور, سخت ترین ضربه توسط این ویروس پس از چین است. این آخر هفته دولت دستور داد تمام رستوران ها و کافه ها و فروشگاه های خرده فروشی بسته در فرانسه.

و در نهایت شب گذشته به دنبال پاکسازی ایتالیا و اسپانیا—اما نه بریتانیا و یا ایالات متحده—و موظف سلول به سرعت نمایی گسترش ویروس. یک شبه پاکسازی که انتخاب شد در یک اتفاق و اتحاد با آن مواجه محبوب شورش و ضعیف محبوبیت تبدیل به یک جنگ رئیس جمهور.

ما در جنگ هستند. چگونه عجیب و غریب به شنیدن این کلمات در اروپا در سال 2020 است. این غیر ممکن است, اینجا در پاریس نه به فکر جنگ جهانی دوم است. نه پس از آن باید کشورهای اروپا در اعمال این نوع از سلول در شهروندان است. نه پس از آن باید مرزهای بسته خیلی سریع. (همانطور که در طول جنگ بسیاری از آنها گریخت و در پاریس برای روستا.) نه از آنجا که مقدمه ای از منطقه شنگن 26 کشور منطقه بدون هیچ گونه مرزی داخلی چک به اتحادیه اروپا بسته مرزهای خود را به عنوان آن را در این هفته ممنوع همه غیر ضروری سفر به اروپا برای 30 روز آینده. در داخل منطقه شنگن آلمان بسته شده است مرز خود را با فرانسه یکی از مهمترین و پر مرزهای قرن 20 و اسپانیا و اسلواکی نیز مرزهای خود را بسته.

“همه گیر مانند بلایای طبیعی باید یک راه آشکار حقایق اساسی در مورد جوامع آنها تاثیر” همکار من آن Applebaum نوشته شده است. آنها همچنین نشان می دهد حقایق اساسی در مورد رابطه بین دولت و شهروندان است. چین سرکوب اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس هنگامی که آن را برای اولین بار و سپس شروع به تست به شدت و به طور موثر قرار داده و میلیون ها نفر از افراد تحت بازداشت خانگی است. ایالات متحده تبدیل به یک هرج و مرج داروینی رایگان برای همه است که ممکن است منجر به از دست دادن بسیاری از زندگی. و فرانسه از پاسخ مانند ایتالیا است و به خصوص اروپا یک انکار بی مهارت در حال رشد آگاهی و در حال حاضر بسیاری از هزینه های دولت به خصوص در مراقبت های بهداشتی و رفاه اجتماعی و حمایت از کارگران است.

یکی از جنگ در حال مبارزه در اینجا این است که در برابر ویروس. دیگری است برای سوسيال دموکرات ، اخیرا در چند هفته پیش به عنوان پاکسازی و دیگر رهبران در سراسر اروپا شد دفاع از کاهش بودجه دولت من خواهد گفت که مدل نزدیک شدن به پایان برسد اما در حال حاضر آن ممکن است شاهد احیای. همه چیز تغییر سریع در زمان جنگ. او در سخنرانی خود, پاکسازی به مناسبت افزایش یافت در فصاحت و بلاغت اگر هنوز در دنبال کنید از طریق. او گفت: دولت خواهد ارائه مراقبت از کودکان برای مراقبت از سلامت کارگران و مصادره تاکسی و هتل ها در هزینه های دولت به جای آنها نزدیک به بیمارستان. این امر تماس بازنشسته متخصصان پزشکی و دانشجویان پزشکی به خدمات و repurposing بيمارستانهای نظامی و غیر نظامی برای استفاده است. این کشور با ماسک محافظ اختصاص داده شده است برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

“من از شما درخواست برای فداکاری برای جلوگیری از این بیماری همه گیر” پاکسازی گفت: “اما این هرگز نباید در هزینه ترین و شکننده است.” او متعهد 300 میلیارد یورو و یا $330 میلیارد دلار وام به کوچک و متوسط کسب و کار در اندازه و گفت: دولت خواهد چشم پوشیدن اجتماعی-امنیت پرداخت قبوض آب و برق و اجاره برای کسانی که نمی تواند پایان می رسد دیدار. “هیچ کسب و کار مهم نیست که چه اندازه آن را در معرض خطر شکست” پاکسازی گفت. “هیچ Frenchwoman یا فرانسوی خواهد بود را بدون منابع است.” او وعده معافیت های مالیاتی و پرداخت بیکاری به کارگران که نمی تواند به کار برود و گفت: مشاغل خواهد بود محافظت شده برای حقوق و مزایای کارگران است. او همچنین ضربه مکث در تمام اقدامات اصلاحات از جمله بسیار بحث برانگیز لایحه بازنشستگی که تا به حال منجر کارگران بهداشت و درمان و پزشکان و وکلا و کارگران حمل و نقل و بسیاری دیگر از متخصصان به اعتصاب گاهی اوقات برای هفته.

ما در جنگ هستند. هر کسی که تا کنون با آن روبرو یک اورژانس پزشکی می داند که چگونه آن را می تواند تغییر شکل دوستی. گاهی اوقات مردم از شما انتظار برای آمدن طریق نیست و آنهایی که شما انتظار نداشتم که به نشان می دهد تا برای شما انجام دهد. چین با ارسال planeload از ماسک برای ایتالیا بسیار به لذت ایتالیا را راست لیگ که ساخته شده است که چین در حال کمک به ایتالیا بیش از اروپا است. در اخیر پیام ویدئویی Ursula von der Leyen, رئيس جمهور از کمیسیون اروپا در تلاش برای نشان دادن همبستگی خود با ایتالیا گفت: در مردد ایتالیایی “ما همه در ایتالیایی.” او را صدا نمی کند بنابراین قانع کننده باشد. رئیس جمهور صربستان در ضمن شدت انتقاد کرد او پس از صربستان (که بخشی از اتحادیه اروپا) گفته شد که آن را نمی تواند واردات تجهیزات پزشکی از بلوک. “همبستگی اروپایی وجود ندارد” او گفت:. “این یک داستان پری بر روی کاغذ.” او گفت: او در نامه ای به چین, چین و خطاب او را “به عنوان یک برادر.” “من باور دارم در چینی کمک کند,” او گفت:.

ما در جنگ هستند. در فرانسه در حال حاضر ما نمی تواند خانه را ترک بدون پر کردن یک فرم ادای سوگند ما افتخار و بیان فوری دلیل است که ما باید خارج شود. (ایتالیا دارای یک فرم مشابه, نام خودرو-گواهینامه.) برای اجرای این سلول فرانسه استقرار 100,000 افسران پلیس را به مطمئن شوید که مردم در حال ترک خانه های خود را تنها برای واقعا فشار دادن نیاز دارد. (نه پس از حملات تروریستی در سال 2015 بسیاری از پلیس های گشت خیابان.) در ابتدا خوب خواهد بود 38 یورو و اما آن می تواند تا 135 یورو است. “ما نمی خواهیم به مجازات افراد, اما ما می خواهیم همه به حس مسئولیت” وزیر کشور کریستف Castaner امروز گفت. مسئولیت. قربانی. جنگ. این واژگان جدید در فرانسه.

ما در جنگ هستند. هر کسی که به تماشای ایتالیا از نزدیک که من شده اند دیده می شود می تواند این جنگ آینده در فرانسه و پاکسازی می تواند نصب شده بر روی ضد حمله روز زودتر به اثر بیشتر. دیگر دولت ها در سراسر جهان باید یادگیری از اشتباهات اروپا. اینجا در فرانسه, دولت و رسانه های همیشه گرم و نرم بود و به همین دلیل تا درک عمومی. فقط یک هفته پیش پس از دولت ایتالیا قرار داده شده کل کشور در lockdown برای جلوگیری از گسترش ویروس من رفت و به یک سوپر مارکت نزدیک خانه من و خریداری یک عرضه کننده دستمال مرطوب و یک بار مصرف دستکش در اندازه من است. صندوقدار به من نگاه کرد و متحیر. حتی چند روز پیش یک همسایه در تقبیح “وحشتناک روان” از ایتالیایی ها—به عنوان اگر آنها فقط عاطفی و زیاده فاقد فرانسوی sangfroid.

این رفتار از روی خودستایی می توانست برش های کوتاه بسیار زودتر. بیمارستان در گرند Est منطقه از فرانسه شده بود شاهد یک افزایش شدید در تعداد افرادی که نیاز به مراقبت های فوری برای مشکلات تنفسی اما این نبود در زمان نخست و یا در صفحه اول اخبار تا زمانی که فقط چند روز پیش. در Le Journal du Dimanche این آخر هفته اریک Caumes های عفونی-متخصص بیماری های در پیشرو در پاریس در بیمارستان که در آن برخی از اولین COVID-19 بيمار در فرانسه تحت درمان قرار گرفتند صدا زنگ. “ما در حال شمارش تخت بیمارستان و ماسک درست مثل در ایتالیا,” او گفت:. “ما در نظر گرفته آنچه که اتفاق می افتد وجود دارد با بیش از حد تکبر.” در یک داغدار مصاحبه لوموند امروز اگنس Buzyn یک دکتر و کشور وزیر بهداشت تا ماه گذشته گفت که او تا به حال دیده می شود این که در ماه ژانویه بود و حتی می خواست فرانسه برای به تعویق انداختن انتخابات شهرداری آن یکشنبه برگزار شد. (ماندن در خانه نیز رای بود نه عالی پیام.) “هنگامی که من سمت چپ وزارت گریه کردم چون من می دانستم که سونامی موج بود سر راه ما. من سمت چپ دانستن انتخابات هرگز نباید به جای” Buzyn گفت. (او پست برای اجرا به شهردار پاریس با پاکسازی را La République En Marche, پارتی, پس از نامزد قبلی را پا به دلیل رسوایی جنسی.)

ما در جنگ هستند. و همه ما در حال تنظیم. “به یاد داشته باشید این است که در آغاز و همه چیز جدید و ترسناک … در یک زمان بسیار کوتاه به شما خواهد شد به حالت عادی” یک روزنامه نگار که دارای پوشش سهم خود را از جنگ به من نوشت از لندن است. او تا به حال با وجود عجله از فرانسه به نزدیکی خانواده در مورد مرز بسته شده است. پس از Brexit گفتگو میان من, همگروه شد, به طوری که اغلب مورد که گذرنامه خواهد بود یکی از بهترین برای فقط در مورد. (“من از دست Brexit” همکار آهی کشید و به من هفته گذشته است.) در حال حاضر ما در حال تلاش برای کشف کردن که آیا پروازهای هنوز هم از پاریس به آمریکا در مورد همه چیز اتفاق می افتد که ما حتی نمی واقعا می خواهید تصور کنید.

در حال حاضر که فرانسه به دنبال آن ایتالیا و اسپانیا به حبس برخی از بهترین و زیبا ترین شناور پایتخت در اروپا همه در مستند: پاریس و رم و مادرید و برلین است که به سرعت در حال حرکت به سمت بیشتر در انزوا. دوستان من هم در تمام آن مکان برخی تحت قرنطینه پزشکی. ما ارسال یک دیگر جوک و ملاقات به صورت تصویری aperitivi. در ضمن یک دوست در چین که سه هفته پیش به من نوشت در اوج ناامیدی برای درخواست کتاب و فیلم توصیه برای زنده ماندن چه شد و سپس شش ماه حبس—او می تواند خانه اش را ترک نه فقط شهر—در حال حاضر من می گوید که پکن شروع به بازگشت به زندگی است. فروشگاه های اپل و استارباکس در حال بازگشایی وجود دارد فقط زمانی که آنها در حال بسته شدن در فرانسه. درجه حرارت خود را گرفته شده است در ورود به آپارتمان خود پیچیده و به پارک مجاور. او می تواند به دفتر خود را تنها با اسکن کردن یک کد QR را بر روی تلفن خود را که نشان دهد اگر او می خواهم به سمت چپ پکن.

اینجا در فرانسه جنگ در حال حاضر برخی از تسکین خنده دار. در رادیو صبح امروز یک کمدین برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده از پاکسازی سختی صحبت کنید. “وجود خواهد داشت صدمات از افرادی که پا روی لگو,” Charline Vanhoenacker گفت. “ما به لژیون افتخار برای افرادی که نمی انگشت بلند برای ماه! همسایه ممکن است موش در من رخنه کردن به سوپر مارکت.” خیابان ها اینجا احساس نمی شوم. وجود دارد بیشتر مردم اطراف از من انتظار می رود و برخی از اتومبیل ها و اتوبوس ها باید چند روح در داخل نشسته دور از هم. این شب چند نفر آمد به ویندوز خود را به تحسین فرانسه مراقبت های بهداشتی کارگران است. نبود ایتالیایی-سبک gusto, اما آن را هنوز هم یک جنگ تلاش همه ما می تواند در پشت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>