چه مشکوک کرونا نظرسنجی نشان می دهد

ایده های آمریکایی ها به این باور بدترین مورد یکی دیگر. هنری رومرو / ایسنا ثانیهave شما شنیده ام که

توسط NEWS-SINGLE در 10 اسفند 1398
هنری رومرو / ایسنا

ثانیهave شما شنیده ام که 38 درصد از آمریکایی ها نمی, نوشیدن آبجو تاج زیرا آنها ترس از ابتلا به کروناویروس?

برای گذشته, ساعت, این, پیدا کردن گسترش در سراسر اینترنت مانند آتش سوزی (یا بیشتر مناسب یک بیماری خطرناک). CNN, the New York Post, و معاون همه نوشت تا نظرسنجی.

در توییتر که در آن "38 درصد از آمریکایی ها" بود بالا روند ملی برای بخش هایی از آن روز بسیاری از نویسندگان با موارد زیر استفاده می شود آن را به عنوان فرصتی برای محکوم کردن شهروندان خود را به عنوان احمقها. "38 درصد از آمریکایی ها نباید اجازه پرسه زدن رایگان" بنیامین Dreyer یک نویسنده نوشت.

مشکل اینجا است که این نظرسنجی منتشر شده توسط روابط عمومی سازمان 5WPR کاملا پیدا نکردم چه شوخ طبع در توییتر می گویند آن را انجام داد. انتشار آن معنا به ما بگویید که خیلی افتضاح در مورد یک پیچ تا رسانه های سیستم است که اجازه می دهد تا شرکت های بی پروا و افراد برای گسترش اطلاعات غلط.

تیوی اصلی آزادی مطبوعات از 5WPR اشاره می کند که در یک نظرسنجی از 737 آبجو نوشیدن آمریکایی 38 درصد گفت: آنها "نمی خواهد خرید تاج تحت هیچ شرایطی در حال حاضر." با ارائه این یافته در زمینه سوالات دیگر که به صراحت در مورد کوروناویروس آزادی مطبوعات ایجاد این تصور که آمریکایی ها تمایل به نوشیدن آبجو است که با توجه به coronavirus. "هیچ سوال وجود دارد که تاج آبجو رنج می برند به دلیل coronavirus" Ronn Torossian مدیر عامل شرکت 5WPR می گوید: در آزادی مطبوعات. "می تواند یک تصور کنید که راه رفتن را به یک نوار و گفت:" هی می توانید به من یک تاج?' یا 'من رمز عبور یک تاج.'"

اما این رابطه تولید شده است و Torossian است که نادیده گرفتن مراتب بیشتر دنیوی دلایل آمریکایی ها ممکن است خرید یک تاج که از جمله آنها نمی مانند طعم و مزه. از آن آمریکایی که آیا گزارش به طور منظم نوشیدن تاج تنها 4 درصد گفت: آنها در حال حاضر متوقف کردن نوشیدن آبجو.

تعدادی از اخبار مهم رسانه ها به نظر می رسد که راه حق را به دام. چرا که آنها درک نمی کنند که اصل آزادی مطبوعات بود و راه رفتن در یک خط خوب بین عمیقا گمراه کننده ادعا و دروغ آشکار خود مقالات را سهوا افتاده در کنار دروغ است. به عنوان یک ویروسی توییت توسط سی ان ان قرار داده و آن را بررسی ظاهرا متوجه شد که 38 درصد از آمریکایی ها می نوشند نه تاج "به دلیل coronavirus."

آن است که یک چیز بی پروا روابط عمومی سازمان برای دریافت نام خود را در تلاش برای گمراه کردن مردم در یک شیوه خودت. این کاملا دیگر برای برخی از کشور های معتبر و شناخته شده در رسانه ها به خود اجازه بازی می شود.

پس از تکرار تماس های تلفنی و ایمیل و توییت به 5WPR و مدیر اجرایی آن, من در نهایت قادر به دسترسی به تمام سوالات پرسیده شده در این نظرسنجی. این روشن است که این بررسی یک سفر ماهیگیری طراحی شده برای استخراج ویروسی آمار. سوالات پرسیده شده در این نظرسنجی عبارتند از: "است تاج مربوط به کروناویروس?" و "در نور از coronavirus آیا شما برنامه ریزی برای متوقف کردن نوشیدن تاج?" اما درخواست من برای نتایج به این پرسش که تا کنون توجهی نشد. شاید فقط شاید دلیلش این است که این نتایج نشان می دهد که اکثر آمریکایی ها دریافت تفاوت بین یک بیماری و یک آبجو.

آریل ادواردز-لوی رای گیری ویرایشگر برای HuffPost و یکی از اولین روزنامه نگاران به ثبت نام شک و تردید در مورد نظرسنجی در توییتر نیز قادر به دسترسی به داده های واقعی. به عنوان او به من گفت: "یکی از بهترین کارهایی که یک خروجی رسانه ها می توانید انجام دهید زمانی که گزارش در نظرسنجی این است که به اصرار بر شفافیت در مورد دقیقا چه سوالاتی پرسیده بودند و از آنها خواسته شد ، این نیز مهم است که خبرنگاران و درمان رای گیری به عنوان انتقادی به عنوان آنها را از هر منبع دیگر—مثلا اینکه با احتیاط از 'شوک' یافته های بررس نتایج با دیگر اطلاعات موجود و اجتناب از گرایش به غلو یا overinterpret نتایج."

با همه ظواهر و روزنامه نگاران کار برای رسانه ها از رادیو فردا به نیویورک پست شکست خورده اند این آزمون است. به عنوان یک نتیجه, آنها را ساخته اند خود را بی خبر ابزارهای هوشمندانه اطلاعات غلط مبارزه است. (روزنامه نگاران برای سی ان ان معاونو نیویورک پست هنوز در پاسخ به پیام های درخواست دهید.)

تیاو عجیب و غریب virality از تاج های نظرسنجی ها نشان می دهد که وجود دارد ظالم روابط عمومی flacks که مایل به بازی های سرعتی و سست با حقیقت است. آن را نیز نشان می دهد که بسیاری از روزنامه نگاران در ظاهرا قابل اعتماد رسانه های خبری که پس از جان گذشته به عجله برای انتشار است که آنها می توانید باد misinforming عمومی خود را. (چه چیز دیگری جدید است؟)

سوال واقعی این است که چرا این مبهم نظرسنجی خواهد بود, حتی اگر آن را به حال شده است قادر به تصرف خود در ذهن بسیاری از مردم است. و پاسخ این است که همانطور که واضح است آن را به عنوان انده: واضح است که بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر فکر می کنم که شهروندان خود را احمق هستند. دلیل واقعی جعلی پیدا کردن می تواند به گسترش تا کنون خیلی به سرعت این است که آن را تایید تعصبات در مورد جهان که بسیاری از آنها برگزار می شود در تمام طول.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن