در صبح روز ژانویه 18th, یک هفتاد و نه ساله ساکن مرکزی چین در شهر ووهان که من تماس بگیرید Li مشتاقانه در انتظار ورود خود دختر و خانواده اش بودند که سفر از شانگهای به پیوستن به او برای مهم ترین تعطیلات در تقویم چینی: سال جدید قمری. جشن حول وعده های غذایی خانواده, و, که بعد از ظهر با توجه به ققنوس هفتگیسیاسی و فرهنگی مجله هفتگی مستقر در کنگ Hong Li سوار دوچرخه خود را به فروشگاه برای خرید مواد غذایی. در نیمه راه وجود دارد, او شروع به احساس ضعف و سقوط کردن دوچرخه خود را. او گرفته شده بود به یک منطقه درمانگاه که در آن با توجه به کمبود تجهیزات پزشکی—تنها دستگاه اشعه X در دسترس بود—آن را توصیه می شود که او را به یک بزرگتر بیمارستان. حدود 5 P. M.او وارد با دختر خود را در ووهان مرکزی بیمارستان جایی که او منتظر پنج ساعت به دیدن یک دکتر به او گفت که او نیاز به یک سی تی اسکن از ریه های خود که برای آن وجود دارد چهار ساعت صبر کنید. لی به خانه رفت و هنگامی که او بازگشت و بعد به او گفته شد صبر کنید برای دیدن کسی که در pulmonology بخش که در آن او در نهایت یک اسکن. یک ریه گفت که اسکن شد و نگرانی و به او گفت که برای رفتن به اتاق اورژانس وجود دارد شش ساعت صبر کنید وجود دارد به طوری لی به خانه رفت و دوباره. روز بعد یک گزارش نشان داد عفونت در شصت درصد از ریه های خود. پزشکان مشکوک است که او قراردادی جدید کروناویروس شناخته شده به عنوان 2019-nCoV اولین موارد که بنا به گزارش های شناسایی شده در دسامبر, اما آنها نمی تواند انجام تست برای تایید آن است. بیمارستان نبود عفونی-بیماری, بیمارستان, و, بعلاوه, Li خانواده گفته شد, اعضای هیات ندارد قدرت را به تشخیص خود آنها بود به گزارش موارد به مافوق و بیشتر به دنبال مشاوره. و نه وجود دارد هر قرنطینه اتاق در دسترس است.

با توجه به ققنوس هفتگیشروع یک مصیبت که طی Li شد منعکس شده از یک موسسه پزشکی به دیگری بدون اینکه تشخیص داده و یا یک تخت خواب. یک شب هنگامی که او در تب صعود کرده و او تا به حال مشکل در تنفس Li دختر به نام معادل 911—در چین تعداد 120—برای یک آمبولانس. توزیع کننده به او گفت که بدون تایید تشخیص از دریافت, بیمارستان, او نمی تواند به او کمک کند. سرانجام آمبولانس فرستاده شد اما Li تبدیل شده بود به دور از یک زن و شوهر از بیمارستان که در حال حاضر کامل است. یکی به او گفت که او باید بازگشت به ووهان مرکزی و اصرار به بستری وجود دارد و یا انتقال اطلاع از آن است. سرانجام در چهارمین بیمارستان این خانواده سعی Li دختر و شوهرش, محزون و نا امید شروع به فریاد در E. R. اتاق انتظار. “اگر شما نگاهی به پدر من,” او گفت:, “او خواهد مرد.” خانواده معترضان در اتاق انتظار, همراه با یک جمعیت از افراد دیگر است.

Li داستان منحصر به فرد نیست. ققنوس هفتگی نیز گزارش شده در سی و شش سال ووهان ساکن که گفت که او تا به حال حاضر شش بیمارستان در دو هفته در حالی که مبارزه با علائم کروناویروس. بحث از این ویروس شده اند و سانسور در اینترنت, اما در روزهای اخیر بسیاری از مردم ارسال شده مشابه حساب.

اوایل موارد این ویروس در فکر بودند که منشأ در عمده فروشی بازار غذاهای دریایی در ووهان یک شهر بیش از یازده میلیون نفر در آن زندگی می کنند حیوانات مانند سگ و گربه و موش, خارپشت و marmots نیز به فروش می رسد. آن است که از نزدیک مربوط به coronaviruses موجود در خفاش نعل اسبی و مقامات بهداشت فکر کردم ممکن است مهاجرت به انسان از یکی از گونه های در بازار است. Coronavirus که می شود نام خود را از تاج مانند خوشه در سطح آن یک نوع ویروس شایع است که باعث ذات الریه. کسانی که قرارداد این گونه گزارش تب و سرفه و مشکل در تنفس. آن دوره کمون این است که تصور می شود بین یک تا چهارده روز و می توان آن را به تصویب یک عطسه یا سرفه قبل از علائم ظاهر می شود. همانطور که از روز شنبه این بود که ادعا کرد بیش از صد در چین زندگی می کند و بیش از چهل و پنج صد موارد تاييد شده بود در سراسر کشور است. این ویروس نیز در بر داشت راه خود را به تایوان, هنگ کنگ, ماکائو و ویتنام و سنگاپور و مالزی و کامبوج و کره جنوبی و تایلند و ژاپن و نپال, استرالیا, کانادا, فرانسه, آلمان و ایالات متحده که در آن وجود دارد که پنج مورد مستند. تا کنون وجود داشته است بدون مرگ و میر در خارج از چین است.

این ووهان coronavirus متعلق به همان خانواده به عنوان سندرم حاد تنفسی یا سارسکه شکست در جنوب چین در استان گوانگ دونگ در ماه نوامبر سال 2002 و گسترش از طریق آلوده مسافران به بیست و شش کشور, کشتن تقریبا هشت صد نفر در سراسر جهان است. آن را در نهایت موجود در تابستان سال 2003 با جدا مشکوک حامل در سراسر جهان و شکستن مسیر از فرد به فرد انتقال است. سارس ایجاد جهانی وحشت و باعث حدود چهل میلیارد دلار ضرر به اقتصاد جهانی با توجه به تیز قطره در سفر و هزینه های مصرف کننده. چین پنهان این بیماری همه گیر را برای چند ماه. (دانشمندان در آمریکای شمالی تنها قادر به توالی ژنوم است که ناشی از ویروس است که آوریل زیر فشار شدید از سوی جامعه بین المللی برای چین برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد ویروس.) شدت آن منبع بسیار زیاد خجالت برای پکن در یک لحظه زمانی که آن را تلاش برای اثبات آن اقتصادی دلاوری به جهان آن سوء مدیریت عمومی-بهداشت و درمان اضطراری به سوال نامیده می شود و سلامت آن رهبری سیاسی.

هفته گذشته زمانی که رئیس جمهور چین خواست یک “تمام تلاش” شامل “وضعیت قبر” از coronavirus و به انتشار اطلاعات در مورد آن را در یک مد به موقع او تقریبا قطعا فکر کردن در مورد مقایسه که می توان بین این بیماری و سارس. در بسیاری از جهات پکن از آن تجربه آموخته. سازمان بهداشت جهانی دارای اعتبار مقامات چینی با شناسایی و های توالی ژنوم این ویروس تنها چند روز پس از بیماری برای اولین بار گزارش شده است. دولت پریدم به عمل با یک سری از پررنگ و گاهی دلسردکننده تجربی اقدامات است. سفر در داخل و خارج از ووهان و در نزدیکی شهر ممنوع اعلام شد. بزرگترین مستند در مدرن بهداشت عمومی تاریخچه اثر قرار گرفته است که اساسا منزوی کرده و پانزده شهرهای مرکزی چین با یک ترکیب جمعیت بیش از پنجاه و هفت میلیون نفر است. همه گروه های تور و فروش پرواز و هتل بسته برای شهروندان چینی عازم خارج از کشور شده اند به حالت تعلیق درآمد. دولت قصد دارد به راست در هفته دو اورژانس بیمارستان امکانات به جای هزاران نفر از بیماران. در همین حال پکن فرستاده است چهار صد و پنجاه نظامی کادر پزشکی به ووهان به کمک خسته پزشکان و پرستاران در تلاش است.

توانایی مارشال منابع و آغاز گسترده تعهدات اغلب مشاهده شده است به عنوان یکی از معدود مزایای استفاده از یک رژیم اقتدارگرا. اما از آن است که بخشی از دولت است که تمرکز قدرت تا formidably در بالا که مقامات منطقه ای تمایل به تبدیل شدن به بیشتر سیاسی نوکران از رهبران هماهنگ به نیازهای در حال تغییر از موکلین خود. پس از یازدهم لغو محدودیت مدت در انتخابات ریاست جمهوری و شروع به راه انداختن جنگ تهاجمی در مخالفت او با شتاب بالا-پایین رویکرد به حکومت حفظ که یک تنوع از نظر ایجاد هرج و مرج و تنها شرکت خود دست ثابت را هدایت کشور از طریق صلح و رفاه.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

نرم افزار گرامرلی