چه Coronavirus بحران نشان می دهد در مورد آمریکایی پزشکی

red cross on stretcher
بهره وری در هزینه های انعطاف پذیری است که مانند یک سکوت آنوریسم انتظار به پارگی.تصویر توسط الکساندر Glandien

در 4:18 صبح در فوریه 1, 1997, آتش سوزی در Aisin Seiki شرکت کارخانه شماره 1 در جسه, یک صد و شصت کیلومتر در جنوب غربی توکیو. به زودی در شعله های آتش فرو کرده بود گیاه و سوزانده خط تولید ساخته شده است که یک بخش به نام a P-شیر—یک دستگاه مورد استفاده در وسایل نقلیه به زیر و بم ترمز فشار و جلوگیری از لغزیدن. دریچه کوچک بود و ارزان—در مورد اندازه یک مشت و حدود ده دلار در هر کدام—اما ضروری است. این Aisin کارخانه به طور معمول تولید شده تقریبا سی و سه هزار شیر در روز بود و در آن زمان منحصر به فرد تامین کننده بخشی برای Toyota Motor Corporation.

در عرض چند ساعت این قدر از دست دادن آشکار به تویوتا. این شرکت تا به حال به تصویب رسید “فقط در زمان” (J. I. T.) تولید: قطعات مانند P-دریچه های تولید شده با توجه به نیازهای فوری—دقیقا مطابقت تعداد وسایل نقلیه آماده برای مونتاژ—به جای نشستن در اطراف در انبارها. اما آتش در حال حاضر قرار دادن کل سرمایه گذاری در معرض خطر: با هیچ موجودی در انبار وجود دارد فقط به اندازه کافی دریچه به گذشته یک روز. تولید تویوتا وسایل نقلیه بود در مورد سخت کار کردن را متوقف کند. “چنین است که شکنندگی JIT: یک رویداد می تواند فلج کل شبکه و حتی صنایع” مدیریت علمای Toshihiro Nishiguchi و Alexandre Beaudet نشد و سال بعد در یک مطالعه موردی از این قسمت.

تویوتا پاسخ فوق العاده ای بود: شش-سی که صبح در حالی که این کارخانه هنوز سوختن مدیران نشسته اند به سازماندهی تولید P-شیر آلات در کارخانه های دیگر. آن را یک “اتاق جنگ” یکی رسمی به یاد می آورد. بعدی روز یکشنبه کوچک و بزرگ و کارخانه ها و برخی بدون اتصال مستقیم به تویوتا و یا حتی به صنعت خودرو دریافت دستورالعمل های دقیق برای ساخت P-دریچه. فوریه 4th, سه روز پس از آتش سوزی بسیاری از این کارخانه ها تا به حال repurposed ماشین آلات خود را به دریچه. برادر و صنایع یک شرکت ژاپنی بهترین و شناخته شده برای آن چرخ خیاطی و ماشین تحریر اقتباس کامپیوتری فرز دستگاه ساخته شده است که قطعات ماشین تحریر شروع به ساختن P-دریچه. Ad-hoc کار در اطراف ناکارآمد بود—در آن زمان پانزده دقیقه برای تکمیل هر یک از دریچه آن مدیر کل بستری—اما این کشور بزرگترین شرکت دچار مشکل شد و پس از این بحران به حال تبدیل شدن به یک آزمون همبستگی ملی. همه در همه, تویوتا از دست رفته برخی از هفتاد هزار وسایل نقلیه—طرز حیرت انگیزی کوچک شماره داده شده به میلیون ها نفر از سفارشات آن را به انجام است که در سال. تا پایان هفته افزایش یافته بود شیفت و طول ساعت. در این ماه شرکت کرده بود بازگشت.

هر سازمانی می آموزد نقاط قوت و ضعف آن از یک Aisin آتش لحظه—از یک فاجعه است که مارپیچی خارج از کنترل است. چه کسانی از ما در حرفه پزشکی آموخته اند از COVID-19 بحران شده است ناامید کننده ای در جبهه های مختلف. پزشکی نیست یک دکتر با یک کیسه سیاه و سفید پس از همه, آن را به یک شبکه پیچیده از سیستم ها و فرآیندهای. این یک مراقبت های بهداشتی تحویل سیستم—ارائه آنتی بیوتیک ها به یک کودک مبتلا به گلودرد و یا یک کلیه به یک بیمار با نارسایی کلیه. آن است که یک برنامه تحقیقاتی هدایت اکتشافات از آزمایشگاه نیمکت به بالین. این یک مجموعه ای از پروتکل های کنترل کیفیت—بالینی-راهنمای عمل به مواد مخدر و دستگاه مصوبات. و آن است که یک فروم برای تبادل اطلاعات اجازه می دهد برای بهبود مستمر در مراقبت از بیمار است. در هر یک از عرصه های همه گیر نشان داد برخی از نقاط قوت از جمله فرانک شجاعت و نبوغ خود—اما آن را نیز در معرض پنهان شکستگی سکوت آنوریسم نقاط شکنندگی. سیستم های است که ما فکر نقش خود تنظیم self-تصحیح مانند بدن انسان در سلامت خوب—تبدیل به کاملأ پیچیده حساس به تلاطم مانند بدن در طی بیماری بحرانی. هر کس در حال حاضر می پرسد: زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت? اما به عنوان یک پزشک و محقق و من از ترس که از سر گیری نرمال خواهد سیگنال یک شکست برای یادگیری است. ما نیاز به فکر می کنم در مورد از سرگیری اما در مورد تجدید نظر.

شروع با مراقبت های بهداشتی به عنوان یک سیستم تحویل. در این وضعیت اضطراری ارائه مراقبت مورد نیاز هر دو تجهیزات حفاظت فردی (ماسک ، روپوش و دستکش) برای پرسنل پزشکی و دستگاه های (از جمله اکسیژن و هواکش) برای بیماران. در صورت عدم وجود داروهای موثر مراقبت عمدتا حمایتی است. به عنوان همه گیر پیشرفته تحویل این کالا به بیمارستان ها و درمانگاه باید شبیه به یک soldierly استقرار یک دقیق coördinated پاسخ—تویوتا سوار کردن مجدد زنجیره تامین در عرض چند روز. به جای پزشکی زیرساخت های یکی از ثروتمندترین کشورها از هم جدا افتاد مانند یک slapdash خانه ساخته شده توسط یکی از سه خوک کوچک.

N95 ماسک کسانی که سنگین ماسک صورت با دو تسمه و فلزی پل بینی یک مورد در نقطه است. قبل از همه گیر هر هزینه بین پنجاه سنت و یک دلار یا بیشتر. آنها می آیند در اندازه های مختلف و سبک و در هر سال مراقبت های بهداشتی کارگران باید خود را به اندازه “جا آزمایش” به مطمئن شوید که هوا نمی تواند در اطراف لبه های. (یک پف از aerosolized ساخارین ممکن است اسپری نزدیکی صورت خود را; اگر شما می توانید شناسایی شیرینی ماسک نیست اتصالات به درستی.) روی N95 که برای یک استفاده طراحی شده است برای فیلتر کردن ذرات کوچک به عنوان 0.3 میکرون قطر. در زمان قبل از بیماری همه گیر جهانی, زمانی که من مواجه می شوند یک بیمار مشکوک به آنفلوانزا یا سل می گویند من می خواهم یک قرار داده و دور آن را در biohazard زباله پس از هر بار استفاده.

کارتون توسط Roz Chast

اما اواسط بحران که نیاز به این ماسک در بیمارستان ها و درمانگاه بود حاد پزشکان و پرستاران زد ، یک متخصص بیهوشی از نیوجرسی به من گفت که او مجبور به استفاده مجدد از ماسک خود را برای تمام روز: “ما یکی در هر شیفت در هر روز است.” خود پرسنل پرستاری گفت: در ابتدا کردم هیچ کدام. ساکن در بوستون که مشغول به کار در یک E. R. به من گفت که او تا به حال هیچ N95 ماسک تا پایان ماه مارس; چند که در دسترس بودند این سایت متعلق به کارکنان پزشکی انجام لوله و bronchoscopies—روش های است که می تواند ارسال ویروسی ذرات هوابرد و مطرح بالاترین خطر ابتلا به عفونت. او به یاد می آورد با دیدن یک بیمار با علائمی که می تواند نشانه COVID-19: “وقتی که من رفت و به بررسی او را من تا به حال فولاد ماسک”—ساده clothlike پوشش چکه کن در دو طرف—”و سپر صورت من تا به حال شده است برای تمیز کردن و استفاده مجدد از یک ماه.”

همه ما شنیده داستان در مورد غیبت از ماسک در بیمارستان; ما می دانیم که تولید شد به طور معمول برون سپاری به تامین کنندگان در چین است که ثروت بسیار سرایت ساخته شده است که این دستگاه پس لازم است. در ضمن کمبود این توده-تولید پنجاه درصد موارد imperilled ایمنی ما پرسنل پزشکی. سوال این است: چرا ؟ روز پس از Aisin آتش یک ماشین تحریر کارخانه قرار دادن ترمز-اجزای سیستم. چرا نبودند تامین کنندگان ما در پاسخ با همان فوریت و انعطاف پذیری?

داستان مایک بون تولید کننده در نورث ریچلند هیلز تگزاس ارائه می دهد برخی از سرنخ. خود شرکت پرستیژ Ameritech که او و شرکای خود را آغاز پانزده سال پیش است میان این کشور بزرگترین تولید کنندگان داخلی از فولاد و N95 ماسک. چرا که شرکت هایی که منتقل تولید در خارج از کشور—از جمله بون قدیمی, کارفرما, Kimberly-Clark—تضعیف خواهد او را در قیمت او اغلب به حال زمان سخت فرود سفارشات. “بیمارستان ها به طور معمول نمی سفارش ماسک به عنوان خریداران فردی” او به من گفت. او عمدا با کوچکترین تگزاس لگدمال. به جای آنها مذاکره قرارداد به عنوان اعضای یک گروه خرید سازمان به نمایندگی از صدها یا هزاران نفر از بیمارستانها—و به عنوان بون توضیح داد از G. P. O. همیشه “را انتخاب ارزان ترین پیشنهاد.” کسب و کار خود تلاش می کرد. در سال 2009 هر چند آماده سازی شد برای H1N1 پاندمی آنفلوانزا و بون خواسته شد تا سطح شیب دار به خود را تولید ماسک صورت برای دیدار با تقاضا پیش بینی. “ما خریداری قدیمی Kimberly-Clark کارخانه” او به یاد می آورد. “ما مجهز آن را با ماشین آلات جدید. ما استخدام فوق العاده صد و پنجاه نفر است. و سپس هنگامی که آن را به پایان رسید, همه چیز از هم پاشید. مردم به ما کمک کرد که رفت و برگشت به خارجی ساخته شده ماسک. بنابراین ما تا به حال به غیر روحانی کردن همه این افراد است.” بون تقریبا ورشکسته شد. “بیمارستان های وعده داده شده به حفظ ما به عنوان تامین کنندگان پس از آنفولانزا.” اما وعده ها نه قرارداد. “ما فقط ساده,” او گفت:.

بون نگه داشته فکر کردن در مورد آینده همه گیر در هنگام عرضه از ماسک از چین ممکن است شاقول و تقاضا برای مصرف داخلی, ماسک ممکن است افزایش دوباره. او با ارسال نامه هشدار دهنده در مورد پتانسیل تامین-زنجیره ای مشکل به رئیس جمهور اوباما در سال 2010 به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2017; او در نامه ای به وزیر دفاع; به بیمارستان-ایمنی, انجمن; به مسئولان مراکز کنترل بیماری ها—صدها نامه در همه. او باید به نظر می رسید در زمان مانند وسواس میل لنگ. “من یک فرم نامه از کاخ سفید ضمن تشکر من برای نگرانی های من,” او گفت:. “همه آن را نادیده گرفته است.”

زمانی که COVID-19 آمار چین تعطیل بسیاری از کارخانه ها و حفظ بسیاری از آن کاهش تولید ماسک به صورت خود استفاده کنید. در حالی که صادرات کاهش یافته است به شدت. امروز بوون شرکت افزایش یافته است و ساخت آن تقریبا چهار برابر تولید حداقل یک میلیون ماسک در روز است. اما این تنها یک بخش از تقاضا; او تا به حال به نوبه خود به دور سفارشات برای صدها میلیون نفر در روز است.

انگار جای دیگری است که بیمارستان ها و کلینیک ها می تواند نگاه به صورت ماسک و دستکش و روپوش: استراتژیک ملی ذخایر—یک مخزن از تجهیزات اضطراری است که می تواند مستقر در اطلاع کوتاه در طول یک بحران است. در مارس 4, شش هفته پس از اولین مورد از COVID-19 گزارش شده بود در امریکا, S. N. S. اعلام کرد قصد خود را برای خرید شش صد میلیون N95 ماسک در هجده ماه آینده. حتی اگر بخش خصوصی سفارشات لغو شد که این بیماری همه گیر فروکش قرارداد شرکت—Honeywell, Dräger, 3M Moldex و O&M Halyard—بنابراین باید تضمین خریدار. اما بیماری های همه گیر نمی رفتن در وقفه برای هجده ماه با صبر و حوصله در انتظار تجهیزات پزشکی به تجمع می یابد. روز بعد از S. N. S. اعلام, خارجه ماساچوست, درخواست هفت صد و پنجاه هزار N95 ماسک (و مشابه تعدادی از فولاد روپوش و دستکش) برای محافظت از آن پزشکان و پرستاران. دو هفته گذشت—هر یک از آوردن گریم اخبار گسترش ویروسی—قبل از دولت دریافت یک دهم این تعداد است.

وقتی که من از طریق پست الکترونیکی استراتژیک ملی ذخایر یک سخنگو تاکید کرد که نقش S. N. S. شد:” مکمل“—او تاکید—”دولت و منابع محلی در عمومی-بهداشت و درمان اضطراری” را به انجام برسانند نیازهای همه. اما چگونه بسیاری از N95s وجود دارد در ذخایر برای شروع ؟ پاسخ این بود سیزده میلیون نفر است. نیویورک و کالیفرنیا بین آنها حدود سه میلیون مراقبت های بهداشتی کارگران است. اگر یک پنجم است که نیروی کار درگیر شدند, در برخی از تماس با ویروس آلوده بیماران و اگر بیش از دو N95 ماسک استفاده شد هر کارگر در هر روز کل S. N. S. عرضه خواهد آخرین یازده روز.

ما تحویل ساز و همچنین شکسته برای مردم در تلاش برای اندازه گیری و مدیریت بحران است. در این تلاش مهم ترین ابزار تشخیص کیت. در سطح جامعه و تشخیص را قادر می سازد mapmaking: کمیت اندازه و منابع عفونت و ردیابی حرکات خود را. برای یک فرد بیمار را قادر می سازد طرح-ساخت: ارزیابی این که آیا شما آلوده شده است و باید جدا شده و ردیابی آنها برای شما قرار داده ایم در خطر است. در مراحل بعد از یک بیماری همه گیر توانایی آزمون در یک مقیاس گسترده اجازه می دهد تا سازمان به تمرکز بر روی نقاط داغ و شامل آنها را با محدود محلی مستندات.

C. D. C., که تا به حال شناخته شده در مورد ووهان شیوع از دسامبر شروع به ساخت کیت تشخیص در ماه ژانویه است. با توجه به گزارش واشنگتن پست, در مارس 8th, یکی از اولین C. D. C.-ساخته شده کیت تشخیص جدید coronavirus تازه تایید شده توسط اداره غذا و دارو وارد در بهداشت عمومی آزمایشگاه در منهتن; آن شامل مجموعه ای از مواد شیمیایی و یا مواد به معنای منزوی کردن ویروس مواد ژنتیکی و یک مجموعه ای از سه “پروب” برای تقویت مواد و سپس تعیین اینکه آیا آن را از coronavirus. زمان و دوباره تکنسین در نیویورک یافت می شود یکی از پروب پروب N3—ثبت نام مثبت کاذب: حتی آب مقطر باعث یک نتیجه مثبت است.

به عنوان روز کشیده شده توسط محققان در C. D. C. سعی rejigger آزمون و مطمئن شوید که نتایج آن قابل اعتماد بودند. (F. D. A. می گوید که طرح اصلی آن را تایید کرده بود انجام شده و این مشکل به وجود آمد که بسیاری دیگر از کیت تولید شد.) اگر چه سازمان بهداشت جهانی تا به حال توزیع یک چهارم از یک میلیون و آزمایش تولید شده توسط یک آزمایشگاه و به طور گسترده ای استفاده می شود در جای دیگر F. D. A. تا به حال تنها مجاز C. D. C. کیت. زمانی که آزمایشگاه در بیمارستانهای آمریکایی و جاهای دیگر ابداع تشخیص و سنجش از خود سازمان منع استفاده از آنها را تا زمانی که یک “اورژانس با استفاده از مجوز” اعمال شده بود و مسلم است.

“اورژانس مجوز استفاده از” پروتکل کمتر خواستار از عادی تصویب فرایند طراحی شده بود را به آژانس nimbler در حالی که جلوگیری از مردم را از دستفروشی بی فایده تست مواد مخدر و یا دستگاه های اضطراری. هنوز برای برخی از محققان آن را ثابت خواهد بود موانع را در خود دارد.

“ما می تواند آن را قطع کوتاه امروز ؟ من نیاز به یک کمی به من زمان است.”
کارتون توسط Stevens Mick

من به صحبت کرد الکس Greninger دستیار مدیر آزمایشگاه ویروس شناسی در دانشگاه واشنگتن است. این یکی از بزرگترین آزمایشگاه ویروس شناسی در کشور و محققان وجود دارد شروع به توسعه یک آزمایش تنها چند روز پس از اولین مورد از covid-19 شناسایی شد در خاک آمریکا—سی و پنج-سال-پیر مرد که به نظر می رسد در یک کلینیک در اسنوهومیش ایالت واشنگتن در ژانویه 19th, سرفه و تب.

Greninger مربع-جاوید ورزشی شکل که به نفع پیراهن بیش, مناسب نیست, سرزنش کسی در C. D. C. و یا F. D. A.; در واقع او به من گفت که او در بر داشت مقامات “بسیار پاسخگو و آسان برای کار با است.” به عنوان او در توصیف وضعیت این فرایند است که شکست خورده است. برای Greninger تیم ابداع یک تست آزمایشگاهی برای جدید coronavirus SARS-CoV-2 بود به خصوص دشوار است: آن توالی ژنومی در حال حاضر در دسترس ساخته شده است که این امکان را برای طراحی مناسب کاوشگر برای تشخیص ویروسی شدن مواد. تامین نمونه از این مواد به اعتبار این آزمون آسان نبود اما Greninger در بر داشت یک راه است. قدم بعدی گرفتن F. D. A. اجازه استفاده از آن. او و همکارانش صرف تقریبا یک صد ساعت پر کردن یک باروک سی-صفحه فرم تشکیل پرونده درخواست مجوز در فوریه 19. هنوز هیچ تاس: او تا به حال از طریق پست الکترونیکی مواد و F. D. A. اصرار داشت که او آن را چاپ و ایمیل یک کپی سخت همراه با فایل دیجیتال در شکل فیزیکی مانند یک درایو انگشت شست و یا یک CD جداگانه “مستندات” ، (این شرط بود و بعد از آن خارج شود.)

“آنها مشغول به کار به عنوان کارآمد به عنوان آنها می توانند” Greninger گفت: “اما این نسخه سخت احتمالا افزایش چرخش چند روز اضافی.” (F. D. A. می گوید که بر خلاف آن بررسی الکترونیکی برنامه بلافاصله.) آنچه به توجه خاص ضرورت است که بخش عمده ای از بیمار تست های انجام شده توسط تجاری بالینی آزمایشگاه یا علمی آزمایشگاه و C. D. C. در ابتدا توزیع آن کیت تنها به “C. D. C.-مجاز” نظامی و دولتی و عمومی کانتی-health labs که آیا کسری بیش از همه تست. در ضمن گسترش عفونت در پروازها و در تبریز و در طول بازدیدکننده داشته است به پدربزرگ و مادربزرگ بذر خود را در دیگر شهرها و ایالات متحده: New York, New Jersey, لوئیزیانا, کانکتیکات است. در عین حال با آخرین هفته از ماه فوریه تنها چند صد تست در هر روز می شد انجام می شود. در فوریه 28th, Greninger و همکاران با ارسال نامه ای به کنگره اشاره کرد “بدون آزمون تولید کننده و یا آزمایشگاه بالینی با موفقیت پیمایش E. U. A. روند SARS-CoV-2 به تاریخ.”

روز بعد F. D. A. آرام جایگاه خود را اجازه می دهد “پیچیدگی بالا” بالینی آزمایشگاه برای تست ویروس عفونت در پیشبرد آژانس بررسی و تصویب. ساده ایالات متحده آمریکا تشکیل شد و به زودی در دسترس ساخته شده. Greninger از طریق پست الکترونیکی من دو نسخه از E. U. A. نرم افزار. اصلی یکی از ژانویه 19th شد سی و صفحات و پر از انبوه boilerplate. “در نسخه اول” Greninger به من گفت: “آنها پیشنهاد آزمایشگاه آزمون بیست و پنج مورد مثبت. اما زمانی که ما به دنبال این بودیم که این, در اواسط ماه فوریه وجود دارد تنها چهارده موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا” این مطرح متافیزیکی سوال: چگونه می توانید یک اعتبار اضطراری قبل از آزمون اضطراری رخ می دهد ؟ F. D. A. بموقع کار با C. D. C. N. I. H. را بیشتر ویروسی نمونه در دسترس کاهش موانع برای آزمون اعتبار سنجی بدون افت کیفیت از آزمون. نسخه بعد از E. U. A. فرم از مارس 7th, فقط هفت صفحه است. بین 28 فوریه و مارس 1st, Greninger تیم مشغول به کار در سراسر ساعت برای آماده سازی ویروس شناسی آزمایشگاه برای تست صدها نمونه های بیمار. توسط دوشنبه, مارس 2nd, آزمایشگاه خود را آغاز نموده بود اولین آزمایش. کامل چهل و سه روز گذشته بود از آنجا که covid-19 بیمار تبدیل شده تا در شهرستان اسنوهومیش ،

این است که به سختی این اولین بار است که F. D. A. مواجه است چالش پیدا کردن تعادل مناسب بین امنیت و سرعت. در اکتبر سال 1988 پانزده صد ایدز معترضان از اقدام مستقیم گروه عمل می کنند تا وارد این سازمان به مرحله “تصاحب.” در حالی که آژانس دانشمندان وحشت زده و گیج peered از خود ویندوز فعالان بخور آگهی ها و قرار دادن سنگ قبر به شکل نشانه. (“RIP: کشته شدن توسط f.d.a.“) به عنوان H. I. V./ایدز پژوهشگر و فعال شده را علامت Harrington بازگو شد بخشی از عمل کردن‘s “مواد مخدر به بدن” را در دستور کار خود رو توسط فوری منطق: ایدز تقریبا همیشه کشنده و وقت گیر احتیاطی به نظر می رسید در مقابل محتاط—بيماران محافظت می به مرگ است. منطق غرق در. یکی از راه های که F. D. A. در نهایت پاسخ داده شد در حال توسعه یک “شتاب تصویب” روند. این امر اجازه استفاده از “رحم جایگزین” معیارهای قضاوت در مورد موفقیت یک دارو است که به جای انتظار برای اندازه گیری بیمار بقای بیش از برخی دوره از زمان محققان می تواند ایجاد اثر به سادگی با ثبت یک کاهش ویروسی بارهای یا بهبود سیستم ایمنی بدن. محاکمه لاغر شد و, swifter, تسریع توسعه و تصویب از ضد ویروس “کوکتل” روش های درمانی که در حال حاضر مورد استفاده برای درمان بیماران مبتلا به H. I. V.

برای COVID-19 در F. D. A. به دنبال سریع به جلو آزمایشات با استفاده از آن Coronavirus درمان شتاب برنامه کار با توسعه دهندگان از درمان و واکسن. هنوز سریعتر رویکرد خاص خود را دارد مشکلات: آن را می سازد آن را آسان تر برای محصولات که در حاشیه موثر—و یا آشکار بی اثر—به لغزش به سیستم. “مواد مخدر به بدن” بیش از حد به راحتی devolves به بد مواد مخدر تحویل داده شده به آسیب پذیر بدن. همین امر به دستگاه های سنجش و تشخیص. یک شکست مفتضحانه اخیر در انگلیس نشان می دهد نقطه: دولت صرف بیست میلیون دلار در COVID-19 آزمون میفروخت توسط دو شرکت های چینی که اثبات غیر قابل اعتماد است.

به عنوان Greninger شد سریع به نقطه بدون برخی از F. D. A. روند تصویب تست می تواند تبدیل به یک رایگان برای همه. و پس از تست افتضاح ما شاهد یک آونگ shift سمت underregulation. F. D. A. اجازه داده است بیش از نود و شرکت ها برای ارائه آنتی بادی آزمایش به منظور تعیین اینکه آیا کسی در حال حاضر آلوده شده است و احتمالا به دست آورد و ایمنی. اما آن را به بررسی و مجاز تنها چهار. در F. D. A. اساسا recused خود را از ارزیابی این آزمون قبل از آنها می آیند در بازار است. ضعیف تنظیم و غیر قابل اعتماد آزمون می تواند متاسفانه پیچیده بازیابی. برخی از کشورها از جمله ایتالیا و انگلیس با توجه به بازگشت به کار “ایمنی گذرنامه” برای کسانی که آنتی بادی علیه ویروس. این یک تفرقه اخلاقی مملو روش برای شروع با. اضافه کردن در تشخیص خطاها و آن می تواند کشنده یکی.

تست مواد مخدر, دستگاه, روش,: تمام این قرعه کشی در پزشکی به عنوان یک برنامه تحقیقاتی. نوآوری های عمده در مراقبت های بالینی اغلب رانده شده توسط دانشمندان در حال کار با تلفن و فرهنگ ها و مدل های حیوانی و حتی مدل های محاسباتی—کار انجام شده در شرايط in vitro, in vivo در سیلیکون. نجات بخش درمان موجود در I. V. کیسه و بطری های قرص به طور کلی تا به حال ریشه های خود را در ظروف پتری و microarrays. اندک آزمایشگاه تحقیقات و بیمار خواهد پرداخت قیمت.

“من شلوغ تر از من تا کنون بوده است” سوزان وایس یک استاد میکروبیولوژی در دانشگاه پنسیلوانیا به من گفت. فورا قابل تشخیص در معابر از آزمایشگاه با هاله مجعد, موهای قهوه ای, او به صرف حرفه خود مشغول به کار در coronaviruses. در حالی که دیگر آزمایشگاه در دانشگاه تحت مستند او در حال حاضر در دهیم: او در حال مطالعه coronavirus پروتئین ها و تعامل آنها با سیستم ایمنی بدن انسان—موضوع او را دنبال چهل سال. کار او کمک کرده است که از دیگر پن دانشمندان از جمله virologist سارا گیلاس که در حال جستجو برای مواد مخدر است که ممکن است بلوک coronaviruses از ورود به سلول و تکثیر.

اما این سراسیمگی از توجه قبل بود یک دوره طولانی از غفلت است. “فقط چند دهه پیش ما بودند در حاشیه, حتی در میان virologists” وایس به من گفت. اولین coronavirus کنفرانس سازماندهی شده بود در سال 1980 در Würzburg, آلمان. وجود دارد شصت نفر در این کنفرانس—”تقریبا تمام coronavirus گروه در آن زمان است.” کمک های مالی فدرال کمیاب شد و آزمایشگاه همراه با گروه کوچکی از محققان در تلاش برای چندین دهه با حداقل بودجه. سپس در سال 2003 سارس رسید. “و البته به طور ناگهانی هر کس علاقه مند بود” وایس به یاد می آورد.

که در سپتامبر, موسسه ملی بهداشت قرار دادن یک “درخواست برای برنامه های کاربردی” به مطالعه سارس. N. I. H. سازماندهی کارگاه های “کارشناسان بین المللی در زمینه coronavirus شناسی” و روبان آبی پانل در موضوعاتی مانند “اولویت پاتوژن” biodefense و واکسن.

“متاسفانه من اعمال بد جلب توجه رسانه ها است.”
کارتون توسط فرانک Cotham

“ما به طور ناگهانی در وسط از همه توجه” ویس گفت. سپس سارس متوقف كردن و علاقه از بین میره.

اما مطمئنا من از ویس کسی باید پیش بینی کرده اند که دیگر شبیه همه گیر ممکن است بوجود می آیند ؟

“شما فکر می کنید بنابراین شما نمی خواهد؟” ویس گفت: صدای او را محکم در خشم. “شما می خواهم فکر می کنم تا.” اگر پژوهش در coronaviruses نگه داشته بود سرعت ما ممکن است تا به حال آرایه ای از گزینه های درمان حتی یک واکسن پلت فرم است که می تواند با اقتباس از coronavirus در حال حاضر گردش, یک پسر عموی یکی که باعث سارس.

من جستجو یک پایگاه داده به نام Grantome به تایید ویس مشاهدات. طرح کمک های مالی فدرال اعطا برای coronavirus تحقیقات در چند دهه گذشته به نظر می رسد مانند یک زنگ به شکل منحنی. در نوزده دهه نود و اوایل دو هزار نفر وجود دارد به طور معمول بین بیست و سی چنین کمک های مالی یک سال; این تکیه دهه است که ویس به حال مراجعه کننده به. قابل پیش بینی شماره رسید پس از سال 2003 زمانی که سارس وارد رسیدن به اوج آن از یک صد و سه در سال 2008. و پس از آن کاهش است. در این سال بدون شک خط دوباره طلوع خواهد کرد.

“محققان آمد و سپس آنها به سمت چپ” استنلی پرلمن یک میکروبیولوژیست در دانشگاه آیووا به من گفت. او یکی دیگر از کهنه coronavirus محقق که تماشا آزمایشگاه رانش به دور از زمینه نگرانی است.

باید منصفانه N. I. H. جوایز بسیاری از آن کمک های مالی بر اساس ناخواسته برنامه های کاربردی آن را دریافت از دانشمندان و از آن باید تعادل اولویت های ملی. “نگاه ما زندگی می کنند در زمان نامشخص” مایکل Lauer ارشد مدیر در N. I. H. گفت. “N. I. H. نمی تواند پیش بینی بیماری های همه گیر و بیش از هر کسی دیگری می تواند.” و گفت: “در حال حاضر وجود دارد یک داخلی تلاش برای حفظ نمونه کارها متنوع در موسسات. کل N. I. H. ارزیابی آن کل مجموعه هر پنج سال. و برخی از کمک های مالی برای ساخت زیرساخت های پرداخت برای آزمایش های بالینی است که می تواند به سرعت مستقر در طول یک بیماری همه گیر”—شبکه ای از پزشکان که می تواند حرکت به عنوان یک بدن زمانی که مورد نیاز است.

هنوز هم بل به شکل منحنی از coronavirus بودجه nagged من. رونق و رکود در تحقیقات عواقب: آزمایشگاه تکنسین ها و کارگران ماهر که در حال گذاشته شدن یا باز آموزی به عنوان اولویت های shift. زمانی که من مشغول به کار در یک ویروسی ایمونولوژی آزمایشگاه به عنوان یک گرادیان دانشجویی در آکسفورد ما زیرساخت های پژوهش با حمایت ده ها تن از تکنسین های هر آموزش one-on-one توسط یکی دیگر از لایه ای از تکنسین های ماهر. این یک محصول از زمان و اتحاد از تجربه و تخصص. به خوبی اجرا متمرکز آزمایشگاه است مانند یک روستا نه Quonset کلبه شما می توانید قرار دهید تا به مدت یک شب.

بیشتر چه, آن شناخته شده بود که سارس و MERS بودند مرگبار coronaviruses با حیوانات مخازن است که می تواند هاپ به انسان است. بیماری کلید قفل و مشخص بود که یک ویروس تنفسی با حالت انتقال شبیه به SARS-CoV-2 بود که به احتمال زیاد مقصر در آینده همه گیر. چرا ما نیست تحقیقات سرمایه گذاری از راه دور متناسب با ما ارزیابی تهدید?

یکشنبه, مارس 4th, تاتیانا Prowell, یک دکتر در دانشگاه جانز هاپکینز messaged من در توییتر. فوروارد یک e-mail از یک رادیولوژیست در لس آنجلس همراه با یک سی تی اسکن از ریه بیمار با یک گلف-توپ-اندازه لخته. غیر معمول پیدا کردن بود برداشت تا در بیماران مبتلا به SARS-CoV-2 عفونت: لخته شدن خون در ریه, نام آمبولی ریوی (P. E. s) و سکته مغزی ناشی از لخته در مغز است. برخی از آنها کوچک و تقریبا غیر قابل کشف, و برخی از آنها ، “من فکر می کنم این مهم است به رسمیت شناخته نشده علت مرگ و میر” Prowell نوشت. “گوشی من پر از پیام های از پزشکان از هر تخصص پرسیدن اگر دیگران نیز با دیدن غیر منتظره حوادث ترومبوآمبولی در جوان سالم و بيماران مبتلا به COVID-19. متخصصین مغز و اعصاب مشورت گرفتن برای سکته مغزی قلب و عروق پیدا کردن بزرگ لخته در echocardiograms, nephrologists توجه به کاتتر دیالیز به لخته شدن خون رادیولوژیست پیدا کردن PEs در اسکن. من فکر می کنم وجود دارد آهسته جمعی بیداری به این واقعیت است که این جدا شده است پدیده است.”

در واقع “آهسته جمعی” بیداری بود در حال حاضر به خوبی در راه—در جای دیگر. پزشکان چینی ظاهرا دیده می شود از جمله لخته شدن خون و شروع به دادن بیماران رقیق کننده های خون به جلوگیری از آنها را. (“چرا پزشکان آمریکایی مقاوم در برابر به آموزش عالی از پزشکان چینی که . . . شده اند در خط مقدم دیگر” کسی که اندرز من در توییتر.) یک بیمار—یک مرد در دهه بیست سالگی خود را—پیامک من یک تصویر از لکه های مایل به آبی در ران آشکارا پراکندگی کوچک لخته در پوست است. من از طریق پست الکترونیکی یک دکتر در لندن; در کالبد شکافی او به من گفت: “ما در حال پیدا کردن میکرو-emboli کوچک لخته در ریه ها.” در طول چند روز آینده من در جعبه و خوراک توییتر من حصيري با یادداشت های از پزشکان و محققان remarking در این یافته ها و تعجب در مورد آزمایشات برای ویروس آلوده بیماران و رقیق کننده های خون.

این است سست و غیر رسمی انتقال موردی یافته ها—تماس با آن پچ پچ آن را شایعه—بخشی از پزشکی ؟ نیست چه کسی است و تدریس در دانشکده پزشکی; آن مناسب نیست با این حرفه را به عنوان یک اذوقه رسان از دقت آزمایش مداخلات. اما مداوم تکرار شونده بالینی دانش—نوع که می توانند به روز, لحظه به لحظه—ارزشمند است در طول این جنجال و هیاهو هنگامی که زمان است که از ذات و وجود تحقیقات اندکی به عقب نشینی. چنین به روز رسانی هایی مانند گزارش آب و هوا در وسط یک طوفان است. آنها مهم در لحظه; هنگامی که طوفان می گذرد آنها دیروز اخبار. COVID-19 شباهت به آشنا شرایط, اما آن است که یک وضعیت جدید و شرایط جدید آن خصوصیات. زمانی که پزشکان یادداشت ارز در تجارب خود را—در مورد یک فرد بروز لخته شدن خون در مورد یک محیط است که به نظر می رسد آسان تر در ریه ها در مورد نتایج حاصل از قرار دادن بیماران در یک موقعیت مستعد به منظور سهولت تنفس—آنها می توانید درمان و بهبود نتایج بیمار. نه هر موقت پیدا خواهد تابه. پزشکی پچ پچ می توانید اثبات غلط فقط به عنوان وجود دارد مقدار زیادی از سفری باز تحقیق آرشیو. هنوز موردی الگوهای می تواند زمینه سازی برای یک case series و سپس یک مطالعه مورد-شاهدی و در نهایت یک کارآزمایی تصادفی کنترل شده از یک رویکرد بالینی. در حال حاضر مشاهدات است که شروع به پراکنده توییتهایی دربارهی emboli در COVID-19 موارد مهاجرت کرده اند به preprint مجله, مقالات آموزشی و توصیه های رسمی از نهادهای حرفه ای.

“این آخر هفته با بچه ها.”
کارتون توسط لارس Kenseth

راه پزشکان را ساخته اند استفاده از Twitter و Facebook در طول این بحران شده است دلگرم کننده توسعه است. ما بنیاد با هم رسمی پزشکی بولتن هیئت مدیره برای همه گیر; حتی به عنوان ما در اب راه رفتن را از طریق گل آلود وبی جعلی اخبار ما یک فروم ارز که انعطاف پذیر و متنوع و به موقع. این یک داستان از چیزی که رفته راست و از چیزی که رفته بسیار اشتباه است.

چرا که طب بالینی است که در میان چیزهای دیگر, یک سیستم اطلاعات و بخش مرکزی است که سیستم خراب است. سوابق بیمار که یک بار شد و با شتاب در پلانشت در حال حاضر به نشستن در پزشکی الکترونیکی-ضبط (E. M. R.) سیستم های بسیاری از آنها ارائه شده توسط ویسکانسین مبتنی بر نرم افزار شرکت Epic. استاندارد پایگاه داده های دیجیتال از بیمار-مراقبت از سوابق جستجو در سراسر بیمارستانی و پزشکی-مراقبت در سیستم می تواند ارزشمند راه شناسایی روش های موثر برای, یک رمان بیماری مانند در حال حرکت از یک درهم آمیخته هواشناسی سیستم که در آن شهرها حفظ سوابق خود را از باد و بارندگی به ملی آب و هوا-ردیابی شبکه. یک احتمالي استفاده از دیجیتال بیمارستان سوابق فعال در پرواز جستجوهای—نوع پروژه داده که N. I. H. ممکن است صندوق (آن کمک های مالی را هفته به روند حتی در یک شتاب برنامه) اما این نوع که ممکن است تکمیل شود در یک ساعت. شاید من فکر می کردم ما باید مشاوره COVID-19 بيماران با ما تماس بگیرید اگر آنها مشکوک لخته—اگر تنفس و ضربان قلب افزایش یافته و به طور ناگهانی به عنوان مثال. شاید ما سیستم بیمارستان به اورژانس باید هشدار داده شود.

به دلیل لخته شدن مکرر موضوع در میان بیماران مبتلا به سرطان, من به نام همکار من Azra رضا مدیر کلمبیا را Myelodysplastic سندرم مرکز بپرسید اگر ما می تواند با جستجو از طریق پایگاه داده از بیماران خود را برای هر گونه که گزارش شده بود در حال آلوده و اگر تا به حال تجربه کرده لخته شدن خون. او آهی کشید. “من نمی توانم فکر می کنم از یک راه ساده برای انجام این کار” او به من گفت. “و در هر صورت به دلیل تمام نگرانی ها در مورد حفظ حریم خصوصی اگر شما می خواستم برای گزارش یافته های شما را به فایل با نهادی بررسی هیئت مدیره است.”

“اما آن را یک ماه حداقل” من اعتراض کردند. (در هفته های اخیر بسیاری از بیمارستان ها باید شتاب خود را بررسی فرایند برای مقابله با این سرعت همه گیر.)

“این راه سیستم,” او گفت:. “اگر شما می خواهید برای گزارش تعداد دفعاتی که یک بیمار قطع ناخن های خود را در هفته گذشته به شما خواهد نیاز به تصویب. و آن را نه در همه آسان به جستجو E. M. R. برای هر یک از این اطلاعات است. شما می خواهم به استخدام کسی به طور خاص به دنبال از طریق آن.”

یک متخصص قلب و عروق در بیمارستان عمومی ماساچوست در بوستون تکرار این سرخوردگی در توییتر: “چرا تقریبا همه یادداشت ها در حماسه . . . اساسا *بی فایده* * * * برای درک آنچه اتفاق می افتد به بیمار در بیمارستان ، یکی دیگر از دکتر پاسخ: “از آنجا که یادداشت ها استفاده می شود به لایحه تعیین سطح خدمات و سند آن را به جای خود را از هدف در نظر گرفته شده بود که برای انتقال مشاهدات ما ارزیابی و برنامه ریزی. کار مهم ما بوده است شرکت تصمیم گرفتند با صدور صورت حساب.”

وعده آوردن پزشکی recordkeeping به عصر دیجیتال بود و برای حفظ یک رکورد زندگی می کنند یک زندگی بیمار را قادر می سازد پزشکان برای پیگیری مراقبت از بیمار در سراسر بیمارستان و سیستم در طول زمان است. ما شده ایم زین با سیستم های که قطع به مراقبت از بیمار (پزشکان به طور معمول صرف یک ساعت تغذیه مستندات به یک کامپیوتر برای هر ساعت آنها صرف با بیماران) و اغلب بیش از حد تکه تکه اجازه می دهد تا بیمار فایل به دنبال او از یک مرکز پزشکی را به دیگری. E. M. R., به عنوان یک همکار از معدن قرار داده است “الکترونیکی در همان معنا که پدربزرگ خود را رادیو الکترونیکی است.” این انرژی improvisatory نقش پزشکی توییتر به ناچار توجه به آنچه که ما balky, میلیارد دلار سیستم باید ارائه شده اند—به هزینه دلار و زندگی سریع يادگيری بالينی است که ما محروم مانده.

آن را به سختی خبری که ما E. M. R. سیستم های شکست خورده پزشکی و در عین حال یک فرمان اجرایی از ایالت نیویورک صادر شده در پایان ماه مارس توسط فرماندار اندرو کومو به مبلغ یک گریم نوشته: “ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال رها از ديگر الزامات حسابرسی به میزان لازم برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای انجام وظایف به عنوان ممکن است لازم باشد برای پاسخ به COVID-19 شیوع. . . . هر فرد اقدام منطقی و حسن نیت تحت این ماده باید فراهم مطلق مصونیت از مسئولیت.” یک سیستم طراحی شده برای تسریع و بهبود تحویل مراقبت های بهداشتی رسما به رسمیت شناخته شده به عنوان یک مانع است.

“هنگامی که جزر و مد می رود” وارن بافت “شما کشف شده است که شنا.” همه گیر شده است و بی رحم در آنچه در آن است در معرض. در بسیاری از موارد ضعف در سیستم پزشکی ما آنهایی بودند که در حال حاضر شده است به موضوع توجه گسترده مانند ملی رسوایی از مراقبت های بهداشتی پوشش می دهد که میلیون ها نفر از آمریکایی ها ایجاد. در دیگران آنها باید شده اند موضوع گسترده توجه از آنجا که ما تا به حال مقدار زیادی از هشدار. دوباره و دوباره در چند هفته گذشته ما شنیده ایم از کمبود—کمبود دنده محافظ از هواکش های داروسازی. حتی قبل از بحران دارو در برخورد با مشکل scarcities از داروهای مورد نیاز و سیستم های پشتیبانی. در تابستان گذشته قبل از همه گیر pulmonologists بودند نگرانی در مورد کمبود اکسیژن لوازم—نتیجه کاهش هزینه های توسط عرضه کنندگان تجهیزات پزشکی با دوام. رقابتی-مناقصه برنامه های سوار حاشیه پایین بسیار پایین است که بیش از چهل درصد از شرکت هایی—مسئول عرضه قابل حمل مخازن اکسیژن و متمرکز—از کسب و کار رفت. موجودی کاهش یافته; زمان تحویل افزایش یافته است. بیماران رنج می برد. Neeta Thakur یک ریه و محقق در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو گفت: من در مورد بیزانس فرآیند (شامل “ده تا پانزده قطع مراحل”) بود که در جهت مورد نیاز برای یک بیمار برای دریافت اکسیژن در خانه—یک بیمار که پس از آن در رحمت متناوب برنامه تحویل از understocked فروشنده. مشکل ایجاد شده را به یک شکست آبشار: اگر بیماران نمی تواند از بیمارستان مرخص زیرا آنها نمیتوانند اکسیژن در خانه حاصل logjam تاخیر در درمان سایر بیماران که نیاز به آن تخت را برای مراقبت حاد.

دارویی سیستم به وضوح چیز ساییده شده به عنوان به خوبی. وینکریستین که من استفاده از برای درمان سرطان خون شد و در میان یک صد و مهم مواد مخدر شده است که در بحرانی تامین کوتاه مدت در سال های اخیر است. حتی کیسه های محلول سالین استریل—اساسی ترین I. V. مایع چیزی بیشتر از نمک و آب را به منبع. (بسیاری از بیمارستانهای آمریکایی با استفاده از کیسه های ساخته شده توسط یک تولید کننده در پورتوریکو که ویران شد از طوفان ماریا.) یک F. D. A. گزارش منتشر شده در ماه اکتبر اشاره کرد که تا به حال تولید کنندگان انگیزه کمی برای تولید کمتر سودآور مواد مخدر; که در بازار موفق به پاداش ” ‘مادر سیستم های کیفیت” است که تمرکز بر بهبود مستمر و تشخیص زود هنگام از زنجیره تامین مسائل” و “لجستیکی و نظارتی چالش های آن را دشوار برای بازار برای بهبود یافتن از یک اختلال.” اگر یک کارخانه رفت و آفلاین کل کشور عرضه بحرانی دارو می تواند imperilled.

مانند قبل از همه گیر داستان تکثیر آنها به سمت نقطه اساسی تر محاسبات. را کنار تراژدی از کسانی که مرده به تنهایی در اتاق انزوا در بیمارستان و یا نامتناسب بیماری های منتقله توسط آمریکایی های آفریقایی تبار و طبقه کارگر مهاجران. را کنار windblown راههای خالی سیاه, شهرستان, نسل-تعریف افزایش بیکاری است که تغییر کرده است به طوری که بسیاری از precarity به آشکار خطر است. تا چه حد بازار محور و بهره وری-وسواس فرهنگ اداره بیمارستان کمک به بحران ؟ سوال در مورد “بهترین شیوه” مدیریت تبدیل شده اند سوال در مورد بهترین شیوه ها در بهداشت عمومی. اعداد در باقلا شمارنده لجر در حال حاضر بدن شمارش در سردخانه.

“ما می تواند بحث در مورد چیز دیگری است؟”
کاریکاتور پیتر اشتاینر

برای دهه مشاوران آموخته بود فضائل محکم بسته شده شیوه های کسب و کار. “شل”—مورد استفاده قرارگرفته منابع موجودی در حال انتظار برای مورد استفاده قرار—بود دوری کردند. من به صحبت کرد دیوید Simchi-Levi یک M. I. T. استاد که مطالعات زنجیره عرضه اقتصاد و نحوه شرکت در پاسخ به بلایای طبیعی. “هزینه به اندازه گیری آسان است,” او به من گفت. “اما انعطاف پذیری بسیار سخت تر است.” بنابراین ما پاداش مدیران برای بازده و چشم پوشی از هر اپراتور fragilities. از نظر او می توان به سادگی: ما شده ایم overtaught به overtaut.

“ما شده است آموزش این سرمایه گذاری ها چگونه به فشار,” Willy Shih یک عملیات متخصص در دانشکده کسب و کار هاروارد به من گفت با تاکید بر کلمه. “فشار بهره وری بیشتر فشار هزینه و فشار بیشتر محصولات در همان هزینه, فشار هزینه های ذخیره سازی فشار از موجودی. ما واقعا نیاز به آموزش آنها در مورد ارزش شل.”

Simchi-Levi است به خصوص علاقه مند در دو متغیر است که می تواند در خدمت به عنوان معیارهای انعطاف پذیری است. برای اولین بار است که “زمان برای زنده ماندن” است که چه مدت می تواند یک شرکت تحمل وقتی ناگهانی کمبود برخی از مهم خوب است ؟ دوم این است که “زمان برای بازیابی”: چه مقدار زمان آن را برای بازگرداندن کافی تامین برخی از مهم خوب است ؟ با کمی هر متغیر تحت حالات مختلف یک کسب و کار می تواند مدل توانایی خود را برای بهبود یافتن از یک فاجعه است. او به من گفت در مورد سیل در تایلند که تعطیلی کارخانه ها مسئول بحرانی کامپیوتر و قطعات خودرو. پس از آن برخی از شرکت های خود را گسترش خطوط عرضه به سایر نقاط آسیا. پس دیده می شود شکنندگی تنگ زنجیره ای این شرکت ها در حال حاضر تاسیس یک شبکه با برخی از بهار در آن است. در آینده خود را در “زمان برای زنده ماندن” که بیش از تامین کنندگان “زمان بهبود می یابند.”

تویوتا بازیابی از Aisin کارخانه آتش در سال 1997 می توانید صدا مانند یک داستان از پیروزی که در بسیاری از موارد آن بود. اما مدیران این شرکت متوجه شدم که آن هم یک داستان از شکست است. این شرکت نباید شده است بنابراین آسیب پذیر به مانند یک رویداد است. آتش همراه با یک بعد از فاجعه—2011 زلزله که قطع عرضه آن از مهم ریزتراشه—تدریس تویوتا ارزش افزونگی و ارزیابی ریسک. آن را تغییر آن فقط در زمان سیستم اجازه می دهد تا برای حداقل یک ماه ارزش های تخصصی اجزای ساختمان استراتژیک شل به آن عمل. آن را ایجاد یک پایگاه داده به نام نجاتبا ده ها تن از شرکت های سازمان یافته به ردیف خطرات خود را به طور منظم مورد بررسی تحت شرایط سختی و اطلاعات در شصت و هشت صد قطعات به طور مداوم به روز شده. این شرکت حفظ ارتباط مستمر با تامین کنندگان خود را تحت “شرایط عملیاتی عادی.” اما آن را نیز آموزش کارکنان به کار در طول حوادث و ارزیابی خطر برای کل شرکت اگر گره ها در شبکه باید به لکنت زبان پیدا کردن. هیچ سازمانی است که واقعا فاجعه اثبات اما در کشت شبکه های متقابل وفاداری شرکت مهندسی انعطاف پذیری است.

و در عین حال انعطاف پذیری نیست و به سادگی یک ماده از داشتن منابع در دست است. در Shih را مشاهده بحرانی ترین نوع شل نمی کند و به شکل یک مخزن. بلکه او به من گفت: “من فکر می کنم از شل به عنوان ظرفیت و قابلیت.” آنچه شما واقعا می خواهید برای اندازه گیری و ایجاد ظرفیت برای ساخت چیزی است که زمانی که یک بحران مطرح می شود. و این شامل انسان نیز به عنوان سرمایه فیزیکی. ما نیاز به اندازه گیری استعداد تطبیق پذیری و انعطاف پذیری. Overtaut رشته به ناچار به شکستن.

انعطاف پذیری در سیستم پزشکی شامل بیش از ملاحظات فیزیکی منابع. نگاهی به افتضاح از C. D. C. تشخیص کیت. در اینجا که در آن توجه به “مادر سیستم های کیفیت” مهم است. کره جنوبی و بسیاری از کیت های آزمایش که آن را در حال حاضر صادرات آنها را برای استفاده در ایالات متحده است. چه شد آن روش ؟ دولت شناسایی بیش از بیست معتبر فروشنده گواهی محصولات خود را از طریق صدا فرآیند ارزیابی و مجموعه کارخانه های خود را شل برای دیدار با تقاضا. که چه C. D. C. باید انجام شود قبل از همه گیر وارد سواحل این کشور. در آماده سازی برای آینده همه گیر C. D. C. اجرا می تواند معادل آتش دریل شناسایی ظرفیت تقریبا در این مدل از تویوتا نجات پایگاه داده برای ایجاد و انبوه تولید این کیت در طول زمان بحران. این سازمان به جای بسته شدن خود به خود خاموش کار عمدتا با دولت و نظامی آزمایشگاه می تواند تقویت خطوط ارتباطی با تجاری و آزمایشگاه بالینی که در واقع در خدمت اکثریت قریب به اتفاق بیماران. F. D. A. می تواند داشته کارآمد E. U. A. فرم در حال حاضر در دست—ترجیحا بدون نیاز که آن را فرستاده شده توسط کبوتر پست—به جای داشتن آزمایشگاه اتلاف زمان بحرانی آرام آن بوروکراسی. قبل از بعد بهداشت عمومی بحران پدیدار F. D. A. باید سخت فکر می کنم در مورد چگونه به تعادل سرعت و نظارت تنظیم و نسبت به پاسخگویی به لحظه اما رها نه.

شل می توان پر هزینه. به عنوان Greninger قرار داده و آن را “در حال حاضر من باید ماشین آلات و مواد برای تست دهها هزار نفر از بیماران مبتلا به SARS-CoV-2. که اساسا تمام ویروس شناسی بالینی آزمایشگاه در حال انجام است. چه اتفاقی می افتد زمانی که این بیماری همه گیر است؟” پس از بروز COVID-19 فروکش خواهد شد تا احساس فوریت زمانی که می آید به ساختمان زیرساخت و یا انباشت تجهیزات—ماسک پنکه معرف—که ممکن است نشستن استفاده نشده و در انبارها برای یک دهه یا بیشتر است. ما نیاز به خرید روش که کنترل هزینه و بدون ایجاد شرایط که در آن بحرانی منابع نابودی در طول بحران. ما نیاز به یک استراتژیک ملی ذخایر که موجودی کافی برای سهولت موقت نمایند. اما بیشتر از همه ما نیاز به یک شناسایی ظرفیت یک شبکه است که می تواند فعال شود تقاضا در repurposing خطوط تولید recalibrating آژانس از پروتکل های.

در تحقیقات بیش از حد ما نیاز به ذخایر استراتژیک و کشت ظرفیت: زیرساخت های علمی در جهت وجودی ما تهدید ها از عوامل بیماری زا با پتانسیل مختل جوامع انسانی یکهو. این ممکن است نیاز به طور منظم “درخواست برای برنامه های کاربردی” تعیین شده توسط یک پانل مشاوره که تشویق محققان هر دو به پیشرفت ما میکروبیولوژیکی شناخت اين عوامل و به توسعه مداخلات درمانی و سیستم عامل. N. I. H. بسیاری از بودجه اولویت ها; این دستور کار باید جای خود را در میان دیگران. در عین حال نمی توان آن را مجاز به لغزش به حاشیه به عنوان بلند پروازانه محققان حرکت به سمت مناطق جدید از هیجان است. تحقیقات بهره مند نیست از یک جشن یا قحطی محیط زیست.

در نهایت باید اذعان کرد که ما E. M. R. سیستم های بدتر از یک بدتر از زمان نزول در زمان بحران آنها به طور فعال مانع مراقبت از بیمار است. ما باید reimagine مستمر مدارک پزشکی به عنوان بنیانگذاران آن اولین پیش بینی آن: به عنوان یک باز, جستجو, کتابخانه پزشکی یک بیمار زندگی است. فکر می کنم از آن به عنوان یک نوع از اینترانت: انعطاف پذیر و قابل برنامه ریزی آسان برای استفاده است. در حال حاضر بالقوه آن به عنوان یک منبع مسدود شده نه توسط صاحبان نرم افزار اختصاصی که حفظ آن به عنوان یک سیستم بسته و پیچیده قوانین و مقررات طراحی شده برای محافظت از حریم خصوصی بیمار. باید آن را یک کار ساده برای رمزگذاری و یا حذف یک بیمار شناسایی جزئیات در حالی که بهره گرفتن خود و یا اطلاعات پزشکی به صورت مشترک خوب است. طوفان-پیش بینی سیستم است که به ما هشدار می دهد پس از طوفان گذشت بی فایده است. آنچه ما می خواهیم یک E. M. R. سیستم که به اندازه کافی همه کاره برای خدمت به عنوان یک ابزار برای استفاده روزمره بلکه به عنوان یک برنامه تحقیقاتی در طول یک بحران شناسایی تکنیک های که باعث بهبود نتايج درمان و انتشار این اطلاعات به پزشکان در سراسر کشور در زمان واقعی است.

هیچ مجموعه ای از اصلاحات را در مقابله با هر مشکل مانند یک رئیس جمهور که مجادله با دانشمندان equivocated و تاخیر آنچه که می تواند یک نجات بخش اقتصاد-حفاظت از coördinated پاسخ. با توجه به حل و فصل و منابع بسیاری است که در درون ما درک: یک زنجیره تامین با مناسب accordioning ظرفیت است; C. D. C. است که می تواند راه اندازی pandemic نظارت در روز و نه ماه; اولویت های پژوهشی است که آیا پاک کردن تاریخچه; یک F. D. A. است که در خدمت به عنوان یک پاسگاه اما نه به عنوان موانع; یک سیستم دیجیتال از سوابق پزشکی فراهم می کند که یک دیافراگم به زمان واقعی عمل هدایت اطلاعات است.

“بازیابی” است که این کلمه از لحظه ای آن connotes بازگشت به حالت قبلی خوب بودن. برای بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری های مزمن هر چند هدف از درمان نیست برای بازگرداندن پایه مخاطره آمیز سلامت, اما برای رسیدن به یک پایه بالاتر. برخی از دارو را ضعف جدید هستند; برخی از آنها از طولانی ایستاده است. اما آنچه در این بیماری همه گیر است در معرض تماس و تجربه استرس تست بیوپسی یا full-body CT اسکن است که به شدت روشن است. پزشکی نیاز به انجام بیش از بازیابی آن بهتر است. ♦

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>