چه Coronavirus معنی برای آینده اروپا را

اروپا می تواند آب و هوا coronavirus همه گیر بدون بین المللی coöperation?

ژان مونت یکی از بنیانگذاران اتحادیه اروپا در خاطرات خود نوشت: در سال 1978 که اروپا “ساخته خواهد شد و از طریق بحران و که این امر می تواند از مجموع راه حل های خود را.” تا به حال مونت زندگی می کردند به او قطعا نا امید شده اند با این راهی است که بسیاری از E. U. اعضا در ابتدا در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. زمانی که این بیماری رسیده قاره, آن را تقریبا به عنوان اگر کشور شد غافل از همسایگان خود—اصول اتحادیه و به نظر می رسید به ناپدید می شوند زمانی که آنها بیشتر مورد نیاز. از آلمان به اسپانیا, دولت, درمان فراملی بحران بهداشتی به عنوان آنها را یک تهدید تروریستی: به عنوان یک داخلی موضوع است. مرزهای سراسر منطقه شنگن بسته بازار واحد به سوال نامیده می شد و هر کشور به تصویب رسید خود را بهداشت عمومی اقدامات است. در مارس 13, نزدیک به دو ماه پس از چین در شهر ووهان رفت و به مستند سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد اروپا به “کانون بیماری همه گیر” و کمبود های جدا شده عمل روشن شد.

به درک که چگونه اروپا به برخورد با COVID-19 من مصاحبه کارشناسان بهداشت از کشورهایی است که آمار شده اند سخت ترین: ایتالیا, اسپانیا و فرانسه است. Silvestro Scotti رئیس فدراسیون ملی پزشکان و پزشکان عمومی صحبت در مورد تلفات غم انگیز است که این بیماری گرفته شده در سلامت کارگران در ایتالیا که در آن بیش از یک صد پزشکان درگذشت مبارزه با ویروس. آنتونی Trilla که نظارت پیشگیرانه-پزشکی و اپیدمیولوژی واحد در یکی از اسپانیا معتبر ترین بیمارستان های عمومی و مشاور نخست وزیر پدرو سانچز, منعکس شده در سرعت است که با همه گیر آشکار شد. و آنتوان Flahault یک اپیدمیولوژی و مدیر موسسه بهداشت جهانی در دانشگاه ژنو شفافی در فقدان رهبری جهانی در طول COVID-19 بحران است. هر یک از کارشناسان ارائه بینش چگونه کشورهای اروپایی در پاسخ به این بدترین بیماری همه گیر در یک قرن.

همانطور که از اواسط ماه آوریل بیش از یک میلیون coronavirus عفونت های ثبت شده در سراسر اروپا—حدود نیمی از جهان را مورد تأیید. با بیش از بیست و دو هزار و میر ایتالیا کمترین تلفات از هر کشور اروپایی پس از اسپانیا و فرانسه است. اما متمایز از روش های گرفته شده توسط هر دولت ممکن است همه کشورها باید به حال برای مقابله با چالش های مشابه: امنیت, پزشکی, مقررات حفاظت از مراقبت های بهداشتی کارگران و پیدا کردن راه هایی برای کاهش روزانه تعداد موارد جدید. اقدامات خود را از موفقیت یا شکست—منعکس ماندگار اختلاف در منابع آشکار در تعدادی از دسترس مراقبت بحرانی تخت و یا بودجه اختصاص داده شده برای سلامت. (با توجه به O. E. C. D. ایتالیا و اسپانیا صرف حدود سه هزار دلار سرانه بهداشت هر سال نزدیک به نیمی از آلمان را صرف.) چنین نابرابری تبدیل خواهد شد و بیشتر از همه مشهود در ماه به عنوان اعضای E. U. دست و پنجه نرم کردن با افزایش سطح بدهی عظیم بیکاری و اقتصاد خرد. در اینجا دوباره, ملی, منافع شخصی را شناور بر اصل همبستگی.

COVID-19 است که در میان بحران های بی شمار که اروپا را تحمل کرده است در سال های اخیر—Brexit حملات تروریستی و هجوم سوریه و لیبی شد. Euroskeptic صدای احتمال ظهور قوی تر پس از همه گیر و احزاب از جمله به عنوان ضد E. U. جنبش پنج ستاره بدون شک بهره برداری از این واقعیت است که ایتالیا تا به حال به نوبه خود به چین برای کمک به, پس از E. U. حاضر به ارائه کمک های پزشکی است که آن را درخواست کرده بود. در عین حال هنوز هم وجود دارد زمان برای اعضا به جبران و برای خروج از این بحران در یک coördinated مد عاقلانه پیاده سازی یک اروپایی طرح محرک اقتصادی و به دیدن فراتر از قاره سنتی شمال-جنوب شکستگی. اساسا هنوز هم وجود دارد زمان برای اروپا نشان می دهد که از مجموع راه حل های آن می تواند ثابت کند بیشتر از آن اشتباه.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>