تصویر توسط João Fazenda

در 23 ژانویه سال 2017 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز چهارم به عنوان رئیس جمهور ملاقات او با رهبران کنگره در دولت اتاق غذاخوری کاخ سفید. “شما می دانید, من برنده رای مردمی” او آغاز شده و سپس تکرار این تهمت است که هیلاری کلینتون دریافت کرده بود سه تا پنج میلیون غیر قانونی رای با توجه به تقلب. “این درست نیست” نانسی پلوسی در پاسخ به گفته “بسیار پایدار نابغه” که به تازگی منتشر شده به حساب مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری توسط واشنگتن پست و خبرنگاران فیلیپ Rucker و کارول Leonnig. “اگر ما در حال رفتن به محل کار با هم” پلوسی گفت: “ما باید به تصریح به مجموعه ای از حقایق است.” استیو Bannon سپس مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژیست ارشد بود که در اتاق به آرامی به همکاران “او را برای رفتن به آمریکا. مجموع قاتل.”

پلوسی را تبدیل به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن ترین راسخ دشمنان در بخشی زیرا او درک اوایل که دعوت به کاخ سفید اغلب فقط تماس ورق برای unscripted تلویزیون; انگشت-سیخ زنی و آمادگی برای دریافت مغلوب ساختن پیشی جستن در چهره او ساخته شده یک تکرار الگوی رفتاری دموکراتیک مقاومت است. او به پیشنهاد او زنده ترین و در عین حال عملکرد در فوریه 4, طول رئيس جمهور سوم دولت از آدرس اتحادیه. به عنوان تهمت صحبت کرد پلوسی پوشیدن suffragist سفید نشسته پشت او را در صندلی بالا حمایت مادی و معنوی برای مجلس نمایندگان و آشکارا حوصلگی و خورند یک کپی چاپ شده از سخنرانی رئیس جمهور. پس از او به پایان رسید او پاره متن در نیم. توییتر منفجر کرد تا به عنوان سخنران به حال به وضوح در نظر گرفته شده; او توضیح داد که او تا به حال رها ادب به دلیل تهمت سخنرانی “یک مانیفست دروغ.”

برچسب جنگ هستند رئیس جمهور زمین, اما; درگیری بین پلوسی و مغلوب ساختن پیشی جستن مهم برای آنچه در آن می گوید: در مورد سوال سلامت اساسی سیستم کنترل و توازن. پس از 2018 انتخابات میان دوره ای زمانی که دموکرات ها به دست آورد کنترل از خانه اما نه سنا پلوسی خواهد شد که به نوبه خود از هشتاد در ماه مارس انتخاب شد مجلس با غلبه بر مخالفت مترقی و جوانتر نمایندگان توسط امیدوار به ترک پست خود تا سال 2022. سال گذشته به عنوان مولر بررسی زخم پایین پلوسی در برابر تماس از بسیاری از دموکرات ها برای راه اندازی یک استیضاح پرس و جو. او استدلال کرد که این ایده فاقد حمایت عمومی حتی به عنوان مولر گزارش معلوم بود محکم به خصوص در آن مناجات نمونه هایی از احتمال انسداد عدالت است. Pelosi قضاوت به نظر می رسید ریشه در رئالیسم سیاسی: حتی اگر رئیس جمهور شد, استیضاح شانس باقی مانده باریک به اضمحلال است که جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا—cowed با مغلوب ساختن پیشی جستن پایه و توسط متفقین عوامفریبی سیاسی در امواج رادیو و تلویزیون—را محکوم و او را از دفتر حذف توسط لازم دو سوم رای دادن. چرا استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او می تواند توصیف تبرئه به عنوان دفاع با استفاده از آن برای محکوم کردن دشمنان خود را و به تجمع خود را زیر ؟

در سپتامبر گذشته پس از اوکراین توجه به شکست پلوسی به این نتیجه رسیدند—در خواست از هر دو ترقی خواهان و فوتبال در خانه او حزبی—که این بار شواهد متفاوت بود. مغلوب ساختن پیشی جستن سوء استفاده از ایالات متحده کمک های نظامی و اقتصادی قدرت به اجبار اوکراین به بررسی جو بایدن او گفت: در حال عبور از یک خط از “رفتار بد” به ارائه “یک چالش برای ما اساسی است.” خانه جلسات کرد که با وجود شتاب زده برنامه و کاخ سفید انسداد ایجاد قانع کننده رکورد از مغلوب ساختن پیشی جستن را نرم و ملایم بی اعتنایی از رئیس جمهور وظیفه به جای منافع ملی قبل از خود است. برای همه سیاسی آن خطرات پلوسی گفت: بار اوایل این ماه استیضاح تحقیقات موفق شد چرا که آن را “عقب کشیده حجاب رفتاری کاملا غیر قابل قبول به ما بنیانگذاران. . . . را ببینید, با این واضح تر چشم یک unblurred چشم.” او در ضمنی که چنین وضوح خواهد شکل قضاوت رای دهندگان در ماه نوامبر است اما او نیز به نظر می رسید به اذعان به عدم اطمینان در مورد آینده انتخابات: “هر چه اتفاق می افتد, او شده است استیضاح برای همیشه.”

زمانی که سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته پس از مختصر و شاهد-رایگان استیضاح دادگاه قابل توجه ترین یادآوری از مسائل مربوط به قانون اساسی در خطر ارائه شده توسط میت رامنی جمهوریخواه نامزد ریاست جمهوری در سال 2012 او به عنوان پیوست یک ایران دموکراتیک حزبی برای رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن محکومیت در مقاله شارژ سوء استفاده از قدرت. در سخنان فصیح او در توصیف رئیس جمهور انجام به عنوان “یک آشکار حمله به ما انتخاباتی, حقوق امنیت ملی ما و ما ارزش های اساسی.” او گفت: “فساد در انتخابات برای حفظ خود در دفتر شاید بیشتر توهین آمیز و مخرب تخلف از سوگند یاد کرد که من می توانید تصور کنید.”

آیا تهمت خواهد شد با این حال تبدیل شدن به اولین رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده به استیضاح و سپس reëlected باقی می ماند یک موضوع انسانی وحشت در میان بسیاری از دموکرات ها. برای یک رئیس جمهور ریاست بیش از یک رشد اقتصاد و نرخ بیکاری پایین تهمت را مخالفت رتبه بندی بالا باقی می ماند اما با امتیازهای خیلی بهتر اعداد رفته اند برای پیروزی در دور دوم. پیروان خود را هنوز هم در اردوگاه یک شبه به دست آوردن ورود به جوید. با توجه به گسترده animus به سمت رئیس جمهور در آبی بزرگ ایالات مانند کالیفرنیا و نیویورک مشکوک به نظر می رسد که او می تواند برنده رای مردمی در ماه نوامبر هنوز اخیر دولت سنجی نشان می دهد که او یک محتمل مسیر به یک کالج انتخاباتی پیروزی مشابه به یکی از او ساخته و در سال 2016. دموکراتیک رای دهندگان به نظر می رسد انگیزه برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن مهمتر از همه اهداف دیگر و در عین حال آنها باید اولین حرکت یک نامزد ریاست جمهوری مسابقه است که در آن هیچ قاطع پیشتاز و مقدار زیادی از پتانسیل برای تفرقه.

در “بسیار پایدار نابغه” Rucker و Leonnig ارائه دستگیری روایت چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است به کار با دور کمتر و محدودیتهای بسیار بیشتر اعتقاد راسخ به صحت غرایز خود را. رئیس جمهور جهل می شود سرسام آور است. (در یک تور از U. S. S. آریزونا یادبود او ساخته شده خود را روشن رئیس ستاد در آن زمان جان کلی که او نمی دانست چه اتفاقی افتاده است در پرل هاربر.) اما این کتاب ترسناک ترین صحنه های سند مغلوب ساختن پیشی جستن بی تفاوتی به این قانون مرکب در برخی موارد با تکیه بر جناح راست تلويزيونى برای ایده. در سال 2018 او رشد عمیقا نا امید با سپس وزیر امنیت داخلی Kirstjen نیلسن چرا که او نادیده گرفته border-امنیت پیشنهاد شناور توسط فاکس کسب و کار میزبان hoseini; او تا به حال به این نتیجه رسیدند که پیشنهاد شد infeasible یا غیر قانونی. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که نیلسن عمل به عنوان او می خواست او به او گفت, “فدرال اجرای قانون کار نمی کند مانند آن است. . . . این افراد گرفته اند سوگند به رعایت قانون است. آیا شما واقعا می خواهید به آنها بگویید به انجام مخالف؟” با توجه به Rucker و Leonnig تهمت جواب داد: “پس از آن ما را عفو آنها را.” در حال حاضر هر خونسرد خواندن مولر گزارش استیضاح تحقیقات و جمع آوری سابقه روزنامه نگاری می تواند منجر به یک نتیجه گیری: ما هشدار داده شده است. ♦

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی