چه کمک های متقابل می توانید در طول یک بیماری همه گیر

سازمان دهندگان امیدوارند که پس از coronavirus ما انتظار بیشتری از یک دیگر.تصویر توسط Na KimFacebookتوییترایمیل

توسط NEWS-SINGLE در 24 اردیبهشت 1399
flyers
سازمان دهندگان امیدوارند که پس از coronavirus ما انتظار بیشتری از یک دیگر.تصویر توسط Na Kim

ما عادت کرده اند به تخریب به دنبال در ابتدا مانند پوچی. Coronavirus همه گیر است disorienting در بخشی به دلیل آن مخالف عادی ما علت و معلولی کلید های میانبر برای درک جهان است. منبع خطر نامرئی است; ترین راه حل موثر شامل مایل فلج; ما نمی دانیم عواقب ناشی از امروز اقدامات تا دو هفته گذشت. همه چیز محافل سردرگم پارادوکس: مردم دیگر هستند و هر دو یک تهدید و یک راه نجات است. اتصال فیزیکی می تواند ما را بکشند اما مدنی در ارتباط است تنها راه برای زنده ماندن.

در ماه مارس حتی قبل از گسترده تعطیلی محل کار خود و جداسازی مردم در سراسر کشور آغاز شد ایجاد رسمی شبکه برای پاسخگویی به نیازهای جدید از کسانی که در اطراف آنها. در آرورا کلرادو یک گروه از کتابداران آغاز مونتاژ کیت از ملزومات برای سالمندان و کودکان که نمی توان وعده های غذایی معمول خود را در مدرسه. افراد معلول در منطقه خلیج سازماندهی کمک برای یکی دیگر; زیادی جمعی در سیاتل مجموعه به صراحت برای کمک به "مستند نشده LGBTQI, سیاه, بومی, مردم, از, رنگ, سالمند و معلول folxs که در حال تحمل فشار این بحران اجتماعی است." دانشجویان دوره لیسانس کمک دیگر دانشجویان دوره لیسانس که محروم از خوابگاه و قطع از برنامه های غذایی. زندان اطناب مطرح شده پول به طوری که زندانی مردم می توانند خرید و فرضا صابون. و در شهر نیویورک ده ها تن از گروه های در تمام پنج بخش نیویورک امضا داوطلبان به ارائه مراقبت از کودکان و مراقبت از حیوان خانگی, تحویل دارو و مواد غذایی و جمع آوری پول برای مواد غذایی و اجاره. بودجه امداد برگزار شد به صورت فیلم-تئاتر, کارکنان, کارگران جنسی و خیابان فروشنده. مدت کوتاهی قبل از رستوران های شهر بسته شده در مارس 16, ترک نزدیک به یک چهارم از یک میلیون نفر از کار سه رستوران کارکنان شروع به کارگران خدمات ائتلاف به سرعت افزایش بیش از بیست و پنج هزار دلار برای توزیع به عنوان حق الزحمه هفتگی. گروه های مشابه که برخی از آنها سازمان یافته توسط صاحبان رستوران در حال حاضر فعال در سراسر کشور.

همانطور که در مطبوعات منتشر شده در این فوری غلیان احساسات خود-سازماندهی اراده گرایی مدت اعمال شده به این تلاش های دوباره و دوباره, شد, "کمک های متقابل" که وارد واژگان از coronavirus عصر در کنار "اجتماعی فاصله" و "صاف منحنی." این یک دوره جدید و یا یک ایده جدید اما آن را به طور کلی وجود داشته و خارج از جریان اصلی. رسمی کودک-مراقبت های تعاونی, transgender, گروه پشتیبانی و دیگر ad-hoc سازمان ها بدون عمل بالا-پایین رهبری یا بشردوستانه کمک های مالی است که بسیاری از موسسات خیریه بستگی دارد. هیچ دایرکتوری جامع از این گروه ها که بیشتر آن را دنبال و یا دریافت مقدار توجه است. اما ناگهان آنها به نظر می رسید در همه جا.

در مارس 17th, من برای یک امضا جدید کمک متقابل شبکه در محله من در بروکلین و با استفاده از یک پلت فرم به نام ماله را خرد به خارج از کار مترجمان آزاد است. سپس من مهاجرت به سی و پنج هزار فوت مربع Fairway در هارلم به دیدار لیام Elkind بنیانگذار دست های نامرئی که ارائه رایگان مواد غذایی تحویل به افراد بیمار و ضعف سيستم ايمنی در نیویورک است. Elkind یک تاریخ در دانشگاه ییل شده بود و در خانواده او جای Morningside ارتفاعات برای شکستن بهار زمانی که بحران آغاز شد. کار با دوستان خود سیمون Policano یک هنرمند و Healy Chait یک کسب و کار عمده در U. N. Y. او ساخته شده است این گروه, براق, وب سایت در یک روز. در طول نود و شش ساعت دوازده صد نفر داوطلب; برخی از آنها کمک به ترجمه این سازمان بروشور به بیش از یک دوجین زبان و توزیع نسخه هایی از آن به ساختمان های اطراف شهرستان. زمانی که من او را ملاقات نمود Elkind و موسسان صحبت کرده و به مردم امید به ایجاد دست های نامرئی فصل در سان فرانسیسکو و لس آنجلس و بوستون و شیکاگو است. گروه برجسته بود "فاکس و دوستان" در یک بخش در مورد افراد جوان پله تا, در این بیماری همه گیر; شرکت میزبان برایان Kilmeade تشویق بینندگان به ارسال مطلب "داستان های الهام بخش و عکس از مردم انجام کارهای بزرگ است."

در Fairway Elkind که دارای موهای تیره و جیک جیک دانشجو-بدن-رئیس جمهور رفتار قرار داده و در یک جفت دستکش و برداشت یک سبد خرید که sanitized با پاک کردن. او در گرفتن مواد غذایی برای یک ضعف سيستم ايمنی در هارلم. "Scallions در حال پیاز همه چیز درست است ؟" او گفت: ما به عنوان زخم طریق هنوز هم قوی تولید بخش است. در آن زمان کسانی که امضا به داوطلب برای دست های نامرئی پیوست یک گروه متن; هنگامی که درخواست برای کمک به در آمد متون رفت و داوطلبان ادعا کرد که آنها را در اول آمده-بر اساس اولین خدمت کرده. آنها به نام کنندگان به درخواست آنها مورد نیاز و سپس کاهش یافته و کیسه های مواد غذایی در درب خانه خود; گیرندگان چپ پول زیر تشک خود و یا در صندوق پستی. این گروه در حال برنامه ریزی برای جمع آوری کمک مالی برای خرید مواد غذایی برای کسانی که آنها نمی توانیم Elkind به من گفت. در حالی که ما ایستاده بود در بخش لبنیات در تلاش برای تصمیم گیری بین کم چربی ماست یونانی و بدون چربی به طور منظم—فروشگاه خارج شد بدون چربی یونانی—یک خبرنگار از "داخل Edition" محقق و شروع به گرفتن عکس. Elkind عذرخواهی کرد; او تا به حال به معنای دو کتاب رسانه های درگیری. "نمی شود اما من احساس می کنم مثل این است که گسترش سریع تر از ویروس" او گفت:.

"شما نمی توانید فقط فریاد 'به نوبه خود به سمت چپ!' در نیمه راه از طریق تقاطع."
کارتون توسط Oren برنشتاین

روز بعد نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز برگزار شد یک کنفرانس تلفنی با سازمان Mariame کابا در مورد چگونه برای ساخت یک کمک متقابل شبکه. تولد بنیانگذار پروژه نیا زندان-سازمان طرفدار الغای برده داری که با موفقیت مبارزه برای حق ایلینوی افراد زیر سن قانونی خود و سوابق دستگیری حذف زمانی که آنها به نوبه خود هجده. "دو راه وجود دارد که این می تواند برای ما" Ocasio-کورتز گفت: در تماس است. "ما می توانید خرید به چارچوب از زمانی که یک فاجعه بازدید آن است هر فرد برای خود را دارند. و یا ما می تواند مثبت انتخاب یک مسیر متفاوت است. و ما می تواند ساخت یک جهان متفاوت است, حتی اگر آن را فقط ما در ساختمان طبقه, حتی اگر آن را فقط در محله ما, حتی اگر آن را فقط در بلوک ما." او با اشاره به این که کسانی که در یک موقعیت به کمک نیست باید صبر کنید "برای کنگره به تصویب یک لایحه و یا رئیس جمهور را به انجام چیزی است." هفته بعد از زمان فرار یک ستون با عنوان "احساس ناتوان در مورد کوروناویروس? پیوستن به یک کمک متقابل شبکه است." Vox, نوجوانان رواج و رسانه های دیگر نیز زد explainers و چگونه به فرم خوانده شده.

کمک متقابل کار و رشد پایدار در روابط شخصی اما coronavirus است و لازم است که روابط ساخته شود آنلاین. پس از جلسه Elkind من پیوست زوم تماس با سیزده دانشجویان در دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا که تا به حال کشیده شده است از کلاس های خود را و یا چرخش بالینی. خود را به مربیان و معلمان قرار دادن در پانزده ساعت در بیمارستان شیفت انتظار در صف های طولانی برای خرید پوشک قبل از رفتن به خانه و کودکان خود هستند. دانشجویان به سرعت در حال مونتاژ یک گروه به نام مینه سوتا COVIDپرستاران که همسان نزدیک به سه صد داوطلبان با یک صد و پنجاه یا بیشتر کارگران بیمارستان—از جمله متولیان آشپز و دیگر کارمندان ضروری است. دانشجویان بیمه شده که داوطلبان به حال واکسن و چک های پس زمینه; آنها تاسیس بسته شد چرخش سه تا پنج داوطلبان برای هر خانواده نیاز دارند. در زوم تماس همه متمرکز و مشتاق بحران آدرنالین پوشش خستگی خود را. یکی از دانشجویان برگزار شد, دلپذیر, صورتی-خرما نوزاد بر روی شانه خود را.

فقط چند روز قبل در توییتر من را دیده بود عکسی از یک دست نوشته بروشور که سی و سه سال به نام مگی کانلی تا به حال نوشته شده در محله بروکلین از کارول باغ, درخواست افراد مسن همسایه ها به در تماس گرفتن اگر آنها نیاز به مواد غذایی و یا دیگر کمک کند. کانلی مو-و-آرایش هنرمند بود و به تازگی از کار و نمیفهمد که بسیاری از افراد مسن ممکن است کمک تلاش بودند که سازماندهی شده آنلاین. تصویر از نشانه توجه کردم در اینترنت و Connolly به پایان رسید تا در "امروز" نشان می دهد; به زودی پس از آن او شروع به تنظیم داروخانه اجرا می شود و سلامتی چک برای همسایگان خود و گرفتن ایمیل از مردم در سراسر جهان که می خواهم الهام گرفته شده و برای قرار دادن آگهی های خود را. "مادرم همیشه به من می گفت که اگر من احساس اضطراب و افسردگی من باید فکر می کنم چگونه می توانم از خدمات را به کسی" او به من گفت. "امیدوارم که ما شاهد این ویروس کمی بیشتر و بازگشت به زندگی عادی این خواهد شد که شده است از خواب بیدار کردن تماس. من فکر می کنم مردم استفاده نمی شود برای اینکه قادر به درخواست برای کمک به مردم استفاده نمی شود به ارائه."

وجود دارد یک نوع خاصی از داستان خبری که ارائه شده است به عنوان دلگرم کننده است اما در واقع evinces نابسامانی های آمریکایی نابرابری در نظام سرمایه داری: حساب هشتم کلاس که پول مطرح شده برای از بین بردن همکلاسی های خود را' ناهار بدهی و یا گزارش یک کارمند فدرال اکسپرس است که دوازده فرسنگ و از کار هر روز تا زمانی که همکاران او در زمان یک مجموعه برای خرید یک ماشین. ما می تواند بسیار نقل مکان کرد و با راه مردم گرد هم می آیند برای غلبه بر مشکلات است که ما از دست دادن بینایی از این واقعیت است که بسیاری از این مشکلات باید در همه وجود دارد. در اخیر مقاله برای مجله اجتماعی متنوکیل و فعال دین بیل به نقل از گزارش های خبری در مورد داوطلب قایق نجات در طوفان هاروی که ذکر نکرده سوء مدیریت دولت تلاش های امدادی و یا شناسایی اقلیمی ممکن است باعث بدتر شدن طوفان یا اشاره که رنج می برد بیشتر در پی وحشیانه طوفان. سیاستمداران محافظه کار می تواند نقطه به داستان هایی که چشم پوشی از نیروهای اجتماعی است که تعیین شکل ما حوادث و اصرار دارند که اراده گرایی بهتر است به برنامه های دولت است.

یک دهه پیش, نویسنده ربکا Solnit انتشار کتاب "بهشت ساخته شده است در جهنم" که استدلال می کند که در طول حوادث جمعی "تعلیق از نظم معمول و شکست بسیاری از سیستم های" خار گسترده اعمال نوعدوستی و این بداهه, Solnit نشان می دهد می تواند منجر به ماندگاری مدنی را تغییر دهید. در میان نمونه Solnit نقل در حال مستاجر گروه تشکیل شده است که در شهر مکزیک پس از یک زلزله ویرانگر در سال 1985 و بعد از آن نقش این شهر در گذار به دولت دموکراتیک. Radicalizing لحظات تجمع; سازماندهی و فعالیت beget بیشتر سازماندهی و فعالیت. به عنوان من به نام افراد در سراسر کشور بودند که راه اندازی coronavirus-امداد تلاش من نگه داشته در مواجهه با افرادی که شرکت کرده بود در ضد جهانی شدن تظاهرات در اوایل دو هزار نفر یا پیوست جنبش اشغال و یا سازماندهی مبارزات مردمی پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016. در سال 2017 به عنوان آتش سوزی ویران شمال کالیفرنیا جمعی از درجه اول معلول دگرباشان جنسی و ترانس افرادی که خود را به نام ماسک, اوکلند, شروع به کردن N95 ماسک برای بی خانمان ها; در مارس و آوریل به آنها اهدا هزاران نفر از ماسک است که آنها را ذخیره کرده و به محلی اتاق اورژانس و درمانگاه.

رادیکالیسم شده است در قلب کمک های متقابل پس از آن معرفی شد به عنوان یک ایده سیاسی. در سال 1902 روسیه طبیعت و anarcho-کمونیست پیتر کروپوتکین—که متولد یک شاهزاده در سال 1842 رو به زندان فرستاده شده در اوایل سی سالگی خود متعلق به یک ممنوع فکری جامعه و صرف چهل سال بعد به عنوان یک نویسنده در اروپا—انتشار کتاب "کمک های متقابل: یک عامل تکامل است." کروپوتکین شناسایی همبستگی به عنوان یک عمل ضروری در زندگی چلچله و marmots و بدوی hunter-gatherers; coöperation او معتقد بود آنچه افراد مجاز در روستاهای قرون وسطی و در قرن نوزدهم کشاورزی سندیکاهای برای زنده ماندن. که ذاتی همبستگی بوده است تضعیف در اصل مالکیت خصوصی و کار در نهادهای دولتی. حتی تا او را حفظ می کند, کمک های متقابل است "لازم بنیاد از زندگی روزمره" در منکوب جوامع و "بهترین تضمین هنوز loftier تکامل از نژاد ما."

سازمان های خیریه به طور معمول اداره به صورت سلسله مراتبی با تصمیم گیری آگاهانه توسط خیرین و اعضای هیئت مدیره. کمک متقابل پروژه های تمایل به شکل توسط داوطلب و دریافت کنندگان خدمات است. هر دو کمک های متقابل و خیریه مقابله با اثرات ناشی از نابرابری اما کمک های متقابل است که با هدف ریشه در ساختار آن ایجاد نابرابری در وهله اول. چند روز پس از کنفرانس تلفنی با Ocasio-Cortez Mariame کابا به من گفت که کمک های متقابل نمی تواند جدا از آموزش سیاسی و فعالیت. "این جامعه خدمات—شما در حال انجام خدمات برای سرویس به خاطر" او گفت:. "شما در حال تلاش به آدرس واقعی مواد نیاز دارد." اگر شما موفق به دیدار با کسانی که نیازهای او افزود: شما نیز موفق به "ساخت روابط است که نیاز به فشار بر روی دولت است."

تولد یک دیرین شیکاگو فعال که در حال حاضر در نیویورک زندگی می کند و اجرا می شود, وبلاگ, زندان, فرهنگ, خودش توصیف یک طرفدار الغای برده داری نه به عنوان یک آنارشیست. او می خواهد برای ایجاد یک جهان بدون زندان و پلیس و است که نیاز به تصور دیگر ساختارهای پاسخگویی و نیز کمک کند. "من می خواهم ما را به عمل به عنوان اگر دولت است نه یک محافظ و باید کاملا آگاه از آسیب آن را می تواند انجام دهد" او به من گفت. افرادی که عمیقا متعهد به کمک های متقابل فکر می کنم از آن به عنوان یک مهم عمل روزمره او گفت: نه به عنوان یک "برنامه برای کشش قفسه زمانی که گه بد می شود."

از لحاظ تاریخی در ایالات متحده کمک متقابل شبکه های نشو و نما عمدتا در جوامع است که دولت انتخاب کرده است برای کمک به. اوج چنین سازماندهی ممکن است در اواخر دهه شصت و اوایل دهه هفتاد زمانی که خیابان جامه عمل انقلابیون باز یک سرپناه برای بی خانمان ترانس, جوانان, در, نیویورک, و حزب پلنگ سیاه و سفید آغاز شده رایگان-صبحانه برنامه که در آن سال برای اولین بار بود تغذیه بیست هزار کودک در نوزده شهرستانها در سراسر کشور. J. Edgar Hoover نگران است که این برنامه را تهدید می کند "تلاش مقامات برای خنثی کردن شیرانی و نابود کردن آنچه در آن مخفف"; چند سال بعد دولت فدرال رسمی خود صبحانه برنامه مدارس دولتی است.

"آن مطمئن به نظر می رسد بهار اما من چک من خواب زمستانی برنامه است."
کارتون توسط مایکل mls australia

بحران می تواند به تشدید تضاد بین دولت و کمک متقابل کارگران است. ده ها تن از شهرستانها محدود کردن تلاش های جامعه به تغذیه بی خانمان; در سال 2019 فعالان با مرگ و میر بیشتر یک گروه است که برگ های آب و تجهیزات در مرز عبور از دالان بودند سعی در اتهام فدرال از جمله رانندگی در یک منطقه بیابانی و "رها کردن اموال." اما بلایای طبیعی نیز می تواند نیروی غیر این صورت مخالفت طرف به با هم کار کنند. در طول طوفان شنی گارد ملی در دولت شکست متکی به کمک یک اشغال وال استریت شاخه اشغال سندی برای توزیع منابع.

"آنارشیست ها هستند نه مطلق," بیل وکیل و فعال به من گفت. "ما باور می تواند در یک تنوع از تاکتیک. من صرف مبارزه با زندگی مردم برای دریافت مزایای رفاهی برای اطلاعرسانی به دریافت مراقبت های بهداشتی پوشش." کابا نیست doctrinaire یا او بعد از همه, همکاری با Ocasio-کورتز عضو دولت فدرال برای کمک به مردم یاد بگیرند که چگونه برای کمک به یک دیگر. (Ocasio-کورتز برای بخش او اصرار داشت در توییتر که سازمان دهندگان و فعالان و نه سیاستمداران اغلب آنهایی که "فشار جامعه رو به جلو است.") هنوز هم وجود دارد یک تنش بین دولتگرا و آنارشیست نظریه سیاسی تغییر کابا اشاره کرد. در تلاش برای کمک به یک جامعه نیازهای خود را یکی از سازمان دهندگان ممکن است نشان می دهد canvassing برای نامزدهای سیاسی که در حمایت مدیکر برای همه است. یکی دیگر ممکن است استدلال می کنند که سیاست های انتخاباتی خود از بالا به پایین سازه و نامشخص آن نتایج است که جای اشتباه مستقیم بیشتر از انرژی است که ما باید به جای تمرکز بر ایجاد جامعه co-ops است که می تواند امن مراقبت های بهداشتی و فرصت برای کار. اما مرتب کردن درگیری بین این چشم انداز است که بخشی از پروژه بزرگتر, Kaba پیشنهاد و یک وظیفه برای چند نسل. روز به روز تمرین از کمک های متقابل ساده تر است. این موضوع او گفت: از "prefiguring جهان که در آن شما می خواهید به زندگی می کنند."

توسط مارس به عنوان مرگ و میر رز در شهر نیویورک بسیاری از مردم من می دانستم که در بروکلین آغاز شده بود با کمک متقابل گروه به نام Bed-Stuy قوی که در خدمت محله بدفورد-Stuyvesant. هنگامی که عمدتا سیاه, محله است در چند دهه گذشته شاهد هجوم ساکنان سفید. Bed-Stuy قوی بود آغاز شده توسط نویسنده سارا Thankam Mathews که خانواده به ایالات متحده نقل مکان از عمان هنگامی که او هفده. Mathews سازمان یافته این گروه در شل و آن را در ابتدا شامل شل جمعیتی: نسبتا ممتاز نسبتا جوان مردم آشنا با دیجیتال گردش یقه سفید دفاتر. اما داوطلبان گچ بری محله با آگهی و کلمه از این گروه شروع به گسترش از طریق تماس های تلفنی و پیام های متنی. صدها نفر از مردم شروع به پیوستن به هر روز.

جیمز کلارک آتلانتا سابق برنامه نویس کامپیوتر در دهه شصت که نقل مکان کرد و برای Bed-Stuy از کارولینای جنوبی زمانی که او یک نوجوان-ager آموخته شده در مورد این گروه در Facebook—آشنایی تا به حال نام این سازمان از شماره Google Voice پس از آن نوشته شده است و شاید اگر همه چیز کلاهبرداری بود. لیپسکام که جان سالم به فلج اطفال در سن چهار پس از گذراندن ماه در آهن ریه دارای تحرک محدود و به تنهایی زندگی می کند. او تا به حال دوستان که در حال حاضر بیمار با کروناویروس و او می دانست که او باید در داخل باقی بماند. طولانی نیست پس از او را دیدم Facebook پست یکی از دوستان زنگ زد به او و گفت: "جیمز با این شماره تماس بگیرید. آنها مواد غذایی خود را." او در سمت چپ Bed-Stuy قوی یک پست صوتی و کسی نام او را چند ساعت بعد. روز بعد یک داوطلب وارد در لابی با سه کیسه های مواد غذایی. "من در همه چیز بود و مثل یک بچه در کریسمس" او به من گفت. (او در توصیف خود را به عنوان یک "نیمه راه مناسب و معقول کوک" با مهارت های خاص در عرصه فلفل قرمز.) لیپسکام است دیرین عضو Bed-Stuy فصل از باشگاه لاینز بین المللی, اولین بار, سیاه فصل در ایالت نیویورک است. او گفت: اعضای باشگاه در مورد تجربه خود و باشگاه اهدا دو هزار دلار برای Bed-Stuy قوی است. او نیز رفت و برگشت به کسی که نوشته بود این تردید Facebook پست او به من گفت. "و من گفت:" نگاه این گروه بهترین راز نگه داشته در حال حاضر!' "

زمانی که من برای اولین بار صحبت با Mathews او به سرعت اشاره کرد که دیگر گروه های محلی—مانند برابری برای Flatbush که سازماندهی در برابر ستم پلیس و مسکن جابه جایی—تا به حال شده است از "انجام کار برای بسیار طولانی است." او به من گفت که او نمی خواست به منظور بالا بردن دست خود را و می گویند: "نگاه ما داریم جدید, ما خیلی براق ما در شل!" این سازمان به شدت تمرکز محلی نشان دهنده یک اصل بسیاری از کمک متقابل گروه که همسایه ها بهترین هستند در واقع به کمک همسایگان است. Ocasio-کورتز تیم پس از کنفرانس توزیع راهنمای hashtagged #WeGotOurBlock با دستورالعمل برای ساخت یک محله "غلاف" با شروع با گروه پنج به بیست نفر, نقاشی بر روی ایده نکردم منطقه خلیج تحول عدالت جمعی. ایده "pod-نقشه برداری" با توجه به یکی از این گروه بنیانگذاران میا Mingus, ساخت ماندگار شبکه پشتیبانی به جای افراط در "توهمات یک غول جادویی جامعه پاسخ, پر از مردم ما تنها سطح روابط با."

Mingus یک ناتوانی فعال بود که در دنیا در کره جنوبی و به ارمغان آورد تا با یک زن و شوهر در جزایر ویرجین ایالات متحده آمریکا به من گفت که او می خواهم روز خود را صرف چک کردن در در غلاف حذف کردن مواد غذایی و لوازم برای مردم و شب خواندن مقالات در مورد اخراج و بستری شدن در بیمارستان و جدید کمک متقابل قرار گرفتند. او احساس او گفت: مانند زمین در حال حرکت بود زیر پای او. بیشتر مردم شناخت که مشکلات آمریکایی ها بودند مواجه نیست ایجاد می شود فقط توسط ویروس اما توسط یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که روابط بیمه به اشتغال و حداقل دستمزد بسیار پایین است که ضروری کارگران نمی تواند نجات برای مواقع اضطراری که از طریق آنها خواسته خواهد شد که برای حفظ بقیه کشور است. او می خواهم آموخته پس از سال ها از سازماندهی است که در برخی از راه مردم را به خود جلب بحران—برای اجازه دادن به مشکلات تشدید می شود تا زمانی که آنها مجبور به بهار به عمل است. "غلاف به ما این ساختار برای مقابله با کوچکتر مضرات," او گفت:. "و ما باید برای مقابله با کوچکتر مضرات یا این جایی است که ما تا پایان."

Mathews به من گفت که Bed-Stuy قوی بود و تلاش برای برنامه ریزی برای آینده سختی که دولت نیز احتمالا موفق به اندازه کافی آدرس. بیکاری را به موشک وار رفتن در محله و نیازهای جامعه را تکامل. او متعهد است به هرج و مرج در تصمیم گیری های جمعی; این گروه بحث در مورد عملیات و اولویت اتفاق می افتد علنا با ورودی از هر کسی که می خواهد برای کمک. وجود دارد هیچ معیارهای واجد شرایط بودن برای دریافت کنندگان مواد غذایی دیگر از Bed-Stuy اقامت. (متمایز با کیفیت از کمک های متقابل در کل کنتراست با موسسه خیریه و خدمات دولت است و عدم وجود شرایط برای کسانی که مایل به دریافت کمک.)

جکسون Fratesi یکی از دوستانم در محله استفاده می شود که برای نظارت بر آخرین مایل تحویل عملیات برای فروشگاه های وال مارت در نیویورک و در حال حاضر کمک می کند تا اجرای تدارکات برای Bed-Stuy قوی و گفت: "ما حدس در مورد آنچه که نیازهای جامعه در آینده خواهد بود اما ما همچنین می دانیم که برخی از این نیازها را blindside و ما در حال تلاش برای آماده شدن برای آن است." او افزود: "و چه کسی می داند ؟ —شاید یکی از چیزهایی که ما خواهید بود blindsided توسط دولت در واقع انجام یک کار خوب است."

در کتاب خود "همسایگان خوب: دموکراسی از زندگی روزمره در آمریکا" هاروارد دانشمند علوم سیاسی Nancy L. روزنبلوم نظر علاقه آمریکا برای اعمال همسایگی کمک و coöperation هر دو در زمان عادی به عنوان پیشگام عمل از انبار بالا بردن و در دوره بحران است. در روزنبلوم را مشاهده "شواهد کمی وجود دارد که فاجعه تولید اشتها به صورت دائمی, پر انرژی, مشارکت مدنی." بر خلاف "زمانی که دولت و سیاست از نظر ناپدید می شوند به عنوان آنها ما با چپ نه چندان بی ضرر از ungoverned متقابل به عنوان بهترین و کامل مناسب در جامعه است." او به نقل از لورا Ingalls وایلدر, رز وایلدر لین که به او کمک کرد تا مادر و صنعت روایت کلاسیک از همسایگی مهربانی شد و آزادیخواه که مخالف قرارداد جدید و بازدید از امنیت اجتماعی به عنوان یک طرح پونزی.

من به نام روزنبلوم به درخواست آنچه که او ساخته شده از موج فعلی ungoverned متقابل است. بلایای طبیعی مثل این یکی او گفت: کمتر به ما یاد می دهد در مورد همبستگی میان کشورهای همسایه از ما در مورد "نیاز به یک نوع همبستگی در سراسر کشور—به عبارت دیگر یک شبکه امنیت اجتماعی." او در ادامه: "اگر شما در این نگاه واقعا بزرگ, همه چیز احاطه—تغییر آب و هوا یک بیماری همه گیر—و فکر می کنم آنها حل خواهد شد توسط شهروند بسیج, آن ممکن است لازم به در نظر گرفتن این احتمال که این مشکلات می تواند حل شود technocratically و سیاسی از بالا به پایین است که آنچه شما نیاز دارید در حال کارشناسان در دولت که در حال رفتن به می گویند" شما فقط باید برای انجام این کار است.' نظر خود من این است که شما باید هر دو از بالا به پایین و از پایین به بالا." او ادامه داد: "اما هنوز این ایده است که آنچه ما نیاز داریم بیشتر و یا تنها همبستگی اجتماعی مدنی بسیج همسایگی فضیلت—آن را نه چندان."

روزنبلوم هر چند به من گفت که او تا به حال متوجه تفاوت بین کمک متقابل گروه هایی که تشکیل شد در پی coronavirus و انواع حوادث-امداد کار است که او تا به حال مورد مطالعه در گذشته است. دلیل آن روشن شده بود از همان ابتدا که این بیماری همه گیر خواهد یافت بسیاری از گروه بود بلافاصله شروع به فکر کردن در مورد در دراز مدت خود مدیریت ساختمان داوطلب زیرساخت به منظور دریافت جلوتر از بدترین بحران و فکر کردن در مورد آنچه می تواند کار را برای ماه و نه روز. "جالب است," او گفت:. "و من فکر می کنم آن جدید است."

کارتون توسط Maddie دای

در روز دوازده از my self-جداسازی من در با بررسی مینه سوتا COVIDپرستاران. فرماندار وجود دارد, تیم Walz یک دموکرات به حال موظف است که مراقبت های بهداشتی کارگران دسترسی به رایگان مراقبت از کودک در مدرسه و امکانات, و من می خواستم ببینم چگونه تلاش های دولت تغییر شدند کار این گروه. این COVIDپرستاران مانند Bed-Stuy قوی شده بود مراقب باشید به coördinate بیشتر با تاسیس سازمان امید به کاهش افزونگی و به اشتراک گذاری منابع است. این گروه تا به حال funnelled کمک های مالی—بسیاری از مراقبت های بهداشتی کارگران که می خواستم به خود را پرداخت داوطلب نگهداری از کودکان—به سمت پناهگاه بی خانمان و بانک های مواد غذایی.

وجود دارد برخی از چیزهایی که این گروه می تواند آسان تر از دولت است. خانواده "نیاز به یک مرکز مراقبت از کودکان است که در عمل سنتی M-F, مد, مانند, مدرسه خواهد," Londyn رابینسون یکی از گروه های سازمان به من گفت در یک e-mail "و آنها نیز نیاز به یک COVIDنگهدار-مانند گزینه برای پر کردن ترک." من شنیده ام که خیلی از امیلی فیتزجرالد, یک پرستار-ماما در مینه سوتا که coronavirus ضربه اول منطقه شده بود و دیوانه وار در حال اجرا کودک-مراقبت از محاسبات پیش بینی تیم او را از دوازده ساعت در شیفت به بیست و چهار ساعت در شیفت. زمانی که او یاد گرفته در مورد COVIDجانشین او به من گفت او احساسی است. "شما نه تنها در حال انتظار به مراقبت گرفته شود که در راه," او گفت:. این پرستاران به دنبال حداقل سه صد و پنجاه جدید داوطلبان برای حمایت نزدیک به یک صد بی بدیل خانواده. در پایان ماه مارس این گروه تبدیل به یک شرکت غیر انتفاعی به طوری که آن را می تواند درخواست برای کمک مالی دولت. این پرستاران به حال نیز خود را به اشتراک گذاشته طرح با بیش از یک صد و سی و دیگر med مدارس سی که تا به حال راه اندازی عملیاتی خواهر گروه.

دست های نامرئی نیز ثبت نام به عنوان یک غیر انتفاعی, Liam Elkind به من گفت هنگامی که ما صحبت کرد و دوباره در اواسط ماه آوریل است. وکلا کمک به این گروه ایجاد آیین نامه, رسمی, عناوین و شیوه های نظارت. این گروه را امضا کرده بود تا دوازده هزار داوطلب گرفته شده و حدود چهار هزار درخواست. آن را نیز مطرح پنجاه و هفت هزار دلار برای یک برنامه یارانه—به موجب آن نیازمند خانواده ها می تواند دریافت رایگان هفتگی سبد غذایی با محصولات اساسی مانند شیر و نان و تخم مرغ—اما آن را به حال تعلیق برنامه پس از تقاضای افزایش ساخت آن را ناپایدار. پول در بانک است رفتن به هزینه های اداری مانند نرم افزار های بیمه و هزینه های قانونی. Elkind هنوز هم در Morningside ارتفاعات پایان ترم آنلاین. ("من آماده بسیار خوبی برای ارائه من فردا در comm قانون" او به من گفت.) مگی کانلی که قرار داده تا دست نوشته ورود کارول باغ تا به حال شروع به کار با دست های نامرئی ساخت تحویل مواد غذایی در محله خود است. "من هنوز هم دوست دارم آنچه من به عنوان یک مو-و-آرایش هنرمند و من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت به کار," او گفت:. "اما این واقعا به من متوجه است که من می خواهم به تغییر زمان بیشتری به انجام کار است که در خدمت دیگران است." او تا به حال مطرح شده از مردم پول او می دانست که آنها نیز از کار عکاسان سبک مدل—برای خرید مواد غذایی جعبه نیویورک کارکنان بیمارستان.

در روز بیست و دو از خود انزوا به نام من Fratesi و Mathews از Bed-Stuy قوی در زوم. به آنها گفت: "امضا کرده بود تا بیست و پنج در صد داوطلبان یک سوم از آنها فعال بودند و در گروه شل کانال روزانه یا نزدیک به صورت روزانه و یک پنجم از آنها را امضا کرده بود تا به فروشگاه و تحویل. Mathews امیدوار به حفظ این شبکه با کمک کوچک آن بود که اکثر آنها به نظر می رسید که از Bed-Stuy ساکنان و افرادی که آنها را می دانستند. گروه تکنولوژی و عملیات تیم تا به حال بازنگری شده به سیستم به طوری که فوری ترین درخواست از مردم که می خواهم انتظار طولانی ترین و یا کسانی که تا به حال به صراحت گفت که خود کابینت شد و لخت شد و به طور مستمر مطرح برای تحویل داوطلبان. "اوه سارا چه چیزی شما فکر می کنم ما باید یک دوم شماره Google Voice که در آن ما فقط به مردم یک تلفن درخت از دیگر منابع؟" Fratesi خواسته در یک نقطه تفکر از طریق تدارکات که من با آنها مصاحبه. شهر نیویورک اعلام کرده بود روزانه رایگان-وعده غذایی برنامه و دیگر سازمان های غیر انتفاعی تبدیل شد به کروناویروس امداد. ما صحبت کردیم در مورد اینکه آیا کمک متقابل کار نمایندگی آنچه دولت باید انجام شود و یا چه دولت هرگز نمی تواند انجام دهد به درستی و یا شاید هر دو. سه دقیقه بعد از ما رسید ما زوم تماس برنی ساندرز اعلام کرد که تعلیق انتخابات ریاست جمهوری است. "ما بهترین سناریو این است که بایدن برنده????" Fratesi texted me. "اقدام مستقیم آن است که پس از آن من حدس می زنم." با آغاز ماه مه Bed-Stuy قوی ارائه شده بود حداقل ارزش یک هفته از مواد غذایی به بیش از سی و پنج در صد مردم در این محله است. این گروه مطرح کرده بود یک صد و چهل هزار تومان و صرف یک صد و بیست و هفت هزار دلار در مواد غذایی و لوازم مانند پزشکی. آنچه که باقی مانده بود را گروه عامل برای یک هفته دیگر.

همه سازمان من صحبت کرد و به بیان یک نسخه از این امید است که ما پس از خروج از انزوا و خیلی بیشتر به نظر می رسد ممکن است که ما انتظار بیشتری از خودمان و از یک دیگر است که ما را برای همیشه زده راه اعمال ما بستگی دارد و بر مردم ما ممکن است هرگز و یا می دانم. اما تفاوت میان بسیاری از گروه های داوطلب بود که ناگهان جوانه زده بودند و در حال حاضر در حال جوش. برخی از بحران داوطلبان پیدا کردن کار خود را encouragingly غیر سیاسی: همسایه, کمک به همسایه. برخی از آنها در حال رشد و حتی بیشتر متعهد به سوسیالیست و آنارشیست آرمان. "خود جامعه است نه یک نوش دارو برای ظلم و ستم" کابا به من گفت. "و اگر شما فکر می کنم که این کار مانند برنامه نویسی یک مایکروویو که در آن یک ورودی منجر به فوری خروجی که داری صحبت کردن." از آن خواهد شد از دست دادن بیل به من گفت اگر کمک های متقابل می شود خالی از سیاسی معنی در لحظه ای که شروع به وارد جریان اصلی—اگر ما از دست دادن بینایی از اساسی قضیه است که در چارچوب آن ما با یک دیگر نیاز نیست فقط به رفع چیز در لحظه ای اما برای شناسایی و فشار روی سازه که به آن نیاز دارد به طوری وخیم. "چه اتفاقی می افتد زمانی که مردم با هم برای حمایت از یک دیگر است که مردم درک کنند که وجود دارد بیشتر از ما از وجود آنها" او گفت:. "این لحظه ای است که یک انبار باروت."

دشواری حفظ این رادیکال تر چشم انداز نیز در حال تبدیل شدن روشن است. Bed-Stuy قوی است یک هفته از باند فرودگاه در یک زمان. وقتی که من پرسید که ربکا Solnit در مورد شواهدی که حوادث را وادار ماندگار مدنی تغییرات او اشاره من به تعدادی از سازمان های خاص و توصیف تاریخ خود را, اما او همچنین تاکید کرد چیزی کمتر ملموس چیزی که او "شنیده می شود بارها و بارها از مردم," او گفت:. "آنها کشف یک حس از خود و یک حس ارتباط با مردم محل در اطراف آنها است که نمی تواند از دور و هر چند آنها رفت و برگشت به شغل خود را در یک اقتصاد بازار و خانه های خود را که تغییر چشم انداز با آنها در آنجا ماند و شاید آشکار در راه زیرکانه از یک پروژه است." او افزود: "اگر ما فکر می کنم از کمک های متقابل به عنوان یک سری از شبکه ها از منابع و نیروی کار توزیع و به عنوان یک گرایش سابق ممکن است به کمتر لازم است به عنوان "طبیعی" می گرداند اما در حالت دوم ممکن است تاریخ و زمان آخرین."

Coronavirus در حال حاضر در طلیعه تغییرات است که می شده اند به نام غیر ممکن است در ماه ژانویه: اخراج شده اند به حالت تعلیق مستند نشده farmworkers شده است به عنوان طبقه بندی شده ضروری است, مراکز کنترل بیماری اعلام کرده است که coronavirus آزمایش و درمان رایگان خواهد بود. کسانی هستند که می خواهند به بازگشت به حالت عادی پس از این بحران وجود دارد و کسانی هستند که تصمیم می گیرید که چه چیزی در نظر گرفته شد به صورت عادی قبل از خود بحران است. در میان فعالان من صحبت کرد در چند هفته گذشته بود سی ساله به نام جف سورنسن بود که کار با Washtenaw County کمک های متقابل گروه که برای اولین بار ایجاد شده برای کمک به دانش آموزان متاثر از بسته شدن از دانشگاه میشیگان. برخی از فعالان در این گروه درگیر شده بود با یک موجود کمک متقابل شبکه در میشیگان که تاسیس شد در سال گذشته با اهداف بلند مدت و رادیکال اصول در ذهن است. سورنسن گفت که او تعیین می شود امیدوار. "این چیزهایی که به عنوان ایده های مسخره" او به من گفت: "ما قادر خواهید بود به می گویند" این یک ایده مضحک—آن چیزی است که ما در آن زمان.' "♦


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه *نیویورکر* نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش *COVID*{: .کوچک}-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب