چه Coronavirus در حال انجام است به روستایی گرجستان

A truck drives along an empty road.
یک مراسم تشییع جنازه در آلبانی گرجستان است که تصور می شود منشاء تعدادی از coronavirus موارد در این منطقه است.عکس توسط Audra ملتن / نیویورک تایمز / Redux

ونسا ویلیامز عمو جانی کارتر درگذشت در اواخر فوریه در سن هفتاد. در اولین دوشنبه در ماه مارس خانواده برگزار شد مراسم تشییع جنازه در جتسیمانی مرکز عبادت بزرگ و مدرن ساختمان در سمت شمال آلبانی, Georgia) یک شهر در حدود هفتاد و پنج هزار نفر در Dougherty County, در جنوب غربی بخشی از دولت است. آن را بسته بندی شده بود. “شاید چهار صد نفر از ما پر کردن سه بخش نه ردیف” ویلیامز است که سی و سه و با این نسخهها کار به عنوان سرپرست دفتر گفت. “ما در آنجا با هم تماس برای حداقل یک ساعت و نیم به یاد عموی من.” او رد و بدل آغوش با خانواده و دوستان و به تماشای هر کس پاک کردن اشک از چهره خود.

قبلی توصیه نمازگزاران از همان جماعت تا به حال میزبانی یکی دیگر از مراسم تشییع جنازه بزرگ برای اندرو جروم Mitchell محلی نگهبان که مرده بود از آشکار نارسایی قلبی در فوریه 24. میچل به حال ده خواهر و برادر و خانواده و دوستان و آمد از لوئیزیانا; Washington, d. C.; هاوایی; و در جای دیگر به او یاد داشته باشید. “وزیر او بود و تکان دادن تقریبا همه دست فقط به آسایش خانواده و تسلیت,” میچل زاده بعد گفت: Atlanta Journal-Constitution. “خانه جنازه officiants آنها نوع انجام چیزی مشابه به همین. این نوع از کار خود را به راحتی بدهد.” گردهمایی به دنبال در خانه از اعضای خانواده.

“و این دقیقا همان جایی که آن را آغاز” Winfred Dukes ویلیامز رئیس به من گفت. Dukes دولت قانونگذار و نیز صاحب یک شرکت ساخت و ساز ویلیامز که در آن کار می کند. “ما در حال ردیابی آن برای یک فرد از کاب کانتی” در شمال آتلانتا Dukes گفت. “او آمد به این Mitchell مراسم تشییع جنازه.” (هنوز معلوم نیست که آیا این مرد از کاب کانتی بود آلبانی اولیه حامل.) آن شب مسافر بود که شصت و هفت بستری شد قمر Putney یادبود—شش صد و نود و یک تخت بیمارستان در جنوب غربی گرجستان—با تنگی نفس. او به بیماری مزمن ریه که به نظر می رسید به ارائه یک توضیح. اما وضعیت او رو به وخامت گذاشته و او با حضور ده ها تن از کارکنان بیمارستان قبل از انتقال به آتلانتا در مارس 7th, روز جانی کارتر مراسم تشییع جنازه. در مارس 10th, آزمایشات نشان داد که او تا به حال coronavirus. او دو روز بعد درگذشت.

بازگشت به خانه در آلبانی ویلیامز آغاز شده بود به احساس غیر منتظره ای خسته. سپس: درد قفسه سینه تب و لرز و مراجعه به دکتر تشخیص داده و او را با گلودرد که نمی بهبود با آنتی بیوتیک. ویلیامز مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19 در 16 مارس برگزار شود. Dukes فرستاده بقیه ساخت و ساز-شرکت کارکنان خانه. او در حال حاضر تحت قرنطینه خود را به دلیل یک همکار-قانونگذار جمهوریخواه کنگره براندون ساحل تا به حال همچنان به کار در وزارت امور خارجه کنگره آمریکا با وجود داشتن COVID-19 علائم در اوایل ماه مارس و پس از آن آزمایش مثبت است. (“من یک فرد بد” ساحل گفت: آمریکا-قانون اساسیاضافه کرد: “من فکر کردم آن را به طور منظم من سینوس برونشیت مسائل من هر سال است.”) این زمان Dukes گفت: “این شد کاملا روشن است که همه این افراد از این کلیسا به پایین آمدن بیمار با همان چیز است.” ده ها تن از میچل اعضای خانواده بیمار بودند; کشیش که تحویل میچل مداحی بعد از درگذشت coronavirus.

ویلیامز نمی دریافت نتایج آزمون به مدت هشت روز که در طی آن او احساس بدترین بیماری است. ویلیامز زندگی در طبقه دوم آپارتمان با شوهرش او را شش پسر و مادر او که بازنشسته شد. آن را سخت به نگه داشتن خانواده اش در یک فاصله. “شوهر من او را سخت سر” او گفت:. “او مانند” ما ازدواج کرده ام و پنج سال و I ain’t هرگز خواب در رختخواب با شما. اجازه دهید قرار دادن یک دیوار از بالش.’ “این چیزی است که آنها انجام داد. “اما زمانی که ما به تماشای تلویزیون او در پایان یکی از بزرگ ما مقطعی من نشسته در طرف دیگر.” پسر او اجازه داده نمی شد در خارج اما او اصرار داشت در حال بازی فوتبال و بسکتبال در داخل و زد در اطراف به طور مداوم. “من همه چیز را من می توانم به او اجازه دهید می دانم و مادرش نمی تواند بازی,’ ” ویلیامز گفت. “او می خواهد در آغوش گرفتن و برای انجام تمام این کارها. او نمی فهمید چه خبر است.” او آهی کشید. “من سعی کردم تا مطمئن شوید که خانواده نزدیک نمی قرارداد آن است. من نمی توانم وعده آنها نیست هر چند.”

نیم دوجین از ویلیامز اعضای خانواده را تبدیل به بیمار است. او نمیفهمد همه آنها می خواهم قرارداد ویروس یا در مراسم تشییع جنازه و یا در طول یک به طور منظم شام یکشنبه در روز است که به دنبال. “خدا را شکر ما همه نوع از کشیده طریق با هم,” او گفت:. چند نفر بودند که در مراسم تشییع جنازه انجام آن را ندارد. “هر روز صبح از خواب بلند شدم تا برای یک هفته بیمار در بستر کسی من می دانستم که مرده بود,” او گفت:. دو هفته پس از کارتر تشییع جنازه این ویروس در همه جا در آلبانی. “ما به این زمین صفر” آمیلیا گفت.

مدیر پزشکی خدمات اورژانس در قمر Putney نظام سلامت است که جیمز ادوارد سیاه یک پنجاه و سه ساله که در آلبانی. سیاه و سفید کار کرده است هفده تا بیست ساعت در شیفت برای بسیاری از ماه گذشته نظارت بر بیمارستان coronavirus پاسخ و همچنین اجرای پزشک اورژانس وظایف. “این چالش از یک عمر سیاه و سفید” به من گفت. گردباد و طوفان ضربه جنوب غربی گرجستان در چند سال گذشته, او گفت:. “ما در حال استفاده می شود به آبهای بالا و عمده جاری شدن سیل از بلایای طبیعی است که تا به حال یک تاثیر سریع و چپ. هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد چیزهایی که از یک ویروسی و یا بیولوژیکی طبیعت شما نمی دانید که هنگامی که آن را خواهی تاج و شما نمی دانید که اگر این موج اول و یا یکی از بسیاری است.”

سیاه و سفید تلاش می کند به انجام یک کمی ورزش قبل از غروب آفتاب است تا اگر او می تواند آن را مدیریت کند و سپس او سر به بیمارستان می کند و یک نظرسنجی از بیماران در حال انتظار برای بستری و بیماران که می توان منتقل شده به اتاق را. “توسط ساعت هفت صبح ما سه بیمارانی که نیاز به بستری سه در انتظار انتقال” او به من گفت که در اوایل این هفته. شش ساعت بعد او گفت: وجود دارد بیست و بیمارانی که نیاز به بستری و یا منتقل شده است. “این تغییرات به سرعت,” او گفت:. تقریبا همه ممکن است بخش های بیمارستان در قمر Putney تبدیل شده اند به COVID-19 بخش خود را با پزشکان و پرستاران و پرسنل پزشکی. حدود یک ماه پیش گفت او و همکارانش در حال رشد بودند نگران coronavirus اما احساس کردند که آنها احتمالا تا به حال آنچه را که آنها مورد نیاز است. “ما در حال گفتگو: ‘آن است مانند ابولا زیادی در حوزه خارج از کشور, اما ما واقعا نمی آن را ببینید اینجا ؟ یا چیزی نزدیک به سارس ،’ با این که تقریبا یک هزار نفر در سراسر جهان است. هیچ کس پیش بینی آنفولانزای اسپانیایی.” یک هفته بعد بيمار از میچل و کارتر مجالس ترحیم آغاز شده در آینده و اعتماد به نفس خود را شروع به waver. در حال حاضر سیاه و سفید گفت: “آن را مانند چیزی که ما تا کنون دیده ام قبل از.” این بیمارستان در نزدیکی یک نقطه شکستن. “ما در میانهی شب اجرا از هر چیزی نشده اما ما نزدیک به قطع خط سیاه و سفید” گفت. “بین بیماران بستری در بخش و اورژانس شما باید دو صد بیمارانی که نیاز به P. P. E., و همه کارکنان خود را بیش از حد—شما از طریق سوزاندن P. P. E. در چنین کلیپ.”

بیمارستان شبکه C. E. O., Scott Steiner است و نظارت بر منابع در زمان واقعی است. “فولاد لباسهای ما سه روز از در حال اجرا” او به من گفت که در روز سه شنبه. “N95s ما هفت روز است. فولاد ماسک نازک تر از آنهایی که ما در مورد شش روز. چهره سپر ما در شکل خوب است. دست ژل—ما شده است رفتن را از طریق یک مقدار باور نکردنی, اما ما فکر می کنم ما باید در مورد ده روز در دست است.” او گفت: “ما دائما در حال یافتن منابع محصولات جدید است. منابع جدید. ما منابع سنتی دیگر لازم نیست هر چیزی در دسترس نیست برای دو هفته.” بیمارستان کارکنان شروع دوخت ماسک خود “MacGyvering همه چیز” را به عنوان اشتاینر آن قرار داده است. “ما نورد که از صبح دیروز,” او گفت:. “که کمک به گسترش زندگی از ما N95 ماسک. تا به حال ما نمی انجام می شود که ما می خواهم از N95 ماسک در حال حاضر.” (“من تقریبا تشبیه آن به تلاش های جنگی در روز هنگامی که اعضای خانواده کمک خواهد کرد با مهمات و یا هر آنچه در آن زمان” سیاه و سفید به من گفت.) پس از روز شنبه بیمارستان را تولید کرده است بیست هزار ماسک پارچه اجازه می دهد آنها را بیشتر به خود کشش عرضه N95s و فولاد ماسک که اشتاینر انتظار دارد که در حال حاضر حدود دو و سه هفته بود. آنها را به شش روز از ضد عفونی کننده دست و دو روز از سپر چهره او گفت: در پی تماس بگیرید.”آن را غیر ممکن است برای پیش بینی آنچه که ما در حال رفتن به از اینجا دریافت کنید و هنگامی که” اشتاینر توضیح داد. “گاهی اوقات آن را می آید در یک موازنه در هواپیمای دوباله از دولت ذخایر. ما همچنین منابع آیتم به صورت جداگانه از برخی فروشندگان.”

سیاه گفت: “ما نمی بینیم یک فلات یا پایان است. و تقریبا هر کس است به علاوه یک بیمار در آن زمان آنها به بخش اورژانس. بیماران باید تقریبا خود ترياژ شده به بیمار زمانی که آنها می آیند.” بیش از نیمی از بیماران که به بیمارستان در حال هدایت به مراقبت های اورژانس; به طور معمول پذیرش رای است و نزدیک به پانزده درصد سیاه گفت. “ما گفتگو محور است در اطراف ما چگونه ما گسترش قابلیت های بیشتر است؟’ “او ادامه داد. “ما دریافت منابع اضافی? ماسک? دستکش, لباس? چگونه ما آماده برای مسافت های طولانی?” سیاه سرفه. “این یک فشرد-در-برخی-آب سرفه,” او توضیح داد “نه یک تب سرفه.” او به من گفت که او می شود درجه حرارت خود را چک چند بار در روز.

در اولین هفته اشتاینر مجاز کارکنان بیمارستان که می خواهم آزمایش مثبت بود اما هیچ نشانه ای از ویروس به ادامه کار یک عمل است که او پس از محدود پس از سی و شش ساعت از پشت-و-forths با هر دو C. D. C. و گرجستان در وزارت بهداشت. “ما در تلاش بودند به آنچه ما اعتقاد C. D. C. دستورالعمل و وزارت بهداشت بودند,” او به من گفت. “وجود دارد این نوع از اخطار در نیروی انسانی اورژانس: کارکنان که تست مثبت اما نشان می دهد هیچ نشانه ای وجود دارد ممکن است توجه به آنها کار می کنند. ما احساس می کردم که آنچه آنها می گفتند.”

“اگر این سه روز چیزی که ما فقط می خواهم آن را انجام داده در پارکینگ و یا هر آنچه که ما نیاز به انجام,” سیاه و سفید به من گفت. “اما برای حفظ پاسخ آن متفاوت است. چگونه شما ایجاد یک ریتم و حفظ آن بیش از یک دوره از زمان در حالی که برخورد با کارکنان بیمار شدن?” چند پرستاران و دستیاران پزشک و پزشکان در حال آزمایش مثبت است. “چیزی که من را نگه می دارد تا در شب چه اتفاقی می افتد اگر شش نفر از آنها را به پایین بیمار در یک زمان؟” سیاه گفت. “چگونه می توانم شما را در این برنامه پوشش داده می شود؟”

روزی که من با صحبت اشتاینر یک بیمار که حذف شده از دستگاه تنفس مصنوعی چند روز زودتر از بيمارستان مرخص شده بودند که تا به حال ارائه شده یک لحظه از امید برای کارکنان بیمارستان. “او شده است می خواهم بر روی ونتیلاتور برای بیش از یک هفته” اشتاینر گفت. “کارکنان در این واحد به صف شدند تا در راهرو کف این مرد جوان که در حال رفتن به خانه است. او گریه میکرد و بنابراین ما بودند.” من از او پرسید که آیا او فکر می کردم خیلی در مورد این که در آن همه آغاز شد. “آن را کمتر مورد از کجا آمده است و افرادی که مایل به نقطه انگشت,” او گفت:. “این بهداشت عمومی و C. D. C. مسئولیت در نهایت بگویید که داستان را بنابراین ما می توانیم از آن را یاد بگیریم و امیدوارم تکرار نیست دوباره آن را.”

گرجستان جمهوریخواه فرماندار برایان کمپ مسئله اقامت در خانه سفارش تا چهار روز پس از انتقاد. زمانی که او اعلام کرد به منظور کمپ ادعا کرد که مردم تا به حال تنها آموخته شده در بیست و چهار ساعت است که این ویروس می تواند منتقل حامل بودند که برگزاری نمایشگاه نیست ، در واقع وجود داشته است گزارش ها نشان می دهد بدون علامت انتقال به هفته—رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل بیماری است که در واقع در آتلانتا گفت: به تازگی در یک مصاحبه با NPR “ما بدون علامت فرستنده و ما باید افرادی که در حال انتقال از چهل و هشت ساعت قبل از تبدیل شدن آنها به علامتی.”

از صبح روز شنبه, گرجستان تا به حال تقریبا شش هزار مورد تأیید این ویروس که تا به حال منجر به کشته شدن یک صد و نود و هشت نفر در دولت است. بیشتر مردم—سی و مرده بود در Dougherty County, دولت بیست و هفتم پرجمعیت ترین شهرستان از هر جای دیگری در گرجستان است. در حالی که Dougherty خدمت خوبی در نظر گرفته بیمارستان نه گرجستان شهرستانهای بسیاری از آنها نیز در بخش جنوبی کشور نه تنها فاقد بیمارستان اما هیچ تمرین پزشکان در همه, با توجه به مونتی Veazey رئیس جمهور گرجستان اتحاد جامعه بيمارستان. هجده هیچ خانواده-تمرین پزشکان. سی و دو هیچ داخلی-پزشکان. هفتاد و شش شهرستانهای هیچ ob-gyn. تعدادی از این استان ها به مدت طولانی خود را فرستاده نیازمندترین افراد بيمار به قمر Putney و آنها را ادامه خواهد داد به انجام این کار.

تریپ مورگان یک چهل و هفت ساله جراح عروق که در خارج از آلبانی و هنوز هم در زندگی وجود دارد مشغول به کار در قمر Putney تا زمانی که در حال حرکت به یک عمل خصوصی در سال گذشته است. در علاوه بر این به پزشکی خود او با همکاری صاحب یک کارخانه آبجو و C. B. D. مرکز پردازش که در آن او proofed یک فرمول برای اورژانس ضد عفونی کننده دست او سپس با استفاده از آبجوسازی fermenters به تولید برخی از چهل هزار گالن از آن است. “چیزی که مردم درک نمی کنند در مورد گرجستان جنوبی است آن چنان روستایی” مورگان به من گفت. “وجود دارد یک کشور جهان سوم تا زیر اول کشور جهان.” او در مقایسه با آنچه اتفاق می افتد به این منطقه در حال حاضر و آنچه که مورد اتفاق می افتد, برای ورود طوفان کاترینا در نیواورلئان. “ما یک جمعیت و بسیاری از آنها با هم زندگی می کنند در مناطق کوچکتر,” او گفت:. “ما در اینجا در “بیکن کمربند’ با سطح بالایی از بیماری های قلبی عروقی.” گرجستان یکی از چهارده متحده است که گسترش مدیکید به ساکنان فقیر تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه و دولت صرف کمتر از بیست و پنج دلار در هر فرد بر بهداشت عمومی سالانه. (مقایسه نیویورک صرف و هشتاد و چهار دلار به ازای هر فرد سالانه در بهداشت عمومی است.) مورگان افزود: “هنگامی که آن را در نهایت می سوزد در آلبانی شما آن را ببینید بلوم در مناطق اطراف آن که برخی از آنها به مراتب کمتر از منابع است.”

گرجستان اتحاد جامعه بيمارستان شبکه ای از نزدیک به یک صد امکانات به منظور خدمت دولت ترین جمعیت های آسیب پذیر. سی و شش از این بیمارستان ها در مناطق روستایی و بیست و هفت نفر از آنها در نظر گرفته شد “در معرض خطر” قبل از گسترش COVID-19 دارم Veazey به من گفت. اتحاد بیمارستان ندارد ذخایر کافی از عامل سرمایه او رفت. “ما در بیمارستان سوزاندن پنجاه میلیون دلار از یک ماه از ذخایر خود را در حال حاضر. تنها راه ما می توانیم سرمایه به عنوان سازمان های غیر انتفاعی است که افزایش مالیات در نامه های اعتباری از شهرستان و یا AAA-دارای اوراق قرضه حمایت این شهرستان که هیچ کس می خواهد به انجام است.” او افزود: “اگر ما نمی تواند آنها را تامین بلافاصله خواهیم بهداشت و درمان-مراقبت از بحران بلندی. از آن خواهد شد بزرگ و سریع تر از مردم انتظار می رود. آن را می تواند فلج هسته سیستم مراقبت های بهداشتی در اینجا.”

قبل از coronavirus رسیده بود این بخشی از گرجستان, من به نام کارن Kinsell که دکتر تنها در خشت شهرستان نهفته است که در غرب Dougherty County, در آلاباما خط. خاک رس به طور مداوم رتبه در پایین county health-نتیجه رتبه بندی در کشور; بیش از دو دهه Kinsell عمل ساده در زندگی حفظ درمانگاه در فورت گاینس ساخته شده از سابق Tastee-Freez. هنگامی که من به نام Kinsell تا به حال هیچ ماسک در دست است. “بیوه آورده و در برخی از شوهرش مانده فولاد, ماسک,” او به من گفت: “و خراط آورده چند N95s.” وزارت بهداشت در نهایت او کردم برخی از ماسک مدت کوتاهی پس از آن او به من گفت که اخیرا او تصمیم گرفته بود که آن را امن برای باز باقی می ماند. “وجود دارد تعدادی از بیماران با آنچه در ظاهر به سرفه, آلرژی, اما واقعا وجود دارد هیچ راهی برای دانستن این که” او به من گفت. یک هفته قبل از بسته شدن دفتر خود را از او دریافت پنج COVID-19 کیت های آزمایش. او با استفاده از یکی خودش و یکی در یک ninetysomething ساله و بیمار است. (هر دو آزمون برگشتم منفی است.) “این بسیار ترسناک بود برای همه به این افراد همراه با افراد بیمار در دفتر.”

Kinsell اکراه انتقال به یک سیستم پزشکی از راه دور که در حالت ایده آل شامل تعامل پزشک بیمار از طریق اینترنت با سرعت بالا و صفحه نمایش کامپیوتر. اما بسیاری از بیماران خود را ندارد و با سرعت بالا به اینترنت یا دسترسی به صفحه نمایش. حتی زمانی که آنها Kinsell این رویکرد کمی بهتر از یک تماس تلفنی ساده است. متاسفانه تماس های تلفنی نمی تواند در صورتحساب یا لیست به عنوان پزشک توسط شرکت های بیمه راه است که کامپیوتر به واسطه بازديد و این بازپرداخت بسیار از آنچه را نگه می دارد درمانگاه روستایی شناور. (در آوریل 2, Kinsell دریافت یک پیام از گرجستان مراقبت های اولیه انجمن ظاهری نشان می دهد که یک سیاست جدید که اجازه می دهد برای تلفن مشاوره به billable به عنوان بازدیدکننده داشته است دکتر اما او شده است قادر به تایید این تغییر است.) “البته, وجود دارد برخی از چیزهایی که نمی توانید صبر کنید و یا انجام می شود از راه دور” Kinsell اشاره کرد. هفته گذشته او ساخته شده روزانه خانه تماس برای سالمندان بیمار که نیاز به دارو تجویز از طریق I. V. “من هم رفتم به دفتر به عنوان آنتی سایکوتیک ماهانه تزریق و من گرفتن بخیه امروز برای شخص دیگری,” او اضافه شده است. Kinsell که تا به حال مختصری سلامت ترساندن چند هفته پیش احساس O. K. خودش. اما او شنیده در مورد سایر مراقبت های بهداشتی حرفه ای در شهرستانهای مجاور که بیمار هستند. اگر آنها نمی تواند کار از راه دور و یا در غیر این صورت حتی بیشتر استان ها خواهد بود و بدون محلی پزشکی است. “این بسیار ترسناک است و ممکن است در دراز مدت تاثیر در دسترس بودن مراقبت های بهداشتی در اطراف در اینجا,” او گفت:. آن را به سختی برای مقدار مورد نیاز متخصصان به اطراف چوب.

خاک رس است که روستایی حتی با استانداردهای غربی گرجستان و ویروس گرفت و در حالی که کمی به خود می رسند متوسط آستان. اولین مورد تشخیص داده شد در اواخر هفته گذشته; تا پایان ماه مارس آن را به حال پنج موارد گزارش شده. در روز پنج شنبه شب, شهرستان, گزارش اول خود را به مرگ; شهرستان های دیگر ساکن در I. C. U. و تست های بیشتر در حال انتظار. Kinsell دریافت شده است افزایش تعداد تماس های تلفنی شخصی او از خط و یا در مورد افرادی که به نظر می رسد که علائم ویروس. “این واضح است برای چند هفته است که ما از رفتن به بسیاری از موارد از COVID-19 در شهرستان ما به خصوص از آنجایی که ما خیلی نزدیک به آلبانی” Kinsell به من گفت. “برخی از مردم باور نمی کند که” او افزود: “اما شما می دانید, بیماری های همه گیر را گسترش.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>