چه Coronavirus وسیله برای تماشای فیلم

A sole spectator in a movie theater
این نوع از فیلم است که تکیه بر جعبه بزرگ-دفتر بازده هستند که مطرح بزرگترین خطر سرایت در طول coronavirus بیماری همه گیر.عکس توسط Marton Monus / شرکت / AP

اقدامات برای جلوگیری از شیوع کروناویروس را با قرار دادن یک توقف به هنرهای نمایشی به عنوان همکار من مایکل Schulman گزارش برادوی نشان می دهد که معلق شده است و بنابراین باید کنسرت و اجرای رقص, رویدادهای ورزشی, خوانش موزه ها و گالری های هنری و بیشتر یا کمتر هر رویداد که در آن مردم جمع در اعداد بزرگ. این نیز منجر به تعویق افتادن بسیاری از فیلم منتشر شده از جمله مشخصات بالا آنهایی که به عنوان جدید فیلم جیمز باند (متاسفانه با عنوان “هیچ وقت مردن”), “یک محل آرام بخش دوم” و دیزنی “مولان” به همراه لغو نمایش فیلم در مرکز لینکلن, MOMA, Anthology Film Archives, و جاهای دیگر. جنوب غرب, مدیران جدید/فیلم جدید سریال و فیلم ترایبکا جشنواره لغو شد یا به تعویق افتاد. عجیب multiplexes هنوز هم به نظر می رسد باز اینکه چرا مردم خود را در معرض خطر و بهداشت است که از دیگران برای مشاهده “راه بازگشت” و یا “مرد نامرئی” فراتر از من است.

از همه هنر تنها ادبیات خود را آشنایی بیشتر به مصرف داخلی از فیلم. ضبط موسیقی و تئاتر و عکس ها از نقاشی ها و مجسمه ها به دور از تجربه فیزیکی که در آن زندگی می کنند نسخه بستگی دارد; با فیلم, تصویر است (بیشتر یا کمتر) همان, آیا مصرف در یک تئاتر یا در خانه در یک جمعیت و یا به تنهایی—و تفاوت در اندازه یکی از درجه نه از نوع. اثبات, البته, مدرن شيوع جریان قبل از شيوع اشکال مختلف از همه از آن گرفته شد توسط صنعت فیلم به عنوان شیطان ابزار به انتقام پایان فیلم تئاتر. (این ترس بود و حتی این موضوع از جلسات کنگره در سال 1982.)

Spoiler alert: همانگونه که جعبه شماره افرادی مانند رفتن به سینما و یا تعداد زیادی بالا-بودجه ابرقهرمان فیلم و فیلم های کودکان و یا در تناسب تعداد چشمگیر, برای, برخی, هنر-خانه و فیلم های مستقل. اما آن را در بخش های تئاتر خود که جاذبه; charmless و ضعیف نگهداری multiplexes بسیار نمی یاد روز های شکوه از استودیوهای هالیوود به عنوان بی روح grottoes از پن ایستگاه. مردم با اینحال محور وجود دارد در بخشی از این لذت محض از خارج شدن از خانه و خوش مشرب بودن اما همچنین در بخش های بزرگ توسط این واقعیت محض از انحصار تمایل به دیدن یک فیلم در حالی که آن را هنوز هم در آن حباب گفتمان انتقادی آنلاین پچ پچ و در فرد شور و شوق.

اگر وجود دارد هر گونه شک و تردید که چنین انحصار بسیار مهم است در نظر بگیرید که دو روش multiplex زنجیر شاهوار و AMC, کتاب, فقط فیلم های که تضمین آنها در دسترس نخواهد بود در جریان و یا در هر یک از خانه های دیگر-فرمت های تصویری برای نود روز. این است که چرا Netflix را موفق به دریافت آن فیلم حتی با مشخصات بالا آنهایی که مانند “ایرلندی” و “ازدواج داستان” به مقیاس بزرگ آزادی.

گریم جوک شده اند پرواز در اطراف آن coronavirus است اسپانسر شده از طرف Netflix; آن را آشکار است که جریان را محل بسیار شاید بیشتر شاید همه تئاتری مشاهده در حالی که برای و در نتیجه تاخیر اگر نه لغو بسیاری از فیلم منتشر شده, جشنواره های فیلم و سری ویژه خواهد بود که در خط مقدم معرفی فیلم های جدید ، زمانی که جنوب غربی لغو شد, آن را به من شگفت زده است که وجود دارد نبود یک لحظه تبدیل به نسخه آنلاین است که حداقل در رقابت به هیأت منصفه که می تواند انتخاب های خود را از راه دور و حتی به خاطرات (از جمله منتقدان) که می تواند با این وجود شروع جشنواره فیلم در راه اندازی است که حمل بیش به توزیع و انتشار هنگامی که بحران گذشته است.

چهار سال پیش تقریبا به روز برنت Lang گزارش, در انواع, در مورد, راه اندازی, راه اندازی شده توسط Sean Parker (بهتر است به عنوان شناخته شده آن مرد با بازی جاستین تیمبرلیک در “شبکه اجتماعی”) و داش علی Akkaraju به نام غربالگری اتاق که از شکستن سد بين جدید تئاتر منتشر شده و با ارائه فیلم های جدید در صفحه اصلی به صورت پنجاه دلار در همان زمان به عنوان آنها در تئاتر. این پروژه شامل حامیان استیون اسپیلبرگ, پیتر جکسون و J. J. Abrams. ایده اساسی در پشت ظاهر آن را به دو قسم: اول برای حفظ مفهوم پرداخت به دیدن یک فیلم خاص به جای پرداخت برای یک اشتراک به یک پلت فرم است; دوم, به حفظ قیمت نقطه تئاتری مشاهده که در آن (حداقل در نیویورک) پنجاه دلار حتی نمی خرید سه بلیط. برای یک فرد به تنهایی به تماشای این قیمت مسخره است به جز یک فیلم که یک برنامه برای دیدن دو بار یا بیشتر در یک آخر هفته (من شده است که فرد); برای یک خانواده چهار, آن را تقریبا مقرون به صرفه است. با وجود این پروژه را برجسته حامیان آن به پایان رسید و گزارش شده که به دلیل شرکت کنندگان’ واهمه و استودیو’ تفاوت.

تناقض از رویدادهای عمومی در این عجیب و غریب لحظه ای است که موفقیت خود را اندازه گیری توسط جمعیت; دقیقا همان نوع از فیلم های است که موفقیت تجاری در بالا و سریع جعبه دفتر بازگشت آنهایی که در حال حاضر در مواجهه با یک بیماری همه گیر مطرح بزرگترین خطر سرایت. (من شوخی که به برخی از فیلم های من مثل همیشه ایجاد اجتماعی فاصله در قالب تا حد زیادی خالی تئاتر.) در نتیجه در حال حاضر این است که برخی از فیلم ها در حال برگزاری است و آنهایی که در حال حاضر در تئاتر دچار مشکل هستند. (مثلا در یک فیلم مستقل الیزا Hittman “هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه” امروز باز می شود.) از یک طرف به نظر می رسد مانند یک نوبت در بخشی از توزیع کنندگان فیلم, برای پیدا کردن یک راه برای دریافت فیلم های جدید برای بینندگان در خانه, در حال حاضر که در صفحه اصلی مشاهده است بیشتر یا کمتر در همه وجود دارد. از سوی دیگر من نیز گمان می کنند که studios, توزیع کنندگان و مدیران جشنواره بعید است که به اجازه چه هر کس امیدوار ممکن است تنها در کوتاه مدت بحران منجر به اساسی حتی دائمی تغییرات در عادات مشاهده. در این میان وجود دارد هیچ کمبود از فیلم های اخیر و کلاسیک به کشف یا دوباره آنلاین.


راهنمای Coronavirus

چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.

آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>