چه اجتماعی فاصله به نظر می رسد مانند در تهران

یک ویدیو جدید نشان می دهد که چگونه coronavirus تبدیل کرده است زندگی در ایران که در آن حسن روحانی اعلام کرده است که کم ریسک فعالیت های اقتصادی می تواند به زودی از سر گرفته شود.

در تهران یک کارگر در یک منطبق با توجه ambles در سراسر بسیاری حمل برانکار مانند یک کیف. به عنوان برانکارد است به زمین پرتاب در بسیاری لبه شما تحقق بخشیدن به آن درست شده است استفاده می شود. کاشی مانند برآمدگی در روی زمین نیست تزئینی ویژگی در یک حیاط; آنها مجسمه, گذاشته, تخت, در یک قبرستان. این سکوت اما برای یک موذن در جایی در این نزدیکی هست تماس هر کس می تواند بشنود به نماز.

پس از تبدیل شدن به اوایل کانون coronavirus بحران ایران در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر در درون مرزهای خود و برای یک زمان بيشترين مرگ و مير ناشی از COVID-19 در جهان است. این کشور شیوع اعتقاد بر این است که آغاز شده و در قم یک شهر مقدس حدود دو ساعت از تهران در اواسط فوریه. در این هفته از ایران گزارش شده نزدیک به شصت و شش هزار و تایید موارد coronavirus—هفتم-بیشترین تعداد در جهان پس از چین و رنج بیش از چهار هزار نفر مرگ و میر با نزدیک به چهار هزار نفر در شرایط بحرانی. (این اعداد رسمی که W. H. O. و نهادهای دیگر باید گفت که می تواند به شدت دست کم گرفت.) به عنوان رابین رایت گزارش شیوع کروناویروس “همزمان با دو نقاط عطف مهم” در کشور—سالگرد انقلاب 1979 و انتخابات پارلمانی و برای هفته مقامات باقی مانده عمدتا آرام در مورد کوروناویروس و موفق به موسسه مستند اقدامات که بسیاری از کارشناسان می گویند تشدید بحران کاریی. با این حال حسن روحانی رئیس جمهور دستور داد که تمام مدارس مذهبی سایت ها و مغازه ها (به غیر از فروشنده ها و داروخانه ها) بسته شود برای مدت دو هفته مدت نوروز سال نو ایرانی آغاز شد که با اعتدال بهاری و طی آن بسیاری را در تهران و سفر به خارج از پایتخت. در آن زمان به عنوان نشان داده شده در ویدئو بالا این شهرستان از برخی از نه میلیون نفر تبدیل به شهر ارواح.

این فیلم کوتاه نشان می دهد صحنه هایی از زندگی در تهران که تبدیل شده بود تا حد زیادی انفرادی: یک اتوبوس حامل یک مسافر دستکش و نقاب دار; یک دوچرخه سوار سواری به تنهایی در سه خط بزرگراه; یک مرد جوان نقش گیتار در پشت بام آواز خوش لحن به بی ثمر ساخت و ساز سایت ، وجود دارد برخی از جماعت: خریداران فرم اجتماعی فاصله خط در محدود کردن; چهار پسر نشستن در یک گوشه خیابان منتظر چیزی; دو مردان سالمند بازی شطرنج در یک پارک یک ماسک پایین کشیده در زیر دهان خود را به جای سیگار او از سیگار میکشد. زندگی است که عمدتا توسط چراغ های شهر در شب که آینه برف درخشان کمرنگ در زیر نور مهتاب پوشش می دهد که قله های البرز کوه به شمال. در راهرو کم نور از یک بازار هر نمای توقیف یک مرد پیاده روی سریع تنها صدای خود را کف زدن, قدم به قدم, سوی, و در نهایت به نور در پایان.

در آوریل 1st, روحانی گفت, خوش بینانه, که در ایران بود حاوی شیوع آن با موفقیت. کمتر از یک هفته بعد پارلمان این کشور برگزار و برای اولین بار در شش هفته و رای پایین لایحه خواستار monthlong در سراسر کشور مستند به بیشتر مانع از این ویروس را گسترش. روحانی اعلام کرده است که کم ریسک فعالیت های اقتصادی را مجاز به رزومه در روز شنبه. در ضمن تایید موارد و مرگ و میر در ایران همچنان به صعود. جدا از به جز مدرسه و شلوغ ورزشی و مراسم مذهبی آن را شناخته شده است چه در این سن از همه گیر ممکن است در نظر گرفته شود “کم خطر است.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>