آنچه سواحل آموزش با ما

سیاست شن ممکن است امن, اما اگر آمریکایی ها بیش از حد ترسو به بازگشت به ساحل شهرها و صرف پول ؟ جان La

توسط NEWS-SINGLE در 7 خرداد 1399
جان Lamparski / گتی

Coney جزیره در روز یادبود یک سایه از آن معمول تابستان خود را. طوفان و تعجب چرخ—یاد coaster غلتکی و چرخ و فلک—بیکار ایستاده بود. خط برای سگ داغ در این کشور برای اولین بار ناتان به نظر می رسید اما فقط به این دلیل که نقاب مشتریان ایستاده بود چند پا از هم جدا. تعداد محدودی از دیگر رستوران ها و کافه ها در خدمت carryout تنها, اما وجود دارد هرگز هیچ صبر کنید در هر نقطه دیگری است.

این داستان در ده ها تن از شهرهای در امتداد ساحل امریکا خط ساحلی در شروع بیماری همه گیر در تابستان به سواحل تبدیل به مهم فرهنگی و مالی اجزای تکه تکه ملی تلاش برای نرم کردن مستندات و dial up بسیار مورد نیاز فعالیت های اقتصادی در حالی که اجتناب از ترس سنبله در coronavirus موارد است.

افسران پلیس و پارک های گروه کارکنان گشت در جزیره ادم ساده لوح مرور جمعه که شلوغ بود اما نه بسته بندی شده در پر آفتاب ترین, گرم ترین قسمت بعد از ظهر. بسیاری از مردم عینک ماسک; برخی نداشت. ساحل, خود, اما, شبیه dreamscape از هیچکدام اجتماعی فاصله: Sunbathers تا به حال به اندازه کافی فضا برای یک آپارتمان کوچک به عنوان طولانی به عنوان آنها محتوای خشک بماند.

مسیحی مقدمه و 18 و خانواده اش نمی شد. آنها تا به حال سفر به جزیره ادم ساده لوح—که در آن مسیحی بزرگ شدم—از Jersey City, New Jersey, اما در سمت چپ و شن و ماسه پس از 40 دقیقه یک بار آنها آموخته است که آنها نمی تواند شنا بروید. "این احمقانه" مقدمه به من گفت. "سواحل برای آب است."

تا به حال مقدمه خانواده ماند برای سه یا چهار ساعت آنها برنامه ریزی شده بود تا شاید آنها را خریداری مواد غذایی و نوشیدنی در یکی از رستوران ها در مرور. تا به حال هزاران نفر از خانواده های دیگر نمی ماند خانه به طور کامل این آخر هفته گذشته شاید ادم ساده لوح جزیره کسب و کار است که به جرأت باز را دچار 90 درصد کاهش در درآمد آنها گزارش شده در مقایسه با آنچه که آنها به طور معمول در طول تابستان غیر رسمی افتتاحیه آخر هفته.

بدون روشن ملی فرامین و دستورالعمل های دولت و مقامات شهرداری باید از مد افتاده خود چیز درهم و برهم از سیستم با هدف ارائه, اجتماعی دور, تفریح و سرگرمی برای هم بزنید دیوانه ساکنان و کسب و کار برای مبارزه ساحل-شهر مغازه داران.

در لس آنجلس beachgoers می تواند اما نه حمام افتاب گرفتن در روز یادبود. در شهر نیویورک آنها می تواند به حمام افتاب گرفتن اما نه شنا. مانند تلفات ویروس خود سیاست متفاوت است به طور گسترده ای حتی در درون یک دولت است. دهها هزار نفر از مردم رنگی به فلوریدا تکدی سواحل بیش از آخر هفته در حالی که میامی کشش از شن و ماسه بسته ماند "برای جلوگیری از عمده جمعیت" برای یک هفته دیگر. به عنوان مقاصد گردشگری خود را ببینید درآمدهای مالیاتی افت فشار در بودجه های محلی است و در برخی موارد طرح میتوانست انتظار شکاف سیاسی. پیشتر در ماه مه دموکراتیک شهردار پالم بیچ شهرستان نوشت: به فلوریدا محافظه کار جمهوری خواه و فرماندار ران DeSantis به از او بخواهید به در نظر گرفتن شتاب شهرستان جدول زمانی برای بازگشایی سواحل آن.

در جای دیگر دولت و رهبران محلی تلاش کرده اند که به تقسیم این تفاوت تا حدی بازگشایی سواحل است. هدف این است که برای جلب مردم—اما نه بیش از حد بسیاری و بیش از حد طولانی.

مقامات در پوینت پلزنت, New Jersey, مشخص است که یک ساحل در ساحل شهر می تواند جای 197 گروه فاصله حداقل شش فوت از هم جدا بر روی شن و ماسه. سواحل لانگ آیلند بازگشایی برای مردم محلی اما خواست نیویورکی به دنبال فرار سخت-آمار پنج بخش نیویورک به دور ماندن.

سواحل در لس آنجلس افتتاح شد به صورت "فعال" تفریح و سرگرمی تنها—پیاده روی, در حال اجرا, شنا, گشت و گذار—در حالی که منع بیشتر در انجام فعالیت های تفریحی مانند picnicking یا حمام آفتاب است که نگه داشتن مردم وجود دارد برای ساعت در یک زمان. در ایالت نیویورک فرماندار اندرو کومو اعلام سواحل باز به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله به اجرا گذاشته شد. اما در شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio نگهداری شهر-اجرای سواحل مانند جزیره ادم ساده لوح تا حدی بسته—تنها با این رویکرد مخالف به لس آنجلس. "هر کسی که تلاش می کند تا در آب آنها گرفته شده درست از آب" د Blasio, شاید هدایت فرماندار سابق نیوجرسی کریس کریستی از چند سال پیش هشدار داد نیویورک در هفته گذشته. رسما ممنوعیت شنا با توجه به عدم نجات غریق. (24 ساله غرق شده در آب یک ملکه, ساحل, هفته گذشته است.) اما د Blasio همچنین می خواستم به حد جذبه از سواحل شهر و دلسرد کردن مردم از بسته بندی مترو برای رسیدن به آنها.

روز یکشنبه محلی میزبان رادیو و فعال Curtis Sliwa, ئی waded به آب در نقض de Blasio سفارشات. Sliwa که در حال اجرا است شهردار در سال 2021 شد و اندرز اما حذف نشده و او به نظر می رسد به یک پرت. با کمک یک شنبه شستشو و سردتر از دمای معمولی در روز یکشنبه و دوشنبه شهردار سیاست به نظر می رسد به اثر مورد نظر. هیچ بزرگ کثیری به چالش شنا ممنوع و یا جرأت پلیس به مسافت آنها از آب است.

یک جفت از افسران پلیس در مرور, ماسک, حلق آویز در اطراف گردن خود را گفت: من وجود داشته است بدون این حوادث در روز دوشنبه. وقتی که من پرسید که آیا آنها آماده به جلو و شناگران از آب آنها شانه ای بالا انداخت و گفت: آنها تا به حال بدون دریافت دستورالعمل در مورد نحوه اجرای شهردار بان. خوش شانس برای آنها: هر دو افسران در لباس پوشیدن خود را استاندارد و نه به نظر می رسید مشتاق به واچ-سبک dash به سرما در اواخر بهار ، "ما عبور از پل که اگر ما به آن" یکی از آنها به من گفت: درخواست نمی شود به نام چرا که او مجاز به صحبت با خبرنگاران. "من حدس می زنم ما را ببینید در چهارم جولای. که می توان آزمایش واقعی است."

اگر پلیس تا به حال آن را آسان ادم ساده لوح جزیره رستوران ها و فروشندگان مواد غذایی رنج می برد. "کسب و کار انجام نمی بسیار خوب" الکساندرا نقره مدیر اجرایی اتحاد برای ادم ساده لوح جزیره محله کسب و کار انجمن به من گفت.

جزئی باز به نظر می رسید به افشای یکی دیگر از تنش در مرزهای بحث بر کاهش محدودیت در کسب و کار: فقط به عنوان سیاست ها توسط دولت متفاوت است و منطقه انجام نگرش فرهنگی بود و مصرف کنندگان بین کسانی که تقاضاهای مصرانه برای اصلاح یک تابستان عادی و کسانی که در حال حاضر تنها به شیب پا در شن و ماسه. در حالی که ترافیک پا در جزیره ادم ساده لوح مرور شد و مناسبی نقره اشاره کرد که بسیاری از بازدید کنندگان نبودند و حاضر به توقف و آبجو و یا یک نیش می زنند. "شما باید به ماسک خود را به خوردن," او گفت:. "شما باید برای پیدا کردن یک نقطه امن به اندازه کافی."

برای شهرهای ساحل بستگی دارد که تجارت—نه فقط کوتاه شنی پیاده روی و یا دوچرخه سواری و به صورت متحده است که تکیه بر گردشگری تابستان برای درآمد مالیاتی اثر موج دار شدن حفظ عمومی بیش از سه ماه آینده می تواند ویرانگر باشد.

جیمی Kokotas صاحب تام رستوران 80 سال بروکلین کسی که شام میخورد که باز یک دوم محل سکونت در جزیره ادم ساده لوح مرور در سال 2012. "من فکر می کنم ما به سختی تحت پوشش حقوق و دستمزد" Kokotas گفت: من دیروز صبح. او حدس زده است که فروش خود را که 50 تا 60 درصد از نرمال آخر هفته روز یادبود با متوسط آب و هوا و 90 درصد گرم و آفتابی تعطیلات.

ماه های آینده هستند به همان اندازه نامشخص برای Kokotas فقط به عنوان آنها را برای کسب و کار در ساحل و شهر رفت و آمد مکرر در سراسر کشور است. او امن چک حفاظت از برنامه وام از دولت فدرال است اما به دنبال کمک های بیشتر از شهر است. تام است از خوش شانس تر بیشتر در یک احترام: بر خلاف بسیاری از دیگر رستوران ها Kokotas اتاق به اندازه کافی به فضای خارج جداول یک بار بیشتر محدودیت ها کاسته. اما آن می تواند چند هفته یا بیشتر قبل از شهر نیویورک اجازه می دهد تا هر رستوران به طور کامل بازگشایی شده است. ترین جزیره ادم ساده لوح و کسب و کار و Kokotas به من گفت: تمدید یک ساله اجاره در اوایل سال 2020 فقط قبل از همه گیر رسید. "ما اجاره به علت هستند و ما هیچ فروش," او گفت:.

این در حالی است که صاحبان کسب و کار و فعالان محافظه کار شده اند و مهیج برای بازگشت سریعتر به حالت عادی در دیگر نقاط کشور تروما از این بیماری همه گیر است و درنگ در نیویورک ملی کانون این ویروس حتی در میان کارآفرینان که معیشت بستگی به بازگشایی. Kokotas اجرا می شود یک رستوران اما با 11 ماهه نوزاد در خانه او به من گفت که او مشتاق به غذا خوردن در یک. "من نمی دانم چه چیزی درست و چه چیزی اشتباه است," او گفت: این شهر مقررات.

چشم انداز ممکن است حتی bleaker برای دنا جونز که در عمل یک piña colada ایستاده در کنار خیابان ساحل. او تنها فروشنده باز در بلوک—او با اشاره به خالی ایستاده غذا در سراسر خیابان و به من گفت صاحب آن مرده بود از ویروس. در اوج اواسط روز تابستان بود و سالانه رژه دریایی در ماه ژوئن جونز گفت که او می تواند جلو در تا آنجا که $20,000 فروش منجمد کوکتل. آخرین روز یادبود به ارمغان آورد در مورد $13,000. به دیروز ؟ "من خوش شانس خواهد بود اگر من می توانم $150" او به من گفت.

"مردم از ترس" جونز گفت. "دقیق مردم در خانه هستند."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب