چه رئیس جمهور قرار بود برای انجام تمام طول

ایده های جو بایدن مینیمالیستی نسخه از ریاست جمهوری می تواند یک برکت و رحمت در لباس مبدل. مریم Altaff

توسط NEWS-SINGLE در 22 فروردین 1399
مریم Altaffer / AP تصاویر

بسیار برای تخیل به نظر می رسد. حزب دموکرات رای دهندگان انتخاب خود را به عنوان نامزد ریاست جمهوری جو بایدن جامد اما نکته قابل توجهی معاون رئیس جمهور به مدت هشت سال است که در حال اجرا برای این نامزدی و از سال 1988. او را شکست داد و مخالفان خواستار اساسی جهانی درآمد میانه حس مشترک نسل انتقال طرح بر طرح بر اساس برنامه و در نهایت "انقلاب سیاسی." او انجام داده است به طوری قابل ملاحظه ای بدون تماس برای بیشتر از هر چیز خود را. پیروزی از آن به نظر می رسد رفته به نامزدی از هیچ چیز.

که ممکن است صدای مانند توهین اما منظورم آن است که راه. تخیل فاز 2020 انتخابات ریاست جمهوری جالب بود اما خیلی بیش از حد ممکن است صعود بایدن-esque مینیمالیسم. این ممکن است فقط به آنچه که سیاست آمریکا نیاز دارد. آن را حتی ممکن است خوب برای تخیل آمریکا باقی مانده است.

چه رئیس جمهور ، فکر می کنم در مورد آن کلمه رئیس جمهور. زمانی که نویسندگان قانون اساسی تصمیم گرفت که کلمه برای کشور اجرایی آنها در زندگی در یک جهان از پادشاهان و ملکه رجنت و امپراتوران. این شد افرادی که تا به حال به عنوان خطاب به خود majesty و دیگر چنین contrivances. بله تدوین کنندگان نیاز به یک قوی دولت فدرال اما نه بیش از حد قوی است. هنگامی که آنها توافق کردند به آدرس امریکا اجرایی که آقای رئیس جمهورآن را چیزی نزدیک به یک توهین: کسی که صرفا ریاست—که نشسته در سر میز و مجموعه مناسب تن در حالی که دیگران در واقع همه چیز انجام می شود. نویسندگان قانون اساسی تا به حال تنها به تازگی موفق به کسب یک ضد royalist جنگ و نه می خواهم یکی دیگر از شاه.

در حال حاضر نگاه کنید که در آن آمریکا خود را پیدا کرد. ریاست جمهوری به سختی ریاست دیگر; در عوض, آن را مصرف ما. دفتر ویژه با آن در حال حاضر سرنشینان یک سیاه چاله است که می کشد به طور اجتنابناپذیری در توجه عمومی. ما در اینجا گام به گام: با اندرو جکسون رسانه ها ادراک پوپولیسم با فرانکلین روزولت "پای بخاری چت" را از طریق زندگی مردم-اتاق رادیو با هسته ای فوتبال قرار دادن این گزینه از نابودی جهان در دست یک نفر—را "رهبر جهان آزاد" او نامیده می شد. باراک اوباما مدل با استفاده از دستور اجرایی برای انجام این کار است که کنگره یک بار انجام و در آغوش قدرت اجرایی در حال افزایش است در قوه قضائیه. آن را وحشتناک برای یک رئیس جمهور برای سفر به یک منطقه فاجعه برای ترس از منحرف از کار امداد رسانی در حال حاضر آن است بد است اگر رییس جمهور است که در هر نقطه دیگری است. توجه عمومی است تثبیت شده بر او اگر او موفق به دیدن صحنه خواهد ما اجازه داده شود به اطلاع آن ؟

جو بایدن ارائه می دهد یک نوع متفاوت از انتخابات ریاست جمهوری. او نه یک دولت محافظه کار به هر وسیله—اگر چه نسخه خود را از دولت لیبرالیسم ممکن است به نظر می رسد نسبتا کم در مقایسه با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شایع کسری هزینه های. بایدن ارائه می دهد بلکه احتمال ریاست یک در نهایت می تواند به نوبه خود به دور از یک presider که ترک اتاق به اندازه کافی برای دیگران به مجموعه ای از دستور کار. اگر بایدن برنده و اگر ریاست جمهوری خود هر چیزی مثل نامزدی خود را آمریکایی ها می توانید انتظار یک آینده خفیف دوستانه مشاور-صفحه صلاحیت با فقط به اندازه کافی gaffes به ما یادآوری می کنند که مرد در بالا است که هنوز هم در اطراف.

من رای بایدن در حالت اولیه نه من باید شرط در او به ظهور به عنوان نامزد دموکرات. اما من خودم توصیف رای دهندگان غرایز. معمول سوء ظن است که دموکراتیک اولیه رای دهندگان که خود را مترقی و امید برای انتخاب میانه رو سفید مرد چون آنها قضاوت او را بیشتر به احتمال زیاد برای برنده شدن بیش از برخی از گفته های نژادپرستانه و جنسیتی برگ برنده رای دهندگان. من باید یک جایگزین تفسیر: اگر نبود امید-تکان دهنده progressivism از بایدن و مجازی خود را دفاع از اسلام در رسانه های اجتماعی هستند و در واقع خود تجدید نظر ؟ اگر آمریکا بار دیگر آماده در نهایت برای یک رئیس جمهور که نگه می دارد خود را به ریاست? من حاضر شده اند به اشتباه در مورد بایدن اگر این تفسیر درست است.

بایدن نامزدی از هیچ چیز ممکن است به خصوص مفید برای مقابله با بحران جهانی مانند COVID-19. موثر ترین پاسخ به این بحران شده اند در مکان های با کمتر تئاتر رهبران—اماکن از جمله کره جنوبی و تایوان و آلمان است. در زمینه خواهم که واقعی کارشناسان می تواند به راحتی شنیده می شود. تخصص مهم است که در پرداختن به یک مشکل پیچیده به عنوان به عنوان یک بیماری همه گیر. همان درست است با توجه به معکوس تغییر آب و هوا و مونتاژ مناسب و معقول سیستم مراقبت های بهداشتی. اینها همه سیستمیک چالش های که نیاز به بالاتر از همه اشتها برای همکاری و صبر و شکیبایی است. توجه خلاء در بالا نیز برگ فضا برای کمتر مردم قدرتمند برای سازماندهی خود را شنیده و ساخت قدرت است.

اگر دموکرات ها به مبارزه در حال حاضر برای ترمیم ریاست جمهوری که صرفا ریاست آنها باید مطمئن باشید که جامعه آمریکا برای آن آماده است. ساکت تر رئیس جمهور خواهد شد نیاز به یک قوی تر جامعه یکی قادر به تکیه بر شبکه هماهنگی—و نه از کسی آهن را—برای رسیدن به چیزهای بزرگ است. این به این معنی به دست آوردن از دست رفته مهارت های خودگردانی و حمایت متقابل—ترجمه قدیمی شهر جلسه به اینترنت. این همچنین بدان معنی است که در حال توسعه یک رابطه جدید با امریکا بسیار بدخیم کادر کارشناسان—اعتماد آنها را با آنچه آنها می دانند در حالی که همچنین قرار دادن قدرت در دست کارگران و بیماران و دیگر افرادی که معمولا نمی توانید اعتبار خود را از تجربه و تخصص.

مترقی متفکرین و فعالان تمایل به حمایت از نامزدهای تهاجمی تر و توجه گرفتن از بایدن—داوطلبان ارائه به برنامه های خود را با تمام قدرت اجرایی نفس بیش از حد. اما بایدن در انتخابات ریاست جمهوری می تواند تشویق فعالان و حتی بیشتر با پاکسازی فضای آنها برای پیشبرد اهداف خود از طریق قدرت خود را. از نامزدی هیچ چیز می تواند منجر به ریاست جمهوری کمتر محور در خود دارد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب