چه جو بایدن نمی گویند در تارا Reade انکار

سیاست این presumptive دموکراتیک نامزد سابق خود را رد کرد کارآموز در عراق در مصاحبه امروز صبح اما او tiptoe

توسط NEWS-SINGLE در 12 اردیبهشت 1399
لی وگل / گتی

"من با صراحت گفت: آن را هرگز اتفاق افتاده است."

در ظاهر در MSNBC را صبح جو امروز معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بصورتی پایدار و محکم اتهامات را رد کرده از سابق سنا مشاور تارا Reade که او sexually assaulted او در سال 1993. در ماه پس از Reade ساخته شده او اتهام در یک پادکست مصاحبه مطبوعاتی به آرامی شروع به پوشش این داستان. اخیرا کسب و کار خودی مصاحبه Reade سابق همسایه که می گوید: Reade به او گفت در مورد اتهام حمله در اواسط-90s. اگر چه بایدن مشاوران را به شدت به چالش کشیده Reade ادعا می کند امروز اولین بار بود که بایدن در پاسخ به طور مستقیم به آنها.

بایدن استراتژی روشن است. او مدعی است که این حمله هرگز اتفاق افتاده است. او همچنین آشکارا دعوت از خبرنگاران به منظور بررسی Reade ادعا به وضوح شرط بندی که رسانه های بازیگران شک در داستان او و ارائه شواهد و مدارک خود را برای انکار. در این مصاحبه و در بیانیه ای امروز با ارسال نامهای به آرشیو ملی به پیدا کردن و انتشار هر گونه شکایت که Reade ساخته شده علیه او در سال 1993. اگر چه Reade گفت: او شکایت با سنا بایدن باور ندارد چنین شکایت وجود دارد: "من با اعتماد به نفس هیچ چیز وجود دارد," او گفت: صبح جو's میکا برژینسکی. "هیچ کس تا کنون آن را به توجه من 27 سال پیش" و کارکنان که کار خود را در مجلس سنا در آن زمان نیز هرگز آن را دیدم او اضافه شده است. "اگر آن وجود دارد قرار داده و آن را, اما من هرگز آن دیده می شود. هیچ کس که من اطلاع دارم."

Reade این اتهامات قرار داده بایدن در یک اتصال. گذشته خود رفتار از جمله undercutting آنیتا هیل ادعا می کند در برابر آن دیوان عالی کشور نامزد کلارنس توماس در سال 1991 و خود را عادت به لمس کردن و بوسیدن زنان در راه است که آنها را احساس ناراحت کننده به گل نشسته مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری. تا حدودی در پاسخ بایدن به فروش می رسد خود را به عنوان یک قهرمان از زنان با اشاره به کار خود را بر روی خشونت علیه زنان قانون در سنا و اوباما. زمانی که کریستین Blasey فورد گفته است که پس از آن–دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh تا به حال ضرب و شتم او را در یک مهمانی در دبیرستان و مجلس سنا پس از آن برگزار شد جلسات در او ادعا می کند بایدن ابراز مشتاق پشتیبانی از فورد. "در آن طول می کشد زیادی شجاعت به جلو آمده و در زیر چراغ های روشن از میلیون ها نفر از مردم به تماشای, و بطور منظم احساس چیزی است که اتفاق افتاده است به او," او گفت:. او "داده می شود باید به نفع شک."

در حال حاضر که او در مواجهه جنسی-حمله به اتهامات خود را بایدن رویکرد تغییر کرده است. در طول صبح جو مصاحبه بایدن با اشاره به نیویورک تایمز' بررسی Reade حساب به عنوان شواهدی وجود دارد که آن را هرگز اتفاق افتاده است. او درست است که خبرنگاران سیدنی اخگر و لیزا Lerer نوشت که هیچ بایدن اعضای هیات بود موید Reade در آن ادعا اتهامات دیگر بود ظاهر و نه "الگوی سوء رفتار جنسی" مشهود بود. اما آنها نمی آیند به یک نتیجه گیری در مورد اینکه آیا این حمله اتفاق افتاده است.

بایدن نمی تواند به حمله Reade بدون ظاهری مانند یک منافق. او نیاز به رسانه ها—به ویژه یک خروجی با نوع اعتبار و اقتدار است که این بار اتحاد—برای انجام این کار از تبرئه او اگر او را برای رفتن به هر گونه امید خروج از این اتهامات ،

در اینجا متن بایدن در مصاحبه با برژینسکی از جمله حاشیه نویسی.


میکا برژینسکی: آقای معاون رئیس جمهور با تشکر از شما برای آینده در این صبح است. ما یک مقدار زیادی از سوالات به درخواست شما.

جو بایدن: با تشکر از شما برای داشتن من.

برژینسکی: ما از شما سوال در مورد چگونه شما رسیدگی خواهد این بیماری همه گیر مبارزات و اخبار روز. برای شروع, آن است که فقط شما و من. من می خواهم برای به دست آوردن حق به اتهام ساخته شده بر علیه شما توسط تارا Reade. بنابراین سابق سنا دستیار شما را متهم به تجاوز جنسی. به ما بینندگان لطفا بهانه گرافیک طبیعت از این, اما ما می خواهیم به مطمئن شوید که هیچ سوال وجود دارد در مورد آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد. او می گوید در سال 1993 آقای معاون شما دوخته خود را در برابر یک دیوار رسیده و در زیر لباس او و نفوذ او را با انگشتان دست خود را.

شما لطفا بروید در ضبط با مردم آمریکا? آیا شما حمله جنسی به تارا Reade?

بایدن: هیچ. این درست نیست. من با صراحت گفت: آن را هرگز اتفاق افتاده است. و آن را نمی. آن را هرگز اتفاق افتاده است.

برژینسکی: آیا شما به یاد داشته باشید ، آیا شما به یاد داشته باشید هر نوع شکایت او ممکن است را ساخته اند ؟

بایدن: من به یاد داشته باشید هر نوع شکایت او ممکن است را ساخته اند. آن را 27 سال پیش. من به یاد داشته باشید و نه هر کس دیگری که من اطلاع دارم. و این واقعیت است که من به یاد داشته باشید. من به یاد داشته باشید هر گونه شکایت داشتن تا کنون ساخته شده است.

برژینسکی: آیا شما و یا مبارزات انتخاباتی خود را—آیا شما رسیده است ؟

بایدن: هیچ. من نمی رسید به او. آن را 27 سال پیش. آن را هرگز اتفاق افتاده است. زمانی که او برای اولین بار ساخته شده با این ادعا [مارس] ما روشن ساخته است که آن را هرگز اتفاق افتاده است. و آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.

برژینسکی: در گذشته 30 دقیقه یا بیشتر شما با انتشار بیانیه ای در رسانه ها و در میان چیزهای دیگر شما در نوشتن این است: "تنها یک جای شکایت از این نوع می تواند ملی Archives. من درخواست کرد که وزیر امور خارجه"—سنا—"بپرسید بایگانی برای شناسایی هر گونه سابقه ای از شکایت او مدعی او ثبت ... اگر [تا به حال] هر گونه شکایت ثبت وجود خواهد داشت." شما در حال آماده سازی ما برای شکایت که ممکن است نشان داد در برخی از راه است ؟ آیا شما اعتماد به نفس وجود دارد ،

بایدن: من با اعتماد به نفس هیچ چیز وجود دارد. هیچ کس تا کنون آن را به توجه من 27 سال پیش ... هیچ کس که من اطلاع دارم در کمپین من—ببخشید من در مجلس سنا در زمان—آگاه است از هر گونه درخواست. و یا هر گونه شکایت. و بنابراین من نگران نیستم در مورد آن در تمام. اگر شکایت وجود دارد که در آن خواهد بود و این که در آن خواهد بود واصل شده است. و اگر آن وجود دارد قرار داده و آن را, اما من هرگز آن دیده می شود. هیچ کس که من اطلاع دارم.

برژینسکی: نیویورک تایمز به بررسی این exhaustively. آنها نمی پیدا کردن هر یک از کارکنان خود را قادر به تایید جزئیات این اتهام. او در یک فایل گزارش پلیس چند هفته پیش با سی پلیس. اما از آنجا که شما می خواهید به مجموعه ای از رکورد مستقیم چرا حد این تنها به تارا Reade? چرا که نه انتشار هر گونه شکایت که تا به حال ساخته شده است در مقابل شما را در طول سنا حرفه ای ؟

بایدن: من آماده برای انجام این کار است. به بهترین دانش من شده اند وجود دارد هیچ شکایات علیه من در سنا حرفه ای و یا دفتر و یا هر چیزی من زد. نگاه این است که یک کتاب باز است. وجود دارد هیچ چیز برای من به پنهان کردن. هیچ چیز در تمام.

برژینسکی: شما صریح در سال 2018 در طول Kavanaugh بحث و جلسات است که زنان باید اعتقاد داشت. شما در این گفت: "برای یک زن به جلو آمده و در خودنمایی چراغ تمرکز در سراسر کشور شما رو برای شروع کردن با این فرض که حداقل جوهر از آنچه که او صحبت کردن در مورد واقعی است. اینکه آیا یا نه او را فراموش حقایق یا نه آن ساخته شده بدتر و یا بهتر است در طول زمان است." [Reade است] رفتن به رفتن در تلویزیون ملی در روز یکشنبه. تارا Reade در حال آمدن است به جلو در خودنمایی چراغ به استفاده از کلمات خود را—ما باید شروع نمی کردن با این فرض که جوهر از آنچه که او صحبت کردن در مورد واقعی است ؟ او می گوید: شما تجاوز جنسی ،

بایدن: نگاه از آغاز گفت: من باور یک زن به معنی گرفتن زن ادعا می کنند به طور جدی هنگامی که او قدم به جلو. و سپس دامپزشک آن است. به آن نگاه کنید. درست است که در این مورد به عنوان به خوبی. زنان حق را شنیده و مطبوعات باید بررسی ادعا می کند آنها را. من همیشه رعایت آن اصل است. اما در پایان در هر صورت حقیقت این است که چه چیزی مهم است. در این مورد حقیقت این است: این ادعاها نادرست است.

بایدن پاسخ در اینجا است که یک کمی ریاکارانه: در طول Kavanaugh جلسات او به وضوح اعلام تعداد بار که او معتقد است که کریستین Blasey فورد حساب اساسا باید درمان شود به عنوان درست است. بایدن گفت که او "به شجاع معتبر و قدرتمند شهادت" با توجه به آسوشیتد پرس. او گفت: امروز نشان می دهد که او "باید به نفع شک" در بخشی به دلیل "آن زیادی طول می کشد شجاعت به جلو آمده و در زیر چراغ های روشن از میلیون ها نفر از مردم به تماشای, و بطور منظم احساس چیزی است که اتفاق افتاده است به او." و او به خبرنگاران گفت که "برای یک زن به جلو آمده و در خودنمایی چراغ کانون در سراسر کشور شما رو برای شروع کردن با این فرض که حداقل جوهر از آنچه که او صحبت کردن در مورد واقعی است یا نه او را فراموش حقایق است."

بایدن رفت تا آنجا که به صورت یک FBI تحقیقات در مورد فورد ادعا می کند که او را نه به نام برای اینجا.

برژینسکی: آیا ممکن است که حقیقت موجود در [یک توافقنامه nondisclosure]? آیا شما هر گونه NDAs که امضا کرده اند و زنان به کار گرفته شده توسط شما ؟

بایدن: هیچ NDA امضا کردند. من هرگز خواسته هر کسی به امضا NDA. وجود دارد هیچ NDAs دوره در مورد من. هیچ کدام.

برژینسکی: خود را در مجلس سنا اسناد و مدارک در دانشگاه دلاور قرار بود برای رفتن و سپس resealed. دسترسی تغییر یافتهاست. من می دانم که شما می گویند هر انسانی شکایات خواهد بود در آرشیو ملی. اما چرا خود را آشکار سنا اسناد است که برگزار می شود در دلاور? من می دانم که وجود دارد 1,800-به همراه جعبه. اما اگر او معتقد است و او مدعی شکایت ممکن است پنهان وجود دارد چرا تلاش برای شفافیت کامل? چرا به کسانی که دسترسی به اسناد و مدارک مهر و موم شده تا زمانی که آنها قرار بود نشان داد ؟

بایدن: آنها قرار نیست به آشکار شود. من به آنها به دانشگاه است. دانشگاه گفت که رفتن به وقت رفتن را از طریق تمام جعبه. و به آنها گفت: آن را نمی خواهد قبل از سال 2020 که رخ داده است یا 2021—من نمی توانم به یاد داشته باشید آنچه در سال گفتند. اما نگاه یک رکورد مانند این می تواند تنها در یک مکان. آن خواهد بود—آن را نمی خواهد در دانشگاه Delaware. من archives نیست فایل های پرسنل; من archives حاوی اسناد و مدارک ... آنها سوابق عمومی است. من سخنرانی های من, مقالات, موقعیت من مقالات. و در صورتی که سند وجود داشته و این امر می تواند ذخیره شده در آرشیو ملی که در آن اسناد و مدارک را از دفتر او ادعا کرد که شکایت شما ذخیره می شود. جایی که آنها ذخیره می شود. سنا کنترل آن ها. من درخواست وزیر از مجلس سنا امروز برای شناسایی اینکه آیا هر گونه سند وجود دارد. اگر آن را نشانی از آن را ،

بایدن اهدا مقالات خود را به دانشگاه دلاور در سال 2012. در آن زمان توافق شد که این مواد را نمی توان به عموم مردم در دسترس تا دو سال پس از ترک دفتر عمومی—نسبتا استاندارد تنظیم برای مقامات دولتی که به اشتراک گذاری مقالات خود را با مستقل archives. اگر چه بایدن است تصویر خود را به عنوان کاملا باز به تحقیقات او مقاوم در سراسر مصاحبه برای باز کردن مقالات خود را به جستجو برای امور مربوط به تارا Reade.

برژینسکی: راست وجود دارد ادعا می کند و نگرانی ها و گزارش در کسب و کار خودیو او ادعا می کند که احتمالا یک شکایت یا نوعی از رکورد این ممکن است در دانشگاه Delaware. بنابراین برای شفافیت کامل چرا فشار برای انتشار هر گونه اسناد با تارا Reade نام ، این که آیا آن را در دانشگاه دلاور یا آرشیو ملی.

بایدن: اول از همه, اجازه دهید به این راست است. وجود دارد هیچ پرسنل اسناد و مدارک. شما نمی توانید انجام دهید که. برای مثال اگر شما با من کار کرده و یا من برای شما و شما تا به حال من درآمد مالیاتی و یا هر آنچه که آنها خصوصی هستند ، آنها نمی قرار دادن در عمومی. به طوری که آنها بخشی از رکورد های عمومی است که در واقع آن است که هر سناتور و یا معاون رئیس جمهور یا رئیس جمهور است و در اسناد خود را. نگاه وجود دارد یکی جای او می تواند فایل شکایت. و شکایت و این که در آن زمان بود—همه کسانی که ثبت از آن اداره هستند و در بایگانی و آنها کنترل شده توسط سنا. که در آن پرسنل سوابق خواهد بود اگر آنها وجود داشته باشد. که در آن شکایات خواهد بود اگر آنها وجود داشته باشد.

برژینسکی: با توجه به این واقعیت است که شما باید گفت: در گذشته اگر یک زن می رود در زیر چراغ ها و مذاکرات در مورد چیزی شبیه به این را ما باید در نظر بگیرید که جوهر از این که جوهر از آنچه او گفت ، چرا شما فکر می کنید او را به انجام این کار ؟

بایدن: من قصد ندارم به سوال او انگیزه. من قصد ندارم به آن در همه. من نمی دانم چرا او گفت: این. من نمی دانم چرا بعد از 27 سال این مطرح می شود. من آن را درک نمی کنند. اما من قصد ندارم برای رفتن و سوال خود انگیزه. من قصد ندارم به او حمله کند. او حق دارد به می گویند هر آنچه او می گوید. اما به من حق می گویند: "با نگاهی به حقایق آن را چک کنید. پیدا کردن که آیا هر آنچه او می گوید و یا ادعا درست است." و بر اساس این تحقیقات که صورت گرفته تا کنون و با بهترین دانش من با دو مقاله مهم است که مصاحبه با ده ها تن از اعضای هیات—نه فقط کارمندان ارشد اما اعضای هیات که من گفتم حداقل این چیزی است که آنها گفت. و هیچ کس این نبود جو در دفتر من در همه. هیچ کس تا کنون گفت: هر چیزی شبیه به این.

این لحظه در این مصاحبه ارائه می دهد بهترین در نگاه بایدن استراتژی برای دست زدن به این ادعا. این نظرات نشان می دهد که سابق خود کارکنان و مبارزات انتخاباتی شده اند تا همکاری با تحقیقات به Reade ادعا می کند از جمله داستان توسط نیویورک تایمز. بایدن شرط بندی است که این تحقیقات روشن خواهد شد نام خود و شک و تردید در Reade را ادعا می کند.

برژینسکی: اما آقای معاون رئیس جمهور به عنوان آن مربوط به دکتر فورد سطح بالا دموکرات گفت که او باید این باور بودند که آنها معتقد بودند این اتفاق افتاد. می گفت: اگر کسی مثل دکتر فورد خواهد آمد جوهر از آنچه که او می گوید به باور و واقعی. چرا ؟ به همین دلیل است که آن را واقعی برای دکتر فورد اما نه برای تارا Reade?

بایدن: نگاه کنید به این دلیل که حقایق—نگاه. من پیشنهاد نمی کنم او تا به حال حق ندارد به جلو آمده. و من هرگز—من نمی گویم هر زن آنها باید به جلو آمده, آنها باید شنیده شود و سپس آن را باید مورد بررسی قرار گرفت. آن را باید مورد بررسی قرار گرفت. و اگر وجود دارد هر چیزی که مطابق با آنچه که گفته و او در این مورد یا مورد ساخته شده است و سپس باید آن را باور. اما در نهایت حقیقت مهم است. حقیقت مهم است. دوره. من مبارزه من تمام عمر به تغییر کل مفهوم—به تغییر قانون و مفهوم اطراف تجاوز جنسی. من مبارزه برای تقویت و محافظت از این فرایند برای بازماندگان. ما یک راه طولانی آمده اند و باید یک راه طولانی برای رفتن تا زمانی که ما در موقعیت عادلانه و بی طرفانه اما در پایان روز آن را به نگاه. این ادعا درست نیست. آنها درست نیست. وجود ندارد—آنها—آنها درست نیست.

برژینسکی: آقای معاون رئیس جمهور—

بایدن: من نمی دانم چه چیز دیگری من می توانم به شما می گویم.

برژینسکی: من قصد دارم به سعی کنید به درخواست بسیاری از راه های مختلف. استیسی آبرامز گفت: در طول Kavanaugh جلسات "من معتقدم زنان است. من معتقدم زنان است. من اعتقاد دارم که بازماندگان از حمله باید پشتیبانی صداها باید شنیده شود." کریستن جیلیبرند توییتی "به اعتقاد ما ، آیا ما به آنها این فرصت را برای گفتن داستان خود را? ما باید یک کشور است که می گوید: بله در هر زمان." آنها در حال حاضر پشتیبانی از هر دو شما. نانسی پلوسی به این رده می افتد بیش از حد و همچنین بسیاری دیگر از رهبران حزب دموکرات است. زنان هستند به اعتقاد شود مگر اینکه آن مربوط به شما ؟

بایدن: نگاه زنان به باور داده می شود به نفع شک. اگر آنها جلو آمده و می گویند چیزی است که آنها اتفاق افتاده است گفت: آنها باید شروع به خاموش با این فرض که آنها در حال گفتن حقیقت است. سپس شما باید نگاهی به شرایط و حقایق است. و حقایق در این مورد وجود ندارد. آنها هرگز اتفاق افتاده است. و وجود دارد بسیاری از تناقضات در چه بوده است گفت: در این مورد. بله نگاهی به حقایق است. و من به شما اطمینان دهم این اتفاق رخ نداد, دوره, دوره.

بسیاری از آوازی دموکراتیک طرفداران در برابر تجاوز جنسی رو به جلو آمده اند برای حمایت بایدن ارائه او را با پوشش در برابر این اتهامات. این شامل کریستن جیلیبرند که زد در برابر بایدن در اولیه و اولین حزب دموکرات در سنای آمریکا به تماس برای Al Franken استعفای پس از حمله به اتهامات علیه او. او به خبرنگاران گفت: "[Reade] آمده است جلو او صحبت کرده است و آنها را به انجام یک بررسی در چند رسانه. کسانی که تحقیقات, معاون رئیس جمهور بایدن به نام برای خود. معاون رئیس جمهور بایدن به شدت رد این اتهامات و من حمایت معاون رئیس جمهور بایدن."

استیسی آبرامز سابق گرجستان فرمانداری نامزد است که به شدت مبارزه برای تبدیل شدن به بایدن را در حال اجرا همسر نیز ابراز حمایت از او: "نیویورک تایمز انجام یک تحقیق عمیق و آنها دریافتند که این اتهام بود و نه معتبر. من معتقدم که جو بایدن."

برژینسکی: اما چرا آن های مختلف در حال حاضر ؟ شما هم حسرت آنچه شما گفت: در طول Kavanaugh جلسات?

بایدن: آنچه من گفتم در طول Kavanaugh جلسات این بود که او تا به حال حق به شنیده می شود. و این واقعیت که او جلو آمد—فرض خواهد بود که او از گفتن حقیقت مگر اینکه ثابت شده است او از گفتن حقیقت است. یا نه "اثبات" ... من متاسفم.

برژینسکی: برو جلو. همانطور که ما در انتظار پرونده از بایگانی ملی شما کاملا خاص هستند شما کاملا مثبت وجود دارد این است که هیچ سابقه ای از هر گونه شکایت توسط تارا Reade در برابر شما ؟

بایدن: من کاملا مثبت است که هیچ یک از من آگاه هستم که تا کنون ساخته شده آگاه از هر گونه شکایت یک شکایت رسمی ساخته شده توسط ... تارا Reade علیه من در آن زمان این گفته اتفاق افتاده است 27 سال پیش و یا تا زمانی که من اعلام کرد [من در حال اجرا بود] برای رئیس جمهور—من حدس می زنم آن را در ماه آوریل یا ماه مه این سال است. من از هیچ کسی آگاه است که هر گونه شکایت شده بود.

برژینسکی: من دو سوال بیشتر. اول در مورد دانشگاه Delaware ، آیا شما موافق با این گزارش که کسانی که ثبت شد و قرار بود به روی عموم باز است و سپس آنها را resealed برای یک دوره طولانی تر از زمان تا زمانی که شما پس از ترک "مکان زندگی" ؟ اگر شما با آن موافق است ، اگر این چیزی است که اتفاق افتاده و چرا این اتفاق افتاد ؟

بایدن: واقعیت این است که در بسیاری از سخنرانی های من, موقعیت من گرفته ام, مصاحبه که من در خارج از کشور با مردم—همه آن چیزهایی که مربوط به کار من است. و این ایده که آنها تمام خواهد بود ساخته شده ... در حالی که من در حال اجرا برای دفتر عمومی آنها واقعا می تواند در خارج از چهار چوب. مقالات هستند موقعیت مقالات. آنها اسناد و مدارک است که وجود داشته است که برای مثال زمانی که من در ملاقات با پوتین و یا زمانی که من ملاقات با هر کس. و همه است که می تواند علوفه در مبارزات انتخاباتی در این زمان, و من نمی دانم که از هر کسی که تا کنون انجام می شود چیزی شبیه به آن. و ملی Archives تنها جایی که می توانست هر چیزی برای انجام با پرسنل سوابق. وجود دارد هیچ پرسنل سوابق در بایدن مقالات در دانشگاه.

برژینسکی: پرسنل سوابق کنار شما خاص وجود دارد هیچ چیز در مورد تارا Reade در سوابق آن ؟

بایدن: من کاملا خاص.

برژینسکی: چرا که نه تایید جستجوی نام او در سوابق آن ؟

بایدن: تصویب یک جستجو از نام?

برژینسکی: بله و آشکار هر چیزی که ممکن است مربوط به تارا Reade در دانشگاه دلاور سوابق.

بایدن: هیچ چیز وجود دارد. آنها وجود ندارد. و من نمی فهمم این نقطه شما در حال تلاش برای ایجاد. وجود دارد هیچ پرسنل سوابق تعریف.

برژینسکی: نقطه من در تلاش برای اطمینان است که شما در حال تصویب و خواستار جستجوی ملی بایگانی سوابق—

بایدن: بله.

برژینسکی: از هر چیزی که مربوط به تارا Reade. من پرسیدن که چرا همین کار را انجام در دانشگاه دلاور پرونده که مطرح شده سوال به این دلیل که آنها قرار بود نشان داد و سپس آنها را مهر و موم شده برای یک دوره طولانی تر از زمان. چرا این کار را برای هر دو مجموعه از سوابق ؟

بایدن: از آنجا که این مواد در دانشگاه دلاور هیچ پرسنل فایل, اما بسیاری از محرمانه مکالمات من با رئیس جمهور در مورد یک موضوع خاص است که من تا به حال با سران کشورهای دیگر مکان های که می تواند چیزی را که نمی توان نشان داد در حالی که من در دفتر و یا در حالی که من به دنبال است. آن را فقط می ایستد به همین دلیل است. به بهترین دانش من هیچ کس دیگری انجام داده است یا نه.

برژینسکی: من فقط صحبت کردن در مورد نام او و نه هیچ کس دیگری در آن سوابق جستجو برای آن. هیچ چیز طبقه بندی شده در مورد رئیس جمهور یا هر کس دیگری. من فقط پرسیدن چرا انجام یک جستجو برای تارا Reade نام در دانشگاه دلاور پرونده ؟

بایدن: منظور من نگاه می کند که جستجو کنم ؟

برژینسکی: دانشگاه دلاور? شاید شما راه اندازی یک کمیسیون است که می توانید آن را انجام دهید ؟ من نمی دانم. هر چه منصفانه ترین راه برای ایجاد شفافیت.

بایدن: خوب این است—نگاه میکا او گفت: او ثبت گزارش. او هنوز سوابق اشتغال ، او گفت که او refiled گزارش با تنها کار که می توانست یک گزارش در مجلس سنای ایالات متحده در آن زمان بود. اگر این گزارش تا کنون ثبت آن ثبت شده وجود دارد ،

برژینسکی: اگر شما می تواند صحبت می کنند به طور مستقیم به تارا Reade مورد ادعای خود و یا هر چیز آنچه را که به شما می گویند ؟

بایدن: من—این هرگز اتفاق افتاده است. من نمی دانم چه انگیزه است ، من نمی دانم آنچه که در پشت هر یک از آن بی ربط است. آن را هرگز اتفاق افتاده است. آن را هرگز اتفاق افتاده است ، من قصد دارم برای شروع به بازجویی او انگیزه. من قصد ندارم به آن است. من قصد دارم برای شروع است. من قصد ندارم برای رفتن پس از تارا Reade برای گفتن این چیزها. آن ساده است. چه حقایق ؟ انجام هر یک از چیزهایی که او گفت: آیا آنها اضافه کنید ؟ آن را هرگز اتفاق افتاده است.

این قابل توجه است که بایدن را ندارد برژینسکی را دعوت به آدرس Reade. او هنوز هم صحبت در مورد خود, در, سوم شخص, به عنوان او در طول مصاحبه. او مایل نیست و حداقل در این فروم به صحبت می کنند به طور مستقیم به خود را مدعی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن